Споделена история от Секс и интимност

Въпрос за кучешката
Здравейте, не знам защо но като си представям секс с някоя жена винаги най-често се представям, че го правим кучешката. Или настрани пак отзад.

Това дали е нещо като инстинкт от праисторията, защото маймуните и предполагам и хората преди мнооого години май го правят така, а не мисионерската. Дори някъде пишеше, че всъщност така по-лесно можело да забременее жената, но ако вагината й е изнесена доста напред за мъж със среден размер член ще му е трудно да я достигне май? ! Какво мислите вие, дами, за кучешката, обидно ли ви е, че мъжът не ви гледа в очите, а вижда гърба ви?

Коментари

1.   Напротив странично и отзад, ми е доста хубаво. И аз си търкам клитора. Свършвам макс за 7-10 мин. Семеина ж на 47г.

3.   Много го мислиш.
Позата е страхотна, дълбоко проникване, добър достъп до ерогенни зони и не на последно место страхотна гледка. "Гледане в очите" е некакво книжно клише.

5.   Мисля че повечето мъже харесват тази поза и да, вероятно е животински инстинкт. Аз като жена нямам проблем. Възбужда ме и никога не ми се е струвало обидна. Не е романтична ако жената стои кучешката, но сексът не може да е винаги романтичен трябва разнообразие. Единствения проблем който може да възникне е ако жената е с по-надарен партньор, може да я заболи защото в тази поза члена отива доста навътре.

6.   И на мен ми допада когато жената е надупена. Но аз я карам да го прави когато свързвам. Местя го по лесно в дупето. Така сме се разбрали, свършвам отзад, не иска хапчетата и спирала а аз не искам презервативи.

7.   В известен смисъл си прав, това е оригиналната поза за размножаване при живите същества. Хомосапиенс имат съзнание и мисъл. Когато сме осъзнали, че ебането ни доставя удоволствие и сме почнали да го правим, често, често, сме изнамерили и различните пози за секс. Открили сме и така наречената френска любов. Макар че не знам защо я наричат френска, след като когато човек е почнал да я практикува, не е имало французи. Но и те макетата обичат да си преписват разни неща, че са техни и произлезли от тях. Някой тази поза я наричат задна, задна прашка на жаргон, не е важно, важното е, че тази поза доставя по- силно усещане на жената. Много жени я предпочитат. Подпряна на масата, ваната, облегалката на фотьойла е предпочитана. Тя е простичка, пичето се пласира добре и проникването в него е по- лесно, по- дълбоко, по- осезаемо. Освен това можеш да работиш с гърдите и да обработваш врата, което води до изключително силно, комбинирано удоволствие. Дори и на четири крака е приятно. Има и други пози, които позволяват дълбоко и осезаемо проникване, но те са и по- изтощителни. Аз например умирам да си вкарам краката под мишниците и да ме ебът така. Освен това е и удобно за мъжът да сменя местата. От вагината в аноса и обратно, макар и да не е препоръчително от хигиенична гледна точна. Флората и фауната са различни в путката и в дупето и смяната без хигиенни мерки, често води до замърсяване, цистити и подобни. И си прав, по лесно се забременява при задна, доказано е.
Ан

8.   Байчо, секс не е за да си го представяш, секс се прави!

9.   Е на тая поза свършвам моментлно. Понякога когато партньорката ми свърши преди мен и започне да и писва да я "клатя" се обръща в тази поза и като го вкарам и гледам талията, задника и краката и, свършвам за по-малко от минута. Супер си е позата.

10.   до 7 И аз се изкушавам да сменям местата(правила съм го), голям кеф, но се спирам! Правилото ми е: влезе ли веднъж отзад, остава там докато не свърши. Мъжът ми не се сърди.

11.   Ние сме на тръни при тази поза. Жената се вцепенява да не и го вкарам целия от раз. Аз пък внимавам да не я заболи, абе не секс, а стрес.

12.   За отзад трябва да има хубаво дупе. Освен това отзад не е точно секс, а си е чукане, тъпкане, взаимна мастурбация.
Така обичам да чукам жени към които нямам чуства, само секс за удоволствие и свършване, при това за бързо чукане, иначе омръзва това лашкане.
Има и друг момент. Отзад влиза по-дълбоко, започва да охка и да я боли, а това възбужда.

13.   Правилно си го представяш, защото си е уникално якото чукане - казвам го като жена! Нямаме против (поне по-разкрепостените от нас) и дърпането на косата и пошляпването, но вече си е въпрос на вкус. Само като го пиша и се възбудих хаха :)