Споделена история от Секс и интимност

Ако има страст, размерът от значение ли е
Предполагам, че ако има страст в жената, размерът няма да е чак толкова от голямо значение, поне аз така си мисля, вие какво ще кажете, моят размер е малък (14см) и гледам всеки път да прилагам техники и прочие за да се получи хубав и страстен секс.

Коментари

51-69 от 69

54.   Явно има значение. Приятелката ми сподели как преди време е правила секс с тъмнокож. Каза че члена му бил доста голям и дебел и я изпълвал доста. И се наслаждавала да му го лапа. Незная доколко е нормално да ми споделя такива неща и дали трябва да се притеснявам да не реши да прави отново любов с някой надарен. А на въпроса как е моя размер каза-ами ок е. Вие какво мислите?

57.   Няма значение толкова. Моят също не е много голям, 14-15 санта, но мойта си я клатя здраво, до 7 оргазма на секс съм и докарвал. Винаги успявам да я задоволя.
Лижи яко, вкарвай пръсти и за финал я ч*укай 15,20 минути като звяр.

58.   Уважаеми господа, със свободните си съчинения, изсмукани от пръстите иносказания и обиди на тема предпочитания неволно се издавате какво е положението. Пък природата, пък статистиката, пък парите, пък к*рвите… То извинения, то чудеса. Просто кажете, че са ви малки и ви липсват и всякакви други умения в интимно отношение, няма проблем, няма нужда така многословно да излагате проблемите си, и без това не ви четем съчиненията. Споделяйте мухлясалите си мисли с психиатър, моля. И стига вече с това сравнение между пръсти и член, разликата е от земята до небето и ако не разбирате защо, няма как да ви се обясни.

По темата, не смятам, че 14 см са малко, по-скоро авторът се притеснява, но няма от какво, особено ако има умения и се раздава. Аз съм свършвала досега само от пръсти и след това сексът, какъвто и да е, не е от ключово значение, нито размерът. Отделно, мъжете масово си представяте нещата много по-различни, отколкото са на практика. Така преди време един ми каза преди да правим секс “да знаеш, че ми е малък” и аз вече подготвям реакцията, нали, да не го обидя и в същото време той вади 20 см и му личеше, че искрено вярва, че му е малък. Така че не се безпокой, авторе, сигурна съм, че всичко е точно и при теб.

59.   Номер 47, как ги измери тези 17-17. 5 см?
Дори и с шивашки метър да си била, има 3-4 см разлика между горната и долната страна. Може и повече да е даже, ако е по-извит.

60.   Ако портфейла ти е 10 санта само от стотачки няма значение, че и хуя ти е 10 санта. Това е максима в живота, доказана. Спред теб авторе на един Делян Пеевски колко му е хуя? Че той от шкембето си даже не може да го види, ама Цветелина певицата го налапа, седна и не го пуска, а бъди сигурен и не изневерява. Много хора имат големи чепове, но милионерите са малко, а и милионер, че и да ти обърне внимание хаха.

61.   Семеина на 42г. На кутииката на вибратора ми поше ф5 см. И L20см. И ми е доста добре.

62.   Тази тема е много, много стара. Вълнувала е мъжете (и жените) още преди хиляди години. Но какво е безспорно?
1. Жените не лягат с някой, защото му е голям или малък.
2. След дълга връзка е нормално една жена, да си помисли: Ами беше хубаво да е с 2-3 см по-дълъг (дебел). Не забравяйте, че и най-сексапилната жена има някой, на който му е писнало да я чука.
3. Влагалището на жената се саморегулира след няколко акта. Имал съм партньорки, които преди са били с по-малък от моя. В началото изпитваше лека болка дори. След месец нямаше проблем.
4. Жената, особено по-опитната, знае как да застане, под какъв ъгъл и т.н. Размерът няма да и попречи. Освен това повечето от жените имат клиторен оргазъм. Вагиналният е рядкост.
5. Как е "правилното" измерване? Ако го мериш от горната страна, тази към корема, до върха нормално да е 12-16 см. По-голямите са по-скоро изключение и бреме за жената. По-малките също причиняват неудобство, но вършат работа. Е, не по-малки от 7-8 см.
6. По-малките са удобни за анален секс, а той е доста разтърсващ за жената. Повярвайте, дамите биха предпочели такъв, за сметка на изпълващия 20 см., който често ще и причини болка. А в дупето си е направо абсурд.
7. Ако жена не те иска и изтъква като причина недостатъчния размер, не и вярвайте. Истинсата причина е друга!
8. Намерете подходящата поза - например тя да те язди. Или да лежи странично, а ти да си на колене, като единият крак пред корема, а другият, зад гърба и.
9. Вкарайте в играта вибратор или дилдо с размери, които тя да избере. Има чудесни от кибер кожа. И накрая...
10. Сексът е крайният завършек на дадена връзка. Разберете какво искате от нея и после всичко ще си дойде на мястото.

63.   Браво н.13 и н.25 ,много сте точни. Размерът е важен,
Но и уменията и най-вече отношението към жената е много важно. Ако е някой първобитник, грубиян и егоист жената трудно ще го оцени с отличен. Трябва лизане ,масаж и пръсти за да си отличник в леглото

64.   Размерът ИМА ЗНАЧЕНИЕ! Но 14см не е малък.

