Споделена история от Секс и интимност

Мъжа ми не иска да правим секс
Здравейте проблема ми е може би странничък, но все пак адски ме тормози и исках да чуя и вашето мнение.
Такам с приятеля ми бяхме близо 3 години заедно преди да решим, че е време да станем официално семейство, до тук добре, но идва и проблема, мъжа ми не иска да правим секс смсл, винаги ми се дърпа и след това повече се забавлява от мен, целува ме и т. н
Още докато бяхме гаджета си беше такъв, но на мен не ми харесва това смсл младички сме, а се лишаваме буквално. Когато приятели ми разказват колко често правят секс ми става тъпо разбира се, защото се сещам, че ме обарва и всичко, но ми се дърпа искам и вашия съвет. Ако има такава тема съжалявам не съм я видяла.

Коментари

1.   Здравейте, тук проблемите може да са няколко и то преплетени. Първият битовизма, много уморява. Трябва да си създавате моменти на празник. Второ потърси проблема в себе си. Може би си се при върнала в типичната домакиня. Не ходиш на причёски лак нокти. А приятелите жените им са яки)) не искам да ви обиждам, само предполагам. Има още един възможен проблем. Може мъжът ви да има някакво тайно желание, което го е есрам да сподели с вас? Пробвайте. С еро филми. Уж някоя приятелка е видяла нещо и ти го е при пратила. Покажи му го. Като започнеш с по невинни филмчето. Някоя девойка се е изпишка Ла някъде)) гледайте как той ще реагира, ако му светна очичките продължавай. По натам вече тема еро бельо, тройки... Фантазирайте

2.   Понякога се чудя на някои хора пари или им искат, за да изпишат всички букви в една дума. "Смсл" - честно ли? 2022 сме и то в края, това е в стил 2005.

Иначе от разхвърляния ти пост, без препинателни знаци ми е трудно нещо да разбера по същество, но все пак бих те посъветвала да опиташ да внесеш разнообразие в интимния ви живот, да разбереш малко повече за скритите му желания, нещо, което не е споделял, а иска...

3.   1-ят коментар сигурно някоя рускиня или украинка го е писала.
На мен няма да ми пука ако приятелят или съпругът ми не иска секс. Какво да направя, като не иска да му се моля ли.

4.   Аз съм мъж и имам подобен проблем. На 32 съм. Никога не ми се беше случвало. Но в последните месеци някак си станах по-неорганизиран, не ми стига времето за нищо, недоспивам, напълно спрях да спортувам, храня се изключително нездравословно. нямам никакви сили. Съответно и желанието за секс отиде по дяволите. За съжаление приятелката ми не може да види, че имам някакъв проблем, а ме обвинява, че не я желая, че едва ли не търся други жени и т. н. и т. н. Наистина битовизмите, умората и психоемоционалния стрес могат да доведат до подобни проблеми.

5.   Значи 3 години като гаджета ѝ стигал секса на авторката, не се оплаквала, после след брака изведнъж станала незадоволена? Защо въобще се е омъжила за човек, който не отговаря на нейните потребности от секс? И вместо да говори за това с него, да търсят помощ от сексолог и т. н. , взела да иска мнение от странични хора в някакъв сайт?

6.   Абе хора, откъде ги намирате такива странни фригидни мъже? В рамките на един месец прочетох още две подобни истории. Откъде ги изкопавате такива индивиди? Това вече ми мяза на фейк. Дадох съвет на други две авторки с подобен проблем, ама тая история вече не ми се струва достоверна

7.   Как ми трябва една такава жена. Моята рядко е в настроение за секс, а аз постоянно съм надървен. На 45 съм и ми се иска сутрин, обед и вечер.

8.   До н 7
Значи изобщо не е от годините, както си мислех…
Моят е на 50, аз на 49. Буквално се държи като… пенсионер! Обръща пет тона бира, рови из градината, косѝ трева, активизира се там, а не с мен. Зарязал ме е тотално, реших, че е от ЕГН-то, викам си - карък, при него - край, при мен - пожар…Мога сутрин, обед и вечер, ако има и между тях, пак става :-) От години е така, оправям се сама, особено сутрин е голям мерак, бих изчукала каквото ми падне под ръка…
Разгонена като тийн…Чак ме е срам…
Не ми се чака още 5г дъщерята да стане пълнолетна та да си хвана пътя…
Чувствам се отвратително, само разни страстни сексове са ми в главата, много е гадно…
Мисля си, че в деня, в който отново бъда с мъж, ще бъде тотално и страстно употребен, изстискан като лимон…, съответно бих искала и с мен да се случи същото, тотално и страстно употребена…
Голям резил, омъжена пък да рева за мъж…

9.   От водата ще да е))) от кой край си момиче младо и разгонено)). Питам белким мога да помогна

10.   Н. 8, все едно аз съм го писала, обичам секса, даже го обожавам.
Моят съпруг е на 52г и въобще не се интересува от секс.
Много рядко, в годината максимум 2 пъти. Нито ми е достатъчно, нито като количество, нито като качество.
Аз съм на 45г поддържам се като килограми, имам дълга коса и чувство за хумор..
Сънувам секс, мисля за секс,
Много е трудно
Ж. 45