Споделена история от Секс и интимност

Девствени мъже
Какво ви е впечатлението ако чуете че някой мъж е девствен на 25?

Коментари

1-50 от 58

2.   На 28г съм и съм девствен, както виждаш, ние съществуваме :)

3.   Говори, че е асоциален/антисоциален (има разлика), неуверен, нещастен. Тва в ментален план. Възможно е да има и някакви психически проблеми, които не му позволяват да комуникира нормално с хора, възможно е да има и физическа причина за това.

Иначе често се случва умните, реализираните и образованите хора да са доста самотни, девствени и смотани. Аз съм в ИТ сферата и мога да говоря от първо лице, защото има много такива колеги. Същото може да се каже и за доста лекари, инженери и всякакви други професии, които искат повече акъл. Тва не означава, че умните и реализирани хора са смотани, но по-често се случва да се срещне девствен от тази група отколкото от някой хамалин дето би изчукал и женствен мъж с перука ако го закъса толкова.

Генерално - работата не е добре!

4.   Нормално, много сте. Изчакай до 30.

5.   Девствен на 26 съм

6.   Симпатизирам му като на всеки прецакан от живота човек. А и четейки тоя сайт вече си добавям още една мисъл - "за да могат жените да избират едни и същи мъже, а после да винят избраните мъже, че още са същите идиоти, каквито са били и при първите им 100 избирания, такива като него си кукуват сами". Светът е сбъркан и то яко!

7.   По принцип впечатлението е лошо. Това означава мъж с ниска стойност на сексуалния пазар. Както всичко останало и мъжът си има стойност. Не искам да обиждам, и аз съм нискостойностен мъж и никак не съм горд с това. Женен съм но нямам никаква заслуга за това понеже стана по случайност. Ако сега трябва да си тъся жена, не знам дали ще се спрявя понеже не знам как става. Затова и аз горе- доло се считам за девствен. Сексуално нискостойностния мъж може да има висока стойност в други аспекти на живота- например в професията си, да е добър приятел и т. н. Лошото е че качествата необходими за успех с жените са универсални и липсата им спъва развитието и в другите области.
Все пак мисля че девствен мъж не е този който не е спал с жена а който не умее да съблазни жена. Мъж който е бил само с проститутки го считам за девствен. Има случаи девствен мъж да отиде по случайност някъде където да се напие и по случайност
да се събуди с девойка в леглото. И девойката да му каже че са се изчукали макар той да не си спомня добре как е станала тази работа. Този мъж счита ли се за девствен?

Но на 25 все още нищо не е загубено. Мъжът става атрактивен над 30. Казват че някъде между 30 и 40 е най благоприятната възраст.
Дори и с мен жени са се опитвали да флиртуват през този период, обаче бях вече женен и си останах девствен.
Започвай веднага да се занимаваш с фитнес- помпи яко мускули. Занимавай се и с бойни изкуства- най добре кикбокс, MMI или подобно. Давай всичко от себе си. Някъде докъм 30 можеш да изградиш брутално тяло и бойни умения. Това ще привлече жените, също ще ти даде и самочувствие. Търси си работа за много пари. Купи си спортна кола, мотор... Ходи на почивка на хубави места. Опитвай се да заговаряш жени. Има и курсове за пик- ъп. Там могат да те научат да флиртуваш правилно. Поразгледай и по redpill каналите- много неща могат да се научат от там. Има и книги по психология на междуполовите взаимоотношения. На 25 може много да се направи. По мое време тези информация я нямаше, бях в пълно неведение. Но сега нищо не те оправдава. Действай. Започни от днес.

9.   Няма нищо странно в това според мен. Аз самия бях девствен до 24 години... Ето сега 12 години по късно съм на 36 и съм правил секс с поне 50 различни жени и около 10 платени. Всичко може да се наваска в тоя живот, стига желание да имаш ;)

П. С. - И не е нужно да се хвалиш, че си девствен. Никоя жена няма да те пита за това!

