Споделена история от Секс и интимност

Връзка с грък
Здравейте,

какво смятате за връзка с грък в дългосрочен план? Аз съм на 23, той на 24 години, студенти сме все още, от няколко месеца сме заедно. Хубаво ми е с него, но ме притеснява, че като завърши и всичко ще приключи. Той ме уверява, че няма да стане така, че държи за мен и има планове за нас, но мен ме си ме гложди нещо.
Има ли тук във форума хора с опит в такива връзки, с гърци и най-вече с щаслива развръзка?

Коментари

1.   Гаранция няма за нищо. И да не беше грък, кой може да гарантира, че ще сте повече от 5 г. заедно? Дори и да има сериозни намерения, нещата се променят.

Пробвай пък каквото стане. То ако знаехме какво ще ни се случи, щяхме да си изкопаем гроба. Няма човек на света, който да знае със сигурност.

2.   Съседка беше с грък/студент,завърши,ожениха се тук и заминаха за Гърция,живяха там 1г.,той пак я доведе тук,разведоха се и я остави !!!
Добре че нямаха деца,а тя и до днес е сама,над 50г.

3.   Внимавай, може да е агент на гръцките служби

4.   Запознай се със семейството му, след това си прецени дали имаш желание за "дългосрочни" отношения. В Гърция още се вихри див патриархат. За себе си не си пожелавам цялото му семейство, начело с патриархът, да ми се бърка непрекъснато. Допускам, че има и гръцки семейства, които са изключение от този пример. Затова те съветвам да се запознаеш със семейството му и да прекарате малко време заедно преди да правиш планове.

5.   От Гърция освен зехтин , узо и маслини, друго нищо свястно няма да намериш ..

6.   Аз съм с грък. Живеем заедно в Гърция.

7.   Случайно да не учите в Стара Загора? Понеже и аз имам от няколко месеца приятел грък и съвпадат годините и това, че е студент. Питам, че съмнение ме обзе...

9.   авторката:

Предчувствието ми се оказа основателно. Нещата се развиха доста бързо. Оказа се, че имал чувства още към "бившата" си приятелка, която се оказа не точно бивша.
И ме остави!!!

Плановете, които ми говореше за сватба и други такива са били само прах в очите.

10.   9 ами така са гърците. А гъркините пък какви са грозни, ужас, язък, че е толкова красива страна.

11.   До авторката: било е за добро! Щом си задала въпроса, е ясно, че интуицията ти е била правилна. Разчитай на нея. Скоро ще срещнеш истинската любов! Жена на 33

12.   От темата ми стана ясно, че гърците все имат чувства към бившите и зарязват. Такова нещо с българин няма как да стане.