Споделена история от Секс и интимност

Първият ми път с женен мъж…
Здравейте, намирам се пред огромна дилема между желанието и разума. Аз съм на 19 г. девствена и много объркана, а той е красив, строен, изключително привлекателен мъж, но…. женен и с дете. Вече няколко пъти му отказвам само и единствено защото нямам представа как ще ме гризе съвестта след това. Целували сме се, но само до там. Познавам го доста добре и знам, че нито съм първата, нито ще съм последната. Но се намирам в среда, в която някак си досега все не съм срещала човека за мен. А вече много ми се иска да го направя…в момента се чувствам гузна, дори само поради факта, че обмислям такава възможност. Но…този човек ме привлича изключително много, въпреки че не съм влюбена. Какво бихте направили в такава ситуация?

Коментари

2.   Всичко на този свят се връща. Един ден ти ще бъдеш на нястото на неговата съпруга.

4.   Мило момиче! Не си продавай тялото за еднодневно внимание от женен мъж!
Това, че си девствена, не е бреме, от което трябва да се отървеш. Напротив, това е нещо ценно, което да пазиш. И когато срещнеш някое хубаво, свободно момче, в което да се влюбиш и с което виждаш бъдещето си, да му го подариш. Може да ти звучат като приказки от миналия век, но е така - жената е най-ценна девствена и все по-малко ценна след всеки нов сексуален партньор. А какво остава за такава, която е преспала с женен мъж...
За него ти си парче месо, или в най-добрия случай трофейче, с което да си четка егото. Ще си легне с теб няколко пъти, може да те заведе на някой СПА уикенд и да ти направи някой-друг подарък, и след няколко месеца вече ще си в графата "завоювана и безинтересна". Не си го причинявай. Ще съжаляваш!

5.   Не бих го направила.
И аз така на 19 години вече бях отчаяна. Имаше един мъж, който искаше да се използваме за секс и бях девствена още. Аз отлагах и отказвах - щом го правиш има защо. Два - три месеца след като 35 годишният мъж (не беше обвързан) изчезна, се появи приятеля ми. Постави се само на мястото на жена му, как ще се почувстваш ти ако бъдещия ти съпруг ти изневери... Аз ще полудея и ще се съсипя ако го обичам ако съм на нейно място.
Набележи си някой на около твоята възраст и нещата ще станат ако си съсредоточена нещата да станат.

6.   Давай, няма за къде да се пазиш, но си направи сметка дали няма да развиеш нчкакви чувства, ако това няма да ти е проблем се пускай по пързалката.

7.   Ще се отдръпна, категорично и окончателно. Уважавай себе си и не ставай забавление на някакъв женкар.
Един ден когато някоя като теб се навре в твоята връзка/семейство, ще разбереш колко е гадно.

8.   С тоя дърт коцкар работа нямаш.

9.   Абе мацка, ти добре ли си? С чичо нито секса ще е секс, нито нищо. На 19 си, прави секс с наборите си, те сега поне са млади момчета и издържат на секс, ама ударят ли 27-30 и вече едвам издържат дори и 10 минути повечето, обикновено по-малко. А над 40 половината вече имат проблем и да го вдигнат.
Ж24

11.   Изживеи си емоцията, щом ти се е случило така, значи си е твои късмет, всяка на твое място, ще го стори, щом го иска с теб, значи е окей, такива тръпки в живота са редки, заслужават внимание. Няма никакво значение, кои какво мисли, отстрани, щото реално всеки иска такива емоции.

12.   Как може да говориш, че 35 г е, , дърт, , . Напротив на всички по добре изживей удоволствието с него, отколкото някой да се учи върху теб. Едно е да можеш, друго е да искаш. Разликата е огромна.

13.   Ако ти е проблем, че си още девствена, а връстничките ти не са, донякъде те разбирам, но почти сигурно е, че след това ще се влюбиш и ще ти е трудно да се разделиш с него, а за усложненията, ако съпругата му разбере, няма да казвам нищо.
Намери си свободен мъж.

Ж 46

14.   Не слушай никой, а си изпълни желанието и имай този мъж, иначе после може цял живот да съжаляваш. Само се пази да не се празни вътре в теб

15.   Може би разсъждавам наивно, но има момчета, които не са имали такава крайна близост с момиче и, биха се радвали да бъдат само с една жена в живота си. Та такова момче би се радвало и ти да не си се търкала с всевъзможни други типове. Знам, че звучи нереалистично в сегашния свят, но все пак мисля, че е възможно един мъж да има една жена и една жена да има един мъж!

