Споделена история от Секс и интимност

Къде по дяволите са свободните жени?!
Здравейте! Пише ви момче на 22 години, студент съм и работя. Напоследък непрекъснато си задавам горепосочения въпрос и така и не намирам отговор. Горчивата истина е, че нямам приятелка и никога не съм имал. Иначе не съм грозен, не съм дебел, спортувам. Още от ученическите си години бях по-затворен и не общувах особено със съучениците си. А и плюс това в класа ми и като цяло в училището бяха повече момичета, момчетата бяхме малко. Освен това нямахме общи интереси. Избутах до 12 клас, завърших с отличен успех, но въпреки това никога не съм се чувствал истински щастлив. Гледах как още от тогава всички около мен си хванаха вече сериозни гаджета и си изградиха любовни взаимоотношения. Аз продължавах да бъда сам. И така до ден днешен. Не мога да ви опиша как съм се чувствал в продължение на всичките тези години. Отвътре ми ври и кипи и не мога да си намеря покой. Реших да започна да ходя на фитнес преди време и състоянието ми се подобри значително. Вече бях по-спокоен и не мислех толкова за факта, че никога не съм имал приятелка. Реших да предприема нещо и го направих с проститутка за първи път. Просто много ми се правеше секс, а нямаше нито едно момиче около мен. А и аз да видя путка на живо най-сетне. От тогава правя секс само с проститутки от време на време. В университета почти всички колежки са обвързани. Тези, които не са просто не стават-нямат никаква визия. А аз знам, че заслужавам да имам красиво и интелигентно момиче до себе си с нормални физически характеристики. Не търся порно звезда или модел, но все пак трябва да си е хубавка. Наскоро започнах и езиков курс с надеждата, че там може да срещна моето момиче. Но и там греда. Момичетата от курса са обвързани и те. Там се запознах с едно момиче, което адски много си харесах. Дори по едно време ходех предимно, за да я видя. За първи път през живота си изпитах такова чувство. Може би това е любовта, която никога не съм изпитвал преди. Отначало си мислех, че е свободна, понеже в социалните мрежи нямаше снимки с момчета, а само нейни. Имахме общи теми на разговор, дори понякога се бъзикахме. Наскоро се заприказвахме по-задълбочено, аз и предложих да излезем на по кафе някой път. Тогава тя ми сервира, че си имала приятел и разговорът ни беше дотам. Дори сега като пиша тук все още ме боли и ми е гадно. Иначе си е нормално момиче, за тези от вас, които ще кажат, че имам високи изисквания. Леко е пълничка даже, но на мен това не ми пречи. Даже и придава допълнителен чар. Толкова ли няма едно свободно момиче, с което да се съберем и вече да спра да мисля постоянно за това. Защо всичките трябва да бъдат обвързани? Започвам да си мисля, че над мен тегне някаква прокоба и съм орисан вечно да нямам успех с жените. Нямам и социален кръг от приятели, защото където живея няма хора и няма с кой да излизам. Мисля си да променя средата си и вече да се изнеса на квартира в по-голям град. В София не знам дали ще се получат нещата, но какво пречи пък да опитам. Искам и аз да усетя сладката част от живота и да водя редовен сексуален живот. Знам, че заслужавам да бъда щастлив. Искам просто да обичам и да бъда обичан. Какво повече му трябва на човек?

Коментари

1.   Брат и аз съм така. Имах една за 1 година, заряза ме заради един друг. На 24 съм, скоро ще стана на 25. Честно казано, от тогава правя кинти, чукам курви като теб и си гледам кефа. Не искам повече "сериозна връзка".

Никога не знаеш кога живота ти прави услуга. Живей го и бъди щастлив!

2.   Интересна история, но на мен ми звучи повече като проблем с общуването.
Момичетата може да ти казват, че си имат приятели, за да не те режат директно.

А това с проститутките, даже няма да го коментирам. Една истинска жена никога не би тръгнала с човек, който ходи по проститутки.
Имаш големи изисквания за момиче, но ти самия ходиш по леки жени...
Голям начин на живота, няма що. Или се стегни, или ще си караш така докато си жив.

Ако това са целите ти в живота - ще останеш много разочарован и след 20 години ще ти е още по-трудно в живота.

Започни да мислиш за бъдещето ти като мъж: купи си кола, намери си хубава работа, започни да имаш хобита, които да включват големи групи хора и един ден, късмета може и да ти се усмихне.

3.   Браво! Младо момче, учиш, работиш, развиваш се, с гъвкаво мислене си. Не чакаш да ти падне от небето каквото искаш, а променяш себе си и обстоятелства около себе си за да го постигнеш. Доста чичовци тук могат да се поучат от теб.
Да, ти имаш всичко необходимо за да претендираш какъв тип момиче искаш.
Красотата е в окото на който гледа, когато си влюбен, всякак ще ти е красива.
Късмет да я срещнеш скоро ти пожелавам, другото си го имаш!

