Споделена история от Секс и интимност

Опит с трансексуална жена
Здравейте! Някой има ли опит с трансексуална жена? Мисля да опитам, но събирам мнения.

Коментари

1.   Да, имам голям, повечето дето стават в alo.bg съм ги минавал.

2.   Свободна жена на 45г. пробвала съм няколко пъти с една. И смятам, че нищо не се получава. Нито за жена за мъж горе доло.

3.   Бил сьм с 2-3, не е за изпускане. Хубави силиконови цици, яко парче, яка свирка, тясно дупе, добре върти, грим, секси дрешки, токчета, развратно излъчване, ненаситна за секс, какво друго ти трябва? Ако подходиш като към истинска жена, ще получиш много добро обслужване, пич. Даже съм излизал с такава, беше много добре нагласена, обра погледите на другите мъже в заведението, даже докато бях до тоалетната един и се беше лепнал да я сваля.

4.   Ако си мъж става. Мисля, че ще ти хареса. Но аз съм момиче на 24г и вобще не бох повторила с такъв. Нищо не се получи.

5.   Излизах с една такава аз съм жена на42г. А тя ми каза, че е на 36. Няколко пъти се черпихме. И като доиде ред да се любим. Нищо не се получи. Тои си се изпразни три пъти по мен. И накрая с триста зора стигнах до оргазъм и аз. И направо му казах че се разделяме за винаги.

6.   Изобщо не искам да си го представям... че ми става лошо...

~М. 36г. - хетеро

7.   Транссексуална жена си е с путка, не с хуй. Те преминават доста тежки операции и хормонално третиране.
Имах приятелка, която не знаех, че е трансе. Предложих и веднъж да я запозная със съпругът ми и да си направим тройка. Всичко беше супер до като не дойде мъжът ми. Правихме секс и беше чудесно. Ебани и двете и така... Но после стана катастрофата. Съпругът ми я похвали, че страхотна в ебането и тя се изтърва и каза:
- Трябва да им го кажеш на злобарите, дето твърдят, че транссексуалните жени, не се ебели хубаво.
И тук стана нещо, което постави съпругът ми на ниво кретен. Скочи, взе да я ругае, симптоми на повръщане, заби ми два шамара и попита доста грубо:
- А ти ма, курво мръсна? Защо не ми го каза това.
Стана ми лошо, аз самата не знаех, че това транссексуална жена. По нищо не личеше. Гърдите ѝ бяха чудесни, имаше си путка, като путка. Щях да откача. Но най- ме впечатлиха шамарите му. Никога никой не се е държал с мен така. Това ме вбеси и едва не му забих един нож в гърдите, не знам как попаднал в ръката ми. Изгоних и двамата. Бяха минали около 15 дни, децата ме питаха къде е баща им, но си нямах и понятие. Та на 15-я ден се появи един приятел на съпругът ми, който е и много добър такъв на брат ми. Поканих го, предложих му нещо. Не след дълго се появи и брат ми. Бях малко изненадана от присъствието им. Оказа се че заговориха за мъж ми. Тогава научих, че този приятел е женен за транссексуална. Познавах жена му и никога не съм се съмнявала, нищо не ми е дало повод да я мисля за такава. Двамата бяха в течение на станалото от съпругът ми. Приятелят бая му е набивал в кратуната, че това е нещо, което ако не можеш да го приемеш, си затваряш очите. Брат ми беше на същото мнение. Не можех да приема факта, че той ме удари. Това счупи нещо в мен. И колкото да се опитваха да ме убеждават да му простя не можах. Разведох се с него. Преди това случайно срещнах „приятелката”, тя почна да се извинява, изслушах я. Всъщност за мен тя нямаше никаква вина. Не ни е лъгала и с право е таяла истината за себе си. Почнахме пак да се виждаме с нея, на кафе. Един ден ми каза:
- Искам да ти кажа нещо. Искам между нас всичко да е ясно. Ще се омъжвам.
- Прекрасно!
- Той знае всичко за мен. Чака развод и веднага, ще го направим.
- Това е много хубава новина.
- Да, но искам нещо да ти кажа. Това е бившият ти.
Нещо от мен падна, някаква тежест, без да знам какво и защо. Едва асимилирах казаното, но не почувствах нито ревност, нито болка. Вътрешно някак си се зарадвах.
Много по- късно, попаднах на него. Покани ме на кафе и заговорихме за станалото. Беше осъзнал, че е сбъркал, подавайки се на първичните си чувства, насадени му от нашето невежо общество. Все пак не виждаше разлика между нея и нормалните жени. Тя наистина нямаше никакви силикони. И всичко което се говори за тези нещастни или щастливи хора е просто една човешка злободневност, която е силно изразена в нас българите. Макар и в 21 век все сме си примитивни и невежи. Изглежда, че ние българите ни е генетично заложено да сме на опашката и все да губим. За това и държавата ни е такава. Ние сме родени вандали, разсипници и злобари. Не сме способни да живеем в мир с реалностите.
Gioana

8.   Мъж на 36г. ползвал съм услуги на такъв мъж деа пъти. Един път отзад. И след година с друг в устата. Но не е нещо особено. С жена е доста по добре. Надявам се да не съм зорлия да достигам до такива услуги.