Споделена история от Секс и интимност

Колега - воайор
Здравейте
Тази година започнах нова работа, колектива ни е малък предимно сме жени но имаме и един колега мъж той е на 34год и изглежда сравнително добре, добре сложен и с обноски, може би 1-2седмица когато започнах работа не бях обърнала внимание но в последствие ми се струваше че постоянно ме следи когато отида до WC-то, винаги когато отивах до WC-то и той излизаше, няколко пъти съм чувала някакви шумове но не бях сигурна.
Миналия месец трябваше да отида на работа в почивните дни защото я бяхме закъсали и реших да проверя възможно ли е от някъде да ме наблюдава, точно зад тоалетната има един склад, почти никой не ходи там но реших да вляза, имаше какви ли не боклуци вътре най от горе имаше и малък боядисан прозорец който беше от към тоалетната, надигнах се и видях малка изтъркана дупчица в боята която сочеше точно срещу тоалетната, поогледах се още малко и видях много разпилени кърпички, на момента нещо ме обзе хем яд хем похот, представях си как винаги когато съм ходила да пишкам той ме е гледал и се възбуди, знае какво бельо нося.
Седмицата след това се постарах да го наблюдавам дали прави това докато някоя от другите колежки ходи до WC-то но той никога не излизаше когато и те, това някак още повече ме караше да се чувствам възбудена и започнах да се заигравам с него, няколко пъти ходих без бельо и се стараех да го разбере. Веднъж реших да остана малко след работа и го помолих да остане и той да ми помогне, като свършихме му казах че съм му длъжница и ако няма против да почерпя нещо, седнахме в едно близко кафене и от дума на дума разбрах че няма гадже, тогава някакси ми излезна от устата... затова ли ме наблюдаваш докато пишкам, сигурно 30сек. не каза нищо но се изчерви, след това каза че съжалява и няма да се повтори. Вече бях достатъчно възбудена и го попитах дали му харесва докато ме е наблюдавал, той кимна и каза че първо ме харесва като жена и второ че му харесва да ме гледа как пишкам, вече бях толкова възбудена и мокра че едва прикривах желанието си, тогава той ме попита дали ще кажа на някой, аз веднага му казах че ще си замълча но да ми каже защо го прави и само с мен ли го е правил, каза че няколко пъти е наблюдавал и други но в последно време само мен, това му било нещо като фетиш и не е могъл да се въздържи но обеща да не го прави занапред, така си тръгнахме. На другия ден когато отидох на работа беше все едно нищо не е станало, по едно време отидох да пишкам и когато се върнах видях че той не беше ставал, вечерта когато наближи да си ходим отново го помолих ако не е проблем да остане за малко да ми помогне за едни поръчки, след като останахме само двамата му казах че няма нужда да се притеснява че не е станало кой знае какво и че ще ми е приятно ако си останем приятели, незнам как но го усещах че и той е възбуден, без много да мисля го целунах, той разбира се отвърна на целувките, видях как пакета му веднага порасна и го хванах, беше голям и твърд а аз много много мокра а и бях решила да го изненадам, казах му че отивам да пишкам и го хванах за ръката, влезнахме двамата заедно в тоалетната и му казах да ме съблече, той събу дънките ми после и гащичките ми, бях гола надолу тогава се разкрачих леко приклекнах и се испишках докато ме гледаше, още преди да свърша той се изпразни, видях колко много беше възбуден от което ми стана още по възбудено.... след това се сещате какво последва...

Коментари

1.   Супер история.

3.   Как все попадате на големи и твърди не знам хахах

4.   Не е истинска.
Измислена е. Еротична проза.

5.   И какво се случи, след като се е изпразнил? Това ще да е някакъв нов модел мъж, който веднага след като е свършил, е готов веднага за нови подвизи. Научи поне мъжката физиология, преди да пишеш невъзможни неща!

7.   Сещаме се, разбира се. Звъннал е будилникът.

8.   Да бяха възможни и в реалния живот такива истории. Еххх... Забравяш, че българката е тотална скумрия, така че темичката си остава само виртуална.

9.   Май авторът на темата е мъжът воайор.

11.   Фейк.... това като на филмите. Обадете се когато някоя жена не се побърка и не каже на всичките си мениджъри та да се издигне в очите на всичките като доносница и съответно ПРАВЕДНАТА следваща всячески правилата и УСТАВА на фирмата. Обикновено за жените е важно да станат кралици, дреме им за някакъв ако това може да ги издигне. Дадох ли ви идея сега?

12.   11. Ох колко си прав! Историята иначе е супер!

13.   Хмм това малко звучи като моята работа. Не много голям колектив, само от жени и един единствен мъж на 34 години (другите напуснаха хаха). С тази разлика, че зад тоалетните ни нямаме склад и аз като лъскам не издавам шум на работата, а и почти никога не го правя там, само ако ходя по нужда и без причина го надървя, но не може да ми спадне лъскам, че да не се изложа пред колежките. Дали пък не го е писала някоя моя колежка, която тайно си мечтае това да стане? Ех да беше така! Мечта ми е да чукам някоя от по-младите колежки в тоалетната или поне да ми духат, но за съжаление в живота не винаги става като в мечтите.

14.   Темата може да е фейк, ама аз с колежка на работата съм правил много работи. И да после се скарахме, но никой не разбра, така че се случват постоянно.
Да не казвам по офисите колко и как се ебат.