Споделена история от На работното място

Не бил само един
Здравейте всички,
не знам до колко е интригуваща историята ми, но реших да ви я споделя. Работя в офис от около 2 години и няколко месеца. Имам двама шефове. И двамата са млади и много готини и също така неженени, но си имат приятелки. Аз също съм ангажирана.

Преди повече от година единият от тях съвсем дирекнто ми каза, че ме харесва и ми предложи да спим заедно. Много дълго и мъчно дискутирахме темата-дали е правилно, какво ще стане после и т.н.... накрая стагнахме до извода, че докато не опитаме няма да разберем. Направихме го и беше невероятно. И после пак, и после пак и така до ден днешен. Старая се да не давам воля на чувствата си... знам че това е само страхотен секс.
До тук добре.

По-сложно започна да става, когато и другият ми шеф прояви подобни намерения. С него сме на фаза sms-и, целувки и малки подаръци. В началото ми беше интересно до къде ще стигне, но сега ми е пределно ясно, че и той иска само секс. Много добре знам какви са правилата на играта и много добре знам как да ги нарушавам. Лошото е, че ми харесва да бъда лоша, колкото и неморално да звучи.

Естествено, че ме е страх приятелят ми да разбере за изневерите ми, но мога да се справя с това. Още повече ме е страх шефовете ми да разберат един за друг. Тогава какво ще правя не знам. Харесвам си работата и не искам да напускам. Трудно ще ми бъде да прекратя авантюрите... може би, защото самата аз не искам. Забавно ми е, интересно и да не забравяме малките глезотийки, които получавам от босовете на работа.

Коментари

1-50 от 97

2.   Здравей! Доста палава история. Не ти ли е минавало през съзнанието, че може двамата да си споделят кой какво с коя... И представи си първият се е похвалил и сега и другият да иска да опита. А представяш ли си, правиш го и с втория и след известно време поискат да направите тройка... Или прекалено много филми гледам, или мисля, че би било интересно по този начин... Успех ти желая и не се връзвай на хора, които ще те упрекват.

3.   Сама си се забъркала в кашата, съзнателно и по своя воля. Оправяй се. Честно, гади ми се от такива като теб.

4.   Не ти ли идват множко трима любовници, че да успяваш и да ги излъжеш и тримата ? От трите стола най-много да седнеш на земята, ама си достатъчно шавлива да седнеш после пак на обичайните три. Какво може да стане - да разберат и тримата / ако двамата ти шефове не са се уговорили да те чукат на почивки /, приятелят ти да те зареже / в добър случай без бой / и да си загубиш работата. Но не се бой - докато имаш такава палава п...., гладна няма да останеш. а и глупаците не са се свършили. Маай, па каквото дойде...

5.   Че си забъркала в каша, това е ясно. Обаче как ще се измъкнеш - идея нямам. Едно е сигурно - рано или късно ще излезе наяве и ти ще си потърпевша.

6.   Напълно те разбирам, била съм на твоите години и живеех без всякакви задръжки. Така че, живей както ти се живее. Колкото до работата, вероятно ще я загубиш, но пък има и друга работа, не е нужно и полезно да работиш на едно место 100 години. Успех!

8.   В този случай най добрия вариант е тройка с двамата шефове-така хем ще ги чукаш заедно хем и работното ти място е гарантирано завинаги-предложи им и ще видиш че ще го приемат с удоволствие!

9.   Защо изобщо си с приятеля си? Не виждам смисъл след като му изневеряваш, очевадно е, 4е не го обичаш...
По-добре го остави преди да е разбрал и да го нараниш...

10.   Tъпа си

11.   Живей си както ти харесва, не трябва да се съобразяваш с мнението на никой!

12.   Долнопробна история.
Ти така или иначе си проститутка по душа, стани и истинска такава, та поне да не заемаш място във фирмата, а на магистралата.

13.   Разказваш ни подробно историята си, обаче не видях някакъв въпрос да задаваш, съвет да искаш. Значи не те интересува мнението на хората тук, а просто ни се хвалиш, че можеш да се чукаш и с двамата, пардон...тримата. А, и не разбрах, имате ли във фирмата и други мъже, че може да се убидят.

14.   Аааа, и на тях им е забавно, даже са се хванали на бас...

15.   Споделят си коя пуска без пари (или за сметка на фирмата:))))). Няма начин. Трябва да обслужиш и другия.

16.   Защо я нападате всички, защото е жена, а мъжете които спят с 5 жени са готини пичове така ли... Всеки има право да спи с който си иска и с колкото партньора си иска аман от закостенели типове...

