Споделена история от Тинейджърски

Глупаво момче, което ми пречи да съм щастлива с този, когото обичам!
Здравейте! историята ми е следната: имам един приятел, чувствам го като брат..Винаги съм знаела, че има специялно отношение към мен обаче за мен това винаги е било извратено и гнусно. Той е 6 години по-голам от мен и когато и да искам да допусна момче до себе си той пречи> Наговаря ми куп лоше неща за него, Прави се, Че с цел да ме предпази няма да допусне нищо да стане... Сега момчето, към което съм се привързвала, с което искаме да сме заедно не може да ме доближи.

Този глупав приятел ми наговории лошотии за него и на него наговори и момчето от няколко дни било страшно тъжно, мълчало не излизало, разбрах го от брат му. Говорили са си за мен... Толкова плачех, защото съм привързана и към двамата, но по различен начин. Не бива да оставяш приятел за момче, но какъв приятел е този, който иска да те запази за себе си и не иска ти да си щастлива.. За да не си мислите, че си втълпявам всичко, което съм му споделяла, че ми е било мило, нещо , което момчето е направило и той го прави на другия ден. Аз казвам защо го правиш... Знаейки отговора.Много време е търсил досъп до сърцето ми...А днес и ми го призна като му казах, че искам да дам шанс на другото момче и той няма да ме спрe..А другото момче ми стана и по-добър приятел от този егоист...Набразих го до болка разбирате ли, а той се е залепил до мен и не ме оставя на мира никъде, много е голям и не дава, направо налита на бой на другите като се опитат да ме доближат, направо е болен...Страх ме е, Намразих го, а толкова сляпо съм му вярвала... Искам да ме остави да съм щастива, срина ми живота проклетника..Разбирам чувства, разбирам какво му е, Но когато не са споделени е направо насилие...КАжете ми какво да правя (без полиции) МОля ви, плача и ви моля

Коментари

1.   Ами не знам.. Поговори с него, че не ти е приятно поведението му и че не искаш да руши връзките ти.. ;)

2.   Я, отиди и му кажи, че ако наистина го е грижа за теб, ще те остави да правиш сама своите избори и когато паднеш той ще е там да ти помогне да се изправиш. Това е приятелството, а не прекаляването с контрола, което той казва за прави " за твое добро". Разберете се като възрастни хора, а не с рев и писъци и полиция!
Лоли