Споделена история от Секс и интимност

Кога?
Кога един мъж на 35 спира секса с жена си и защо изобщо остава с нея след това?!
Вие, мъже, как бихте отговорили?!
Жената си стои заради децата, но баща им?!
Защо са тези мъки?!
Питам се, но нямам обяснение…

Коментари

1.   Има друга и го е страх да си тръгне все още

3.   1. Кога го спира? Когато спре да му се ебе.
2. Бих отговорил така: дори и на 48, все още плющя жена си редовно. С две деца сме.
3. Жената стои къде заради децата си? А бащата да не би да няма деца? Нещо не разбирам...
4. Кои мъки, за бога?
5. Виждаме, че се питаш, но толкова неясно, че е очевидно защо нямаш обяснение...

4.   Защо трябва да спира секса, аз не разбирам . .. . той е млад и в разцвета на силите си

5.   Защо не си тръгва ли, авторке? Защото жена му:
- готви;
- чисти;
- пере и т.н.

Иначе ще трябва да го прави сам. Все едно дали има любовница или просто не му се прави секс /шокиращо, и това е възможно, скъпи жени/ - мъжът обича комфорта, но са рядкост мъжете, които сами биха си го осигурили. Ако все пак го могат, винаги ще предпочетат да прехвърлят това на някой друг, защото в един момент им писва да са си one man show.

Отдавна някой трябваше да ви го каже, защото има жени, които вярват, че мъжете ги карат да правят горните неща от някаква омраза или убеденост, че са тяхна работа. Каквото и да ви казва /дори да каже нещата в предното изречение/, той всъщност ви кара да вършите това, което не иска да върши той, за да има комфорт, какъвто иска да има.

Ако авторката каже, че не прави тези неща за мъжа си, тогава и аз ще се чудя защо не си тръгва. Явно не държи на секс и на домашен уют, какво ли е това друго нещо, дето му е толкова важно?

6.   А защо изключваш, че бащата също иска да е около децата си и им даде сигурността на двамата родители заедно? Ако нямат сериозни конфликти с жената, скандали и подобни, защо му е да напуска домът?
Мъжете напускат доброволно само ако са влюбени в друга или у живеят с постоянни скандали.
Познавам лично иначе мъж, който истински не понася дори на снимка да гледа жена си, но си натиска парцали заради дъщеря си. Малката вече е тийн и той иска да е там на 100 % закрилник, за да е се намести друг мъж който може да злоупотреби с детето.
Законът ще даде родителски права на майката и той нищо не може да направи, тя е добър родител.

7.   Като ме забремени с второто, ми спря секса, тотално.
Аз съм от тези, невзрачните, прибраните и срамежливите…
Цяло чудо е, че се омъжих.
Но второто вече е на 13, а няма секс.
Примирих се, както писах, заради децата.
Голямата един ден, наскоро, се разплака и ми вика, “имаш пълното право да си имаш някой друг, който да те обича и да е внимателен с теб, защо си пропиляваш живота тук, с тия вечни скандали?! Ако мое гадже се държи така, като баща ми, го изхвърлям директно!”, тя е на 15 и ме разплака в този ден…

Та попитах, защото ми е тежко така.
Но няма опасност, никой не се е затърчал да ме иска, освен за едното изчукване, но аз пък така не ща…
Та трудна работа.
На 49, пък на тоз хал.
Не ща да ме плющят, гадно би ми било.
Тъпо, но искам нежност. И ако може да си наваксам с оргазмите, че то бива мъка, ма това моето някъде го няма!

авторката

8.   Авторката ти си герой направо. Този твой съпруг си е направо за убиване. А ти как си издържала чисто физически и психически не знам. А и за децата не е добре да гледат тази пълна липса на нежност и интимност. Аз съм почти на същият хал като теб, но съм с едно дете, момиче.
Секса се случва по 1 рядко 2 пъти в годината, като някои години се пропуска.
Това мъж няма да си го причини. Ще си намери любовница.
И ти го направи. Или се разведи и си търси мъж който ще те цени и ще прави секс с теб.
Ж. 45

11.   Номер 6, а ти защо си толкова сигурна, колко не можел онзи мъж да понася жена си, ти да не си любовницата, която залъгва?