4.   Пичага, никой нищо не заслужава, хвани си една нормална, даже и да е грозна, ако си търсиш семейство.
А това, че са "заети" нищо не пречи, ако толкова са те харесали... Явно никоя не те харесва дотам. Повечето ще излъжат, но за какво си им де факто? За да ги пълниш? Почти всеки само това предлага.

5.   Виж... свободни жени реално няма. Те са като маймуните в джунглата-не пускат едното клонче, преди да са хванали следващото. Изкюченията са много редки и се появяват в малко по-късни години, главно заради голям брой неуспешни връзки. На 22... свободни жени няма. Все още имат голям избор, който започва с мъжете на техните години, продължава с няколко категории батки и стига чак до 50-60 годишни чичаци. Природа!

6.   Уж голям свят пък все греда както казваш.
Който търси все намира.
Да попишем тогава другаде, знае ли човек?

7.   И аз се питам същото, ама от женска гледна точка :D

8.   Като цяло това със свободните жени си го избий от главата. Дори и да няма официално гадже, то и пишат поне 5-10 човека поне и то, ако е средна хубост. Ако е по-красива смятай, че я заливат от съобщения на ден/ седмица. Жените дори и да са свободни с удоволствие ще ти кажат, че си имат приятел само и само да те отрежат и да имат надмощие над отношенията си с теб. Това обаче изобщо не им пречи да те държат като бета орбитър и да ти искат вниманието. Може да ти пише всеки ден нон стоп и да няма никакво намерение дори да се види с теб. Просто да ти точи енергията и да получава валидацията, от която има нужда. Така че дори и уж свободните жени изобщо не са свободни, просто те не са с този, който искат наистина, защото той не ги иска, а иначе имат постоянно свалячи.
Да, сигурно тук там има някакви хептен самотни жени, ама като цяло ги заливат от съобщения. Трябва да си наистина брутален в много аспекти, за да се откроиш от всички останали. Под брутален имам предвид различен, неплокатим откъм шит тестове и простотии. Да имаш самочувствие, което не зависи от това дали дадена жена ще ти обърне внимание или не.
Ти си знаел, че заслужаваш красиво и интелигентно момиче. И как точно го разбра това? Ти истински красавец и интелигентен ли си, имаш ли още други неща, с които да изпъкнеш и да и предложиш? Или просто се надценяваш? Не забравяй, че винаги има по-добри от тебе във всичко.
Сексът с курвите не те прави успешен с жените както сам виждаш Освен това, колкото повече искаш връзка, толкова по-отчая изглеждаш в очите на жените. Това да искаш връзка трябва да е желание на жената, а ти просто трябва да си спокоен и да я задоволяваш и емоционално и сексуално. Тя сама ще си иска връзката, за която толкова се натягаш. В момента обаче звучиш бая отчаяно, само не им казвай, че си спал само с проститутки, че хептен няма да ти обърнат вниамание.

9.   "А аз знам, че заслужавам да имам красиво и интелигентно момиче"

Оф, ще ме убиеш от смях... Той заслужавал... Женско мислене в мъжко тяло. Това говори, че си имал доста лесен живот до сега, и просто не знаеш какво те чака пич... Ще ти подскажа... същото каквото и на жените, не мисли толкова какво си представяш че заслужаваш, а какво предлагаш и реално можеш да получиш.

И да, принципно жените на тази възраст са или във връзка или се "възстановяват" от такава. Защо? Защото им е много лесно да си хванат някой, и то в широки възрастови граници - биология. Обратното един мъж между 18 и 25 почти с нищо не може да впечатли една жена освен външен вид, парите на тате и мама, или нахаканост. Не трябва да ти пука, това е "тайната". Тези фантазии за "любов" и "тръпки" по някоя... това са женски неща. Само те могат да си го позволят. За мъж не върви, просто защото шансът да те отржат клони към 99% ако си с обикновена външност и доходи.

10.   Защо не се целиш в 16-18 годишните? Там ще имаш много по-голям шанс.

Твоите връстници ходят с 30 годишни. Ти к'во може да предложиш на една жена?
Имаш ли хубава кола? Ако нямаш значи много трудно ще имаш сексуален живот и това ти го казвам от личен опит.

Просто жените искат забавление и да ги разкарваш насам натам. Нали не очакваш момата да се гримира, облече полата и да се вози с тебе в градски транспорт?

Просто в днешно време, ако не си топа на топа, ще лъскаш бастуна или при проститутки.

11.   Мирише на тема провокация! Малко мъже /познавам двама/ изписват толкова много по тази тема. От познатите ми по-горе трудно ще видиш:
- противоречия в стил "А аз знам, че заслужавам да имам красиво и интелигентно момиче до себе си с нормални физически характеристики. " / "Иначе си е нормално момиче, за тези от вас, които ще кажат, че имам високи изисквания. Леко е пълничка даже, но на мен това не ми пречи"
- толкова яко наблягане на чувства и въобще характерна за жените лексика.

Та дано е автор, защото аз си мисля, че една от дамите ни пак се прави на мъж. Хем боли, хем сърби е положението при някои хора. Поне докато си завъдим модератор, който вземе да банне няколко трола с кофти минало, кофти настояще и още по-кофти бъдеще, а темите пак се върнат към корените си - човек споделя нещо за себе си и не лъже, представяйки се за друг.

