Споделена история от Секс и интимност

Намерих си млад любовник
Жена на 63 години съм. Поддържана, висока, с рубенсови форми и съвсем дискретни корекции. Разведена съм от десет години и вече съм напълно самостоятелна със собствен успешен бизнес. От години убивам скуката в сайтове за запознанства и съм имала 2-3 авантюри. Преди няколко месеца обаче здравата хлътнах по едно 18 годишно момче. Влюбена съм като гимназистка, а и той също. Правим фантастичен секс и се глезим взаимно. Макар да имам много притеснения, най-вече как ще свърши приказката, не мисля да се отказвам. Той е моето сладко лакомство.

Коментари

1.   Това е просто отвратително. И ти кво, хвалиш ли се?

2.   Събраха ме по едни командировки с една престаряла колежка на 70 години, още от начало и казах, че аз на работа не си го вадя. В по-тесен кръг без нейно присъствие я наричам - бабата.
Тъй че е добре малко да приземиш самолета на дърти години, щото е голям кеф да си великата шефка и всички да ти се мазният и да ти лазят, ама лошо се пада от високо, и всеки си бърше краката.

5.   Пускай го вече. Да ходи по младите пички. Иначе може да се отклони психически. Обърни внимание и на 50- 60 годишните дъртаци.

6.   Супер, честито!

7.   Е, чак пък с 18 годишен...???
Той може да ти е не син, ами внук...
И аз съм на 51, а любовника ми на 40... ама ми е по-приемливо...
Остави момчето и си хвани някой към 40те...

8.   На мнение съм, че всичко се случва на човек, когато трябва и както трябва! Изживейте си емоцията, която явно е главно сексуална, пък не го мислете!!!

9.   Няма лошо, щом ви доставя удоволствие. И аз искам нещо дърто ама лачено да натъртя.

10.   Предполагам, че темата е фейс, но ще кажа нещо.
Драга, 63 години са 63 години, колкото и да си поддържана си вече в категория бабичка, дори не леличка. Не се обиждай!

11.   За описване на мечти, мокри сънища и творчески напъни има раздел Измислени истории.

12.   Измишльотини на квадрат.

13.   Жена съм. Не съм моралистка, но това ми се вижда гнусно и извратен. По-добре си вземете вибратор.

16.   Внимавай, ще го повредиш момчето. На 17 год възраст за една година ме отвориха 4 каки/лелки и сега не ми става с млади и връстнички.

19.   63 години са 63 години за бедните, а тези с финансовите възможности са с пластични операции -фейслифтинг, абдоминопластика, гърди, нос. Една наскоро се похвали как са я ремонтирали - ами жената изглежда на 30 г.
Подобна връзка е взаимоизгодна, но докато малкият си намери гадже.
Той е сам и никой не му връзва, ти си сама и никой не ти връзва, наслаждавайте се на момента.
После ще си намериш някой на по-близки години.
Не си хлътната като ученичка, а си пристрастена към секса с млад и птвърд член.
Иначе имам съседка с доста възможности. На 66 г с 45 г любовник. Живеят от 7 години заедно в нейния апартамент с двете си котки. Той йне мъжът за пред хората, но освен него има и млад любовник към 30-те. Онзи по-старият не знае.
Но, който я види с младия любовник, още на следващата сутрин получава подарък- подсещане да си мълчи.
Те така жената се е уредила.

20.   Защо мислите, че коментарите 3 и 4 липсват? Ами авторката на измислената история не харесва тези два коментара и затова не ги е публикувала. О да, тя има това право и се възползва винаги от него. Авторке аз съм мъж и ако съм на твоите години и си хвана едно 18 годишно секси момиче и си го чукам когато ми се иска, няма ли да ме наречете педофил; как може такъв дъртак да е**ш такова невинно дете. Ами както ти можеш да се е**ш с такова невинно момче защо аз да не мога да се радвам сексуално на младо момиченце. Вие жените винаги сте готови да обвинявате мъжете в педофилия ако са с младо момиченце дори младежа да е на 25, 26 години, а момичето на 16, 17 години. Играете го на двойни стандарти. Аз съм по-млад от теб и не бих ти обърнал сексуално внимание каквито и дискретни корекции да си правила.

