Споделена история от Секс и интимност

С деца остава ли ви време за интимни ласки?
Семейство сме и имаме две деца - едното ходи на училище, а другото посещава детска градина. Живеем в неголям апартамент и ни е малко тесничко. По принцип интимният ни живот със съпруга ми винаги е бил на ниво, но откакто се роди второто дете нямаме много възможности да се усамотим двамата и да правим любов (не използвам думата "секс", тъй като просто секс правят само извънбрачните, а любовта е секс изпълнен с чувства, страст, с много опит между партньорите, продължаващ доста по-дълго и със взаимно удоволствие). Знам, че особено за мъжете редовното сношение е доста важен елемент. Понякога ходим на почивки извън града с децата и там успяваме на правим нещо по въпроса след като заспят, но твърде набързо. Затова отскоро пробваме варианта веднъж седмично да си вземаме по половин ден без работа преди обед и тогава след като големият син отиде на училище и заведем малкия на детска, да посветим 2-3 часа за нас. Тогава се отпускаме и се любим до насита. За жалост е само веднъж седмично, понякога веднъж на 2 седмици. Отворени сме обаче за идеи.

Коментари

1.   Може да ги изпратите децата при роднини за уикендите (събота и неделя). При баби/дядовци/лели/чичовци (стига да живеят близо и да не ви е проблем разбира се). А като ги пратите - да се отдадете един на друг през почивните дни

2.   То като има желание се намира време.

3.   "Любовта е секс " Не, любовта не е секс! Тя е уважение, и грижа за другия. На тебе секса ти е по-важен и от децата ви. След като ви е толкова важен секса, защо сте направили второ дете? Когато има деца в къщата, съвсем нормално е вниманието да бъде единствено на тях. Секса вече е настрани. Мъжа ти, и ти, и децата в една стая ли сте? Децата трябва да са в тяхната си стая. Те като си легнат винаги може да се чукате. Не виждам проблем. А вие ЧАК напускате работа за да правите секс, такова чудо не бях виждала никъде... Да знаеш, че няма да се запазите като семейство. Дайте децата на баби и дядовци, поне за седмица, да ти мине мерака... и като ги няма децата, и ден и нощ правете после поне месец, да не мислиш за секс. Човек се чуди, как да има деца. А на вас ви пречат.. Ти не си готова и за 1 дете, пък камоли за 2 ужас...

4.   Да, остава ни време.
Ж

5.   Знам, че особено за мъжете редовното сношение е доста важен елемент.

За теб не е ли важно?
Що за разсъждение и изказ в стил баба ми, сношение. Някога така са разсъждавали без да влизам в повече разсъждения.

Децата заспиват и отивате в банята, спалнята ви. Аз мисля, че просто сами си слагате прекси и ограничения. Отивате на почивка наематели си апартамент, не е кой знае каква разликата в цената. Мисли в посока как да имате отношение, а не какви са пречките.

6.   Не че нещо, ама аз съм на 33, необвързана сериозно и пак правя толкова секс, колкото вас.

7.   Човек като има желание ще намери време. Явно не ви е приоритет.

9.   Има ли желание, има и начин. Ние изпращаме децата при бабите за няколко дена и си наваксваме.

10.   Автора: до номер 3 - не, живеем, мила, в една стая; и бабата иска само едното дете да гледа, т. е. НЕ Е толкова просто, миличка, приятен ден

12.   3 каква е тази реакция, точно трябва и това да се гледа двойката е важно да отделя време само за себе си, това няма нищо общо с децата. Човек не е само родител. Родител е до определена възраст на децата, те са самостоятелни индивиди и човек не трябва да гледа само това, а и нещата в живота.

13.   От малки ги учете да чукат на затворена врата. Като за начало я заключвайте (вратата на спалнята). Иначе ги уморявайте- в събота разходка в планината 4-5 часа и в осем вечерта са заспали. От там на сетне нощта е ваша... И по-тихо, децата имат здрав сън но винаги може да се събудят за ваше неудобство. По на татък банята ще е опция, но трябва да поотраснат така, че да се занимават сами със себе си. Инак в двустаен апартамент с всички реконструкции няма много опции.

14.   А бе малко не вярвам, че 4-ма души живеете в една стая. Дори и гарсониерите хората ги правят на двустайни и пак "има" място. Но така или иначе едно време хората са живяли в една стая три поколения с по 4-8 деца и пак са се размножавали. Едва ли са ходили в обора за тази цел.

18.   Щом на почивка правите секс след като заспят децата не виждам защо не го правите и вкъщи?
Ние сме с две малки деца - на 4 и на почти 1г. Сами разбирате, че изискват страшно много грижи и внимание, но успяваме да намерим време за ласки

19.   До 6, " Не че нещо, ама аз съм на 33, необвързана сериозно и пак правя толкова секс, колкото вас. "
Не че нещо, ама това си твоето не си е за хвалба, защото това е доста често срещан " класически" случай на днешното епаципирано развратно общество. Дадоха им права и свобода на жените, те спряха да раждат и започнаха да курвеят, защото им е заложено биологично да са курви. Така че такива жени над 30 като теб под път и над път, не си някакъв особен случай.

20.   Много трудно! Имат стаи, но все пак. Миналата седмица жена ми каза, че не издържа, . И съвсем тихо, на страни правихме само анален секс.

