Споделена история от Секс и интимност

Болят ме топките ако не мастурбирам
Здравейте. Момче съм на 19 години. Май имам проблем с тестисите ми и исках да чуя мнения.

Ако има значение започнах да правя секс с гаджето ми на 17. Тогава всичко беше ок. Но преди 7 месеца се разделихме и от тогава почнаха проблемите. Реално за последните 7 месеца не съм правил секс и карам само на чекии. Проблема е, че ако се въздържам и не се изпразвам за повече от 1-2 дни топките почват много да ме болят също и корема ми. След като се изпразня болката изчезва. Забелязал съм, че като ме болят топките са някак по-твърди и стегнати а като се изпразня и болката изчезне стават по-меки. И реално винаги като свърша спермата ми изглежда странно, все едно не е течна ами някакси по-гъста и прилича на парцалчета. Вече почвам много да се притеснявам споделих с най-добрия ми приятел и той ме посъветва да ида на лекар, но честно казано много ме е срам защото не искам някакъв непознат да ми пипа пениса, просто няма да се чувствам комфортно. А и дори да отида все пак много ме е страх какво ще ми каже доктора. Страх ме е да не ми каже, че имам сериозен проблем и няма да имам деца след време. Направо ще се побъркам, всичко ми минава през главата вече.

Ако някой е имал подобен проблем ще се радвам да сподели!

Коментари

1.   Слушай момче от тези отговори които можеш да чуеш тука ще се побъркаш затова те съветвам да си отидеш на лекар. Няма нищо лошо но поне ще си сигорен в 99% от думите на спициалист които го е учил това. А тука едвали да ти отгатнат проблема анонимните, това е като да познаем шестицата от тото-то. Зарежи приятели познати а се консултирай с лекар задължително. Успех

2.   И при мен е така. Не си за лекар. Удряй по една когато трябва и няма да те болят. Не вреди. Аз съм вече на 50 и съм още жив.

3.   Мисля, че абсолютно нищо ти няма. Симптомите ти са напълно нормални. Но отиди на уролог все пак. Така или иначе си на 19 и е нормално да направиш първи преглед.

4.   Автора е, 3, мисля че ще се престраша да ида, но не мисля, че е нормално спермата ми да е във вид на парцалчета.

5.   Нищо ти няма. Мацка ти трябва до теб да те изпразва.

6.   На 21, с месеци не мастурбирам, правя брахмачаря както му викат и така от няколко години. Никога не са ме болели топките, следователно имаш проблем.

7.   6, не съм автора, ама ми е любопитно защо млад мъж на 21 да се въздържа от секс? Како те накара да вземеш това решение

8.   Семеен мъж. Като си задържа спермата повече от 5-6 дни и моита става страшно гъста.

9.   Никога не ми е се е случвало па съм карал и по две седмици без чикии... ддз. Мокри сънища имаш ли?

10.   Мъж на 45 съм. Ако не еба жената си правя чиния. Когато сме на почивка еба сутрин обед и вечер. Пет дни без да се изпразня само ако съм болен.

11.   Ако не пия вода и моята става такава, но ако съм добре хидратиран си е нормална. Случва ми се да се сгъсти и при повече секс. При първото изпразване си е ок, но при второто и евентуално трето в същия ден вече е различно.

И на мен ми беше кофти да ида на лекар, но от работата ни правят цялостни прегледи в една частна болница всяка година и нямаше мърдане. Така откриха онкологично заболяване на една от колежките. Иначе всеки месец март зная, че чичко доктор ще ми прегледа простатата, а след това с ехограф и орехчетата.
Отиди на уролог и не подценявай малките симптоми и не чакай всичко да мине от самосебеси.

12.   Все повече такива случаи ще има заради така наречената "grind" и "alpha" култура, която трябва да е в контра на woke, cancel & lgbtq културите. Само че и двете са вредни. Вторите са ясни, първите - привидно трябва да те направят... да го наречем "железен". Не лъскаш, не гледаш порно, не се заглеждаш по жени, не си позволяваш да излезеш на някое парти от време на време и т. н. Това пропагандират първите. И се стига до... проблеми с топките.