12.   Хем хубава хем лоша черта на характера ви е това да сте тиха и невзрачна , но каквото било минало. Спрял е секса защото е изгубил интерес най-вероятно , писнало му е , намирал го е в друга без да го усетите или други , а с вас е от чуство за вина и заради някаква степен заради децата. Лошо за етикета ми да използвам годините на жена в изречение но и на 49 не приключило всичко. Само не правете грешката да огаждате на някой заради малко внимание ласки или било то секс. Така ставате в капан на себе си. Вашия човек отдавна сте го изгубили , но пък помислете дали няма шанс за авантюри , с цел просто да си повдигнете временно настроението , а пък и не се знае от къде ще изскочи заека. Не се отчайвайте живейте , няма чак толкова грозновати хора , а по второто ви вкл се вижда , че не сте и глупава жена. Живота ви си минава права е дъщеря ви и тя страда не само за вас , но е пряко. Помислете върху това , че от живота нищо не вземаме освен мигове , е вашите минават.

13.   Като не можеш и не искаш любовник, вземи си вибратор. Оргазми ще получаваш когато си щеш.

14.   до авторката

А защо трябва да си невзрачна? Това означава ли, че си напълняла, не се поддържаш? Имаш ли подходящо облекло, секси бельо?

Говоря от моя гледна точка - искам да имам до мен жена, която да е секси и поддържана и заради която да не се налага да търся навън това, което ми липсва вкъщи.

Представи си една торта - ако е добре приготвена и добре поднесена даже и да не е толкова вкусна ти пак ще изпиташ удоволствие от консумацията й. Но ако е стояла извън хладилника на топло, и склед това някой ти я разбърка и ти я пльосне в чинията то колкото и да е вкусна вероятно няма да ти е приятно.

Горе-долу същото е положението и с жените. А и с мъжете, предполагам.

15.   Н 11, не съм любовница, приятели сме от деца. Като брат ми е.

16.   До авторката:

Когато жена му е мързелива с пълна липса на отговорност към тялото си, пълна с оправдания.

Не го възбуждаш. Вкарай се в добър външен вид, след това ще видиш, че сам ще иницира физически контакт с теб.

Жените и техните безброй оплаквания и оправдания, слушай неудачнице или вдигаш нивото и го караш да те хареса отново, ако изобщо някога те е харесвал като жена.

Или сприраш да мрънкаш и подаваш молба за развод.

Да си мислила като по-млада, че ако се отпуснеш, мъжа ти ако е по-сносен ще спря да е привлечен от теб.
Да, можеш да си намериш мъже за секс, дори и за връзка да те харесват, но качеството на тези мъже, едва ли ще е по-високо от това на мъжа ти.

До номер 8:

Айде, спри да се оплакваш и ти като малко момиченце.
Ма правили 1-2 пъти в годината.

Ходиш ли на фитнес 3 пъти в седмицата и опитваш ли всичко като си в фитнеса да го правиш като хората? Не? Почни.

Кафе пиеш ли? Да? Спри.

Цигари пушиш ли? Ако да, спри.

Лягаш си след 22ч? Да? Спри.

За подмладяване има курс на една рускиня, моя приятелка през инстаграм можете да си го купите за коригиране на лицето и запълване на лицето, като то става по-младо с 10г.

Диета?
Анти ейджинг, нищо ли не правиш? Започни.

Само оплаквания.

17.   Както са казали и други - остава най-вероятно заради децата или му харесва слугуването ти. Каква е неговата официална версия за нежеланието му? Каква е реакцията му когато му казваш, че имаш нужда от това? Пробвала ли си да му намекнеш, че се замисляш да си потърсиш някого? Как реагира?

Камизов

18.   Изчетох ви внимателно.
Много добре разбирам подбудите ви да ме разтърсите като някоя там, презряла круша :-), ще се опитам да ви отговоря!

Не е геройство, проклятие е.
Обидно е.
Когато не те искат, тогава се запускаш, а не обратното.
Убиват ти живеца, смачкват ти самочувствието и това все нанякъде избива.
Хареса ми метафората за разпльосканата торта :-))
Но чак пък дотам не съм стигнала.
Свикнала съм да си мълча и да обирам ударите на съдбата.
Даже се засилих да се преквалифицирам, защото и там бях зациклила…и познайте какво?! Изхвърлиха ме като мръсно коте и от двете работни места заради злобата и лошотията на некадърни злобарки. Сега аз не съм виновна, че съм с по-висок ценз, не съм се надувала, напротив, но си знам работата и заради тъпата конкуренция изхвърчах…
Септември месец пак наново. Още на интервюто ме питаха как се справям в женски колектив. Опааа…
Казах, че знам да си държа устата затворена. Да видим.

