Споделена история от Секс и интимност

Не мога да го вкарам целият
С приятелката ми се опитваме от 1 седмица да го направим но всеки път стигаме до едно положение независимо дали слагам лубрикант или си играя с нея около 40 минути стигнем ли до момента с вкарването на члена влиза около 5 см и не може повече нея започва да я боли а на мен ми става гадно. Моля за помощ.

Коментари

1.   Значи не си "играеш с нея" както трябва, по-директно казано - не е възбудена. Това личи и от написаното, че ползвате лубрикант. На здрава, млада и възбудена жена лубрикант не й е нужен.

2.   Приятелката ти страда от вагинизъм. Това е неволно стягане на мускулите на вагината, това е причината да изпитва болка. Просто подсъзнателно тя се притеснява и се стяга.

3.   Що ти е да го вкарваш целия като и на двамата не ви харесва? Щото "така се прави" ли?

7.   А за какво ти е лубрикант на младо момиче? Само да я пипнеш и малко игра с клитора и отдоло трябва да е мокра като река както се кезва. Нещо не е наред в това което описваш.

8.   Да не е девствена и да има здрава ципа, хаха. Пробвай с малък вибратор първо лекичко. След това ще се случат нещата. Успех

10.   Само 2. знае за какво става въпрос, вагинизъм, останалите пишат глупости. Отидете на пътешествие, хотел заедно. Дай и да пийне, но не да се напива, а само да се отпусне и ще се получи.

11.   Освен приятелката да е от мъжки пол :), според мен това е причината.

12.   Ами ти щом си го вкарал 5 сантиметра пениса ти е вече вътре във вагината й. Какво искаш още, продължавай да я клатиш. А тя девствена ли е? Ако да, аз мога да дойда и да ти покажа как стават тези работи.

13.   Щом са влезли 5см няма причина да не влезне до край, освен ако не ти е 5 сантиметров.
Пенис рамене няма - стара поговорка.

14.   до н. 12-типично селяндурско изказване... заради такива Селяни, като теб, повечето момичета, предпочитат да са си сами!