Споделена история от Секс и интимност

Предпочитани мъже за секс
Жени, споделете какъв тип мъже бихте избрали за неангажираща връзка или секс за една нощ. Включете освен личностни характеристики, визия/външност и предпочитана националност.

Коментари

1.   Ние жените-НЕ сме за жалкото чукане, като повечето мъже.
Като искаш секс за една нощ-наеми си проститутка. Това само българските Бай Ганьовци са с тая настройка-секс безплатен, неангажиращ. Няма безплатни неща-като ти се иска-плащаш-по един или друг начин-ще си платиш, защото жените не сме първични:)))
Дори най-голямата развратница на света, ще иска повече от само секс!

2.   Привличане. Химия.

3.   До 1,
Някои жени го правят.
Дори напълно безплатно.
Дори някои го споделят в този форум.

4.   1, жените не били първични? Голям майтап каза бай Ганьо.

5.   Все пак тези които са правили секс за 1 нощ, имали са краткотрайна връзка с цел секс или приятел с привилегии може да опишат как е изглеждал мъжа.
Знам че има такива пишещи във форума.

6.   5, различно са изглеждали. Просто са били много влюбени и съм опитвала да им дам шанс и аз да се влюбя ама не става.

7.   Висок, красив, усмихнат, чаровен.
Ако и ще си говорим освен другото: всестранно развита личност.
Щом е секс за една вечер или поне само секс без обвързване, за предпочитане е да не си пасваме твърде като личности, защото ще се привържем един към друг след опознаване, задушевни разговори, прекарано време и смях заедно.
Националност: без значение стига да не е: афганистан, пакистанец, албанец и подобни, индиец, негър (мулат може).
Проблемът е, че мъжете бързо си въобразяват, че са влюбени со защото знаят, че не могат да имат да имат връзка с жената извън секта. И не може дълго да се задържи един мъж ей така, за секта само. Поне при мен е било така когато съм била свободна и не съм искала връзка към момента.

8.   Да черпят, да питат и да правят комплименти. Колата също е от голямо значение, за разлика от цвета, височината и теглото.

9.   То по цяла Европа става без ангажименти, ставало е и тук преди, но днес българката е по-морална и осъзната от французойки, испанки, чехкини и др. Странното е, че това са жени от развити страни, а държавата се развива с мозък! Тука по Слънчев Бряг масово българите лягат с чужденки, защо ли? !? Това, че навсякъде се пише българките това, българките онова е показателно, че не се свежда до ганьовщината на мъжете, а до грешната информация в тиквите на жените. Тук има случаи на жени, които изоставят мъже заради липса на висше, при положение, че са имали готини чувства един към друг. Тъпа на галош е Ганка.