Тоест, писна ми навсякъде все аз да опирам пешкира.
Да си кажа честно, съжалих, че пак ще е женски колектив.
Щеше ми се да са само мъже. Защо ли?
Ама че въпрос :-), помните болежката ми, нали?!
Хем да не се занимавам с тъпи, женски интриги, хем да ми е интересно да си контактувам с мъже, че нали не се знае откъде ще изскочи заека?!:-) Шегувам се, естествено!
Ще ми се да ме ухажват ама никой не ще да се напъва за такива като мен.
В съседната тема питаха жените какво ги възбужда най-много?!
За себе си казвам, да ме пожелаят искрено и неподправено, но да е имало закачка преди това….Мечти, мечти!
Вибратор не върши работа като ти се приискала заигравка, че и тръпка, че и нежност на всичкото отгоре.
Нали си знам, че моят оргазъм си е точно в главата, с някво тъпо дилдо няма хич да се появи.
Все едно да посъветваш самотник да се празни в надуваема кукла, чиста гавра с човека…!
Да, неудачница съм, абсолютна.
Той никога ме ме е харесвал като жена, но му трябваха жена, деца, социален статус.
Пожертва мен, защото просто не се вълнува от секс.
Мислех да изтърпя докато децата заминат да следват, но май се надцених. Не съм от желязо. Няма нищо лошо да искаш да те награбят и да те оставят без дъх, ама да си на 20. Ще плаша гаргите аз.
Не се оплаквам.
Не ми било писано.
За себе си знам, че не пуша, пия с мярка, третото не ми е хоби, просто хич го няма:-), ще взема да се събера, да се стегна, да си избърша сълзите и сополите, тръгвам да спортувам, да се въведа в изрядна форма, а само да се появи мъж в новата фирма, директно почвам да мачкам наред с интелект щото явно с младост и свежест няма да е…:-)
Всъщност майтапа настрана, времето си лети, наистина.
Ще вляза във фирма и във форма, но не заради моичкия, а заради мен си.
Очаквам да коментирате пак.

авторката

20.   Когато има здравословен проблем или когато има любовница/и.
Друго положение няма.
Всеки здрав мъж иска и може да чука.
Аз съм на 50 години и искам секс всеки ден. Само че жена ми не иска толкова често.

21.   Само не разбрах как ще "мачкаш" с интелект Марианка, такъв дето го нямаш.

22.   Не си отговорила на въпросите ми (17). Не съм сигурен, че повечето разбираме изобщо питането ти. Ядосваш се, че не вземе да си тръгне, за да си търсиш спокойно друг? До колко реално/как ти пречи той? Ти търсила ли си си? Като че ли имаш за изливане още много неща от душата си? Ако искаш пиши ми на мейл. Мисля, че грешиш някъде и анонимно бих могъл да ти подскажа какво да пробваш.

23.   Всъщност, н 17, от години си стоя хем със затворени крака, хем със затворена уста.
Писах, че ми е обидно. И болно. Защото ми направи две деца и тотално ме заеба, без извинение.
Понеже съм някаква неспасяема романтичка, че и принципна при това, реших, че няма да си плюя на достойнството и няма начин да се чекна с друг докато съм под един покрив с бащата на децата ми.
Не си тръгнах, защото се знам, че нямам никакъв успех с мъжете и в онзи момент нямах необходимия кураж да си кажа “Майната му, награбвам си децата и ще се оправям сама!”
Някой вече писа, че вече отдавна съм го изгубила (мъжа ми), но и той - мен.
Има такива жени дето никой не ги ще.
Аз съм живия пример.
А уж съм рачка, емоционална, вярна, всеотдайна, домошарка.
Рачките били най-страстните любовници, но се отдавали напълно много рядко - само с точния човек.
Еми жалко за верността, принципността, всеотдайността, щото така и не разбрах какво е да се отдадеш истински - не срещнах точния човек.
Казах, че не се оплаквам. Съдба.
Надявам се, дъщерите ми да не са осакатени заради нашите панаири и да са щастливи! Един ден, като си поемат по пътя!
В къщи си съквартирантстваме и темата за секса е табу.
Не ща и да знам какво и дали изобщо прави нещо навън.
Според мен просто не е по секса и ситуацията му е адски удобна.
Аз си мисля, че много лошо ми се пише, ако ме удари сляпата неделя, точно сега, на стари години. Защото съм си зряла круша, направо. И ще се побъркам, защото не искам да си оставям децата…
Преди време бях подхвърлила, че какво, сега любовник ли да си хващам щото ми се иска?
Той само каза, че ще ме изхвърли и повече няма да си видя децата…
Не знам как допуснах ситуацията да се забатачи толкова…
Понеже съм непоносима и хвърчаща в облаците женска, си знам, че ако на този етап склоня да съм с друг и ми хареса, просто съм изгубена.