12.   Аз от цялата история разбрах, че около теб няма хора, няма приятели, няма жени и т. н. Абе, все нещо “няма”. От друга страна ти си отличник, спортуваш, мил си добър си, много заслужаваш, а на действия блъскаш фитнес и ходиш по проститутки. Сега ще ти го напиша директно - мъж ходил по проститутки за мен и за всички нормални жени е дъното на хранителната верига. Сам се замисли колко и какво заслужаваш и дали това, което мислиш за себе си и реалността не са две много различни неща. Много читав мъж ама си нямал приятелка цял живот и спи с к*****. Айде!

13.   Момче е си млад! Закъде си се забързал? ! Едно е да искаш да бъдеш обичан и да обичаш друго е да ти бушуват хормоните и да ти се ебе! Вие мъжете малко бъркате двете неща! Докато четох имах чувството че нещо те изрязват нарочно под предлог че са обвързани! Вярвай има толкова свободни че нямаш и представа! Или попадаш само на такива? ! Първо седни и се размисли какво искаш от живота и по скоро от едно момиче! Дали искаш сериозна връзка ( което е създаваме на семейство ) което за теб е юн рано ) или просто секс! Има и друг случай! Днешно време все още има момичета които да внимателно и не желаят да бъдат секс играчки и употребявани като парцали многократно! Затова отказват може би те надушват че синразгонен и си търсиш само за ебане! И за тея нещо има време! Пък ако не моиш се сдържаш продължавай да се унижаваш и даваш парите по курви! Днескалните хич не ви възпитават и не ви наливат акъл и принципи!
Млад и очаквай да правиш грешки! Нормално е.
! В процес на учене си! И говоря за истинското училище - ЖИВОТЪТ! А не още детската работа и удължаването на детството с университети или колежи!

14.   Виж сега, трябва повече действие с хъс. Като ти харесва някоя просто действаш и по настоятелно. Трябва да имаш самочувствие. Да и покажеш че ти си мъжа. Жените това искат. Те не харесват лигльовци. Това че тя си имала "приятел" не значи абсолютно нищо. Ако сте един за друг и тя те хареса ще зареже другия и ще дойде при теб. Те жените са така. Колкото по рано го разбереш толкова по добре.

И не ги слушай тия комлексари дето ти обясняват че трябвало да имаш пари, скъпа кола и да демонстрираш някакъв статус. Това са глупости. Жените не се интересуват от такива неща. Те са първосигнални и емоционални същества и вземат решенията инстинктивно. Това което най много ги привлича е алфа поведението. Да имат мъж до себе си. А не лигьо. Един мъж може реално да е скъсаняк и да няма 5 лева в джоба и пак да си намери готина жена която да се влюби в него. Всеки човек може да има трудни моменти в живота. И не забравяй че има и богати жени от богати семейства... които си имат пари.

Жената иска да и говориш, да и завъртиш главата. Да я вкараш във филма на любовта.
И после иска истински секс. Да получава оргазъм. Да се пристрасти. Да и дадеш това което другите не могат да и дадат. Да си креативен и готин.

Тия които нямат топки и са половин мъже опитват да компенсират с материалното. Съблазняват жените с подаръци. Но това е до време. Не я ли чукаш както трябва, дори да си богат тя ще избяга и ще си намери любовник а тебе ще те ползва като банкомат.

15.   Може да те лъжат, за да не им досаждаш. Особено пък тази, която няма нито една снимка с приателя си. На мен ми писна да си измислям оправдания, за да не се виждам с никого и вече лъжа, че съм обвързана. Не че нещо, просто нямам желание да си пилея времето и енергията за друг човек. Фокусирала съм се единствено върху ученето. Искам един ден да не разчитам на никакъв мъж, да си имам и апартамент, и всичко. Не искам да чакам на някакъв и той после да ми натяква как ме хранел, как ще ме изхвърли на улицата и подобни.

16.   Жените са при парите! Явно не си достатъчно финансово красив.

17.   "Тези, които не са просто не стават-нямат никаква визия. "
Цитат от поста на автора, демек има свободни жени, просто ти не ги искаш, тоест проблема в случая си е твой, а ходенето по проститутки особено за първия път много лошо ти е прецакало психиката, защото там отиваш даваш пари и получаваш определена услуга, само че с нормалните жени изобщо не стоят така нещата, там трябва да се постараеш, да и покажеш, че желаеш именно тази жена, а това нещо се учи, но с контакти с обикновени жени, а не с посещения при проститутки.

18.   Човече малко бъркаш нещата - това, че си млад и много ти се ебе е едно на ръка. Като искаш стройни и хубави мадами си подбирай по хубавки проститутки или спонсорирай някоя хубава девойка.

Имаш високи изисквания - ако намериш "мечтаното" си момиче не е задължително да правите невероятен или редовен секс. Много по вероятно е да ти скъса нервите!!!

Да важно е да те привлича на външен вид, но освен това и като характери трябва да си паснете. Ако няма какво да си кажете и само секса Ви свързва - тази връзка няма да я бъде!

