Споделена история от Секс и интимност

Само за секс ли е ?
Здравейте. Незнам от къде по - точно да започна жена на 22 г. Съм имам дете на 2 г. С мъжа ми не сме заедно не живеем заедно понеже не се грижи за нас и си прави каквото си иска.
Живея с нашите
Но излизаме заедно всеки ден с малкия...
От скоро не много скоро, но пак скоро де хаха 2 месеца почти си пиша с едно момче излязох ме заедно 4 пъти знае, че имам дете
Чак на четвъртата ни среща се целунах ме за първи път, но още на 2. 3 Тата ни среща започна да ме докосва, но аз се отдръпвах. Прави ми намеци за секс, че едиси кой ден ще си бъде сам у тях техните ще са на село ще бъде сам
И все такива намеци. Като се видим ме гушка смей се гали ме докосва ме говорим си след това се чувствам прекрасно влюбих се в това момче до полуда днес го попитах какви сме с теб той отг какви искаш да сме казах никакви приятели с привилегии ли сме той каза Еми може и само приятели казах добре скарах ме се сто пъти му казах, че го харесвам влюбена съм в него ужасно до полуда. И днес бях ме с бащата на детето си казах му не си. Мисли глупости искам теб той е баща му нормално е да се виждаме той вика той му е баща как няма да си мисля глупости че правите нещо а и споко аз съм разбран и такива неща дори веднъж не попита за малкия как е що е незнам сега го питах какво мислиш за напред да сме заедно или приятели той вика неискам да насилваме нещата ако ще се случи нещо то ще се случи. Объркана съм иначе постоянно ми пише добро утро как си лека вечер и че му липсвам иска да ме види дали ще излизам поне за малко казах му ако нямаш никакви чувства. Към мен не ме занимавай повече за да не страдам да те забраея вика имам чувства към теб. И не бързам за секс. Незнам наистина какво да правя дали да спра да се занимавам с него или....

Коментари

2.   От противоречивите му послания предполагам, че иска да се възползва от самотна майка, за да топне чушката.

3.   Трудно се разбира , пишете запетая някъде , където трябва .

4.   Има мъже взели жена с дете... Има и такива, които няма да възприемат идеята да гледат чуждо дете. Може и да е само заради секса. Не познаваме човека как мисли и разсъждава...

6.   Това, че някой ти пише добро утро и добър вечер, мисля за теб и т.н. са само едни думи. Естествено, че ще е мил и мазен, като иска да те свали. Не се самонавивай и не бързай да си правиш планове за някакво бъдеще. Както знаеш, мераклии за секс много, но за гледане на чуждо дете почти няма.

10.   Само като прочетох, че ти го питаш какви сте си ми стана ясно... Това се решава от двамата, а не от него... Той ли ще ти казва каква си с него? Отделно това, че имаш дете не значи, че той ще пита за него или ще се вълнува от него. Все пак той иска теб(ако въобще те иска). Не очаквай някой друг да приеме детето ти освен ако наистина не е някое което да успее да го спечели. Ти би ли разпитвала за неговото дете как е? Мъж с дете не е любимо и за жените, особено ако той си го гледа

11.   Разбира се че е само за секс. Точно затова нарочно те обърква и оплита, а ти си била "влюбена" в лекето. Браво!

Междувременно, колкото и да викаш на тоя и на оня, НИЩО няма да промениш у тях. Ако някой не те харесва или само иска да те използва, дори да му го натякваш всеки ден, просто ще става по-зле. Ако не искаш да бъдеш използвана, не си губи времето с отрепки.

12.   Един мъж почне ли "ама ще видим, ама каквото сабя покаже, какви искаш да бъдем", ми е ясен. Той ако има сериозни намерения, няма да се държи като путка.

14.   От споделеното разбирам, че и двамата сте млади и несигурни. Чука ви се, че и две не виждате. Ти, как си го представяш да заживееш при него- да те представи на родата и приятели? Той достатъчно зрял ли е за бъдещото, ти второ дете? Има според мен много по- важни въпроси които трябва да решиш за себе си основно ти. Той е лесен и толкова сериозен- като бащата на детето ти.

15.   Трудно ти се разбира авторке - подреди си малко мислите в главата и използай претинателни знаци! Момчето иска да чука - то всички мъже сме така. Дали има желание за нещо по сериозно, само времето ще покаже. Питай го в прав текст иска ли семейство, деца и т.н. :) Ако избяга значи иска само секс. :)

16.   Благодаря ви бъдете здрави
Няма да се занимавам повече с него и не съм от тези които ще му се вържат за секс .
Колкото и да го харесвам няма да позволя да се възползва от мен