Споделена история от Секс и интимност

Интрига -не знам какво да правя!
Здравейте на всички. Посещавам сайта чета истории уча се от грешките на другите и ето, че за пръв път ще публикувам своя история с която ще помоля за съвет. Момче съм и на работното място съм си харесал дама с дете. Тя се намира в същата сграда където работя само, че един етаж под мен. На моя етаж работя с колеги и една колежка. Колежката която работи с мен ме харесва (аз пък нея не) и е разбрала, че аз харесвам колежката от долния етаж. Следва интрига с която трудно мога да се преборя. Въпросната колежка с която работя е изпратила мой колега да каже на колежката която харесвам, че съм спал с колежката с която работя. Въпроса е, че аз ги разбрах но късно казах на момичето което харесвам, а тя се държи вече с мен пренебрежително. Въпроса ми е че сигурно вече е късно за каквото и да е с нея. Съществува ли вероятност колегата да я взел. Дайте съвет какво бихте направили, ако ви се случи нещо подобно.

Коментари

1.   Най добрия съвет, който ще ти дам е да теглиш майната и на двете, от личен опит. Затова с колежки не се прави нищо, пак от личен опит ти казвам. И аз така с колежка и после не ми се ходеше на работа.
Отделно за какво ти е жена с дете бе пич? За чий кур се буташ между шамарите, освен ако не е само за секс.

2.   Да не се занимаваш с обвързани, ако "дама с дете" значи " дама с дете и мъж" спри да се буташ там.

4.   Тази статия г-н Авторе, ако е истинска ми изглежда това написаното хем тъжно, хем смешно. Тъжно, защото има интрига и любовта е останала неосъществена заради завистта на колежката инригантка, която явно е заплела това поради завист за дето не харесвате нея и е решила да си отмъсти затова, че не искате да сте с нея, а с другата колежка. Смешно е, защото отстрани изглежда като че ли все едно там на Вашето работно място сте събрани да работите не хора със достатъчно психически зрели хора, а все едно пубери събрани в училище и единия говори за гърба на другия. Направо пубертетска история, но Вие си знаете Авторе най-добре. Как разбрахте, че говорели за вас на колежката?

6.   Поговорете с колежката си и й обяснете всичко, че което са й казали не е вярно. Интересното е как тази интригантка е разбрала, че харесвате Вашата въпросна на колежка. Задавам Ви този въпрос, защото ми е чудно те откъде знаят кого харесвате, за да наплетат всичко това.

9.   На твое място въобще няма да се занимавам със свалки на работното място. Обикновено любовите в работата носят повече неприятности, дават поводи за клюки и интриги, някои стигат до напускане. На работа ходим да си изкарваме хляба, не да се обичаме, да флиртуваме и т. н.

10.   "Дама с дете" е ок за секс. Иначе е таралеж в гащите. Огромен таралеж!
Ако я интересуваше само секса, нямаше да и пука с коя от кой етаж си спал. Изглежда, че са ти направили услуга. Спестил си си голяма беля!

11.   Автора съм до номер 6. Аз й казах на моята колежка, че я харесвам въпросната дама. Естествено остана недоволна от този факт. И разбирам, че направих грешка.

12.   Автора към номер 4. "Как разбрахте, че говорели за вас на колежката? ''- Знам понеже ги видях че колежката и колегата си шушукаха и след това колегата слезе долу при нея. Колежката ми е правила и преди интриги с колеги и моя работодател така, че съм я разбрал що за стока е.

17.   Като цяло не разбирам хората, които искат връзка с мъже / жени с деца. Само си представи в колко малко от случаите ще бъдете сами. Детето ще се влачи навсякъде с вас. Не случайно на такива им казват жена с ремърке. В такава връзка ще трябва да правиш два пъти повече компромиси отколкото в друг случай. Винаги първо ще е детето, после ти.
Заслужава ли си заради единия секс?

19.   Все повече разбирам израза "Не си го вади там, където си вадиш хляба"

20.   Опаткай колежката която не харесваш. Поне интригата да излезне вярна. И бе това другата я губиш- поне да има защо.