Едно време и аз бях като теб - търсих перфектната! Е няма такава. Те тея перфектните вече си знаят цената и търсат чичко паричко! Демек - никога няма да е само с теб... Като си посвалиш малко критериите и почнеш да общуваш с повече жени ще те огрее! Запиши се на някакви танци /народни или други/. Там 90% са жени - все някоя ще намериш и не се бави много, много в предложението да излезете на кафе. Като ти откаже едната пробваш с друга. И недей да се влюбваш така в една, пък то да се окаже, че е женена, че и с дете... Хаха

М. 36г.

19.   Много мирише на измислена тема, написана от жена. Споделям мнението на номер 11. Стратегически са вметнати, уж между другото, две силно запалителни думи: "заслужавам" и "проститутки". Тези думи не са случайно написани, а присъстват с цел да предизвикват вълна от възмущение и да се нажежава беседата, наблягайки точно на тях. Търсените последствия са принизяването на мъжете като цяло и да бъдат накарани други жени тук да пишат яростни мнения, за да затвърдят самовтълпяванията си, че, макар и лапали десетки патоци на кварталните батки, те (същите жени) са много свестни, че "няма да се дават лесно на нормалните мъже" и че "ще се занимават и занапред само с батки, защото те поне не са били по к*рви с болести... " (оп, точно те най-много са били с такива; и продължават да ги разнасят).
Има някаква мнооого малка вероятност мъж да е съставил темата, но мъжете не са с мисленето, че "заслужават" (за разлика от жените), така че, ако това е вярно, то се касае за рядко изключение.

За другото, номера 5 и 8 добре описаха как стоят нещата при мнозинството днешни млади жени.

- Кифлоприземител

20.   Според статистиките на НСИ, мъжете между 20-50г възраст са с приблизително 50 000 повече от жените в същата възрастова граница.

Природата е направила да се раждат малко повече мъже отколкото жени, и с десетилетията това създава ефект на натрупване, поне в модерното общество, в което тези мъже оцеляват. А то идеята на природата, чисто еволюционно, е повечето мъже да НЕ оцеляват. Повечето мъже от гледна точка на природата са за да загиват във войни и конфликти, и накрая в поколенията да остава дефицит от мъже. Така остават само най-силните и нещата се уравновесяват - хем жените доволни, че спят само с най-големите мъжкари, хем мъжете имат жена.

Ето затова на много млади мъже нещата не се получават. Защото нещата изначално не са саздадени да им се получават за едно поне 50% от тях. И сега вече при липса на големи войни и още повече когато днешната еманципирана жена може да се издържа сама и не й трябва да се преструва пред някакъв льольо, че го обича, за да може да оцелее - имаме следната ситуация с увеличаваща се самотност при мъжете. Сори, пичове. Не ставате. Но вината за това не е напълно ваша.

А и бъдете благодарни на модерното общество - в едни по-ранни времена щяхте да бъдете прегазени от по-силните. Сами сте, но поне сте живи.

21.   До 10
Глупости на квадрат. Редовно виждам в градския транспорт двойки 20 . Особено в метрото, доста често има двойки хванати за раце или прегърнати на пейките или просто возещи се. Също така много често виждам двойки возещи се в по-стари коли. Всъщност, тези возещи се в скъпи коли са единици. Не знам как реши, че задължително трябва да имаш скъпа кола за да имаш готино момиче до теб. Ако за теб само това е начина да имаш такова момиче, значи проблема е, че търсиш грешните момичета и няма какво друго да предложиш за да ги заиинтригуваш. Един от най-добрите ми приятели вози приятелката си в кола на 25 години, но са вече от 5 години заедно и не виждам на момичето да му пречи нещо, даже ще сключват брак през лятото.

22.   И аз съм така не ми се занимава с нормална К.! За това им плащам на платените. По лесно е и си вършиш работата когато ти е кеф. Ганя феминизирана няма да те погледне освен ако не си 185 см, Чад с 200 хилки в жоба, каращ Панамера или Ламбо или нещо по скромно като БМВ и Мерцедес от по новичките! Така е днешната паплач! Не си струва времето, и нервите!

23.   Помощ от публиката:
Украинки

Ако нещата не вървят ги има филипинките за тая работа.

24.   От автора до 11 и 19: Темата не е измислена, казусът е напълно реален. Просто така съм се изразил. Не че заслужавам, а по-скоро, че имам право да бъда щастлив. Има ли причина да се представям за жена, при положение, че сайта е анонимен и сме тук, за да сме си полезни един на друг и да си даваме съвети. Не смятам, че имам проблеми с общуването. Вярно, че като малък бях срамежлив и затворен, но това го израстнах. Имам си цели в живота и се стремя да ги преследвам. Но човек трябва да израства не само в професионален, а и в личен план. Фактът, че досега не съм имал приятелка, може би се дължи донякъде и на ограничените ми социални контакти. Не ме разбирайте погрешно, обичам да излизам, да ходя по кафета и дискотеки, да се социализирам, но реално няма с кого. Колегите ми не са такъв тип личности, а и нямам много общи интереси с тях. Обичам например много да ходя и по мачове, когато имам възможност, предимно на Герена :D. Това ме кара да се чувствам жив и изпълнен с енергия. А на тези от Вас, които ме критикуват, че съм правил секс с проститутки, само ще кажа, че аз не съм нито светец, нито претендирам, че съм такъв. За да стигна до тази крайност, е имало основателна причина. Просто нямах друг избор.