13.   Обикновено топките болят, когато си дълго време надървен и не свършиш с изпразване. Ако непрекъснато си в надървено положение, нормално е да те болят. Намали дразнителите и стига си лъскал като побъркан, ами вземи се стегни малко и се вкарай в релси - състоянието ти ще се подобри, ще придобиеш самочувствие и ще се усещаш много добре в кожата си, съответно шансовете ти с противоположния пол се увеличават многократно и няма да се налага да се занимаваш с лузърски дейности. Лъскането и порното са супер вредни за психическото, менталното и физическото здраве на мъжа и който ви твърди обратното и ви склонява към самозадоволяване е пълен загубеняк (по народному: чикиджия) без воля за пет стотинки.

14.   Момче, свикнал си на редовен секс и сега те болят мъдята щото не се празниш! Ако беше ти се случило в казармата военния
аз лекар щеше да ти го каже ама такава вече няма! Освобождавай напрежението регулярно и всичко ще е наред. Млад си, силен си и ти трябва жена. Моят съвет е да не се подхлъзваш с редовно порно, а си намери гадже! Светът е оцелял защото се е ебал! Аз съм на 50г. и когато жената не ще маструбирам щото не се трае.

15.   14, а на времето как сте освобождавали напрежението в казармата, като не сте имали досег до жени и едва ли сте имали време за да си биете чекии. Как сте издържали без секс в продължение на 2 години или все пак сте имали време между другите неща да си удряте по една чекия поне по 1 път седмично? Питам, че ми е интересно, наистина. Как е могло млади момчета на по 18-20 да ги държат без секс за толкова много време. Та това са най-енергичните и сексуално активни години от живота на един мъж. Ако на 18-20 не правиш бурен секс, то кога? И отгоре на всичкото и да ти слагат бром в чая за да не мислиш за секс... Струва ми се малко неестествено - в продължение на 2 години да караш един мъж да върви срещу природата си. Не е ли имало нещо като отпуски - примерно веднъж месечно за 2-3 дни да се прибират момчетата и да си оправят гаджетата, та да поотпуснат жилката малко?
Който има опит да каже!

16.   ДО 13, ако си жена, мога да разбера някои неща, защо те пере съчмата, но ако си мъж и то млад и говориш тия глупости за самозадоволяването, то тогава или има някаква драма психическа, щото да не си посягаш независимо дали правиш секс, то това е престъпление, да не си слушаш тялото от какво има нужда.
А пък млад мъж да не свършва по 2-3 пъти на ден, не е нормално.

17.   До 15. Бром не слагаха. Това май е мит. Ами имаше и външни тоалетни, правиш си чикия и това е. Имахме си разни изрезки от вестници и списания на мацки. И така. Когато ни пускаха градски отпуск някой от нас успяваха да забият маце. На мен лично не ми се отдаваше това. Някои бягаха вечерта през оградата по дискотеки, при нас не стреляха ако видят, че някой бяга. Бях в школа за механик водачи в Лом. Интересното беше, че ние не давахме въоръжена охрана по оградата, а ни пазеха цивилни мъже с манлихери! Хората ни влизаха в положението, е все пак знаехме от къде да минаваме де. Колко алкохол сме прекарали в поделението само ние си знаем.

18.   До номер 16. Бате, направи пробно 3-4 месеца без да си посягаш (ако въобще събереш топки и воля да го направиш) и сам по себе си ще усетиш разликата между мъж и чикиджия.

19.   До автора. Здравей, младеж. Не мисля, че имаш проблем. На 19г си - в момента тялото ти "бълва" материал в топките ти... Нормално е ако не си свършвал известно време спермата ти да е гъста и да е на парцали. Преполагам знаеш, че спермата "плува" в прозрачна течност, която е произведена от простата. При празнене двете се смесват и излизат заедно. Възможно е просто да е по-малко при теб. Моята също е гъста, когато не го правя често. Друг е въпроса, че по принцип не го правя често... Ма тва е друга тема. Ако ще се почувстваш по-спокойно отиди на преглед. Ще ти вземат материал за изследване и ще ти кажат имаш или нямаш проблем. Един съвет - не ходи с тяно бельо. Остави "карантията" да е свободна. Ще кажеш - не мога, почвам да се надървям. Ми знам - в момента акъла ти е само в гащите, но се опитай да свикнеш, като тренираш у вас. Аз почти не нося бельо и нямам никакви проблеми с болки в топките, дори да не съм свършвал дълго време. Да, има го това, че топките са по-твърди сякаш и големи. Нормално - пълни са с материал....