17.   Тук навлизаме малко в странен спор, но за съжаление в голяма част от случаите този тип забавления на мъжете в крайна сметка се оказват за сметка на една такава жена.

18.   Xа ха ха
колко си жалка

19.   Aми...проститутка си маце! Аз на това така му викам...все пак.."да не забравяме малките глезотийки, които получавам от босовете на работа. "

20.   За мен си чиста проба КУРВА!!! И то много голяма. Горкия ти приятел. Дано и той ти изневерява и да прави секс с други жени. Заслужаваш най-долното наказание за действията си. Курва.

21.   Мда, жалка е но невиждам какво сте се загрижили толкова да и го казвате. Тя ако имаше поне малко акъл щеше сама да го разбере. Няма лошо де. Тя си получава нейната цена, както и бонусите. Шефовете и спестяват фирмени разходи от проститутки. :)))
Ралф

22.   Заслужаваш СПИН, ако не си се сетила.

23.   Xората са го казали в стара сентенция - за хляба и онази работа. Не разбирам как си го допуснала и след като чакаш и подаръци всичко го избива на евтина проституция. Помисли си дали си заслужава да падаш толкова долу и евтино. След като си обичаш работата винаги ще си намериш нещо по-добро.

24.   E, аз пък мислех, че това, че на техническите сътруднички им викат "се клецарки", било бъзик, а то било истина. Ама ми се струва, че те нападат и по извратени от теб, като че ли имат право да те съдят. Ако искаш да ти е чиста съвестта, на втория шеф му кажи за "неудобното" положение в което иска да те вкара. Ако е навит да те *** на смени /или в една и съща смяна/ с другия, давай, лошо няма. А за оня мухльо, хич да не ти пука -нали не те храни той... Ама евалла! Другите по един почесвач не могат се дореди, а ти се чудиш на кой да кацнеш. Браво! Да не забеавя -мухльото го дръж в последна резерва -прай се на "санким чесна". Да лапа мухи покрай тебе.

25.   Ти си като в лабиринт. Път без изход. Излизане няма.

26.   Ох, как ще загазиш някой ден !

27.   Минавало ли ти е през ума, че когато на твоите шефове им писне да те ч@кат, ще те разкарат от фирмата, защото ще си им неудобна?
Такива истории никога нямат щастлив край, но още няма как да го знаеш.

28.   №24, не бъркай техническият сътрудник с телефонистката и кафеджийката. Самата дума "технически" предполага някои необходими технически умения и знания, но не е тука темата да съм подробна. Факт е, че за да звучи по-тежко масово започнаха секретарките с гимназия да стават технически сътрудници. Да ги пита човек на кого и за какво точно сътрудничат.

29.   №28, ти авторката ли си? Щото ако си ти, искам хем да те похваля, хем да те предупредя /ако ми позволиш/. Похвалата е за лекотата, с която си разделяш двата крака, защото тъпачките го смятат за много трудно. И по важното е, че ги дигаш пред верните хора -не пред всеки мухльо. Така най истинското удоволствие от живота ти е гарантирано, заедно с ефект на известни финансови и служебни облаги. Повечето тук те охулват от завист -те просто не го могат. Или са тъпи, или грозни, или комплексирани, или обзети от някакъв фанатизъм.

А предупреждението ми е: Хората, с които се отпускаш по този начин имат за приоритет правенето на пари, а не на любов. Сексът за тях е както и за теб -забавление. Така, че щом се появи някоя по млада и по секси от теб (а това ще стане неизбежно веднага щом ти се наситят), може да загубиш и работата си и секса си наведнъж. Така, че не е зле да си плетеш навреме кошничката, защото за съжаление, ние, мъжете, колкото повече ни угаждате ( разбирай, колкото по сте разюздани) толкова по скоро ни омръзвате...

30.   Не се притеснявай и не си мъчи съвестта.Мъжете могат да бъдат с няколко жени ,а за нас жените само обиди.Гледай си кефа и бъди умна.Дори да знаят един за друг никога не признавай на единия за другия.Така те ще се съмняват дали колегата им не лъже за да не падне по-долу от тях.Изобщо не го преживявай скъпа.била съм в подобно положение измъчвала съм се за приятеля си-че го наранявам дори без да знае.Глупости са това.Момчето си е живяло,както се оказа по-късно ,а аз от терзания не можах да се отпусна никога и с никого.Браво на теб.Дано това ти прави удоволстие или поне се чувствай красива и желана.Успех ти желая!!

31.   Не съм авторката, но темичката ми е интересна и я следя. Браво на №30 !!!! Възхитително е! Така трябва да се възприема секса. И така трябва да се живее! Стига тая злоба, особено от жени към жени!

