Споделена история от Секс и интимност

Един тестис
Въпросът е насочен към дамите! Как ще реагирате на мъж с един тестис при първи секс бихте ли коментирали нещо и какво? Бихте ли му се подигравали?

Коментари

1.   Защо трябва да се подигравам. Щом съм избрала този мъж и го обичам това няма да ми пречи... Стига малко от малко да може да прави секс. Един-два пъти седмично. Деца не искам да имам и не ме вълнува колко соерма и колко тестиси има и доколо е качеествена тя.

2.   Какво да коментирам, той ако иска нещо да сподели по темата, ще го направи. Ако не- защо ще човъркам в нещо негово си, лично. Пък за подиграване, съвсем не разбрах защо ти смяташ, че може да е за подигравка?
Щом говориш за първи секс, значи си е в изправност каквото трябва, останалото са лични подробности, за които ще говориш ако искаш.
Аз пък имам лапароскопска операция, три миниатюрни дупчици/ чертички под корема към слабините и един Х в пъпа от където влезе оптиката, ти би ли ми се подигравал за това?

3.   Като мъж с един тестис, преспал с около 30 жени ще ти кажа - никоя не е била в потрес, или поне не си е проличало. 1-2 са задавали въпроси защо и как, но всички до една са продължили да правят многократно секс с мен.

4.   Мъж съм. Да знаеш, че има начин да направиш така да излежда, че имаш два. Иначе се съмнявам да им дреме на жените чак толкова. Може би в началото ще им е малко странно, и то само на някаква част.

5.   За такова нещо подигравката е изключена.

6.   По принцип има две причини за тов. Едната е да се е родил така.
Втората е да е опериран и да му е махнат... примерно травма или рак на тестисите.
И в двата случая си е съвсем нормален. Т. е. тялото на мъжа си работи съвсем нормално и с един тестис.

7.   Направи си операция да ти сложат едно силиконово топче в торбичката и готово. Елементарна процедура.

8.   Тука всичките са страшно вещи. На мене ми се е случвало и ако не се сещаш, проблемът не е в това, че е с един, а че ще има проблем с ерекцията. В тестиса се произвежда тестостерон все пак.

9.   Първото ми гадже беше с един тестис, не сме правили секс, но правехме орална любов, не е имало засечки с ерекцията, спермата си е била нормално количество. Доколкото помня си пиеше някакви лекарства, които да компенсират липсата на един тестис. Но на мен не ми е било тогава проблем, просто бяхме малки още за секс. Сега не знам как е, но доколкото съм чувала не е останал без женско внимание. Не мисля, че е обект на подигравка, нищо особено не е. Аз лично не реагирам подигравателно на такива неща, може да се поинтересувам кога, какво се е случило, но стига той да е ок да говори за това.

11.   Н 8, от един случай не се правят генерализации. Първото ми гадже беше с един тестис и беше потентен колкото за 3-ма 20-годишни, с по два тестиса и пиещи добавки с тестостерон. Искрено се изненадах със следващия, че не може да повтори веднага след еякулация.
А по-късно имаше и дете.
Не зная колко сте веща, но авторът изглежда няма сексуални проблеми, интересува се единствено от реакцията на партньорката и вече трябва да е разбрал, че това зависи от конкретната жена - една ще реагира спрямо предразсъдъците си, друга изобщо няма да го отрази като проблем. И се надявам повече да не пита "вещите" в анонимни сайтове, а конкретната жена, към която има намерения. :)