Споделена история от Секс и интимност

Въпрос за ПОРНОТО
Здравейте, споделете по какъв начин ви влияе порното. Примерно какви са положителните му страни за вас и кои са отрицателните страни, които предизвиква конкретно у вас? Влияе ли ви добре или буди комплекси например. Кара ли ви да се чувствате не добри откъм умения/характеристики или чувствате че се обогатявате по някакъв начин?

Коментари

1.   Аз от порното се научих да еба.

2.   Не гледай порно. Това е най добрият съвет който ще получиш.

3.   Само ти споменавам, че едни от най-известните серийни убийци са отключили това си желание след непрекъснато гледане на порнография.
Ти си помисли дали има позитиви.

4.   Никак... Не влияе. Влияе ако правиш това само с години. Но влие също толкова зле ако жена ти е злобна, излива помия по теб и те дразни за всяко нещо, крещи ти, прави ти забележки за какво ли не. Нямаш спокойствие. С такава жена е най-неприятно да правиш секс и мастурбирането е много по-добрия вариант.

Една позната ми разправяше как нейните приятелки стоят без секс, защото когато заспят, мъжете им гледали порно и мастурбирали. Викам вие с твойте приятелки що не се замислите, че проблема може да е не я мъжа а в жената. Когато не си с правилния човек, или когато единия започва да се променя към по - зле. Няма как да има добър секс.

5.   Порното прахосва психическа/сексуална енергия!
Вътрешния подтик, който естествено кара човек да взаимодейства с другия пол, да търси приятелство, любов, секс, чрез порното се парира!
Затова има девственици на 30, на 40 години, понеже нещастниците, вместо да пробват да комуникират с другия пол, да бъркат и да се учат, те редовно са прибягвали до лесната, удобна и неангажираща утеха на порното. След това на проститутките и... накрая ще си умрат сами и бездетни.
Нали си представяте какво опустошително въздействие може да има порното върху живота на несъзнателните и слабо-волеви индивиди?

И кой въобще би предпочел порно, ако има истински партньор до себе си? А щастливците - и по няколко.. :)

6.   Това порно е като краста

7.   То разваля сексуалния живот на двойките и пречи на самотните да създадат връзки. Откакто има порно, хората правят много по-малко свкс с партньора си и има все повече самотни мъже, а и жени.

8.   На мен порното ми влияе много добре. Понеже наближавам 100-ната си година гледайки порно обичам да се наслаждавам на телата на младички момиченца а също и на техните красиви путленца и гърдички. Всеки ден си ги гледам и си казвам сладурчета защо не дойдите при мен в голямата ми къща да ви погаля това което очите ми гледат в захлас.

9.   Е бая съм научил оттам, квото и да говорят, като си малък и неопитен, оттам бая се учиш.

10.   Няма нужда да се учиш от порното да ебеш то ти идва отвътре, защото е натурално и е вродено в нас. Въпроса е че на крехка възраст момчетата се пристрастяват щото 99% от тях нямат късмета да спят с момиче, когато са на 10-13 годишна възраст и се пристрастяват към порното за да избият тва бушуване на хормоните несъзнавайки, че е вредно.

12.   Гледам порно когато се задоволявам. Иначе ще забравя как изглежда мъжкия полов орган. Омъжена съм. Поради разлипни проблеми в последно време мъжът ми не мисли за секс.
Ж33

13.   Да, ама нали жените зяпат порно повече и от нас? И чакат после от порното нещата. Съответно, ти също трябва да съм ъпдейтнат с тях. Не трябва да си чикибоец, иначе образователно си е ок.

14.   Мен ми харесва, особено предвид че съм на сухо. Вместо да се излагам пред някакви незаинтересовани шматки или да ходя по проститутки, удрям една чикия и съм готов. Хубав завършек на вечерта е, а и развива издръжливостта, ако не биех чекии сигурно щях да свършвам за 30 секунди.