10.   А трябва ли девствен мъж да разкрива това пред жена с която се опитва да влезне в интимни отношения?
Според мен има голям риск да му бъде отказан секс.
По добре да излъже че е бил вече с 2- 3 мацки.

11.   До 9,
Как успя да го постигнеш?
Какво промени в себе си?

12.   Девствените мъже могат да отидат на проститутка. Могат да правят секс с нея, но друг път могат да получат съвети как да свалят жена и да не консумират посещението физически.
Девствените мъже не са за оплакване, просто могат да си платят и да приключат с девствеността.

13.   Лошо е ако такъв мъж има ниско самочувствие и го показва с държанието си. Обикновено не знае какво да каже в някакви моменти, гледа си в краката, поти се, държи се странно чак се вдетенява. Иначе самото преживяване не е нещо впечатляващо че жените да подбират с кого да си загубят девствеността. Сигурно половината от отнелите ципата на жените са били някакви лъжци дето разправят че им за трети или пети или десети път. Идеята ми е че малко трудно ще те усетят ако се държиш адекватно. Съдя това по себе си тъй като мен професионалистка не можа да ме усети. То да имаш малко въображение и да знаеш как да се движиш и какво да правиш не е философия. В крайна сметка всички сме гледали филми за възрастни нали така

14.   Приятелят ми беше девствен, когато тръгнахме. Той беше на 25, аз - на 23. Каза ми още в началото и ми каза да съм си преценила. Какво ще преценям? Това, че той е девствен, не означава, че е втора ръка човек.

5 години по - късно, правим страхотен секс. Това е същото като с размера. Той ми обясняваше, че му бил малък и не знам си още какво. Ами, честно казано, с неговите 14 см ми е по - добре, отколкото с бившият ми, който беше с 18 см. Всичко е до техниката и до това как ще предразположиш жената.

15.   Аз бях на 23. Не ми е липсвало внимание от жените наоколо, но липсата на химия си е фактор. Какъв секс да правя с жена, която изобщо не ме привлича? И защо трябва?

17.   9, как успя да качиш от 0 на 50?
Разкрий тайната.
Ако на 25 не правиш нищо, и на 35 ще е същата работа.

18.   Ами няма как да кажа без да те видя как се държиш, изглеждаш и как мислиш. По принцип причината може да бъде, че имаш лош късмет, ниско самочувствие, нещо не преценяваш нещата както трябва, нямаш подход, търсиш на грешното място, не ти стиска и т. н.
Вероятно е смесица от няколко от тези неща, но със сигурност всичко започва от мисленето ти. Моят съвет е да поговориш с хора, които ги бива в тия неща, нека те ти дадат съвет.
Но най-важното нещо!!!
Докато ти дават съвет не влизай в защитен механизъм (да се оправдаваш и да си търсиш извинения) - ще ти кажат неща, които няма да ти харесат. Вслушай се в тях, помисли малко и направи нещо по въпроса. Със сигурност ще имаш успех.

19.   Гледам че свободната сексуална селекция при жените е доста вредна за обществото. В миналото им е била отнета. Всяка жена тогава е получвала един мъж- в повечето случаи какъвто заслужава. Секс- след женитбата.
Днес при свободните сексуални отношения преди а понякога и по време на брака, по голямата част от жените се конкурират за малка част от мъжете. Могат да правят много секс с мъже над тяхното ниво. Но това не ги прави щастливи. Много от тях карат на антидепресанти или се оплакват постоянно. А доста мъже живеят без жени. И без това се раждат 5% повече мъже. Винаги 5% от мъжете са обречени да останат без жени.
В резултат улиците се напълниха с напомпени батки които гледат лошо и се чудят с кой да се сбият. Сума ти пари се хвърлят за БМВта и други подобни. Просто това е сексуалния избор на жените.

20.   До 10, естествено, че ще излъже. Лъжат почти всички, даже и вървежните

21.   Ами аз съм на 34 години и съм детствен. Пишел съм си по месинджър с жени и дотам. Имам физически проблем с 2 изкривени пръста на лявата си ръка съм може би съм неуверен и инфантилен като характер. Може би това че живея с родителите си и т. н. Последната година и здравословно имах доста проблеми. Не знам може би не ставам за достоен партнъор в живота трудно ми е да си представя как изведнъж нещата ще се променят а годините застрашително отминават след 5-6 години ще съм на 40!