65.   М 29
за пореден път се включвам, след като изчетох коментарите. Тук явно доста мъже избиха комплекс не знам защо.. Колкото толкова според мен, но порното определено промива мозъците. Нормалното сношение, привличането, обмяната на различни сокове, страстни целувки по време на секс, лизане, лапане както и много други, ако присъстват секса ще е страхотен.
За протокола моят е 16 см 13,5 см обиколка среден размер, когато срещнах жената с която съм сега, правихме необуздан секс. След известно време ми сподели, че за първи път била с малък пенис като моя и било страхотно..

66.   Най-хубавият секс който съм правила е с мъж чиито полов орган е около 9 см. Ако си умел и знаеш какво правиш жената откача. Последната ми забежка беше мъж, който 2 месеца ми обясняваше колко е добър в леглото и колко му е голям. Е да голям му е , издържа много време, но за мен полза никаква. На приказки го докарва, но до там :) Направо съжалих, за този един час. Разбира се той не разбра , защо преспахме само веднъж, било ми много хубаво. Ами не не ми беше, защото сама се погрижих за себе си. Ето това е да си сигурен в себе си и да си абсолютен пън.

68.   Малък ти е но не чак толко. Моето гадже има много малко пишле, мерих му го 5 см отпуснат, 11.5 см станал. Никога няма да забравя как се изчерви като домат, като наложих линийката до минатюрния му член. Но пък е много красив и има плочки, да не говорим колко е добър с пръстите и езика. А малкото пишле ми прави страшно удоволствие в дупето, така че не се притеснявай.
Ж21

69.   Не Брат. Няма никакво значение. Когато си гладен може да сърбаш супата с чаена лъжичка. И да пиеш бира в ракиена чашка. Размера няма значение. Няма значение дали ще се вози на БМВ или в корса нали? Стига да се навие де. Е ако е много на зор и не и се пътува с градският транспорт може би.... Но няма значение. И 5 см стигат

70.   Жени, тези работи , че размера имал значение в началото са общи лафове. Да, ще са по-доволни на някой с по-голяма патка.

Една жена много по-лесно би се съгласила да я чука някой с 10см пишка на яхта в Гърция отколкото някой с 20см на село в мизерията.

71.   Малко си зависи и от жените. Наскоро бях с една, която все я болеше, а моя член не е много голям под средния размер е даже. Малко тегава е работата и когато е много тясна и я боли... губи се удоволствитето.

Преди време бях с една друга жена, която пък я болеше при определени пози - примерно кучешката или ако си сложи краката на моите рамене...

72.   Всяка жена е различна. На мен не ми трябва мъж с голяма п*шка, а издръжлив такъв с добър език, който може да ме предразположи психически (аз съм много, много срамежлива); който също да е разкрепостен и да не му пречи да експериментираме, но без тройки, четворки и пр. Доминантен мъж. Падам си малко по грубости, но не по деградиране. Сигурно изискванията ми са повече от просто един голям х*й за някои, но поне при жените като мен просто съществуването на такъв няма да ме задоволи. Ние искаме страст, която е независимо от размера. Е, виж, ако му е 5 сантиметра в еректирало състояние, тогава може да е проблем, но приятелят ми е с 12 сантиметра и ми се иска да има първите две умения по- горе и да е малко по- доминантен. Не знам дали, ако му беше по- голям, щях да към по- доволна, понеже съм била само с него, но със сигурност знам какво не ми достига (проблемът е и в мен донякъде). Той се старае, де, но ми се щеше да е малка по- див, обаче явно сме малко различни. Поне е извратен като мен.
Този култ към големи п*шки почва да ме дразни вече. Едва ли не като имаш 20 сантиметра и само като го пъхнеш и край, всички жени ще няводняват етажи и улици от възбуда и ще къртят легла и земя от оргазми. Да, сигурно много жени свършват само при няколко вкарвания на 17- 20 сантиметра, но и много жени би ни боляло от такъв и имаме нужда от страст, кунилингус (с желание, а не по задължение), по- бурен секс. За мен много по- важно е партньорът да е интуитивен, наблюдателен, чувствен и да мисли за моето удоволствие, а не само за своето. Такива мъже не са много, а такива качества за мен не могат да бъдат заменени от просто един голям пенис и (хипотетично, а не че всеки мъж с голямо достойнство е такъв) и дървено поведение в леглото.

73.   Ако има страст и любов, рзмерът няма абсолютно никакво значеине! Една добре възбудена жена, докарано до пред оргазъм с целувки, пръсти и език, и с млака пишка ще свърши с удоволствие.
д-р Ох Боли

74.   Н 73 със сигурност е мъж :)))) естествено в грешка, но...

75.   До 72:

БРАВО! БРА-ВО! Толкова ясно и описателно, не бих добавила нищо повече! Ако можеше всички мъже да го прочетат и да го осмислят( и да спрат да се комплексират) би било чудесно.
Абсолютна истина.

Ж32

51-69 от 69