Помагайте сега!

авторката

24.   Авторке, след коментарите ти...този човек (мъжът ти) май си е гей. Оженил се е за теб и е създал деца за пред семейство, приятели, общество и дотам е приключил с "мъките" си.
Ако си поиграем на детектив, със сигурност ще откриеш истинската причина, може да се окаже друг мъж...

25.   Има един лаф за такива като авторката "Много ми се иска, но не ми стиска".
Преди време имаше една тук в сайта с подобни на твоите жалби, ама май по-млада. И тя беше подпалила гащите, хукна по басейни и фитнеси, беше харесала някакво тренерче там, ама то заминало...Стана за мезе тук, пишеше някакви смахнати постове и се ядеше с модераторите. Накрая май един захапа, та изчезна, че беше взела да става много досадна.
Животът на всеки е такъв, какъвто си го направи. Трябвало е да се замислиш когато си се омъжвала без любов и си имала деца. Направил ти бил деца? Ти какво правеше през това време? Спеше ли? Попита ли го защо не иска секс с теб? Опита ли да го накараш да те поиска? Ама защо ли питам, ти самата пишеш, че нямаш интерес към него и сте си съквартиранствали.
Само с мрънкане в нета никой няма да те пожелае. И обясненията и причините не ги търси в измислените зодии, а в себе си. Като си била невзрачна, сива и незабележима цял живот, с какво мислиш на 50 да накараш някой да гори от любов по теб? И никой анонимник от някакъв сайт няма как да ти помогне да си обичана и желана.

26.   Да започнем с хубавото - не ти посяга. Не казваш да пие? Открито не хойка. Не казваш, че не бачка? Щото го има това като (анти)бонус ... при някои. В твоя случай ако ги имаше някои от "добавките", може би щеше да е по-добре - "да наклони везната" достатъчно ...
Как стана та "спря" - изведнъж? Някаква причина, повод ... ? Някакви явни претенции към теб - че си напълняла, не работиш достатъчно, пасивна си ... ? Каква е неговата версия за безсексието?
Поддала си се на шантажа, че ще ти отнеме децата ... Колко са големи те сега? Юридически вероятността да успее не е много голяма. Психически ... е друга работа. Те имат ли представа за проблема между вас?
Мъжът ти дали има реални сексуални проблеми като еректилна дисфункция, преждевременна еякулация ... ? Не може да не си забелязала поне сутрешна ерекция дали има (понякога)? Не е за изключване дори и възможността да е обърнал резбата.
Бих ти препоръчал да се поинтересуваш (много дискретно) от "личния му живот" - времето в което не е пред теб. Има значителна вероятност да попаднеш на своя коз. Или поне ще получиш някакво просветление.
Пак ще те подканя да ми се обадиш в абевето. Не си загубена, но се нуждаеш от насърчаване или може би поне малко подсказка ... Но сигурно има и още неща, които не си ни казала, а може би са разковничето ...

27.   От колко време не сте правили секс, в началото беше ли по-сексуален?
Лоша ситуация, моят мъж също има моменти дето с месеци може да не пожелае, но се появява и желанието му понякога.
Дано поне с другите неща да е добре, да се грижи за вас и да помага вкъщи.

28.   Колко килограма си ?
Според мен работата е в самочувствието , не се мисли за толкова зле пък ти , повтаряй си хубави неща за себе си .