22.   Аз видях жива путка на 32г. а пипнах, на 36. до тогава само на чикии.

23.   Н 19, много готинко ще бъде на наудачниците ей така да ви раздават жени и те да нямат право на глас, нали? !
За това тук с всички сили се опитвате да внедрите, че вие знаете по- добре как мислят жените и подобни глупости на "мъже" за рециклаж...
Това, вашето няма да стане, но сте свободни да заминавате към Пакистан примерно и да си пробвате глупостите там. Но там пък жените ще ви убият с камъни, защото дори пред техните мъже сте неудачници. Там пине им осигуряват всичко необходимо за да жените си гледат къщите и децата. А вие и минимално не можете, а чакате някоя и да ви допълва джоба.
Примири се, отпадате.

24.   До 18,
Разкажи при теб как стана.
Какви бяха проблемите и как ги реши.
Навярно доста от случаите са сходни.

26.   До 23,
До преди 70- 80 години и в България е било така.
Покрай отпадналите мъже има и почти толкова отпаднали жени понеже многоженството засега не се практикува по нашите ширини.

27.   До 23- нещо си объркала геофизиката.
В Пакистан не раздават по 1 жена на мъж.
Там удачниците си взимат по 3- 4, а неудачниците чукат козите. Жените никой не ги пита какво искат. Предполагам че не изневеряват понеже тях ги убиват с камъни в този случай. Не мисля че в Пакистан считат жената за човек. В някои мюсулмански държави дори им режат клиторите за да не получават удоволствие от секса.
И естествено че повечето от нас осигуряват жените си с каквото е необходимо.
Пък ако искаш ти иди в Пакистан щом мислиш че ще те осигуряват.

28.   До 7
Ти сериозно ли? Всички тия напъни за да впечатлиш някоя която след това ти бие шута. Никога ама никога не си подреждай живота за да се харесаш на някого било то роднини жени приятели и т. н. Напротив намери си на теб самия какво ти е интересно и се занимавай с него. Спорт хобита само заради себе си и евентуално приятелите които ще срещнеш там. А когато правиш нещо което ти харесва това привлича хората.

До 12
Това е най-тъпия и неефикасен съвет. Нищо няма да научиш от проститутка още по малко ще ти обясни как да сваляш жени :) Все едно автомонтьора да ти обясни как да си обслужваш и оправяш колата сам и да не те види вече :) То бива да си наивен :) Проститутките нищо не дават (е може някоя болест да ти дадат) само ти отнемат.

29.   Скъпа 23, на всеки отпаднал мъж има и отпаднала жена! Като махнем хомосексуалистите и други, които по една или друга причина няма да участват активно в търсенето на партньор /в това число убитите във войни или умрелите от болести/, остават две доста изравнени групи /ако гледаме планетата Земя, а не родината ни - все пак всеки може да си пробва късмета и в чужбина/. Така че всеки мъж без жена е равен на жена без мъж. Може да си ти, може да е друга - това няма как да го знаем на този етап!

Разликата е, че когато стане ясно кои от вас ще са в тази незавидна роля, аз няма да съм там и да ви кажа "примирете се, отпадате, жени за рециклаж". За някои от вас вече видяхме, че дори без да е станало, вече с пяна на устата изричате подобни думи, но по адрес на мъжете. Изводите за нас двамата оставям на теб и на всеки, който иска да разсъждава.

31.   Н 21, съвсем искрено ти казвам, че "деТствен"... боже мой... и ще си останеш. Мама да ти плати поне една проститутка, поне да си пробвал.

