Споделена история от Секс и интимност

Мокри сънища
Здравейте. Жена на 24 съм. всяка нощ сънувам мокри сънища. Наистина всяка вечер. И са изключително реални. Свършвам дори и се будя мокра. Когато не мога да свърша и се събудя, в просъница се довършвам сама.
Според вас на какво се дължат тези сексуални сънища вече от година? Но пак казвам, изключително реални са. Усещам допир, мирис, преминавам през всякакви емоции.
Тази вечер например сънувах как обядвам в заведение и мъж към четиридесетте години идва при мен, за да се запознаем и поставя двете си длани на раменете ми и ме бута плътна в диванчето, на което съм седналана, след което ми хваща леко врата и си тръгва. То е ясно, че ако се случи в действителност, ще си изкарам акъла, но в съня ми аз знаех, че цялото това нещо е еротично. Събудих се мокра и развълнувана. И отново ще кажа, че това ми се случва постоянно.
Имам приятел, живеем заедно. Не водим много активен сексуален живот, защото и двамата работим на две места и не се засичаме много. Като се засечем сме все изморени и нито на мен, нито на него ни е до секс. Общо взето при него желанието е по-малко, защото той извършва физически труд и на двете места.
Може би правим секс 1-2 пъти на седмица.
Благодаря ви.

Коментари

1.   Няма как да имаш такива интензивни сънища и да не ти се прави секс, явно имаш нужда от това.

3.   Секса е като готвенето, трябва да имаш фантазия. Ти самата го казваш - рядко секс. Но имаш фантазии, което е много добре. Ако имаше възможност да ги реализираш разнообразявайки секса с приятелят си, нямаше да се будиш нощем с желания....

4.   Липсва ти секс и за това сънуваш тези сънища. Много си млада и за това помисли за друг приятел, докато е рано. После по-сложно ще е. Успех и дано намериш човек, с който да си пасвате.

5.   Гладна кокошка просо сънува.

7.   На тебе ти трябва ебач, с голям и дебел кур, да те изкърти яко от ебане!!!
И ако го правите редовно, хем съня ще е здрав, хем сънищата ще изчезнат!

8.   Аз като не правя редовно секс имам псотоянно такива сънища. От 15 годишен до сега, намалее ли ми секса се почва всяка нощ празнене в съня. Нищо, че мастурбирам по 2-3 на ден.
М37

9.   На 24 години правех секс всеки ден по няколко пъти. От това имаш нужда и ти - много повече секс, отколкото получаваш.
Не бих търпяла и миг гадже, с което не правим всеки ден секс, поне сутрин и вечер. Не бих се и омъжила за такъв мъж.
Подобна скука с малко секс и без това често се случва на една по-късна възраст, когато се появят децата и са още малки, за да си я причиняваш сега и да продължаваш да търпиш.
Задоволената жена е щастлива и сияеща.
Наистина не разбирам, защо една необвързана жена търпи подобно отношение, само и само да има приятел, че той ако сега не прави секс, на 48-50 вече за нищо няма да става.
В една връзка не върви ли сексът не бива да се задълбочава в посока семейство и деца.
Жена, 47 г.