Споделена история от Секс и интимност

Вярно ли е, че какичките позволяват на мъжа повече
При някои двойки жената е по-възрастна от партньора и, т. е. тя му е какичка. Ние също сме семейство от 14 години вече и съпругата ми е с ок. 3 години по-голяма. Все още секса при нас си е на топ-ниво и това е много важно за запазване на връзката. Според мен секса с по-възрастни дами е по-качествен и по-стойностен, отколкото този при стандартната двойка, където дамата е по-млада. Друг е въпроса, че някак не върви на една какичка да кажеш "милинко" и да я глезиш. При нас с жена ми сме премахнали всякакви табута и на практика ми е позволила всичко. Нещо, което според мен, при по-младите жени по-трудно се постига. Така например с жена ми си говорим мръсни неща по време на секс, думата "п... а" си я използваме редовно. Тя ми позволява да я лижа по клитора, да я гъделичкам често пак там, дори да я бръсна. Така любовната игра става уникална. Все още си я чукам хубаво на задна или на леглото с крака изправени нагоре (като проститутка). Почти винаги го правим с декор, т. е. жена ми облича секси облекло, като напр. къса тясна пола и обувки на токчета. Въобще имам впечатление, че какичката е по-разкрепостена в една връзка и в сексуален аспект нещата са доста по-добре. Ще ми е интересно да чуя и други мнения по въпроса.

Коментари

1.   Бабичките позволяват още повече, защото всяка мисли, че може да и е за последно и затова прави невъзможни чудеса.

2.   Остави я и ако се хване с някой по-голям от нея пак така ще се раздава, бъди сигурен

3.   Това което си описал го правят и младите жени. Дори са много по- перверзни. Това вашто нищо не е. Добаряй някоя 20 годишна да видиш кво става.

4.   Каква какичка ти е тази жена с три години по - голяма. Вие сте почти на една възраст. Две, три години плюс или минус не е нищо. Какичка била!

А иначе, ако това е някакъв опит чрез мненията тук да се самоубедиш, че не ти се ще по-млада, то кажи го директно. Та да ти се помогне по-добре.

5.   Три години по-голяма и "какичка". Ти добре ли си?

6.   Или си разкрепостена в леглото, или не. Или ставаш, или не. Някои неща не зависят от възрастта и или ги имаш, или ги нямаш, но мъжете сте по- глупавият пол и обичате да лепите етикети, защото не можете да мислите.
Всичко това можеш да постигнеш и с по- млада жена, но мъжете не сте особено надарени в областта на интелекта и от по- младите жени харесвате кифлички, които са трупове в леглото, а не нормалните жени, които бихме се раздали, включително и в леглото. Скучнички сме за бъргарчо. Също каква ще е жената в леглото, зависи и от самите вас, но вие сте мързеливи и искате готова порно актриса, без да влагате особено старание. Наречи го български мъж и не го обиждай повече. Няма ги вече онези инициативи мъже- лидери, а всички чакат на готово да им сготвиш, да ги нахраниш, да ги изчукаш и да им вдигнеш масата.

Black Sabbath

7.   Не, просто много се харесвате брат. От там идва това.

9.   Каквато беше сексуалността ми на 22, такава е и на 48.
До темперамент е, а не до години.

10.   Не. И преди, и сега, правя всичко само с този, с когото ми е мерак за страстен секс, без значение на какви години е.

11.   Играчки ползвате ли? Тройки, суинг правите ли? С пенис колан оправя ли те жена ти? Ако не- въобще не сте толкова разкрепостени, колкото си мислиш.

12.   То вие сте си почти връстници, каква какичка ти е тя!

13.   Млада жена е подходяща за теб, всичко е до темперамент, годините не са важни, когато искаш някои и той теб интимността е топ. Такъв е животът.

14.   Автора до номер 3: Ами съмнявам се, че 20-годишната ще се раздаде. По-скоро ще легне като рибка. Особено ако е от модерните кифли. Те са си направо трупове в леглото, както каза един човек тук. И даже нямат мирис на жена. Мързеливи са и за нищо не стават. Имат убеждение, че парите лесно се изкарват и имат непокрито самочувствие.

