Споделена история от Секс и интимност

Защо само при поза ездачка?
Здравейте хора реших да пиша тук да видя дали на някой друг се случва подобно нещо. Аз на 30 тя на 26 от много време сигурно 10 години се случва следното, започваме да правим секс и всичко нормално докато тя не се качи за поза ездачка и всичко приключва. Вагината и се разширява до толкова че сигурно ще побере два пениса и половина. И това абсолютно винаги. Казвал съм на жена си да отиде на гинеколог да попита, но не иска казва че аз ще съм по активен и така. Но започна да ми става еднообразие и някак се губи тръпката. До колкото знам е имала доста връзки с други мъже преди мен, но не знам дали това повлиява. С нормални размери на пениса съм и просто не разбирам защо се случва.

Ще ви бъда благодарен да прочета ако на някой се случва нещо подобно, как се справихте?

Бъдете здрави!

Коментари

1.   Тя на 26 от 10 години правите секс, но преди теб е имала доста мъже и сега има проблем. Да.

2.   Бившата ми приятелката беше подобна, и може би това много също повлия за да се разделим, (все пак удоволствието се губи) при нея беше че, на същите години като твоята е, преди мен имаше много бройки, a дори когато си няма приятел, пак правеше неангажиращ секс редовно, отделно работата също влияe, ако е постоянно на стола, или хормонален дисбаланс. Нужна е тренировка за да се научи да си стиска вагината ( както правеше приятелката ми :D )

3.   Ти на 30, тв на 26 - 10 години заедно, а тя имала била бройки преди теб? На възраст под 16 била започнала да прави секс?
Ако е раждала вагинално, бпроблемът ще се реши само с операция.

4.   До номер 2: Това са пълни глупости. С малко жени сте спали и не ви е ясно. Една жена не става по-широка от много секс и с тазлични мъже. По-тая логика след като роди, какво? Ще е каъо кофа ли? Ти знаеш ли главата на бебето колко е? 10см.
И за сравка - Аз съм спала с около 70 мъже и съм тясна. На мъжете им харесва това, но пък не съм много дълбока и ме боли при груб секс. Пак недоволстват някои от тва, че ме е заболяло някой път.
Изводът е, че това са физиологични дадености при жената. Всички вагини са различни. Аз се радвам, че съм миньонче и съм тясна. Можеше да е много по-зле.

5.   Имала много партньори.... Вие не сте добре! Жените ви са възбудени, което значи, че са супер овлажнени и разтворени. Типичния необразован български комплексар "имала много партньори, курва е"
Жената има способността да прави секс и да получава оргазми колкото тя иска.

6.   Абе вие как не сте си омръзнали, някакъв 20 годишен се хванал със 16 годишна пикла и сега той на 30, тя на 26. Ми как няма да се изгуби тръпката, а и горкото момиче, може би си и първи или втори-трети и няма опит, сега вече й е скучно и сигурно си търси някой да ти слага рога с него.

7.   Математиката не ми излиза.
От 10 години се случва, сега е на 26… демек на 15-16 е имала много партньори.

8.   При мен е обратно.
Чукам на всички пози даже и в задния двор, но възбудата и е на мисионерска, тогава вика, трепери, крещи и се празни обилно вече 30г.
Какво ли не съм правил и пробвал това е свиквай. Или да забрави ездачката и карай анално там е тясно и като свикне ще си го иска сама.

9.   До номер 4. А защо (случайно) се беше научила да си стиска вагината по време на секс. Може би не знае че е широка ли, и не, не е нормално на тези години една жена да е като кофа, и да се хвали с многото си бройки. Иначе го има и варианта с физиологията, в случая на автора, може и да е така.

10.   Упражненията за тазовото дъно с ластици у дома помагат, а на фитнес с щанга и тежести стягат уникално. Чувството е все едно вагината ми стиска члена и докато не го изцеди не го пуска. Като спря се усети веднага разликата, но сега пък аз съм по-буен и друга тръпката.

11.   До 4, не си тясна определено!!!
Тва което описваш е плитка, но между тясна и плитка има огромна разлика.
Жена ми е тясна и плитка, не се оплаквам, но свършвам много бързо.

12.   Няма вариант жената "да се разшири" от секс. Мъжкият пенис е с твърде малки размери спрямо възможностите на влагалището да се разширява.
Обаче с раждането, понеже това е голям стрес за мускулите там, някой път не е така и си оказва влияние. Особено ако раждането е било трудно.

