Споделена история от Секс и интимност

Интимен проблем
Понякога когато съм много възбудена, след известно време ако не удволетворя нагона си идва момент в който ми се ходи по малка нужда, същото се случва и ако съм започнала полов акт или мастурбация и по някаква причина се нложи да прекъсна, тоест не съм достигнала до оргазъм, постепенно възбудата преминава в позив за уриниране. Бих искала да попитам някоя друга сблъсквала ли се е с това и дали това е нормално?

Коментари

1.   Не стана ясно семеина или не. Полов акт масторбираш? Пък не стигаш до оргазъм.

2.   Жена 32
Нормално е това означава че си скуитър това е вид свършване което е нещо като пръскане прилича на пишкане но не е , течността е друга и няма аромат на урина . Когато си върбуден и правиш секс физически няма как да пишкаш. прочети малко по темата . до колкото съм запозната има два типа жени скуитурки и жени които свършват със течност подобна на крем . Няма как да се свършва и по двата начина като Бах на 16 г и аз мислех че е проблем но се оказа че повечето мъже умират за този вид свършване . Пробвай сама и ще разбереш че това не е урина . Имах гадже което обичаше да свършвам във устата му . Само да то спомена че няма как да свършиш докато той е в теб . Аз лично като почти съм достигнала края вади го и сама със рака търкам клитора си и свършвам . Винаги го правим върху чаршаф сгънат поне да две . Понякога течността е ужасно много . Споко регулира се със времето или като поотихне малко страста между вас надавам се да съм била полезна . Ако искаш още нещо да знаеш питай . Често посещавам сайта

3.   При мен има същия проблем. За протокола, аз съм мъж

4.   Изпикай се по време на ебането

5.   Младеж на 27г интересува ме колко дни можещ да издържиш без оргазъм. Без значение дали от секс или от масторбация.. Благодаря предварително за достоверния и пояснителен отговор.

9.   Здравей бях писала коментар но не е публикуван . Искам да ти кажа че това е нормално за жени който свършват чрез скуирд . Изразява се в това че имаш чувството че ти се пишка но ако се отпуснеш свършваш със пръскане което е което се нарича скуирт . Не е урина не мирише на урина . Има много неща по темата . Прочети в допълнение няма как да свършил ако той е вътре в теб , аз най често като стигна го кулминацията си помагам с ръка и така свършвам .

11.   Тва не е нормално. Имаш Цистит.

12.   Благодаря за отговорите, не става дума за скуирт, когато имам желание, спонтанна възбуда, но не мога веднага да удволетворя нагона си, се появява позив за уриниране и след като посетя тоалетната и изпразня пикочният мехур, това чувство изчезва.

(Авторка)

13.   Мъж на52г. Това с помагането с ръка страхитно ме възбужда. Но моита жена съм и казвал и не иска да го прави.

14.   До номер 11 Не пиши без да знаеш...