32.   Към н. 31-какво тормозиш човека за една правописна грешка? И въобще-толкова страшен проблем ли е, ако някой над определена възраст е още девствен? Нима е по-добре да си съсипе психиката с някоя извратена професионалистка, че и да й плаща на всичкото отгоре. Не мога да ги разбера НЯКОИ мъже-как въобще извличат каквото и да е удоволствие, от това да се чук. т с някаква простит. утка, която е била сигурно с 200 други преди това и... ужас направо, то не само, че е гнусно, но чак се чудя и някои как се възбуждат там от някаква непозната, ей така без обич, без привързаност и направо свалят гащите и хайдее, голям кеф? ! По-скоро-голяма отврат. По-добре човека да си остане девствен, отколкото изнасилен от някаква простит. тка!

33.   От 18:

Ами при мен проблема беше, че бях по-затворен и тих, отделно от това, че нямах опит и бях наивен - нещо, което е нормално според мен.
Първо идеята беше да се престраша и да пробвам да се занимавам с момичетата, които си харесвах. Всички те ме разиграваха като идиот и аз им се връзвах, но след това им научавах номерата и обръщах нещата - използвах ги срещу тях. След това същите номера никога не минават - така се трупа опит. По този начин също разбираш и с какви момичета да не се занимаваш като цяло - докато си наивен си изграждаш една представа за тях, която не е реална - слагаш си розови очила, както се казва. Също така по този начин си създаваш подход и спираш да приемаш нещата толкова сериозно.
Започваш да виждаш играта всъщност - много неща жените ги правят за те провокират, често имат свой скрит мотив и лична изгода, а когато почнеш да ги виждаш - тогава вече не си наивен.
Т. е. ако мога да го опиша кратко идеята е да счупиш тези розови очила и да трупаш опит, тогава добиваш представа какво се случва наистина.
Другото е, че станах много по-готин, но това е свързано с живота ти като цяло - да изглеждаш добре, да имаш цели, хобита, приятели, ценности и т. н, но това е свързано повече с теб като човек. Тогава ставаш по-уверен и привлекателен и ти става по-лесно с жените.
Още много мога да пиша по темата, но идеята като цяло е:

Не се оставяй страха да те спре да правиш това, което искаш.
Не се страхувай да се проваляш.
Винаги се учи от преживяванията си, иначе ще повтаряш грешките си.
То е като нива на игра - едно по едно, отнема време. Трябва малко късмет също.

Моят практически съвет е да излезеш на някое барче с готина музика, където можеш да си говориш с хората. Излез с някой добър приятел (който е свежарка и пич). Пиите по нещо и то от самосебе си става да ти се лепне някоя, поговорете си, почерпи я един шот, говорете си още малко и я целуни. След тва и кажи че вкъщи имаш много яки тапети и я покани да ги види хахаха.

34.   Н 27 и н 29, пропускате важен факт: българката може лесно да бъде с мъж от каквато националност си реши, българина не!
Българката без мъж няма да остане ако иска връзка.
Българина... е, много от вас ще отпаднат, то вече си отпадате- ФАКТ!
Пък вие продължавайте да си мечтаете как ще отнеме те правото на жената да мисли и решава, докато тя просто минава покрай вас като бърз влак селска спирка- ФАКТ!
Вие отблъснахте българката от себе си, за сметка на това е желана от всички останали. Живея в чужбина от много години и пътувам в други чужбини- знам! Казвам го в случай, че решите да "противоречите" с измислените ви манипулации за малолетни.
Но мечтайте си, лошо няма. Междувременно жените си живеят живота и им вече през оная как някой си Ганьо се опитва да се качи на гърба им, че да му прислугват и допълват джоба... жалки сте!

35.   До 28 от 7,
Просто казвам какво би свършило работа. И да ти бие шута някоя (след като си я еб@л) друга ще дойде. Може да не са стойностни жени в началото, но като натрупаш опит може да си намериш някоя която си заслужава. Не казвам че ми харесва, но това е положението.
Ако мъжът няма качества които привличат жените ще трябва да ги придобие. Аз ако се занимавам само с каквото на мен ми е интересно, никоя жена няма да се заинтересува. Единствено грозна и отчаяна би ме поискала и то защото няма по- добра алтернатива.
Пък и спорта на никой не е навредил. Ако някой го мързи, може да използва неуспеха с жените като мотивация.