21.   Авторката: Очаквах негативните Ви коментари и даже си мислех, че ще ме разсмеят. Но всъщност ме натъжиха и то не заради мен, а заради Вас самите. Явно имате нагласа, като станете на 50-60 години да се сбабичосате... Ами прав Ви път. Ще Ви кажа само, че в цивилизования свят жените и мъжете остават здрави и сексуално активни до над 80 години, но тука Ганьо си държи да бъде дядо и да си води бабичката. Нямам какво да Ви кажа, освен че тази сутрин правих дълъг, едновременно страстен и нежен секс с любовника ми. Аз се радвам на младото му и здраво тяло, а той открива красота в зрелите женствени форми на една поддържана жена. После говорихме за изкуство, обядвахме в хубав ресторант и му направих много скъпи и хубави подаръци. Утре ще направим същото, а Вие ще претакате зелето.

22.   Айде, стига, бе! Вие я изкарахте Моника Белучи бабата! Просто историята е поредният фейк. То и в нашия квартал има две дърти разпоретини- майка и дъщеря, дето пускат на всеки, който им занесе бутилка, ама ако ги видиш, ще ти се доповръща.

23.   Ти сега какво, хвалиш ли се. То не е за хвалене, а за срам и резил ако въобще историята е истинска. Може да си му баба на 18 годишното момче.

25.   Авторке, благодаря ти, че ме разсмя с коментара си! До над 80 години били сексуално активни... Понеже сме на вълна вицове, ме подсети за оня виц, дето интервюирали столетник, който в края на вица споменава, че дядо му на 120 години ще се жени, защото техните го натискали да го прави. Мухахахаа, над 80-годишни сексуално активни! Благодаря ти много, че ми направи деня по-забавен! Трябва ни раздел за вицове, модератори!

26.   Авторката съм и темата беше измислена. Честито на хваналите се.

27.   Чувал съм подобна история преди много години, още по времето на соца когато имаше казарма.
Възрастна жена подмамва войник от близкото поделение храна и ракийка. Дори почва и да прави секс с него.
По късно обаче след като излиза момчето има проблем. Привличат го само старите жени.

28.   н. 26 авторке-добре, че сама каза, че историята ти е фалшива, но мен, ако питаш-дори не си жена, а мъж:)
Можеш и това да потвърдиш, ако ти стиска....

30.   26 - Мечтите са безплатни, особено в сподели. нет

31.   Аа те повечето са измислени но стават за моабет не всеки сложил коментар се е хванал. (Аз не съм писал )

32.   Към авторката: имам много допирни точки с всякакви жени и се чудя как никоя не ми е обърнала внимание досега! На спирката заговарям доста жени, някои мълчат, други не и разговорът върви като по ноти! На 39 съм, но изглеждам на 25! Не ползвам никакви сайтове и приложения, защото искат пари и са си загуба на време и нерви! Просто се надявам някоя жена да ме пожелае, аз с радост ще приема! Моля за съвет! Радвам се, че си щастлива с младия си партньор!

33.   Освен на спирката, където хората мислят само кога ще дойде транспортното средство, което чакат, другаде пробваш ли се, номер 32? Да ти кажа аз съм мъж, но ако някоя жена да речем ме заговори на спирката, докато аз се дразня, че автобусът закъснява, малко вероятно е да ѝ обърна особено внимание. Някой и друг сух отговор и после се връщам към стандартното "къде блее тоя шофьор", както и други размисли за родата на същия и движението в града. Стискам палци жените да са по-склонни към разсейване от основната цел, поради която са там, но не го вярвам, ако бъда честен!

34.   32, жените търсят мъже с коли, които да ги отърват от досадното висене по спирките, затова и неночаквай да те забележат на спирката. Автоматично попадаш в графата неудачник/смотльо/загубеняк/лузър. По-добре мислу как да си купиш кола и ще ти се реши проблемът.