26.   Не е вярно, номер 16! Аз съм при парите вече няколко десетилетия и наоколо никаква жена не се е мяркала. Само един-двама депутата минаха и се облизваха със светнали погледи, но бързо ги разгоних. Не ги знам къде са тия жени, но при парите определено не са!

27.   До автора-Ще ти се свястно момиче да ти задоволява сексуалните нагони, но като те разбере що за тип си и как си развяваш оная работа по простит. тки, то веднага ще те зареже с погнуса и отврат. Интересно-как някои типове си мислят, че на тях им е позволено да ходят по простит. тки, обаче жената до тях-трябва да е свястна.
Всички мъже, които ходят при професионалистки срещу заплащане-търсете си същите развратници-като вас самите! Защото да се прилагат ДВОЙНИ СТАНДАРТИ е лесно, но да се погледнете колко струвате-трудно ви се вижда! Вие сте точно-мъжки к. рви!
До автора-като ти се прави безплатен секс-намери си някоя развратница, като теб и стой далеч от свестните жени!

28.   27 мъжете мила ходят на проститутки защо не им се занимава с вас бе не разбрахте ли! Вашите стандарти си оставят само за вас никой нормален мъж няма да ва погледне! Вместо да стойм на сухо отиваме на проституки!

29.   Изхождам от тезата, че темата не е фейк, макар че има известни противоречия. Та в случай, че авторът е реален образ, то явно има нещо сбъркано в него, което отблъсква жените. Имайте предвид, че самият факт, че ходиш по проститутки показва вече увредена мъжка психика, неслучайно и Джак Изкормвача е еманация на тази увреда. И което е по-важно жените обикновено доста бързо забелязват увредите в мъжете насреща си, просто понякога по вътрешни подбуди започват връзка с проблемен мъж, ей така, защото си вярват, че ще го "променят", това пък е често срещан проблем при жените.
Та ще се обърна към автора - момче, имаш проблем, може би не е във визията или интелекта, но имаш такъв, вероятно поведенчески, ще се наложи да чакаш жена, която е слонна да те "вземе" с твоя проблем, за да те "промени" по своему.

30.   Номер 24 (автора) написа:

"За да стигна до тази крайност, е имало основателна причина. Просто нямах друг избор."

Какво значи, че си нямал друг избор? Някой те е заставил с пистолет на челото да отидеш при проститутка ли?
Ако приемем, че написаното е вярно и тази история не е поредната измислица, съставена от жена, а действително си мъж, тогава ще ти споделя следното:

Няма да изказвам мнение доколко е оправдано или не да се посещават платени жени, но един мъж на място има уважение към себе си и умее да се владее. Дори и да изпитва някакви нужди, той е достатъчно самоуверен, за да не се поддава на слабости, от които после да съжалява. Това ти го заявявам като мъж, който задължително е държал на споделените чувства в една връзка и който се е отдал по любов и страст с жена за пръв път на 26-годишна възраст.

Също така, когато е във вече установена връзка, мъжът продължава следва своите цели, остава верен на себе си, има желание за развитие и приема жената като равнопоставен глас в отношенията. Това не значи да правят все еднакви неща поравно и да броят кой колко дава, а да разпределят задълженията си така, че да им е приятно заедно и да усещат другия като осмислящ живота им. Важи както за мъжа, така и за жената, а не само единият да е на гърба на другия.
Мъжът не бива да става подвластен на хитри женски способи и капани за притъпяване на съзнанието, които целят той да бъде управляван по желания от жената начин: послушко без право на глас, мачкан и оформян като някакъв пластилин. Това не бива да се бърка с разумните ВЗАИМНИ отстъпки, които са неминуеми за всяка една двойка, в която мъжът и жената дават своя принос и истински държат един на друг.

Лесно съм прекратявал отношения с красиви жени, само защото в даден момент от връзката накрая са започвали да се мислят за "незаменими", променяли са отношението си в лошия смисъл - успоредно на изискванията аз да се раздавам все повече (и пак е било считано "за малко" от тях), и са били с вярването, че няма да посмея да поискам раздяла, само защото не спадам към физически/първосигнално най-харесваните мъже в смисъла на дадена по рождение външност.