Посещение при проститутка може да е полезно. Девствения пак си остава такъв, но поне ще види как се прави и че секса не е нещо сложно.
Аз съм пропускал възможности понеже съм се притеснявах как ще го направя (и дали ще мога). Някъде чак на 25 години се престраших. И останах разочарован- очаквах че е нещо повече.

36.   До 18,
Фразите за заговаряне и флирт спонтанно ли ги откри или някой те научи на тях.
Аз лично (а предполагам и много други) не мога да потдържам разговор с жена. Той си затихва от семо себе си.
Нещата които на мен са ми интересни са съвършенно безинтересни за повечето жени.

37.   34, само във вашите глави пред българският мъж има такива ограничения, а пред вас ги няма. Приемете го - за всеки отпаднал мъж ИМА и ЩЕ ИМА отпаднала жена, която в момента разправя в унисон с вас, че може да има мъж от която страна си поиска!

Вярно, някои чужденци ще изчукат нашенката /с извинение/ и ще избягат, но до брак ще е трудно да се стигне. Не само вас могат да... чукат, все пак! Те са в по-добра позиция от вас! Чували сме какво мислят в доста държави за българките /напомня на заглавието на една песен на "Клуб НЛО", което ще ви спестя тук/. Е, има и схеми за сключване на фиктивен брак с чужденец срещу заплащане! Последно май в Плевенско бяха разкрили много такива "невести" около месец юли тази година. Но не вярвам, че това ви устройва особено!

Затова пък сигурно тия бракове ги отчитат в статистиката за бракове на българки с чужденци и вие се кефите колко сте търсени. А то... поредната схема в родината! И накрая от цял свят опряхме до българските мъже! Уф, като става така!

38.   От 18:

Не ползвам фрази, импровизирам т. е. казвам каквото ми дойде според ситуацията.
Трябва да се научиш на баластра моабет - да говориш нещо безмислено. Идеята му не е да приказвате за нещо смислено, а да "обменяте емоции". Говориш забавни глупости, кво станало днеска, нещо случайно, свързано с предходната тема на разговор и т. н. Така контролираш разговора - дали замира, дали е забавен, сериозен и т. н. Тук няма заучени фрази, само опит.
Именно тогава и ще те пробват - ще те бъзикат например. Идеята е да не се обясняваш, а да се бъзикаш обратно, да си ироничен, саркастичен и т. н. Но не я обиждай.

39.   Съвсем нормално е в днешно време. Защо го мислиш толкова. Много момчета са така или спят с някоя проститутка ако имат пари или им излезне късмета с някое момиче веднъж в годината или оправят някоя милфка. Да, зле е работата, но си е нормално. Това представлява сексуалната свобода. Жените са свободни да си спят с който поискат докато са млади, а мъжете карат на ръчна през повечето време.

40.   до 34

И на 35 вече се ориентира към съжителство с котките.
А до тогава е е абслужвала турци, гърци и тези, които са и мякали раз развален български, за което тя си е мислила, че е много сладко. Е, и коктелите със салата Цезар и бутилките уиски с редбулчета са помогнали доста. Рокличките и обувките като подарък. Но те не се броят.
Евентуално на 40 може да се прицелят в някой чичко с повече пари, защото чужденците вече са се ориентирали към по-млади техни версии.

41.   До 38 (18),
Доколкото разбирам си разговарял с много жени и полека- лека, докъм 24 годишна възраст, по метода на пробите и грешките си открил че не е нужно да приказваш нещо смислено, а нещо което съдава емоции у жените. Разбрал си също и какво точно ги създава тези емоции. То това май не е лошо и за специална тема.
Не съм много уверен че всеки може сам да се справи. Трябва му изобилие от жени около него и доста смелост и непукизъм. Навярно поне 100 жени ще трябват за тренировка и усвояване на баласт- спийча.
Не трябва ли все пак да изглеждаш супер атрактивно?
За каво една мацка ще слуша празнословия ти от типа какво си видял вчера или какво искаш да правиш утре ако не си готин?
Аз обикновенно влизам в приятелската зона. Никога не ми идва на акъла как да обърна нещата към имтимната. Нямам идея как се иска секс. Директно не работи. Ти как го правиш?