29.   Ха- ха! Ти искаш всичко, а не правиш нищо. Жалко, ако е асексуален, но когато се гушнахте, беше ли съгласна с обстановката и ситуацията? Това "невзрачна" много ме притеснява и стеснява твоята удовлетвореност. Леко пухкава? Облекло по "мюсюлмански канон"? Обсебена от подрастващите млади дами? Козметик и фризьор- табу? Няма как да "му е уауу" на този който плаща сметката и все още поръчва музиката.

30.   Аха, ще те изхвърли и няма да си видиш, а този лайнар няма да си мръдне пръста за теб? Много им е удобно на подобни, че и да заплашват. Жена ми е същата, въобще не ме отразява. Аз също не мога да се реша на тая крачка, но с разговори с такива хора не става, мисля си се убедила. Оставяш ги да си живеят без секс, без любов или както там искат и да вървят на майната си. Това е начинът, за съжаление аз не съм се решил.

31.   Родителите ми са вече на 60 , карали са се, били са се, вече гледат внуци и още твърдят, че секса е лепилото на една връзка. За мен като мъж е напълно необяснимо как може някой да отказва секс като цяло. На 49, на 29 или на 59 важното е да вземеш решение какво смяташ за добре и да го следващ. Никога не е късно човек да бъде щастлив. Познавам разведени двойки, които са намирали щастието и са започнали нов живот, познавам такива които се разделиха на около 40-50 заради любовници и се събраха след години за да си изживеят старините заедно, тъй като никой друг не им е дал това което са си давали. Познавам и щастливо разведени, които не търсят връзка и си живеят отлично по свой правила. Изобщо няма правилен и грешен начин, важното е човек да е щастлив.
Всеки казва, че стои заради децата, но всъщност децата страдат много от това и развода е далеч по-добрия избор.

В България няма почти никакъв шанс бащата да получи децата, освен ако майката не е доказан боклук. Примерно с присъди и арести за проституция и наркотици. Има изключения разбира се, но това са единични случаи при които мъжът е някой наистина влиятелен.

32.   Благодаря ви за мненията!
Ще се придържам към първоначалното си решение - да бъда най-добрата версия на себе си, пък да става каквото ще!

Това е от мен!
авторката

33.   Браво, 31! Страхотен коментар!

34.   Номер 30 и аз вече стигнах до същия извод, само че сериозно се замислям за развод.

35.   Кога един мъж спира секса? Когато съпругата му спре да бъде секси. Аз го спрях на към 40 и нещо. Толкова много исках моята половинка да се появи с някакво секси бельо, да се изпраска на токчета, да си направи прическа, да облече тясна пола, да отслабне някоко килограма, понякога да се държи с мен като кучка, да ме съблазни, да се целуваме докато правим секс....такива работи. Една класическа поза на тъмно и това ми беше цялото преживяване. При достъп до толкова много порно чикийте започнаха да ми харесват повече от секса с жена ми. И аз се запуснах, защото нямах стимул да изглеждам добре. На моменти се опитвах да съживя по някакъв начин връзката ни, но получавах само една пасивност. Моята съпруга е перфектна домакиня, перфектна майка, перфектна готвачка и разкошен човек, но да му се невиди аз исках само да е секси и да правим страстен секс. Е само това не правехме. Винаги беше уморена от работата или от някакви битовизми. Предлагал съм и да напусне работа, защото изкарвах много пари, но тя не искаше. Ако жена ми беше секси кифла, без да ми мигне окото щех да пера готвя и да пускам прахосмукачка и щях да бъда много щастлив. Стигнахме до секс три пъти годишно, когато сме на почивка. И винаги след баня, винаги на тъмно и винаги класическа поза. И винаги трябваше аз да поискам. И таке близо десет години, докато не превъртях около локдауните и не се взех в ръце да си пооправ външния вид и да започна да общувам с други жени. И срещнах жената от мечтите си. Всичко което си го фантазирах докато лъсках, тя го направи на живо. Разбрах истинския смисъл на термина еблива жена. Моята съпруга разбра за връзката ми и започнаха скандалите и обвиненията, но така и до ден днешен не схвана какво точно искам от нея. А и смятам че вече е късно. Много ми е тежко че я наранявам, но пък най-много обичам себе си и не мога да престана да и изневерявам. От както правя редовно секс и в работата постигнах успехи и изглеждам много по-добре и кипя от енергия. Само преди две години се чувствах като стогодишен старец.