Предвид всичко това, авторе, имай повече уважение към себе си, нека самочувствието ти се гради въз основа на това какво представляваш като ценности и успехи в твоите занимания, поприще и хобита, и не се принизявай до ролята на отчаян човек, чиято единствена възможност е да плаща за женски ласки! Както имаш високи и оправдани изисквания към себе си, така имай и към жените, с към които проявяваш интерес за сериозни отношения! Ако се случи да установиш, че дадена жена е повърхностна и ненадеждна, прекратявай всякакво общуване с нея, независимо колко е привлекателна! Не прави грешката да се успокояваш, че само защото една жена е средна хубост или дори незабележима сред тълпата, то това веднагически я прави свястна! Дори и много от неугледните, мързеливи и затлъстели жени се изживяват като някакви "специални, заслужаващи всичко - по много и наготово - принцеси", но нека това не те кара да мислиш, че ти си по-малко от тях, само защото те са нагли, надценяват се и имат крайно погрешна представа за себе си (както една едноименна тема тук, създадена от мен преди години) поради повишения интерес към половия им орган, а не към самите тях като личности! Те самите отлично осъзнават този интерес от страна на най-надъханите около тях ебачи, но се правят на ударени и го използват като свое предимство.

Повечето жени не спортуват, чакат наготово и измерват своята "цена" въз основа на това колко на брой (без значение качеството) мъже искат да ги изчукат, докато повечето мъже оценяват себе си според това доколко успешни са в нещата, които правят: знания, умения, постижения, оформено тяло като следствие от упорито спортуване, уравновесен нрав, непоколебимост, натрупан полезен житейски опит. Мъжете искат от жената само и единствено нея, а не парите и имотите ѝ, докато жените искат от мъжа хем неговия външен вид (почти всички жени - и хубави, и дебели, ниски и грозни, се борят за "каймака" сред мъжете), хем и всичко останало, с което той може да допринесе, като: пари, условия на живот, забавления, време (адски подценявана от мъжете тяхна стойност), внимание, разбиране, саможертва.
От мъжете се очаква да търпят дори и нервни сривове у жената, мрънкане, дълго чакане и какво ли още не, но ако мъж си позволи дори 1/10 от това женско поведение, веднага бива нарочен за "женчо". И има защо този израз, употребяван от самите жени с цел обида, да е именно такъв. Когато жена иска да обиди мъж, тя му казва, че е като... жена. Без да се усеща, че самата тя е жена и това не говори много добре за нея, приравнявайки собствения си пол като пример за гадно и отблъскващо поведение.

Ако някоя кисела лелка тръгне сега да се заяжда, че "всички мъже са еднакви" и "всички мъже са грубияни, пияници и мързеливци", то ще ѝ напомня да бъде по-взискателна към това какви мъже сама си избира! Лошият ѝ личен избор и провалите в опитите да задържи трайно стойностен мъж до себе си, въпреки огромното предимство да има женски полов орган и да е от пола, получаващ внимание и ползващ се също с предимството да подбира измежду десетки и дори стотици пъти повече кандидати, не е причина да киселее по целия мъжки пол.

Само много малка част от жените биха били с мъж, който предлага единствено едно хубаво тяло, като наследен ген, но който не може или не желае да предостави условия за живот и надеждност в отношенията. Такива жени обикновено имат някакъв предварително изграден "идеал" за мъж, който обикновено включва какво лице да има, какъв ръст да има, какви ръце да има, дали да е с татуировки, дълга коса и брада, какъв стил музика да слуша, дали да прилича на световноизвестен певец или актьор (много повърхностно изискване, но има и такива жени), непременно да носел униформа и прочее. Тези жени са способни напълно да занемарят своя разсъдък и да пренебрегнат огромни червени лампи, само и само обектът на техния интерес да е зрително/външно приличащ на типа, който често е повод за техните мокри сънища. Може този да е безработен, изпечен лъжец, женкар, престъпник, пропаднал наркоман, побойник и какво ли още не, но прибързано хлътналата по него жена, държаща изрично на определен външен вид у мъжа, ще го предпочете пред който и да е стойностен и надежден мъж. После същите жени реват, че обектът на техния осъзнат избор се оказал пълен боклук, изневерявал им и не ги уважавал, но не искат да признаят пред себе си къде е основният проблем да се стигне до всичко това. Накрая, след като се опарят от един или няколко такива простака, след поредица от погрешни избори, се озлобяват към всички останали мъже - точно тези, които изобщо нямат вина за драмите на въпросната жена, целеща се в някакви глупави външни белези.

Залагай на разумния си избор и на работещите жени! Не се хващай с проблемни жени, които "се лекуват" от провалени връзки с отровни мъже, които сами са си избирали! Те лесно се познават. Всяка една жена с изкуствени джуки, големи татуировки и/или тонове грим прикрива могъщи комплекси, лутала се е на (уж) зрели години и целта ѝ е да заблуждава околните. Това трябва да ти говори, че няма как да очакваш от нея да е искрен и надежден човек.
Не бързай да се обвързваш с коя да е жена, само защото изгаряш потребност и желание да раздаваш любов и грижи! Колкото и да ти се иска да водиш редовен полов живот, не поставяй това на първо място при избора си на жена, дори пред собственото ти щастие и всичките ти смислени цели в живота, защото лесно можеш да попаднеш в капан, от който измъкването е трудно и ще ти струва прекалено много за години напред! Ако една жена на първа среща настоява за ресторант или заведение и откаже да общувате сред чистия въздух по време на приятна разходка, значи не си заслужава! По-повърхностните жени ще опитат да ти вменят вина, че уж "не си истински мъж", ако не им угодиш на прищевките, но не се хващай на подобни похвати! Бъди себе си, стреми се да си добър в това, което обичаш да правиш и никога не се оставяй жена да те променя изоснови по неин сценарий! Ако някоя жена иска да сподели същия ритъм на живот като твоя - такъв, какъвто ти си го изградил - и възприема себе си като УРАВНОВЕСЕНА И НАДЕЖДНА за сериозни отношения, то тя ще ти го покаже достатъчно ясно. Безсмислено е да се занимаваш с истерички и жени, чиято изречена дума няма стойност. Жените именно затова ценят мъжете, чиято мъжка дума е по-силна от закон!

