Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте на всички!

Моля, кажете ми, защо е толкова важно за мъжът, когато свърши жената?

Коментари

1.   А ве не ме интересува много-много дали ще свършиш или не. Важното е аз да свърша работа, щото ако чакаме на вас...
Важно е да пръскаш, ама много малко жени го могат това. И да даваш в дупето също.

2.   Ако мъжът е уважаващ себе си ебач, то жената трябва да свърши първа!!!
А после и той, което не пречи да й докара още много оргазми, ако е ебач!

3.   Авторът
Искам да разбера повече, затова пуснах темата. Моля, да не използвате грозни и вулгарни думи.

4.   Ами предполагам, защото това ни показва, че сме си свършили работата както се казва. Защото, ако само мъжът свърши, а жената не започваш да си мислиш, че само на теб ти е кеф, а на нея не, което в някои случаи е така. Проблема е, че при повечето жени е много трудно достигането на оргазъм, трябва да има много ласки преди самия секс, охажване, целувки и другите му тем подобни за да може жената да се е овлажнила преди самия секс да започне и след това е по-лесно, но повечето хора в днешно време директно почват с секса и затова не става. Също при повечето жени за да свършат и да получат оргазъм отнема доста време, сигурно 30-60 минути, при някои и повече, а колко мъже могат да издържат толкова време? Не много и затова е трудно!

5.   Номер 4 личи си, че не разбираш нищо от жени, мога да свърша с мъж за 15 минути.

Ж22

6.   Номер 3, както казва Ярослав Хашек, хората които са против, , вулгарните изрази", т. е. названията наричани с точните им имена, с удоволствие четат надписите по стените на обществените тоалетни и това им до ставя невъобразимо удоволствие!!!
Вие от тях ли сте???

7.   Авторът
До номер 6. Не не съм от тях да е ми е неприятно дори не ходя и в обществени тоалетни, щом става въпрос. Според теб думите, , ебач, путка, кур " са правилни и прекрасни наименования на точните неща за които се отнасят ли? Какво лошо има да се отнасяме с жените мило и нежно, да ги боготворим. А не да им казваме, , дай да ти пръсна сега п***та". Ти ако се отнасящ с жените така... Горките те

8.   Защото женският оргазъм възбужда мъжа както нищо друго у жената. Като скуиртвам мъжът ми полудява. Също така обичат да гледат лицето, изражението на жената, това също ги възбужда

9.   Изразите, които не харесваш са се попротрили от употреба. Използването на "по-културни" е всъщност ползване на синоними от по-ново време. Аз съм от старата генерация, та:
сигурно си чул "заебана"? Има смисъл на недоебана, недовършена. Някой нещо е започнал, но нищо не е свършил за нея. И резултатът за нея е най-малко главоболие. Да кажат дамите не е ли така? !
Има и обратната крайност - той не е разбрал какво точно й трябва, но в амбицията си ръчка... Какво й е на нея само тя си знае, но в един момент решава, че е по-добре да "го информира" (лъжейки го), че е свършила, та да й свърши мъката...

10.   Авторе, ти си я боготвори, но опитай ако ти се отдаде възможност да си с жена, да и кажеш по време на секс точно, че ще и пръснеш п*тката от ебане и ще видиш ефекта. Деветдесет и пет процента от всички над 400 дами, с които съм бил са обожавали и страшно ги е възбуждал грубия език и подобни цинизми по време на секс.

М 42