42.   Секс не се иска. Секс се СЛУЧВА.

43.   Трябва да кажеш какво искаш. Иначе няма да се случи.

44.   От 18 до 41:

Значи първо ще ти слуша празнословията, защото те харесва т. е. трябва да те забележи първо на първо.
После идеята на празнословията е да покажеш чувство за хумор, увереност, спокойствие и т. н. Ако се занимаваш с едновечерки тва е задължителен скил - да си играеш с думите, да отвръщаш остроумно/закачливо, да насочваш разговора и да разбираш от намеци и да контролираш вайба така, че да ви е хубаво и на двамата. Това привлича.
Разбира се идва момент, в който почвате да говорите по-сериозни неща, тя ще иска да види и как разсъждаваш все пак.
От бонус са и обноските, може да вкараш малко джентълменство ама не се прави на Дон Хуан - примерно черпи я нещо, но само ако искаш. Отвори и вратата ако излезете за по цигара. Такива неща правят впечатление.
Идеята е, че с баластра моабета тя те преценява като държание, увереност, интелект и т. н.
По-нататък те разпитва да разбере малко повече за теб като човек.
Когато се харесвате то си личи, усещаш го в атмосферата и когато идва момента за целувката също се усеща.
Аз лично като ги целувам им казвам "Ае знаеш ли кво? " и тя е като "Какво" и я хващам и я целувам хахаха. Просто ме мързи да измисля нещо оригинално.

А за опита - да, трябва си, защото има тънкости, които без опит няма как да ги усвоиш. Можеш да го сравниш с една китара - струните може да са почти настроени, но като засвириш ще звучи фалшиво. Идеята е да се калибрираш, настроиш така, че да звучиш правилно. След това си изграждаш и подход и т. н. Абе доста дълга тема.

45.   До 44,
То затова не е лошо да се пусне отделна тема за свалките. Мъжете които се справят да споделят някои тънкости. Ще е полезно за девствените. Тогава някои от тях може да престанат да са такива. Не знам колко са като процент. По мое време не бяха много. Сега при огромната сексуална свобода и разпуснатост казват че са много. Нищо чудно 10на % от мъжете под 30 години да са тъй.

46.   До номер 45: Защо "огромната сексуална свобода и разпуснатост" да са отговорни за това, че много мъже са девствени. Имам предвид сексуалната свобода не е ли предпоставка всеки да прави секс и да няма девственици?

47.   Вярно е че по ред причини - физически или финансови, един малък процент (но все пак значителен брой) мъже у нашите ширини НЕ СТРУВАТ. И точно този типаж мрънкат, ли мрънкат.

Една уточнение за многознайките тип 23 обаче - ако вашите баби и майки използваха същите високи (и често изчанчени) критерии за МЪЖ каквито вие сега използвате, вас сега нямаше да ви има. Яко, а?

Никой не казва да се събирате с неудачници или грозни индивиди. Просто вие искате ЗНАЧИТЕЛНО ПОВЕЧЕ от нормален мъж.

48.   46. Сексуалната свобода дава възможност на жените да се отдадат на животинските си инстинкти, а те са да се чукат с най-плодовитите, силни и привлекателни мъжкари, както е било преди хиляди години (този инстинкт възниква когато още човешкият вид живее в пещери). Жените по естествен начин са програмирани да сформират хареми около най-достойните мъже. Другите мъже са баластра/пушечно месо.

Разхлабването на морала и социалните порядки разрушава моногамията и семейството. Моногамията е изкуствено създадена, за да може жените да раждат от мъже, които желаят само финансово, но не и физически.