- Кифлоприземител

31.   От н. 27 до н. 28-виждам, че си ПОРЕДНИЯТ пропаднал тип, който се хвали, че само по простит. тки ходи. Ама ще ходиш естествено и знаеш ли защо? Защото такива мухльовци и охлюви, като вас-НИКОЯ НОРМАЛНА ЖЕНА, НЯМА ДА ВИ ПОГЛЕДНЕ ДОРИ!
Толкова отчаяни и мизерни, умряли за секс мъже, като в тая държава, надали има другаде по света. Вземете се замислете-ЗАЩО се получава така. Няма как да се държите, като селяни и Бай Ганьовци и да очаквате жените да ви обръщат внимание. Затова единственият ви последен, отчаян шанс и опит за секс-се оказват простит. тките при които ходите и си плащате за обслужването :)))
Върха на простотията ви е, когато почнете да се хвалите как ходите по простит. тки-това е ЯВЕН ЗНАК ЗА ВСИЧКИ ЖЕНИ, че сте толкова изпаднали, че никоя друга- внимание не ви е обърнала, защото очевидна нещо не сте наред-с харастер, с визия и т. н. Вашето самохвалство-е аларма за УВАЖАВАЩИТЕ СЕБЕ СИ- ЖЕНИ, да стоят далеч от вас:)))

32.   28, По-скоро е обратното :D :D На никоя не й се занимава с вас и затова прибягвате до проститутки. Виж, авторът си го е признал. Вървежен мъж винаги има избор, никога няма да му се наложи да плаща за внимание. А ако жените бяхме толкова закъсали щяхме да търсим жигуло. Да си видял една жена да пише подобно нещо - аз не. А е 100% истина че ако една жена разбере, че мъж ходи при проститутки, той няма шанс дори във френд зоната да попадне. Гадничко, гнусничко и доста жалко е. Но се залъгвай, че ти не искаш добра жена, а проститутка. Щом това те топли. Ние пък ще се направим, че вярваме. :D:D:D
Ж, 26

33.   От мъжка гледна точка… никога не бих докоснал проститутка. Гнусно и долно. И мъжкото ми достойнство не ми го позволява. Аз.. да плащам за секс? Да не би да съм някакъв смръдлив клошар? ! На мен трябва да ми плащат. :D А пък и после как ще прегърна сина си с ръцете, с които съм пипал спинозна проститука, дето са ѝ го ръгали над 500 човека. Добре че има балъци като коментиращите и авторa, та и жените дето не стават за нищо да припечелват някак.
Мъже, дето ходите по болестите, никога никоя жена няма да ви обърне внимание, ‘щото самочувствието ви е толкова ниско и примитивно, че колкото и да сте хубави и добри момченца, жените усещат, когато някой е балък. Успех с уличниците, оставете на нас, истинските мъже, жените, които не продават телата си.

34.   28, е, да, бе мили мой, но проститутките са ви грозни и дебели. Повече пари пръскате по тях и вмирисаните им части, отколкото по една красива жена в кафене. Красивите жени не ги оценявате за сокче и кафе с мляко, а по грозно, дърти и съвсем откачени проститутки пръскате стотици месечно. Не ви излиза нещо аритметиката. Даже чисто човешкия вкус към хубаво лице, тяло и младо не ви излизат. Вярвате на Мърфи, дето пишат, че са на 20, а са на 36 и ги чукате с идеята че чукате младо. Накрая вие сте прецаканите, не някой друг.

35.   Имаш много скрит гняв, който е зле изразен и то на грешното място.

Постът е пълен с противоречия - хем уж заслужаваш нещо, хем го няма. Нашите обстоятелства са измерителя какво сме заслужили с действията си - то е или не е там.

Не разбрах как ще се появи някакво невероятно момиче, след като говориш само и единствено какво ТИ ще получиш и извлечеш. Много бих се мразел ако съм ти гадже.

М33

36.   Тия, дет взимат, излизат по-евтино от тия, дет не взимат.
И все вярата в кармичната детерминираност на щастието говори за сериозни пропуски в майндсета. Доста от коментарите са наситени с горчива истина, заслужават внимание.