32.   Номер 31, това ли казваш на мъжа ти / приятеля ти? Въпросът ми не е упрек, просто ми е любопитно... :)
Ралф

33.   Не бих отговорила на предизвикателството на Ралф, ако не бях чела негови коментари и не го възприемах като реалист, съдейки по тях. Просто защото има много други, незаслужаващи внимание.
Не. На никого не го казвам, а от коментарите е пределно ясно защо. Но както жени, така и мъже има твърде различни и вместо да се опитвам да превъзпитавам някого по свой образ и подобие, предпочитам да открия подходящия за мен -този, който ми импонира и не е комплексиран от отношението ми към секса. Този който е надмогнал страха от "общественото мнение" и харесва у мен дързостта да отстоявам правото си да се чувствам свободна колкото и него в сферата на отношенията мъж-жена. Друг е въпросът за отговорностите в семейството, в бита, в професията. Тук коментирам само физическото явление "секс", а не взаимовръзката му с любов, семейство бит и т.н. Защо "трупането на бройки" за мъжа да е гордост, а за жената резил?

34.   33, благодаря ти за отговора. :) Наистина съм съгласен с мнението ти и го приемам. Лошото е, че понякога жените сами страдате от тази си стратегия. Просто тези ваши действия обикновено се връщат като бумеранг. Незная дали си семейна, но ти пожелавам един ден да намериш мъж, който никога да не провокира в теб желание да му слагаш рога. Колкото до бройките..не ги мисли тези неща. Не е нужно нито да се гордееш, нито да се срамуваш.
Ралф

35.   Добре, че имаш само двама шефове.

36.   При жените това е най-добрия и лесния начин да се издигнеш и иерархията, бившата ми така се издигна до шеф на отдел, мина през няколко началника, на много" тиим билдинги" беше ама интересното, че ходеха силно намелен състав, в началото и дадоха служебна колица, после други добавчици, все с шефа и ходеше в командировка и най-лошото, е че като я попитах какво прави тя, какво работи точно тя отговаряше" ами нищо, по цял ден ровя в нета, запазвам хотели и ресторанти, изпращам меили и ходя на тим билдинг" . Мислеше си, че аз и се връзвам и хич не вдявам за какво става дума там, ама от както започна работа във въпросната фирма започна и доста често да заболява от разни женски проблеми, та гинеколога беше доста често посещаван, всичко се усеща така, че не си мисли, че твоя приятел няма да те разбере, няма шеф който иска да каже нещо важно на подчинения си и да му пише смс или да му се обажда в 11, 30 вечерта, просто е смешно, а лъжата жалка. Това, че се еб... ш с единия и си на път да вдигнеш краката и на втория, а лъжеш гаджето си говори за теб само лошо, а тази държава няма да се оправи докато има такова служебно издигане и отговорни длъжности се заемат от ку... ви и гъзолизци без никакви познания в дадената област, а само мислещи си с оная работа.

37.   Комлексар си, №36, комплексар си. Не само бившата, но и всяка друга която се излъже да ти се върже, бързо ще го изпита. Ние сме си курви (без многоточия) и това няма да се промени, само защото сме близо до ориента и мъжете ни са с нищожно самочувствие. Искаме секс, и затова там, където го открием и е достатъчно вълнуващ, не възнамеряване да го пропускааме. Е, има и още разни заспали и проклинащи дните си, но щадящи" гордостта" ви женици, и понеже такава би ти импонирала чудесно, ти я пожелавам. А осъзналите в какво се състои просперитетът и щастието (извън рамките на професионални изяви и лично усъвършенстване, които са валидни за всеки човек), -не само собственото, а и на децата им, ще живеем живота си по непонятните за теб и подобните ти правила.
кака ти Мадона де ла София.

38.   "Трудно ще ми бъде да прекратя авантюрите... може би, защото самата аз не искам. Забавно ми е, интересно и да не забравяме малките глезотийки, които получавам от босовете на работа."
А заплатката муцка как е? Сигурно и по-висака длъжност си си извоювала с онази си работа?! От такива курви с главно К са ощетени истинските можещи и доказали се в правесията си хора. Но, хубавото е, че рано или късно такива като тебе ги изхвърлят, като един стар и непотребен предмет!