49.   До номер 48: Това, една жена да иска да е с "най-плодовитите, силни и привлекателни мъжкари", си е природен инстинкт (както и ти самият го казваш), нещо нормално. Целта на този инстинкт е да се събират и оплождат помежду си само най-добрите от най-добрите индивиди, притежаващи съответните хубави гени. Щом природата го е измислила да е така, значи трябва да е така. Единствено човекът може да измисли нещо грешно, не и природата. Така се оцелява - индивид от единия пол с най-хубави белези намира индивид от другия пол също с най-хубавите белези, чифтосват се и създават нови индивиди, носещи техните най-добри (и за популацията като цяло) белези. А останалите индивиди в популацията, които са смотани, неудачни, неприспособими, остават без потомство, белезите им изчезват от генофонда на популацията и природата ги подхвърля на обратно развитие.

50.   Номер 49, липсва ми историята за женския паун! Ще ми я припомниш ли, за да се посмея малко? Ти си оня, дето се мисли за голяма работа заради размера на една част от тялото му, нали?

Имаме един тук, който оправдава надутото си его с природата. Ти, най-добри от добрите, как ти остава време да спамиш из темите тук покрай толкова много кандидатки? О, велики предводителю на най-добрите, върви да разпръскваш великите си гени и ни остави да си пишем ние, клетите и недостойни индивиди! Защото докато ти пишеш тук, някой с не толкова добри гени вероятно прави това, което ти не правиш - задоволява онези, дето правят секс с теб. Практиката показва, че тия с его като твоето винаги имат баджанак.

Просто да си знаеш, за да няма после изненади! Причината? Егото прави човек самодоволен и съответно не си дава труда да прави нещо за другия, кара на минимални усилия и в един момент отсреща им се приисква и те да получат удоволствие от секса.

51.   Гледам че 48 вече е отговорил на 46. Но да допълня и аз с нещо от еволюционната психология. Развитието на обществото далеч е изпреварило човешкия мозък.
Милион години човечеството е прекарало в пещерите. Тогава малка част от мъжете са оставяли поколение. Жените са подбирали само най- добрите ловци които са можели да осигурят прехраната за тях и децата им. А това са били най- яките, издържливи и агресивни мъже. Гледали са да имат деца от повече мъже което им е давало по- голяма сигурност. Получавали са повече месо, а ако един от мъжете загине, другите продължават да се грижат.
В днешно време казват че около 3 години след раждане на децата, либидото на жената към бащата намалява. Почва да не харесва мъжа си, понякога дори се опитва да развали брака. Навярно инстинктивно иска да роди деца и от други мъже. Аз също почувствах подобно нещо когато ми се родиха децата. Просто отзвук от далечното минало.
Когато хората започват да се занимават със земеделие сексуалния избор на жената се отнема. Всяка жена получава само по еднин мъж, обикновенно съответстващ на външния и вид и социалното положение. Предполагам понеже земеделец трудно може да изхрани повече от една жена и децата и. Също качества като трудолюбие и креативност са по важни за оцеляване на семейството от грубата физическа сила. Тогава повечето мъже оствят поколение и жестокия естествен подбор не действа.
В миналото живота на жена без мъж не е бил лек.
Мъжът е бил нужен да изоре нивите, да заколи прасето, да построи къща, да нацепи дървата и т. н. все неща с които жена трудно ще се справи сама.
Докъм средата на 20ти век жените са нямали добро образование, не са можели да работят високоплатена работа и съпруг им трябва за по- добър живот. Изискванията са били човека да има хубава работа и да почели добре. В днешно време вече не е така. Жена може да живее и сама доста добре. Затова ми се струва че сексуалната селекция от каменната епоха се завръща. И критериите за подбоор са подобни.
Казват че жените намират 80% от мъжете за неатрактивни. Оттам и сексуалната свобода облагодетелства малка част от мъжете, които съответстват на представата за древния ловец. Интернета и социалните медии наливат още масло в огъня чрез достъпа на жените до огромно количество мъже.
Резултата е че по- неатрактивните мъже нямат големи шансове с жените. Жените пък могат да имат мъже от висока класа, но за кратко понеже тези мъже имат много опции. И често се чува "наеб@ ме и ме заряза", а понякога "даже не ми каза чао".