13.   Здравей!
Това което описваш е напълно нормално.
Вагината на жената е мускул който се разширява и стеснява, няма общо с колко е спала или колко се е *****..
Нормално е в началото на акта да е по стегнато и постепенно да се отпуска поради натиска и това че става все по мокро, и най вече тази поза жената се движи напред и назад което разтяга още повече мускулите, след акта вагината отново се стяга и си връща формата.
За да има чак такава разлика за теб май не ти е много голям, за това не усещаш натиска, но бъди сигурен че това е напълно нормално, все пак е направено за да се разтяга до толкова че да излезе бебе от там, също така всички сме срещали в 18 сайтове как някой с крака и юмруци влизат с постепенно разтягане и после след акта си връща нормалната форма. Ти като ходиш до тоалетната да не би после да оставаш отворен там пак е мускул вярно различен, но на същия принцип - някой път има повече натиск, някой път не зависи от количеството.
На този принцип сме жените доставя ни удоволствие да усещаме натиска и разтягането за това с по надарен ни е по хубаво защото тия “натурални” процеси не се усещат така както с някой на който му е малък.
Така че не търси проблема в жена ти, това което и се случва е най натуралното нещо. И повярвай ми че щом ти усещаш така разлика е напълно вероятно тя да не го усеща въобще и да търси тази поза за да може по добре да се търка в теб че да получи удоволствието което и липсва от “размера ти”.
И знаеш ли кое е най тъжното, че ти тук пишеш за нея така че да бъде унизително а тя всъщност явно те обича и уважава достатъчно че да не го прави на проблем.
Успех!

14.   Тази поза, ездачка, жена ми я харесва най-много за анален секс.

15.   Здравейте от автора

Първо да уточня, че 10-те години за които всички се хванахте го написах ей така да отбележа че от много време.

До номер 13- това което си написала до някъде е вярно, но не мога да се съглася с всичко. Пениса ми е 16-17 с добра обиколка. Бил съм с други жени това не се е случвало. Да компенсираме това с много други неща. Ще отбележа също че това се получава при нея и с много голям пенис. Веднъж бяхме на почивка и минахме покрай секс шоп, решихме да вземем голям вибратор и отново беше същото почти не го усещаше когато му се качи. После го изхвърлихме.

16.   """" Аз на 30 тя на 26 от много време сигурно 10 години се случва следното, започваме да правим секс и всичко нормално докато тя не се качи за поза ездачка и всичко приключва. """" и още """ До колкото знам е имала доста връзки с други мъже преди мен, но не знам дали това повлиява"""" Излиза, че Вие сте се запознали или сключили граждански брак, когато тя е била на 16 години, че кога е навъртяла километраж, нали сте заедно от 10 години. "Да не е "боец" на страничният фронт. Има една цинична поговорка, но няма да Ви я кажа. Отнася се за случаи като Вашият.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

18.   До Номер 4. Все пак говорим за почетени жени, а не за професио налистки като Вас. Все пак големият Ви о ит, ви научил на някои техники. Една позната ми е показвала как контролира тази мускулатура

19.   Коментар е писал че мъжкият пенис е с твърде малки размери спрямо капацитета на вагината и е така.
Авторе 16-17 не е голям размер, а ако вибратора можеше да говори щеше да ти каже че усеща напълно натиска.
Казваш че жена ти не го усеща, разбира се и аз като се скъсам от секс 2-3 дена после влиза като у нас, после минават още 2-3 дена без и после от началото даже ме боли.
С други жени не ти е било така има някой фактори да се имат в предвид.
От кога жената не е правила секс.
Колко често си правил секс с жената.
Как си го правил - разбира се че ако я блъскаш здраво ще се отпусне повече в момента.
Колко е мокра - има жени които не се подмокрят толкова и за това се усеща като по стегнато, има жени които се подмокрят много и това го прави много хлъзгаво.
Както ти когато го правиш много идва един момент в който ти изтръпва по същия начин е при нас - 2 часа яко еми нормално накрая съм изтръпнала.
Също така жените когато сме в овулация сме по влажни и по приемливи.

20.   Моя е 17см и разплаквам всяка, как ще е малко 16, 17

21.   И моята жена харесва тази поза за анален секс

22.   Това се получава при всяка жена когато е свръх възбудена, вагината става много мокра и отпусната, съответно чувството е всякаш е много по-широка. Това всъщност е много хубаво защото мъжът може да издържи по-дълго и да и докара няколко оргазъма, а и риска от протриване е значително намален.