Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Мъже, питам директно.
Като правите секс с жена в пози като кучешката и всичките призводни на нея, и ако да речем жената и стегната и има хубав, но така да се каже, голям задник, докато го правите и дупето й се друса и подскача, това би ли ви отблъснало?
Питането ми е сериозно, защото не съм сигурна как приятелят ми всъщност вижда нещата, а ме е срам да го попитам, че не знам какво ще каже.
Благодаря.

Коментари

1.   Да ти имам проблема.

2.   Не, кефи ни даже

3.   Ако не му харесва, просто ще избягва тази поза. Ти забелязала ли си нещо подобно? Да губи ерекция? По чия инициатива минавате на тази поза - твоя или негова? На повечето мъже ни харесва "бразилското дупе". Но ... знаели се ...

4.   Това е ебавка, не се връзвайте.

5.   Много е възбуждаща гледка и я опъвам и отзад.

6.   Даже ме кефят жените с големи задници. Както вика 1, да ти имаме проблемиет :D

7.   Съвсем откачихте
Твърде много мислиш . Наслаждавай се ! Точно твоята наслада ще накара приятеля ти да те желае още повече !
Аман от комплекси!

8.   Ми не се таковайте в тази животинска поза и няма да имаш тези притеснения. За хората най- добре си е т.нар. мисионерска поза, да има повече близост и интимност. Кучешката е за животни.

9.   От авторката: Не, не е ебавка. Питането ми е съвсем сериозно и благодаря на всички, отзовали се адекватно. Не, не съм забелязала да губи ерекция, даже доста често завърта нещата към тази поза и всъщнст това ме накара да задам въпроса. Понеже осъзнах, че все гледа как ми се друса големия задник и се запитах, понеже не е малко дупе като в порното, а усещам, че си пада здраво друсане, дали пък това друсане не му е по някакъв начин визуално неприятно.

10.   И аз се чудя защо се казва кучешка при условие, че на кучетата не им се друсат задниците.

11.   Мисля,че по-важното е,дали ти е тясна путката или е като голяма кофа !!!

12.   Абе ей,чукайте се ,докато има с кой,във всякакви пози,че аз вече съм сама и нема ни кучешка,ни мечешка....аслъ да ви имам проблема....

13.   Лично на мен за това най ми допада в тази поза, мисля, че и повече мъже са на същото мнение, така че не се притеснявай :)

14.   Изкам да попитам мъжете Какво им харесват като им се прави свирки? Несъм против това Даже много обичам да духам на мъж Приемам винаги който желяе да му духам.Номерът ми е.087989.....

15.   A как ли казват кучетата на мисионерската? Сигурно, човешката. И сигурно си казват: "Гледай тая кучка каква развратница е. Пак е правила човешката".

16.   В тази поза има скрит мотив и допълнителен "дразнител" - кафявата петуния. Трябва да живееш с тази мисъл и да имаш едно на ум, че някога,"без да иска" може да те посети. Мисля, че поклащането на овалите са ти най- малка грижа. Пък за другото- може и да ти хареса.

17.   12, със сигурност ще се намери мераклия да те опъне, независимо каква си и на колко си, но трябва да "си кажеш". В днешно време със сайтовете за обяви е доста лесно. В запозналника има доста такива като теб май, но много рядко някоя ще напише истинската причина защо е там. Не го разбирам - ебе ти се, ще ти се някой да те пожелае, но не щеш да си го кажеш!? Това в условията на пълна анонимност. Четеш офертите и отговаряш само, на който си пожелаеш.
Камизов

18.   Не, не ми пука честно казано.

19.   Всеки се вкусовете си. Някои мъже ги кефи, някои не. Мен лично големите гъзове не са ми по вкуса.

20.   Наистина всеки си има различен вкус. За мен зависи от формата. Ако е оформено и кръгличко или сърцевидно много ще ме кефи, стига да не е прекалено голямо - например на Ким Кардашиън не ми харесва дупето, предпочитам малко по-малко. Обаче ако е виснало и отпуснато - не толкова.

21.   Честно да ви кажа всички дето имат претенции нито са ебачи, нито са играчи. Обикновени чекиджий са! Ако не си плащат на проститутки ще си живеят само с "Десислава" докато са живи. Та не обръщайте внимание на такива индивиди.
Кучешката е много хубава поза съвсем естествена в природата и не разбирам защо е смятана за нещо извратено. Това е и най-разкошната поза за пухкави дами. Всички "кусури" се скриват и изглеждат страхотно в цялата си прелест. Дава и много възможности за експериментиране. С разтворени крака вагината става по широка и мъжа издържа по-дълго и прониква по-дълбоко. Със събрани вагината става по тясна и това носи още повече удоволствие. Жената може да си гали клитора, а и чувството на блъскащите се топки в него е много възбуждащо според повечето дами. Отделно мъжа може да я целува по врата и гърба, да я пляска по дупето и леко да я дърпа за косата. Няма жена която да не се възбуди от такъв добър любовник. По отворените могат да си играят и с ануса и', което допълнително ще разпали страстите. И след цялата тази доминация от страна на мъжа остава да дадете шанс на дамата да ви поязди и да се насладите на оргазмите и.