36.   Относно заплахата за децата - няма как да ти ги вземе, най-малкото поради факта, че те са на възраст, на която ще бъдат изслушани в съда при кого искат да останат. Решението да бъдеш най-добрата версия на себе си е добро начало. Все пак, ако стане така, че попаднеш на правилен човек, бъди дискретна до максимум, защото точно това може да се използва при евентуално дело за развод - след цялата идиотия от години, ти ще бъдеш обвинена в леко поведение - чиста ирония.

37.   До 36

Би било най-жестоката гавра, ако ме упрекнат в леко поведение, точно мен, нали?!? На това му се вика идиотия…
Той наскоро ми каза, че ако толкова не издържам, мога и да се махна…
Викам му “Да, ти отдавна ме плашиш с развод!”
Той “Ако искаш, ти подавай молба, няма да съм аз!”
Не разбирам. Какъв му е интереса аз да искам развод?
Отровила съм му била живота, казва.
Ми като ми спря секса, в началото на века

38.   35- А защо не се събереш с жената на мечтите си? И тя да поеме всички функции на съпругата ти, не само креватните? Или в замяна на секс услугите ти да готвиш, чистиш, переш и т.н., за да бъде тя наконтена, отпочинала и перманентно готова за сеанс? Малко се съмнявам обаче ти колко ще си ефективен тогава.

39.   Пак до 36
От авторката

Опит номер 2 за отговор на коментара ти

Струи спокойствие, улегналост…, обаятелна изисканост и деликатност от думите ти, наистина.
Затова ти пуснах коментар, но го орязаха, то се видя.
Нищо, пиша пак.

Ако и този път ме осакатят, вече ще има джонги, хах.

Вече от месеци работя по най-добрата версия на себе си и се чувствам добре! Резултатите са налице.
Но не бих постъпила като н 35, ако срещна правилния човек.
На секундата си тръгвам.
Защото би било, меко казано, най-великата гавра на века, да ме упрекнат в леко поведение, писах го вече…

Мисля, че има нещо адски дразнещо в коментарите тук - ако жена не дава секс на мъжа си, то тя е използвачка, нагаждачка и т.н.
Ако обаче мъж се дърпа от секс и се ослушва - пак жена му виновна, такава или онакава…
Айде сус бре…
Не ви ли е неудобно!?
Все ние сме на топа на устата! Аман!

Признавам, че грешката си е единствено и само моя.
Обвързах се сериозно преди да дочакам точния човек за мен.
И сега го искам, правилния, дето ми е отреден.
И с него ще си правя всичко, което пропуснах досега. А именно приказки, гушкане и секс.
Защото домакинстването и подгъзувамето на цялата фамилия омръзва.
И като си пренебрегнат, имаш право да си потърсиш щастието.
Това го пиша до н 36, защото беше дискретен, без нападки и лавина от въпроси!
Да те попитам, защо мъжът ми ме напъва аз да съм подавала молба за развод, а не той?!
Идея да имаш?!

Благодаря за разбирането, хайде със здраве!
И да става каквото ще!:-))

40.   Лелче, ти работиш върху "най-добрата версия на себе си" от години, много време ти отне...

Всички те знаем във форума каква нагла лъжкиня си, няма нужда да си измисляш нови простотии, за да получиш внимание от новите тук.

Мъжа и не е асексуален, тя просто е противна, много грозна и дебела. Същата авторка е лелка, живееща в чужбина в скъпа вила с басейн, безработна, чудеща се по цял ден какво да прави, докато "асексуалния" и мъж си скъсва гъза ит бачкане, за да може да осигури както на децата, така и на нея, лек и спокоен живот почивки.

И каква смехория, да твърдиш лелче, че точно ТИ си била лоялна, щях да припадна от смях честно. Ти си всичко друго, но не и морална.

41.   Нали истината излиза от устата на децата? !
Днес разбрах, че не греша в преценката си…
Децата ми бяха канени на гости у свекърва ми и се прибраха смазани, унили, с подбито самочувствие.
Думите им бяха “Тази злобна и проклета дъртофелница се държа отвратително с нас…Нищо чудно, че баща ни е същия - тя го е възпитала, няма на кой друг да прилича! Мачка наред…Повече там няма да припарим, не щем да се гаврят с нас! ”
Това си е чистата истина. Излязла от детските уста.
Пък после нека аз да съм лошата, ама друг път :-))

авторката