39.   Kakво да коментирам -то умните са и проспериращи. " оная" работа може и да можеш да си я" продадеш" изгодно, а може и да нямаш нкакъв шанс въобще да я продадеш, а даже и за подарък да не ти я искат. А дали ги изхвърлят си зависи от самите тях. Но техният шанс да се развиват е с" едни гърди" пред шанса на останалите" умни" . Амбиция, драга, амбиция. На някои затрива главите, но на други отваря врвтите на рая. Искаш ли имена? Дарина Павлова, Цветелина Бориславова, Веска Меджидиева, ако щеш, Дафинка от Младост и колко още... Не е важно дали влизаш в тайфуна, важно е да си достатъчно умна, за да можеш да излезеш от него. А за това се изисква не само красота, но без нея просто не може. Избийте си сельскохозяйствените безсмислици от главите или върнете комунизма. Или едното, или другото. Иначе ще си умрете недоволни.
Мацко (авторката) -е*и ги и двамата, даже ако поддадат и едновременно, но не само за кефа -за кеф си купи жиголо. Началници се е*ат за да станат зависими! Стга да го можеш.

41.   Браво 38 Еее ето защо кадърните хора стоят без работа, ама нека им като не знаят къде и с кого да си лягат.

42.   А хрумвало ли ти е, че вторият ти шеф знае вече за първия? Може би от там идва и идейката. Всъщност като се замислянеим е лошо на твоите шефове, но нали знаеш кой обира пешкира на края?
Лола

43.   Пешкира момиченце, не го" обират" накрая. Явно ти стигат само за камериерка познанията. Пешкира се пере -опира, защото е ползван с определено предназначение. И ако не си е изпълнил предназначението, изобщо няма нужда да се пере. Авторката явно често пере, така, че повечето" щастливи" ителектуалки тук могат само" благородно" да й завиждат... и да си пожелаят подобен късмет, за да разберат колко струват самите те...

44.   43. Много обичам хора да ми поставят определения след като даже нямат предтава от живота ми и от мен самата. аз не пера, има хора, които перат за мен, но мерси че ми обясни правилата на играта.
Лола

45.   а бе 37 аз може и комплексар да съм, но поне си казвам истината и е факт, че една голяма част от хората се издигат на някаде си защото или си вдигат краката или лижат задници, може мойте разбирания да са грешни или остаряли, но един човек преди всичко трябва да има морал, дано ти имаш такъв

46.   Охо, моралистите са на линия!
45-ти, само едно изречение ще напиша (всъщност две, но едното е следствие на другото):
Не ми се умира в морална мизерия отнасяйки наличните си способности, умения, образование и култура. Предпочитам неморалния разкош!
Кака ти Мадона де ла София

47.   бъди ''лоша''... сега ти е времето... ЗАРА 36

48.   Абе с две думи - еб*не и ку*валък да има. Щом ти харесва, продължавай.

49.   Абе дядо ми викаше едно време: "Ако бях една жена щеше да съм най-голямата курва"
Няма нищо лошо да го прави с 3-та, проблемът е според мен, че загубваш връзка с реалността и в един момент напъните да мажеш и оправяш възникналите критични ситуации надминават удоволствието от това да се прави див секс като в порно филм. Това естественно, ако има чувства към приятеля си, ако ги няма е малко като на конвейер. И внимавай да не забременееш тогаз край на въртележката

50.   номер 48, с две думи съм го казала аз, а ти си се изразил/а елементарно и просташки.... Зара 36

51.   Моля, 50 ?! Аз съм се бил изразил просташки. А да съветваш хората да си продължават това, което "елементарно и просташки" съм написал, без замисляне относно възможни последствия, е мнооого по-добре. Нека момичето се забавлява. Но си има граници. От това, което разбирам, има връзка. Не става ясно колко държи на нея, най-вероятно много малко. Дотук добре. После обаче имаме не един, а ДВАМА любовници, при това и двамата ШЕФОВЕ. Как така се получава аз лично не знам. Но това си минава всякаква граница. Освен това, тя си го е казала право - харесва бонусите, които получава покрай другата дейност. Това какво е ? Лошо поведение, или направо си бие към елементарното и просташкото. Дори всичките изявлени моралисти тука в сайта ще се замислят.

52.   личи си, че авторката е интелигентно момиче и е осъзнала, че "ако не опита, няма как да разбере''... ТА номер 51, човек сам прави избора си, независимо от съветите, които получава... и се учи от собствените си грешки, а не от чуждите, които по-добре е да върши, когато е по -млад... и защо вечно трябва да се замисляме за някакви последствия.... тогава по -малко''лоши''ли сме... съмнявам се... ЗАРА 36

53.   Съжалявам, но да живея за днес и само за днес, без помисъл за утрешния ден, ми е крайно непознато. Щом можете така... ок. Тук опира и до възгледи, и до това какво желаеш от живота. Секс и добавки към заплатата не е зле, но... е, няма значение какво ще напиша, всеки си има разбирания.

1-50 от 97