Споделена история от Секс и интимност

Спах с преподавателя си
Здравейте!
Включвам се тук, защото имам нужда да споделя на някого, а с оглед на заглавието, разбрахте, че темата е деликатна и не искам я разнасям тук-там.
Ще започна отначало. Още в първи курс ми направи голямо впечатление един, тогава асистент. Има добър външен вид, доста се поддържа, а и освен това погледът и излъчването му действат на всяка една моя колежка. Аз, малко нескромно, но се имам за привлекателна жена, но съдейки по интереса, стоях в страна и не се надявах да бъда дори и забелязана.
Така се получи, че тази година именно той ни води лекциите по един предмет. Започна да ми прави впечатление, че все по-чесно започна да се вглежда в мен, макар че сядах най-отзад.
Доста често ми се налагаше да обсъждам организационни въпроси с него и ми правеше впечатление, че започва да скъсява дистанцията, макар и виртуално понякога, но го отдавах на факта, че все пак е по-млад и иска да се държи по-приятелски.
Правеше ми впечатление как, когато правехме колоквиуми нарочно ме слагаше по-напред и на външно място и винаги стоеше около мен, но и това го отдавах на организация.
Преди 3 седмици обаче трябваше спешно да обсъдим въпрос, свързан с провеждането на занятия, и му писах(пишем си във фб, защото е по-удобно). Изведнъж доста се отпусна, не е прескачал граници на благоприличие, но си писахме до 2 часа през нощта. На следващия ден трябваше да ни води упражнението по заместване, бяхме доста малко. Направи ми впечатление силното му желание да е около мен в почивките и как си търси какъвто и да е повод да ме заговори

Коментари

1.   Историята не е довършена... Ако сте правили секс с него, добре. Ако не. просто му откажете, без да го унижавате.

2.   Добре де... а спа ли с него в крайна сметка?

4.   Честото! Какво толкова, вие сте пълнолетни хора, не е забранено. Ако имате шанс за по-сериозна връзка, действай!

5.   Е, то така се почва. Първо преподавателя, после с шефа. А между тях 30 други.
А вечер, когато си легнете до мъжете ву, им казвате, че и обичате и са най добрия съпрузи, а те заспиват доволни, че жена им ги обича. Тя се обръща и се усмихва, защото знае, че утре ще се види с шефа/преподавателя.

7.   Не смятам, че е грешно щом преподавателят ти е млад. А и не е като в училище, в университета сме големи хора. Аз също съм се заглеждала по по-младите преподаватели и са ми минавали през ума някакви неща. Нормално е.
Ж22

8.   Аз не одобрявам такова поведение... Сега четем история, че спала с преподавателя си в университета, а след 5 години, че преспала с шефа... Голям праз - няма да получиш голямата награда за "кой първи ще изчука преподавателя/шефа"

Тъй че налягай парцалите и гледай учението.

Толкова много младежи има, а ти точно пък с преподавател си спала. И да знаеш не си първата, а и няма да си последната! ;)

М.35г.