Споделена история от Секс и интимност

Само за жени - кое ви възбужда супер много
Мили дами, момичета бихте ли споделили, кое ви възбужда най-много, когато правите секс?

Коментари

1.   Шамар през лицето. И по време на френска също. Плюнки в устата и по лицето. Свършване в устата с изплезен език или дълбоко в гърлото. Мръсни приказки по време на секс. Това ме побърква.

2.   Нежно да минава с ръката си през цялото ми тяло и малко по-силно да ме хване с двете си ръце за врата ми. Бавните целувки и ръката му да минава през главата ми като косата ми се заплита около пръстите му, да ми разтваря краката и да ме гали около pu**y-то ми. Да лежим на една страна и той да е зад мен и да ми го е вкарал и да го движи много бавно или просто да седи в мен, полудявам. А още преди всичко да е започнало - да седим прави преди да сме легнали, да пъха ръце под дрехите ми и да започне да ме съблича, колкото по-бавно толкова повече възбуждащо. И когато съм се възбудила много да започне да го движи по-бързо в мен. Също така да ми стимулира клитора и да вкарва пръст :D. Това са най-възбуждащите неща за мен!

3.   Аз съм тази, която написа предния коментар, само докато го пишех се възбудих супер много :D

4.   Щом го видя голям, дебел и надървен вече съм мокра и нямам спирка!!!

5.   Отношението, желанието, приемането...

Ако си мислиш, че има някакво вълшебно копче, което да натиснеш и да стане чудо - няма такова.

6.   Да ми говори мръсно и лека доминация и двете само по време на секс

7.   Номер 2, супер си :)

8.   Преди секс е отношението, да кава колко му харесвам и какво ще ми направи.
По време на секс е да се интересува как съм, целувки по гърба, пръсти. Да ми повтаря колко съм мокра и тясна.
Аз съм много сексуална, но трудно се отпускам. Ако любовника е добър, отпусне ли ме ставам пожар. Може да си поиска всичко. Галенето, ласките по косата въобще грижата му за мен много ми влияе и разстичам като река.
Ако то липсва, не се овлажнявам

9.   Ох всичко ме възбужда. Само да ме докосне и ствам мокра

10.   Тука гарантирам, че нито историята, нито коментарите са писани от жени

11.   Брадата му да ме боцка, докато ме целува. А целуне ли ме от вътрешната страна на бедрото с набола брада, просто съм до там...

12.   Наи бързо и ми е много хубаво. Още от самото начало аз да се разтворя и да го гледам как ме лиже и пъха език в мен. Ж46г.

13.   Да ми разказва, как е чукал жените преди мен. Направо полудявам от възбуда.

14.   Много странни коментари.

15.   Да ми разказва колко порно е изгледал през последните 2 дена.

16.   Ж52г лизане за подмокряне и всичкото вътре.

17.   Погледът. Целувките по врата, шептенето и целувките по ухото (направо изтръпвам и ставам мокра само от това). Целувките по гърдите, усещането на дъхът му по тялото ми. Лекото хващане на вратът ми. Да доминира, но само, ако знам, че е с любов. Прекарването на пръсти през косата ми. Минаване през тялото ми с кубче лед, което той държи с уста, а след това да ме целуне със студен език.. Нещата са много. Примерите, които четеш тук важат само, ако с жената, която си, си допадате преди всичко емоционално. Защото ако мъж прави тези неща на мен, без да има емоционално свързване и химия, няма да ми харесат. Така че преди всичко, важно е с кого си. :)

18.   Номер 3, и аз така

19.   Сегашната ми прителка най-много се възбужда от плескане на голо по дупето и после да и вкарам два пръста, докато свърши.

21.   Да ме целува по врата, зад ушите, да ми дъвче зърната и да върти език по тях. Да ми лиже путката, направо откачам и викам при всеки оргазъм. Крещя с цяло гърло. Обичам и да ми го начуква анално, като ме целува по врата, направо оргазмите ми са един след друг.