21.   Да се чуди човек как бабите ни навремето са имали по 5-6 деца…как ли са ги правили? !? Ти сериозно ли питаш такива глупости? Едното на градина, другото на училище, и се чудиш кога и как? ! Ами като хяха бебета и ревяха пи нощята, как си правила секс? Нещо ти е бая сбъркано…
Маги

22.   Аз съм семеен на 36 с 2 деца, не се оплаквайте вие с 1 път седмично сте за Гинес, аз секс не съм правил вече от над 1 година. Така, че успокоявайте с това, че има и по зле от вас! В моя случай няма оправия, нито разговори помогат, нито каквото и да направиш за тази жена, все ще измисли причина да няма секс.... ще питате зашо си с нея.... ами нямам отговор, тя винаги е била такава, но нека да го наречем любов, мислех си че ще се оправи с времето, но уви не се оправи даже става по-зле преди време поне по 1 път на 2-3 месеца ми замазваха положението. Сега вече по ръката не съм докосван камо ли някъде другаде.

23.   Тая драма поне я нямаме и си я решихме още като строихме къщата. Нашата спалня е на долния етаж, детските са на горния. Като бяха малки, ги пускахме чат-пат да спят при нас. С времето сами престанаха да идват и си спят по стаите. Две деца имаме, вече поотраснали и винаги са били страшно доволни от това, че си имат лично пространство, в което никой не се меси. Така успяхме от малки да ги научим, че трябва да си поддържат стаите, че си имат баня на етажа, която трябва редовно да чистят и т. н.

24.   Авторе, ти си мъж, нали. Проблемът ти не са децата, просто ти вече си опитомен. Нали си направил деца, осигурил си дом, носиш пари.... за какво трябва да правиш вече секс. Сега е време да се отделя повечето време за децата и останалата част за битовизми. Ти си даденост пък и си изпълнил това, за което са те привлекли в началото със секс. Малкото секс, който получаваш в момента е, за да не си намериш любовница и да преЕбеш семейната идилия. Това е женското мислене. Това е реалността. Това се случва дори със супер сексапилните и неустоими мъже. Имах такъв колега, за който се избиваха жените. Ожени се, направи децата и на него му намалиха драстично секса. А беше топ на топовете и се славеше като един от най-големите майстори в секса в нашия град. Та си помислих къде съм тръгнал аз. А го играя вече два пъти тоя филм. Поради перманентна липаса на секс преди време си намерих любовница. Всичко беше повече от супер. Правехме секс постоянно и навсякъде. И бяха едни жартиери, секси бельо, свирки в колата. Абе направо като на филм. И това свястна жена, не някой курвор. Постоянно ми се казваше колко съм добър в секаса и как постоянно се подмокря като си помисли за мен. Напуснах жена си и нещо като че ли новата ми любима ми намали секса. Изчезна и секси бельото и започна да се говори за съвместно съжителство. Нали нямах вече ангажименти, та станах и такси, и баща на детето на любимата, и касичка, и домашен майстор. А сексът съвсем намаля. Новата ми жена се запусна и се захвана да бъде майка и да ме привлича да бъда баща. И от всеки ден яко секс в началото, сега е на две седмици един път и то някак си претупано, колкото да не мрънкам. И все няма време, много работа във фирмата, детето, уроците на детето, има много пране, чистене. Пък и нали вече сме заедно, айде утре, като не е изморена.... Жените нали са с по-малко мозък, та новата нещо не прецени правилно ситуацията. Или може би се надцени и си помисли, че е единствената красива в света или че друга няма да ми върже. Аз пък съм на вълна, че една напуснах, мога да го направя и с втора, че и с трета и даже десета. Вече имам опит, пък и първата ми жена беше любовта на живота ми, не сегашната. Заигравам се в момента с една колежка и тя е много благосклона към мен. Даже се изруси, защото и казах, че харесвам руси. Прави се дори, че слуша моята музика и харесва филмите, които харесвам аз. Познахте, самотна майка е. По моя преценка тия дни ще има яко секс като във филмите за възрастни. Смятам с и това да си останем, ама тя не знае и се надява да ме опитоми и да заживеем заедно. Ако може в моята къща, че ще бъде по-широко за детето. Всъщност ще е много гадно да я пошибам няколко седмици и да я зарежа, но не искам да играя филма за трети път. Защото аз си зная, че не съм топ на топовете и не ставам за модел на корицата на списание, но имам едно много яко качество и ще се възползвам от него за да получавам секс. Имам излъчване и поведение на сериозен мъж, който е идеален за съжителство и за доведен баща на деца от предишни бракове с непрокопсаници и лузъри. Пък и имам хубава кола, положение в обществото и някакви пари и ставам дори да ме водят като някакъв трофей и да се фукат с мен. А всичко щеше да бъде токова просто, ако получавах всеки ден секс. Нямаше да си помисля за друга, щях да се скъсам от работа и дори щях да помагам яко в домакинството и грижите за децата, били те моите или чуждите. Къде са тия нимфоманки и жени, които имат нужда да от секс всеки ден. Аз все на дървета попадам. Айде чао, че много глупости написах.

25.   От 22 до 24. Аз съм прочетен вестник вече както ти го описа опитомен съм. Любовница няма как да си хвана без развод, плашил съм с това жената белким се размисли, тя казва "хващай си ама не се връщай"