Споделена история от Секс и интимност

Гол в съблекалнята
Здравейте,

Мъж съм на 30, цял живот спортувам. Тийнейджърството съм си го изкарал на стадиона (бях част от футболен отбор), а от 18-19 започнах да ходя и във фитнес залите.
Един проблем винаги ме е смущавал: след физическа дейност ми се смалява пениса, става като детски. Имам чувството, че капка кръв няма в него. Съответно винаги със срам се събличам да се къпя (преди да се съблека го размачквам малко колкото да влезне малко кръв). Пенисът ми логично не е голям, но пък не го намирам и за малък - 16 см в ерекция, 15 см дебелина. Не че се заглеждам, но на другите мъже сякаш не им влияе толкова и пенисите им са отпуснати, но не спаружени като моя.
Има ли други с подобен “проблем”?

Коментари

1.   Разбира се, че има. Иначе пениса ти е доста дебел. Това го прави голям.

Споко и при мене е така. Някои мъже в отпуснато състояние им седи голям и те нямат такива терзания. Да не ти пука. Сигурно на една част от тези, които виждаш, нямат 16 сантиметра в гащите.

Като излизаш от басейн или море пак така се получава. Зимата, когато се прибираш от студено, е същото.

2.   Дръж го с изкарана глава. Така влиза повече кръв и изглежда по добре. Също когато си притеснен е нормално да се свива.

3.   Ха ха, смешно ми е, защото май всички мъже си мерите с линийки колко са ви големи и дълги кренвиршите.
Дори най-големите кифли- НЕ си мерят колко сантиметра са им гърдите, с такава прецизност, като мъжете.

4.   Абсолютно нормално е да ти е "смален" след физическа активност.

5.   Я намери една сиксоложка интервю с нея, един с един няма еднакв. Комплексарщина. Ами не се кэпи прибери се вкъщи и се изкъпи или изчакай другите да се изкъпят и влез пос
един.

6.   Има два вида пениси. Твоя е от втория вид, а именно на английски им викат grower. Демек като не е в ерекция изглежда малък, но при възбуда си увеличава размера няколко пъти. Има и хора на които дори и отпуснат им е голям, но като получат ерекция няма чак такава разлика. Иначе не знам кво ти дреме. На мен също ми е 17 на 17 и нашите се причисляват към големите, тъй че хич да не ти дреме. Важното е аверката ти кво мисли.

8.   Физиологичен процес, нормално е след като пенисът ти не е в режим на работа, да се намира в нормално състояние. И размерът си му е ок.
Жена

9.   И моят е точно 16-17 см и 16 см дебелина. Това изобщо не е малък пенис.

10.   Здрасти. Разбираемо е да ти е смален. Това обаче не бива да е пречка да се къпеш и събличаш. Повечето млади момчета имат проблем да са голи пред други момчета. Това е много голям проблем според мен.
Иначе хвани и го мастурбирай за 2 мин в тоалетната докато се отпусне и придобие нормална визия. Под душа го подразни по главичката с топла вода и ще е добре.

11.   Ти знаеш ли какво е 15 см дебелина? Да не ти е почти квадрат 15х16? Дори обиколка да сложиш няма как да направиш 15. Мериш отгоре и нормалното е да е 4-5 см дебелина. 15 см...

12.   11, очевидно е, че много мъже нямат идея как се мери дължина, ширина.... пишат пълни глупости. Затова и сигурно 2/3-ти от "мерките", които се дават в този сайт, са неверни.

13.   От автора: към философите 11 и 12,

Понеже явно се хващате за всяка дума и запетая, става въпрос за обиколката/диаметъра, измерена с шивашки метър. Близко е до акъла по принцип. Безумно е да се мери другояче, предвид формата на пениса.

14.   11, обиколката =π⋅d. Т. е. 15(см):3, 14=4, 8см диаметър (по твоему - бебелина).

15.   Тоя 11/14 си го спомням от преди много време в една тема дето му пращах снимка на пениса ми с позволението на админа. Беше ми написал цял ферман и формули по които смятал. Тъжна работа, пича просто не може да приеме че за разлика от него има и хора с големи. Пич, моля те стига си съдил за другите по себе си.

16.   Абе пичове вие как ги мерите тия обиколки... 17 см обиколка... За сравнение един банан с кората има обиколка 12 13 см, или пък един ароматизатор дете е като спрей е 15-16... Малко фантастика ми идва това..

17.   Те нито обиколка знаят как се мери, нито дължина. Пишат пълни глупости. 17 см обиколка... майко мила.

20.   Пич, имаш пробелм със самочувствието и работиш в неправилна насока. И какво би станало, ако в съблекалнята го извадиш голям? Ще впечатлиш другарите си ли? Ако е гейска съблекалня, би имало някакъв смисъл, за да се уредиш с гадже. И аз цял живот се къпя в работата в обща баня и на мен ми е малък, когато не е в ерекция, след това ми става нормален. Никога не ми е пукало какъв ще го извадя пред колегите. Важно е какво се случва извън общата баня. Поработи в тази насока и ако нещата ти се получат, няма да ти пука колко малък ти изглежда в общата баня. А и големият хОй е екстра само в пакет с други екстри като поведение, външен вид, комуникативни способности, финансово състояние.... също като големите цици, дето са екстра само ако жената е хубава, стройна и слаба. Самостоятелно без другите фактори големите хОйове и големите цици не вършат никаква работа работа. Най- надарения, който всеки ден виждам в общата баня, където се къпя в работата е с ужасни зъби и до ден днешен не се е уредил с жена. Даже се оплакваше, че дори някои проститутки му отлказвали. Както и колежката с най-големите цици е сто кила. Бате при тия кила съм ти е... ал големите цици. Мразя да се боря със слонове.

21.   Абе не е баш така. Аз като ср къпя по басейни и фитнеси всички се заглеждат, та понякога к физиономии правят. Всеки като види голем хуй и си мисли, що ли не е и моя така илк пък ако има интерес му се иска да го пипне или нещо друго.
И не е нужно да е гей. 20, ти като си с малък може да не ти пука aма ако ти беше 17 спаднал и дебел щеше да е друго самочувствието ти. Да не говоря, че има и един пич на басейна дето го е правил нещо и му е огромен и няма мъж който да не раазглежда такъв хуй, колкото и хетеро да е. А кой знае колко от колегите ти биха те опнали или ако ти беше готин биха те издухали. То вече всеки е бисексуален, няма такова като 100% хетеро мъж. Има такива дето ги е срам или страх.

Към автора, може да ти разкажа за различни методи за тива да не се тррвожиш, че ти е детски и спокойно да влизаш под душа с други мъже.

22.   С жена ми сме нудисти от дълги години, но никога не съм се събличал гол в съблекалня или къпал с други мъже в обща баня. Иначе и аз тренирах футбол като юноша, после фитнес и до сега поддържам форма със упражнения въпреки напрегнатото ежедневие. За протокола и моя пенис е 16см и хич не ми пука как изглежда в очите на хората, докато жена ми е с мен.