22.   Възбуждам се от играта с гърдите ми, също целувки по врата, по гърба, по вътрешната част на бедрата. Обичам моят човек да ми прави френска, често свършвам така. С годините ми харесват и други неща. Например, да лежа по корем и той да ме масажира с ароматно масло. Да започне от раменете и когато стигне до полукълбата ми, да се спре на тях повече време и в един момент да подпре члена си отзад и бавно да проникне в дупето ми с масажното масло. Масажът продължава по гърба ми, докато ме бавно ме обладава анално. И, ... Та това ми харесва.
ж43

23.   н 22 ти си огън и жена мечта... ех жалко че си омъжена, но това не пречи ако запозная с теб скоро ще те заплая осгте повече ;)

24.   В събота изненадах мъжа ми на фотьойла. Бях без бельо и му седнах с гръб. Чукахме се вагинално и анално.

25.   Страстни целувки, мачкане и подобни - за мен това което той прави с ръцете, дланите и пръстите си е от голямо значение... и разбира се също това, аз да усещам/виждам/чувам неговата възбуда.

26.   Да клекна с гръб до стената и да ме чука в устата. Стената да е опряна до мен и да не мога да контролирам дълбочината на тласъците. Или да съм на ръба на леглото с главата, косата ми да опира в пода и той да ме чука в устата, така пе да не мога да се дръпна назад.

27.   Много се възбуждам да сядам на лицето на приятеля ми, знам че и на него му харесва и от това още повече се възбуждам

28.   Живея с мъж малко по-млад от мен, а аз уж съм два пъти раждала жена, по естествен начин, но установих следното : след развода не исках никого, но се случи.
Паснахме си идеално, включително и сексуално. Възбужда ме да ме награби нетърпеливо, да ме целува дълго и страстно с език докато мачка тежките ми гърди и налетия ми задник. Да ми шепти, че съм най-сочната, най-тясна, гореща и страстна, сексапилна жена, с която някога е бил. Обичам със замах да смъква дрехите ми и да търка главичката си в клитора ми след което да проникне до дъно с бурен тласък и да не спира да стене от този момент нататък. Винаги ме ебе здраво, като за последно, с невероятен кеф, набива докрай и държи докато не се разтека. Ебе ме всяка сутрин, довежда ме до скуирт, всеки божи ден и се празни обилно и мощно в мен, всеки път крещим и двамата от необуздан кеф. Най-върховното е да ме запълва до дъно, да се гърчи от кеф докато се празни, а аз да се треса в конвулсии и да се изливам около празнещия се хуй.
От това по-хубаво, здраве.

29.   1. Да ми стиска зърната
2. 69, но аз да съм отдолу. Усещам го в гърлото си, докато си играе с мен
3. Да е невъздържан… да ме награби в колата, в стълбището
4. Да ме пляска и стиска
5. Да ми говори с дрезгав глас какво ще правим след мъничко

30.   Да ми говори мръсотии, да е невъздържан и да е активен докато му правя френска- да ме държи за косата и да ми го вкарва на дълбоко, да издава стонове през това време и да свършва върху лицето ми или в устата, също докато ме чука да ми подава пръстите си да ги смуча и да ми бърка в гърлото с тях.

31.   Номер 31, и аз точно такава френска обичам, ама за жалост жена ми не. Ако някой ден ти залипсва такова чукане в устата, пиши тук, ще се намерим. М32, Сф.

32.   От 30 до 31 Ако имаш предвид мен, може някой ден. И на мен мъжът ми е по-пасивен, аз по-често си искам сексуални емоции.

33.   Мисълта, че ще си легна с един определен мъж ме възбужда както нищо друго. А от известно време открих с него, че аналния секс ме побърква от удоволствие.
Ж41

34.   Ж 46г. да ме лиже веднага след оргазъм. Веднага се възбуждам и повтарям.

37.   От 31 до 30 и 32

Да, точно теб визирам, но не знам как може да се свържем :)

38.   Възбужда ме мисълта, че довечера, като заспят децата, ще правя анален секс с любимия човек. ж38

39.   Номера 22, 33 и 38 сте все една и съща или един и същ, само годините са различни - 43, 41, 38. На лъжата краката са къси...