До 47
Често мъжете които не струват не са зле нито физически, нито финансово. Това го знам понеже и аз съм от тях. Често проблемите им са ниско самочуствие и неумения за комуникация с жени- както 38 (18) казва невладеенето на "баластра мохабет- а" или умения за флирт. Често бащата не е играл съществена роля във възпитанието на момчето което води до липса на мъжко поведение. Често младежа завишава стойноста на жената и занижава собствената. От там и скованото поведение при общуване с жена.
Всичко това може да се оправи с обучение, но не знам дали ще помогне. Нищо чудно просто да изтегли конкуренцията на по високо ниво и жените пак да се целят в горните 20%.
Някои футуролози и урбанолози на запад говорят завръщане на многоженството. Някои жени били по склонни да делят един мъж отколкото да си занижат критериите.

52.   До 49, тези неща са доста вярни, но и доста стари. Сексуалния избор на жените изглежда ирационален в днешно време.
Днешното благоденствие е създадено благодарение на развитието на науката и техниката. Не съм убеден че повечето създатели са били напомпени батки, красваци по 1. 9м високи и умели флиртаджии.
В последните 2-3 хиляди години правото на сексуален избор на жените е било отнето, или поне силно ограничено. Затова са се раждали разнообразни хора. И много от тях са допринесли за развитието на човечеството. Иначе нямаше да сме мръднали много от каменния век.
Какво иска природата е едно, а какво може човека е друго. Често човека постига нещо въпреки природата.
Струва ми се обаче че сега обществото дърпа назад. Животинското започва да надделява.

53.   До 48, 49: а защо ли в повечето случаи "най-плодовитите, силни и привлекателни мъжкари", се оказват само 2 м. татуирани батки с бръсната кратуна, епилирани ръчички и краченца, оскубани вежди, надуваеми мускули, златни ланци, чисто ново БМВ последен модел 2022, 4-стаен апартамент в Младост 1 и айфон 13? !? Хммм ще да е само, щото техните гени са много "плодовити, силни и привлекателни" :)))

54.   Малко е необичайно на общият фон, но нищо фрапиращо за мен. Познавала съм такива мъже, но при повечето наистина влияе зле на самочувствието.

Black Sabbath

55.   53, често най-силните мъжкари са боксьори или военни. Татуираните батки са едно стъпало по-надолу по матриошката. Животът е пирамида.

Може би е по-добре да се върне многоженството, така естествената екстремна хипергамия от каменната ера ще се зевърне с пълна сила. Това ще оправи раждаемостта, защото жените с радост ще зачеват от генетичния каймак. А същият този генетичен каймак ще изпраща останалите мъже на война, за да се избиват едни други - това е начинът, по който в исторически план елитът винаги е контролирал броя на мъжете-баластра в баланс - хем да има достатъчно за да има кой да работи и движи икономиката, хем да няма прекалено много за да не се увеличава престъпността и обществото да е сравнително стабилно (доказано е, че без секс повечето мъже пощръкляват и са склонни към агресия - идеалната почва да ги пратиш да се избиват едни други).

А дори можем да изтъкнем аргумента, че с развитието на индустриализацията и роботизацията мъжът-баластра ще бъде все по-малко нужен за да движи икономиката в бъдеще.

Това е и може би един от главните фактори за бедата, която сполетява сега много млади мъже, нямащи успехи с жените. Природата не ги е създала за да имат успехи с жените, а за да са баластра.... а ЕПОХАТА, в която обществото ги заблуждаваше че заслужават да бъдат обичани и да имат семейства и изкуствено налагаше моногамия, за да имат жени, с цел да са доволни и продуктивни и да имат мотивация да поддържат обществото (все едно редовно да слагаш сиренце пред мишлето за да върти въртележката постоянно), ВЕЧЕ ЗАПОЧВА ДА ОТМИНАВА. Това е началото на края за обикновения мъж.

Ако нащите баби имаха критериите, които имат дъщерите ни, един неголям, но все пак значителен процент от нас - мъже и жени, изобщо нямаше да ни има.

1-50 от 58