Споделена история от Секс и интимност

Тревожи ме интимният ни живот
АЗ СЪМ НА 21Г, ИМАМ ВРЪЗКА С МОМЧЕТО,КОЕТО ЦЯЛ ЖИВОТ СЪМ ОБИЧАЛА. С НЕГО СМЕ ЗАЕДНО ОТ 1Г, НЕ ЖИВЕЕМ ЗАЕДНО, НО МНОГО СЕ РАЗБИРАМЕ. ТРЕВОЖИ МЕ ИНТИМНИЯТ НИ ЖИВОТ.

ИМАМЕ ПОЛОВ КОНТАКТ ОТ КАКТО СМЕ ЗАЕДНО. ТОЙ МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ИДЕАЛНО, ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО, ВСЯКА НАША ЗАКАЧКА НИ ВОДИ ДО ИНТИМНОСТ, ПРАВИХМЕ ГО ОКОЛО 4 ПЪТИ ЕДИН СЛЕД ДРУГ И ТАКА 3 МЕСЕЦА. А СЕГА ИМА НЯМА 2 ПЪТИ НА ДЕН, НО ПРОБЛЕМЪТ Е, ЧЕ ТОЙ НЯМА ЯВНО ЖЕЛАНИЕ, РАЗБИРА СЕ ТОЙ ГО ОТРИЧА, НО АЗ СЕ ОПИТВАМ ПО ВСЯКАКЪВ НАЧИН ДА ГО ВЪЗБУДЯ (ЛЮБОВНИ ЗАКАЧКИ, СЕКСИ БЕЛЬО, ИЗМИСЛЯМ СЕКСУАЛНИ СЦЕНИ.. И Т.Н), НО МНОГО ТРУДНО МУ СТАВА ОСОБЕНО ПРИ 2-РИЯТ ПЪТ. ИНТЕРЕСНОТО Е, ЧЕ Е МНОГО 'ЛЕСЕН', КАТО ГЛЕДА ПОРНО МУ СТАВА ДОСТА БЪРЗО, ОТ ЕДНО ДОКОСВАНЕ СЪЩО, КАТО ЧЕ ЛИ И ОТ ДР ЖЕНИ!НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ?, КАК ДА ГО НАКАРАМ ДА БЪДЕ, КАКТО ПРЕДИ? АЗ СЕ ЧУСТВАМ НЕЖЕЛАНА...:( :( :(

Коментари

1.   Направете 3ка това би зарадвало всеки мъж.

2.   Два пъти на ден не е малко. Ние по големите се радваме и на 2 пъти в месеца. Така е. Повярвай ми. В началото на връзката ни го правихме, и аз не знам колко пъти. Сега знам, защото е на седмицата веднъж.

3.   Мила, той просто е сигурен че си до него и се е успокоил до максимална степен и може би в началото му е ставало за да може да те задоволява по-често, но сега като вижда че си негова не се напъва толкова много. Спокойно и при мен беше така първите няколко месеца по 3-4 пъти на ден а сега ако ми се усмихне щастието 2-3 пъти седмично ;)

4.   Желана си! Просто спокойното ти присъствие му е достатъчно. Пренаситен е. А секса зависи повече от "горната глава". Мъж съм, и го знам от личен опит. Не се притеснявай, само намали темпото.

5.   Благодаря на всички от сърце за коментарите!!!!

6.   Ти нимфоманка ли си?! Моята приятелка ми пуска 2 пъти в седмицата! Не се притеснявай! И ние с нея в началото бяхме като зайци, ама не става винаги така! На човека му е омръзнало! Явно малко трябва да се разнообразиш, но не със бельо и такива глупости! Трябва да го разкършиш малко, иначе след време може и да те остави! Айде и дано да сте заедно дъъълго време!

7.   Спокойно миличка .. сексът по някое време омръзва!