Споделена история от Секс и интимност

На мъжа ми не му става
Не знам, какво да правя. Имам прекрасен мъж, но от години не му става. Правим само орална любов, но на мен не ми стига и започнах да му изневерявам. Добре ли е? Чудех се дали да не му купя виагра.

Коментари

2.   Имаш прекрасен мъж и затова започна да му изневеряваш... Невероятна логика. Защо първо не му купи виагра? Спортувате ли? Храните ли се правилно? Стреса в повече ли му идва - ти какво направи по въпроса? На колко години сте? Ако всичко от тези е наред, ходил ли е на лекар?
Нямам думи, просто...

3.   Темата е измишльотина.

5.   Пълен фейк.
Правиш си майтап.

7.   Първо, на колко години е мъжа ти? Ако е над 50, нормално е да не му става. Второ, мъжът ти има и пръсти и език и не би имало проблем да те доведе до оргазъм, а ти да му спретнеш една чекия.
Виаграта е ала-бала, прехвалена история но не помага. Изобщо увисне ли нищо не може да го вдигне.
Туй за правилното хранене, спорт и пр. е също пълна измишльотина. Хуят си има срок на годност.

8.   Брат ми беше травматизиран от жена си още в началото на бракът им. Тъй като сме много гъсти си споделяме всичко. Знам коя е ебал, както и той за мен всичко. Някакъв неприятен жест на женз му го е отблъснал и с нея не му става. Иначе е като пистолет. Докато му намекнеш за секс, покажеш езил и ли пипнеш и е готов. Така около две години след бракът им буквално взе да я избягва. Сподели ми проблемът си, което доста ме натъжи. Той много я обича, говориха по темата, но тя си продължи с глупавото държание. Така веднъж я остави на едни негови приятели, по- точно нейни, които беше довляклавкъщи, след среща на юбилей на дипломирането им. Пет години, дойдоха вкъщи, бяха десетина, от които 6 момчета-мъже. Остави им я и слезе при нас долу. Бее уговорил с двама, които познаваше добре, да я чукат. Казал и на нея, че не иска да ѝ разваля празника и за това ги оставя сами, така няма да ѝ пречи на нея.
Мислел, че ще я оправи един, но я оправили всички, освен това яла и бой от двама. Това научих по- късно. Така около няколко месеца от този случай, бяхме с тях и едни други семейни приятели. Срещата беше доста разпалена и стигнахме до секс. Брат ми изчука приятелката и се смениха с моя. Точно беше почнал и жена му поиска да я чука нея. Той я прати при моя. Но по някое време ме пита, какво да я прави. Казах му, опитай да я чукаш. Ако ти повтори онзи неприятн момент, просто я удари. За негова и моя изненада всичко мина чудесно. После се развихряха всеки ден, където се набарат. Накрая той разбрал, че заради тъпият ѝ жест си изкарала боя от съучениците си, дето са я ебали. До ден днешен са като огън в секса.
Така, че ти се замисли, анализирай държанието си него в такъв момент. Може би с нещо си го отблъснала и той се притеснява. Обикновено това е психореакция. Много рядко е патологично.