Споделена история от Секс и интимност

Въпрос за целувката с език
Така.... Знам, че е изключително глупаво и смешно за някои, но наистина не знам как точно се "прави" целувката с език. Никога не съм и ме е срам да задам въпроса ей така на някоя приятелка. Винаги съм се чудила добре партньора си вкарва там езика аз какво трябва да правя? Наистина не знам как се случват нещата, а искам да разбера. То е ясно, че първия път ще е излагация ама поне да имам някаква представа как се прави. Моля да бъде одобрена и наистина някой добър човек да ми обясни по някакъв начин.

Коментари

2.   Инстинктивно се случва, по чувство, спокойно.

3.   Пускаш и ти твоя и "обхождаш" неговия. Това става в по-напреднала фаза на възбуда и е израз, че си готова на пълно отдаване, т.е. - секс. Обобщено - стараеш се да правиш същото като него, но след този момент нямаш право да се оплачеш, че те е изнасилил ... ако ти не си била "съвсем сигурна, че го искаш". Поне морално.

4.   Ами той като го вкара и ти го вкарваш. И го мърдаш в устата му. Успех!

5.   Всичко си идва отвътре, няма правилен и грешен начин как да се целуваш с език. Просто се отпускаш и действаш. Все пак е хубаво да започнете съвсем леко отначало с допир на устните, после леко да си докоснете езиците и всичко останало ще си дойде на мястото.
Иначе и цяла уста да отвориш и да си бъркате до сливиците е често срещано в началото и някой кретени дълго време се подиграват за това. Но на мен ми харесва и често се лигавим така с жена ми. После се шегуваме, че ако ни снимат ще станем ютуб сензация. Важна е не техниката, а чувствата които се влагат в целувката. ;)

6.   Просто се целувате и се закачате с езичета. Когато стане по-страстна целувката, единия може към края на една от многото "верижни целувки" да пусне език и тогава другия отвръща и при следващото целуване е с по-отворена уста и ги докосвате, играете си, закачате се един друг ту по-агресивно, ту по-изчакващо и приканващо другия пък да пусне повече, може да включите лека гризка по устните, което също е много закачливо.
Общо взето първия път е опознавателно как го правите с този човек, какго прави той и оттам нататък все така.
Важно е да има тръпка. Онова чувство и адреналин, който те дърпа към човека. Той отключва всичко - не само ти идва отвътре да правиш такива неща, ами и самото чувство те води как се прави, а и няма грешки, защото сте във джаза и всичко е като филм, не се концентрираш на някакви дреболии и кой как го правел, а просто искаш дадения човек. Същите действия без химията биха били принудени, конфузни и неудобни, притеснителни... изобщо не би било същото.
Така че, ако имате привличане с човека ще си дойде доста по-натурално и самото действие и начина по който го направите първия път, а оттам нататък все така по същия начин. Надявам се да е помогнал коментара!

8.   Еми изчакваш партньора да предприеме действията, може леко да си завърташ езика във върха.

9.   До номер 2 донякъде е така, но все пак трябва да имаш малко теория

10.   До номер 2 донякъде е така, но все пак трябва да имаш малко теория