37.   Авторе, най- много ти "сипаха" баш чичовците, нека това ти послужи за референция и пример какъв никога да не бъдеш.
Че ти удари в земята кифльо и подобни. На половината на технята възраст си, а градиш и надграждаш себе си, движиш се в живота с цели за които работиш- учиш, курсове, тренираш, обмисляш и града да смениш за по- добри възможности, а чичо ти кифльо двойно на твоята възраст заседнал в квартирката си току се напъне "аз съм надежден младеж, само на прага на трета възраст". Е, как да не ти скочи с обвинения като така му се завира, че младо момче постига всичко, за което той само мечтае? !
На прав път си! И не говоря за момичетата макар, че това ти е темата. Оформяш с3 като активен, действащ и гонещ целите си мъж. Ще намериш и своето момиче. Помни, че и тя и ти сте свободни хора и не я обсебвай когато това се случи, много момчета допускат тази грешка от страх да не останат пак сами, а именно това отблъсква. Никой не е ничия собственост. Не приемай съвети особено от хора, които нищо не са постигнали, от озлобени самотници, които просто съществуват и чакат някоя да ги вземе и си ги отглежда като бавно развиващото се инвалиди.
Когато си имаш момиче пък в техните очи ще бъдеш "батка дрогираш".
Успех!

38.   Номер 35, видях ей това изречение и ми стана противен:

"Нашите обстоятелства са измерителя какво сме заслужили с действията си - то е или не е там. "

Целта явно е била да нахейтиш човека, но да разбирам ли, че децата, зарязани от родителите си, не са заслужили да имат родители до себе си? Онези, които са овдовели рано, заслужили ли са партньорът им да умре? Списъкът продължава! Тия лафове кой какво е заслужил са измислени само и единствено с цел едни щастливци в живота да се тупат доволно по рамото и да повтарят "Добре се справи".

Хайде да не се правим, че в тоя свят всичко е по заслугите! Даааа, убитите от серийни убийци са заслужавали да умрат, нали? Изнасилените са заслужавали изнасилвача си, нали? Пребиваните са си го просели, нали? Децата, които са тормозени в училище, са били "създадени да бъдат тормозени", нали? Усещаш ли накъде води изкривената ти логика, че всичко в тоя живот е според заслугите? И калинки няма у нас - те са заслужили да бъдат набутани на дадена длъжност без да имат необходимото образование! И корупция няма - едни типове са заслужили да прибират пари под масата! Бъди така добър да се гордееш със себе си без да бъдеш циничен! Някои от нас все още имаме умението "емпатия" и не живеем, за да си го мерим с другите и да се "гордеем" от резултата!

39.   Жена съм. Всички да прочетат коментар номер 8 по няколко пъти. Всеки ред е самата истина.

40.   От 29. Склонен съм да се съглася с всичко казано от Кифлоприземителя, много стойностен коментар, но за пореден път се чудя откъде толкова ищях за писане у тоз чиляк:)

41.   От 28 до 31 и 32. Абе хора казах ви че вече между проститутка и жена в кафето няма разлика! И няма смисъл да си губим времето във връзки с някоя от кафето....

42.   От 32, до 48 - Споко, има кой да оцени истинските жени. Ние си намираме красиви и интелигентни чужденци. Откакто се обвързах с един италианец не искам и да чуя за българин. Стой си при мърлявите заразни проститутки. Мъжът сам си дава оценка, избирайки с каква жена да бъде. Много успехи с проститутките ти желая.

43.   Абе вие пък жените какво сте тръгнали да гоните някой че ходил по проститутки и ако е правил с някоя вече КРАЙ не става? ДОКАТО е сам, що да не ходи? Ако имаше навити само за секс жени а не да се правят на недостъпни и скучни, нямаше да има нужда от проститутки. Мъжете иамт нужда от секс повече от вас и са много по-склонни да се срещат за това. (по факта че жените са тези които отказват и биха не правили доста време само и само да дойде е НАЙ човека)

Вече когато си хване може да спре с тях.. Но не препоръчвам да правиш с проститутки много, само ако мнооого време мине и си на сухо да рестартираш таймера.

44.   До 42

А тоя илианец знае ли, че сте гаджета или още не знае?
Че делюзията, в която жените живеете е отвъд границите на съзнанието.

45.   От автора: Благодаря Ви на всички за съветите и за критиките също. В крайна сметка няма перфектни хора и всеки си има недостатъци. Смятам да послушам съвета на номер 14, защото ми се струва доста подходящ конкретно в моя случай. Ще бъда по-настоятелен в действията си към момичето, което съм си харесал, поради силното ми съмнение, че тя действително си има приятел. Според мен не може от над 150 снимки в социалните мрежи да няма поне една, на която е с момче. А дори и да се окаже, че си има някакъв, не пречи и аз да опитам. Просто когато я видя и ми става някак си приятно. А когато се усмихне, всичко ми се обръща. Ще действам смело и настъпателно оттук нататък.

46.   Свободни жени имаше по онова време, но вече ги няма. В днешно време се гледат предимно парите - тези, които търсиш, отдавна са си намерили "чичко паричко", за когото са се захванали и паразитират върху него и банковата му сметка.

Мъжете, които пък са самотни, работят, след което, като отчаяни, си дават парите по проститутки и онези сайтове, където се гледат жени по камерите.