20.   19, аз съм автора. Благодаря за съвета. Миналата седмица ходих на уролог. Прегледа ме физикално и ми пусна изследване за тестостерона. Тестостерона ми е в норма, даже е малко в горна граница. Доктора ми каза че понеже до скоро съм водил активен полов живот (т. е. свършвал съм често) топките ми един вид са свикнали на това често да ги изпразвам и сега като нямам момиче около мен за да правя редовен секс и съответно не свършвам често в топките ми се насъбира повече сперма и така се увеличава налягането в семенните каналчета на тестисите и това рефлексно предизвиква болка. И затова като си ударя една и се изпразня освобождавам налягането там вътре и болката спира.
Каза ми че имам два варианта - единият е да започна да спортувам нещо, така ще съм натоварен, изморен и няма да мисля толкова за секс, при което с времето ще свикна с болката там долу и няма да ми прави впечатление. Другия вариант (според мен го каза малко на майтап) е да си хвана ново гадже, което да ми "облекчава" болките там долу ха ха.

21.   До автора, смени уролога, това, което ти е казал са глупости, вероятно имаш някаква инфекция!

22.   :) Не е било на майтап. Казах ти, че няма проблем. И не се притеснявай от тук нататък за подобни проблеми с топките ти. Раздвам се, че си добре физически - пожелавам ти скоро, да има кой да помага за облегчението ;)

23.   До 21! Човек, защо шашкаш младото момче?? Факта, че се е решил и е отишъл на лекар, който да му бара гениталийте е похвален! Не вярвам уролога да е селски общопрактикуващ лекар, който само му е взел парите примерно... А и да попитам - нима ти не си имал дискомфорт в топките, като тийнейджър? Абсолютно нормално и адекватно обяснение му е дал... Според мен сам ще разбере дали е така след съветите, които му е дал, нали?

24.   До 18. Какъв е смисъла да не си посягам 2-3 месеца, не разбирам? Аз и секс правя, даже по няколко пъти в седмицата, но това не ми пречи да имам сексуално желание.
Баща ми е на 70, а днес му се роди 4-тото дете, мое братче. И той е сексуално активен и никога не ми е забранявал да мастурбирам, даже ме е насърчавал.
Той да не би да си прави почивки по няколко месеца, прави си секс човека, деца и т. н.
На моите години ( 35 ) си е млатил и чикии по няколко пъти на ден, като майка ми не му е пускала. За това после на 55 си намери жена на моя възраст.
16.

25.   От 21 до 23, не го шашкам, шарлатани има всякакви, не лошо да посети и друг за второ мнение, не съм имал никога дискомфорт в тестисите ако съм се въздържал няколко дни и дори седмици.

26.   До 24,
Да правиш секс е нещо по-различно от това да си биеш тъпанарки и да гледаш порно, а да биеш чикии на сухо(без да гледаш порно, снимки или нещо друго) е много тъпо според мен. Та проблемите идват от гледането на порно предимно!

27.   Лъжец! Тестсите не болят. Формирането на спермата става с семенните мехурчета лазположени над тестисите в т. нар. епидидим и оснвно в простатата кагото се изпразваш. Когато мъжат не се изпразвал дълго време, може да получи полюция като спи, но болка няма.
Лекар съм, тия ги разправяй на разни прости пичове като тебе.

28.   Пич, като не правиш секс, трябва да мастурбираш, на 19 си. Целия си хормони и сексуална мощ. Аз на 19 свършвах по няколко пъти на ден. А сега на 37 само по веднъж, дори и да правя секс в деня, щото мн се дървя и не го ли изпразня спермата ми става мега гъста и жената не иска да я пие.
А топките ме болят разбира се, ако не съм свършвал. Да не говоря, че имам мега ерекция сутрин по 1 час след като се събудя. Не мога да се изпикая, а е мн гадно да ти се пика и да ти се е вирнал към лицето. Тогава на помощ идва жена ми със свирка и веднага след като се изпразня си пикая без проблем.
Не си за лекар, просто като не ебеш - мастурбирай, но не си позволявай да задържаш спермата, че не е добре. Мани ги тия дето не лъскат с месеци, имах един такъв съквартирант, те си имат някакви психически неща. И са мн слабо сексуални.