Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм при жените
Здравейте, за колко време стигате до оргазъм?

Коментари

1.   Семеина на 47г. много е относително. Но най бързо когато масторбирам15 мин. А при секс 30-40мин. Но зависи от доста неща.

2.   Този въпрос е интересен, но и непълен!!! Дали говорим за клиторен или влагалищен оргазъм, защото е много различно. Вторият е обикновенно много трудно достижим и дори вероятно над половината пъти при полов акт дамите недостигът. И аз искам да разбера.
Вярно, че е много строго индивидуално, но все пак... да го кажем средно. При мастурбация и/или орален секс. Не мога да кажа, не съм жена и ще чета с интерес отговорите, но до този момент някъде при наблюденията ми, при директна криторна стимулация за 10-на минути. Ако има по-дълъг петинг и след това френска любов, момичето свършва по-бързо 5-8 (може би) минути при ласки върху и/или клитора. Усещането го определят за невероятно! Особено е интересно с "обръщането на очите" в края и "скъскането" в началото. "Охкането" е май типично по време на стимулацията и при настъпването на оргазъм. Искам да прочета повече по този въпрос от различни дами и на различни възрасти.

3.   Първият път много бързо, но имам нужда от поне още 2- 3, а всеки следващ средно за около 15 мин.

4.   До 3!!! Какъв оргазъм и с партньор ли? При полов акт/контакт (сношение) или при орален секс? Как така: "Първият път много бързо"

5.   Зависи, но поне 30 мин са ми нужни - общо- предигра секс.

6.   Н 4- клиторен и вагинален. Да, с партньор (съпруг) дългогодишен. И при двата варианта. Ами бързо, почти винаги започваме с орален, за около 5-7 мин съм готова, продължаваме си секса (сношение) и свършвам още няколко пъти през около 15 мин без да спираме. Ако спрем след първият особено, после ужасно ме боли матката. Все едно съм останала възбудена, пък недовършена.

8.   Аз сама свършвам за 3-5 Мин с вибратора. С мъжа ми каквото и да е опитвал не мога да свърша. На 25 съм

10.   Н1 какво е това масторбиране при семеина жена. Направо ме побърка. Та за какво го държиш този мъж. Моита кзава, че е масторбирала само като момиче. А сега само като я смукна за 5 мин свършва. М46г.

11.   Това, което съм изчел по темата е, че НЕ е нормално жените да трябва да ги Клатиш/Любиш по 30-40 минути, че и ЕДИН ЧАС, за да свършат.
Значи нещо НЕ е наред - или в мъжа, или в самата жена.

Няма как да се изисква от някой мъж ВСЕКИ ДЕН, на ВСЯКА възраст, да клати 1 ч. Че той по-добре 100 лицеви да направи, по-бързо ще е и по ще има полза...

12.   Всичко им е в главите на дамите. С грижи, уморена, разстроена, не сигурна, служебни или здравословни проблеми- оргазъм няма, ако щете да сте "Бога на оргазмите". Жената до мен е свършвала в кратко време с минимални секс игри. И обратното- много старание, игра, език и пръсти, същинска част, свършвам, връщам се на езиковите похвати и някъде на финала свършва или се отказва и изнервя в последствие. Време не съм засичал, но вече я усещам- много влажна и след изпъването като струна, се разлива и отпуска- свършила е. На озвучаване и въздишки не вярвам

13.   Сем. М 52г. моита свършва само по веднъж питал съм я много пъти и искам да я повторя веднага но тя не иска. Може пак но след поне 10-15 мин. И после чак на другия ддн. Така е още ит 20г когато я взех за жена. Никога ми се струва, чене получава множествен оргазъм..

14.   Зависи. С вибратор или с мъж? Ако съм уморена, бавно, ако не съм в настроение-също, ако обаче съм възбудена, за няколко минути.

16.   Семеина жена наи бързо с лизане като се разтворя и му натисна главата и за 10 мин. Съм готова. Но езика вътре в мен.