Споделена история от Секс и интимност

Той не може да свърши
Здравейте! Момиче съм на 24 години, излизам с момче 1 година по- малко от мен. Правим страхотен секс, дори за него по- страхотен, отколкото за мен. Позволявам му всичко, да ме души, да ме удря силно, да ме плюе и т.н. Казва, че адски много го възбуждам, имам обеци на зърната и той полудява по тях. Той не обича да лиже и май не го е правил на никоя до сега, не го и карам, за сметка на това аз му правя френска преди секса, по време на самия секс също, общо взето задоволен е от всякъде. Но не може да свърши… от всички пъти в които сме го правили е свършвал само 2 пъти. Казва “не знам защо, просто не мога”. Чувствам се зле, все едно не ми стига нещо, не съм достатъчно добра, не съм го питала дали и с други жени е било така, но предполагам, че да.
Моля ви кажете дали сте имали такива проблеми, на какво може да се дължи, каква би могла да е причината?

Коментари

1.   Имаш решение, упражненията на Кегел. Успех!

3.   Да, не си добра със сигурност.. в избор за мъже...

4.   Нали ти свършваш? И нали казва, че му е хубаво? ТОгава не се притеснявай за ниииищо!

9.   Естествено, че не може. Свършва само от собствената си ръка. Зарязвай го този чекиджия.

10.   Не знам защо прекрасникът не може да свърши, ама като прочетох как даваш да те души, да те удря, да те плюе, се запитах ти психически добре ли си. Тъжно е , ако това не е измислица.

11.   Ами мога да ти помогна с личен опит. Преди години имах един, където не свършваше, по това време беше девствен, аз му бях първата, обаче сигурно година имахме връзка и не свършваше и не свършваше. По два часа ме млатеше и пак не свършваше и просто приключвахме, щото то синки ми излизаха вече. Кой каквото да ми говори секса си е секс до към 30тата минута, после си става досадно. Разделихме се с човекът по други причини странични, но така и не разбрахме защо стана така

16.   Сам за колко време свършва на екрана?

17.   Това с несвършванаето е много просто - биеш две чекии малко преди секса, чувствителността спада и третото(в случая вече е ) ебане винаги е най-дълго. Може да те клати , колкото иска. На мен ми се е случвало на третия път (две свършвания на ръчна преди секса-един път преди да се видя с мацката и втори път в банята преди да се награбим) и 40 минути да не мога да свърша, прекъснах сам, защото много пот започна да се стича от мен.
Може и да се пръска със спрейовете от секс шоповете.
Нищо му няма на пича.

Има втора възможност - ако от свирка не свършва до 5-10 Мин., значи допускаш сериозни и често срещани грешки от жените. Темата е друга няма да я отварям.
Сменете позите, няма начин някоя да не му действа много. Задната винаги е много възбуждаща за мъжете.
Хвани му цаката на твоя мъж и го изцеждай непрекъснато. Не позволявай сам. Мъжете сме лесни стане ли въпрос за празнене.
А правиш ли го редовно, любовта му няма как да стигне.
Успех.

18.   Имал съм този проблем когато бях на 17години когато се друсах с наркотици от време на време и не казвах на никого. Осъзнах проблема когато ми върза едно наистина красиво момиче на външен вид, с две думи кукла но проблема беше също че и трудно го вдигнах или подържах в ерекция и се осъзнах едва тогава и спрях всички неща. На 20г започнах да спортувам на 22г започнах със стероиди и отново същия проблем и пак трябваше да си легна с красиво момиче зада осъзная проблема че е в мен, тъй като отвътре ми идваше да я скъсам от секс но реалноста беше друга че неможех да го вдигам или да свършвам като хората. От тогава нито се друсам, нито спортувам или да се тъпча с разни хранителни добавки или стероиди или някакъв вид наркотици и си оправих проблемите в секса. Сега съм на 34г имам страхотна жена до мен и две годинишно дете, проблеми в секса нямаме никакви а дори го правим всеки ден или през ден според зависи от ситуацията. Такаче това момче има проблем и единствено той си знае каква е причината. Порното също съм чувал че ебава работата, ако гледа прекалено много също може да му създава проблем. Аз лично рядко съм гледал и несъм имал проблем от него

19.   От авторката: номер 17 може ли да кажеш какви са тези грешки?

20.   По принцип-досега не съм коментирала подобни теми, защото за мен интимните отношения са си нещо много лично, но т.к. се зачетох в коментарите, а и след последния коментар от авторката-реших да споделя моето мнение. Въпреки, че не си падам по такива грубости...разбирам, че все пак хората са различни и никого не съдя за нищо,но от чисто психологична гледна точка - с партньора ти сте двойка, която отработва двете крайности-мазохизъм и садизъм-тоест щом той си пада по това да упражнява физическо насилие към теб и то в сексуалните отношения, а ти му позволяваш това-но ако ти си в ролята на мазохиста през цялото време, а той само се налага със сила-най-логичното нещо на света е-просто да си сменяте ролите от време на време. Казвам това, защото истината от чисто психологична гледна точка е следната-всеки садист е и мазохист в Душата си и всеки мазохист съдържа в себе си и садизма. За да има баланс и да се уравновесят нещата-нека и той преживее начинът , по който действа спрямо теб-пробвай -може проблемът му да се оправи. Напълно съм сериозна и ако нещата се получат-пиши все пак дали съм била права. Имам и друго предположение-ще го напиша накратко без да задълбавам много-предполагам, че избягвате нежностите , предвид прочетеното от поста...Моето мнение е-да опиташ и вариант, в който прилагаш-обратна стратегия-пробвайте нежно, романтично, без грубости, без бруталности. Не знам дали някой от двама ви е преживял сексуална травма в по-ранен етап от живота си, но често това има връзка и накрая се стига до позицията-садизъм-мазохизъм. Тези неща изчерпват ...За протокола-не съм Психолог-поне не съм учила това. Астролог съм и знам за какво говоря, т.к. Астрологията ми е голяма страст и доста задълбавам, когато проучвам нечия Рождена астрологична карта...-винаги има причина за всичко...сексуални травми, страх от някои неща и т.н.