16.   Ако искаш само да го направиш, за да не си девстена, давай. Няма за какво и за кого да се пазиш. Днешните "мъже" не заслужават. Използвай чичото, както той ще те използва. На жена му сигурно не й пука. На него също не му пука. Та защо трябва да жалиш друго "семейство". В днешо време колкото по-добра и мила си толкова повече ще страдаш. Накарай го да те научи на това - онова. Добий опит и чупката. Само не влагай чувства. И не вярвай на думите му. Преструвай се че вярваш на това което ти говори.
Ж22

17.   Момиче, не те съдя, но моля те недей! Този човек си има семейство и дете! Не е човека за тебе, не се занимавай с женени, това никога не завършва добре. Пък като и девствена, ще се влубиш и тогава, ще ти бъде много тежко... Разкарай го. И си намери човека за тебе, дали за секс дали за нормална връзка. Но с женени недей. Защото ако разбере жена му... лошо.

18.   9. Ей глупости не пиши. Няко ми се оплакват че 30 минути не мога да свърша. Само тийновете сигурно свършват за 10 мин или за 1 мин! Над 25 и до 40 е разцвета на мъжа за секса!

Много зависи от човека аз съм си доста младолик и едва 30. Дърт бил леле не сте наред

19.   Настрой си ума за рая защотото влезеш ли в ада ако не те извадят от там сама немажеш да си намериш пътя... стой пред вратата на Рая и чакай да те повикат, не ходи в ада там има само плътски заблуди и мъки и знам ли може и нещо по лошо да има..

21.   17, и кое е лошото? Ще я бие ли?
Ако не разбере за тази, ще разбере за някоя следваща.

Морал голям, голяма работа…
Не си струва НЕ защото е женен, а защото е боклук.

23.   Не се захващайте с възрастен мъж. Не си струва, казвам Ви го честно и откровено. Всяко нещо с времето си, правете го със скъпо за Вас момче. Не се увличайте по женини мъже. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

24.   Възрастовата разлика на тези години е смазваща. Някога по време на социализма, бях командир на момичешки взвод на полеви лагер на НВО. Момичетата бяха от елитна софийска гимназия, умни с високо самочувствие и бяха на 17 години, аз млад офицер от запаса на 26г. Ами чувствох ги като по-малки сестри, за които трябва да се грижа и обучавам. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

25.   Млада, чувствителна и неопитна сама се навира в ръцете на обигран и безскрупулен женкар. Ясно е как ще завърши всичко

26.   Абе хора живота е един, живейте го. Аз като съм женен с 2 деца и какво... секс не съм правил вече от 13 месеца. Пак ли ще говорим тук за морала? Какъв морал какви ценности... децата ще пораснат и ще си вземат живота в свои ръце, а аз оставам с дъртата мумия която сигорно до тогава няма да ми е пускала вече 15 години... младините ми ще минат на суша. В такова положение, ако някоя като авторката ми се натиска въобще няма да се дърпам, пък да разваля каквото ще после. То колко може да ми се развали положението още?

27.   Много се кефя как е пълно с моралисти и тн а съм сигурен, че всики са се забърквали в такива неща. Ако ти е мерак си свършете работа, няма да ти се изтърка, а факта че е женен и ходи така и си търси не е твой проблем. Нормално е всеки да говори и да ти пълни главата с глупости, вярвай ми ако не се сблъскваш и не правиш грешки няма да знаеш какво търсиш. Нито ще се жените нито нищо, човек се учи от опита утре ще тръгнеш да си търсиш мъж не знаеш какво търсиш. Така че казвам ти го като 30 годишен мъж, годините летят, един ден ще се сетиш колко попуснати моменти имаш, но тогава ще е късно. С две думи живей си живота на 19 години единственото което трябва да правиш е да не забременяваш всичко друго се лекува с времето. Не слушай какво ти говорят хората, голяма част са лицемери и говорят така само защото е прието, не защото го мислят или защото не са го правили.

28.   Номер 27 едва ли ще съжаляваш за моментите в които си пропуснал да сториш грях, по скоро може да съжаляваш ако неможеш да поправиш последствията от сведения грях.

33.   Пак съм аз със предишните 3 коментара също са мои ако ги публикуват. Всяка мисъл произлиза от дух така че преди да направиш нещо помисли кой те движи и този дух чист ли е? ! ЧИСТАТА съвест е много скъпа, пази си я.

38.   Благодаря на всички от сърце! Някои от прочетените по-горе думи наистина достигнаха до мен и ме накараха да помисля обективно върху ситуацията.

39.   Това заглавие веднага го перефразирах на:

С женен мъж - началото