16.   ХВАНИ СИ КАКА, ДА ТЕ ОТРАКА!!! -Народна поговорка

17.   Паднала ти се е веща в секса кака- браво. При мен обратното- жива мумия. Какво ли не съм опитвал- слаб ефект. Едвам я издържах около две години. Секса ни беше изпитания. Но пък всичко останало беше добре. Така, че пълно щастие няма и късмета не винаги е право пропорционален с желанието. При "каките" проблема е че бързо съзряват и бързо прегарят. Колкото и да се поддържат времето не прощава!

18.   Бил съм с какичка, не бих казал, че е по-различно. Единствено, харесваше секса отзад, ако това се брои

19.   Вярно е за какичкит, обаче след 35 започват да миришат на пръст. а пък над 45 си е направо некрофилия. Обаче стават фурии, особено около 50-те, защото не знаят дали няма да им е за последно. Над 60 обикновено или трудно се възбуждат или не им се иска, но ако го направят и им е ясно че е за последно, ще ти трперят краката поне 3 дни след това. Има една подробност: Млади жени се еб@т на светло, да им се радваш как разцъфват пред теб, особено кате свърщат първия пит, но какичките след 40, са вече доста сбръчкани и за да не сънуваш кошмари, трябва да го правиш с тях на полутъмно и да има много червен цвят наоколо - дивани, килими и т. н., че червеното скрива бръчките!

20.   До номер 3, барали сме и не сме очаровани. Някъде на 28 се осъзнах, че да се опитвам да направя нещо с 20 годишна е ужасяваща загуба на време. Единствен плюс е, че са стегнати и опънати свежарки, но като цяло са неориентирани и със занижена сексуалност. Такива момичета не си знаят потребностите, а по-смешното е, че ни се лепят и се надяват на нещо. Аз съм на 31 и излизам от 28 годишен само с жени 80-90ти набор. Нищо общо с много момиченце набор 01

21.   Малее 19, жените над 35 тепърва мислят за деца, ти ги прати в гробищата. Та нали 40 е новото 20!

22.   Женен съм за кака. Голяма мръсница е. Такива свирки ми върти, че се забелвам.

23.   3. Не е вярно.. аз като искам нещо сексуално "какичките" демек тия над 40 години и гола ще се покаже и отзад всичко хубаво да види не се срамува. Вече няколко така са ми се показвали. А питай някоя по млада като казваш на 20 и нещо дали ей така ще ти даде на чичак... Не че аз съм чичак но да не се дават така

24.   3 месеца чуках една как от квартала. Руса, отворена, секси, 44 годишна. Сама си ми предложи да и отида на гости. Ходех да си я чукам 2-3 пъти в седмицата. Даже започнах да губя желание за секс с приятелката ми. Но разбрах, че освен с мен, тая се чука с още двама и ми се отврати, и спрях.

25.   19 - А на какво мислиш смърдят 35 годишните мъже? На млекце? Убивате ме мъжете с двойните си стандарти от типа 35 годишно момче и 35 годишна лелка. Затова повечето сте или девствени над 30, или стари ергени. Пълен въздух под налягане сте.

26.   Здр. мъж съм и мисля че всичко си е до жената а не на колко години е, имах едно гадже на 19год правеше всичко което си поискам, не се притесняваше от нищо, всякакви перверзий и екзотики сме правили, сега съм с жена на 35год и когато я помоля за някоя перверзия все ми вика че вече е дърта за такива неща...

27.   36 стана ми интересно какво наричаш перверзия, на какво не е съгласна жена ти?

28.   Не!

29.   Предполагам че става въпрос за 26 а не за 36.... като цяло винаги съм харесвал разкрепостените жени, първата ми по сериозна приятелка беше точно такава, обличаше се предизвикателно, държеше се така, в секса искаше да пробва всичко и на различни места а беше само на 19, за перверзий имам в предвид че си падаше по фистинг и писинг...

30.   Здр. М. 40г.
Според мен това че "какичките" позволяват на мъжете си повече не е вярно, при нас е точно обратното когато бяхме млади жена ми на 20 а аз на 26 правихме какво ли не, чукал съм я на какви ли не места, в колата, асансьори, на плажа в парка а сега повече се съобразяваме, отделно тогава правише какво ли не, каквото си поискам такова, обличаше се предизвикателно, ходеше без бельо, гледахме често заедно порно и после опитвахме някой неща, сега когато и кажа да направи нещо по перверзно или нещо което на мен ми харесва все се дърпа и не иска, била вече дърта и такива доводи....

31.   Преди време говорихме с един приятел. Неговата жена му спряла секса и го командори. Мойта също. И при други е така. Но жените ни са на еднаква възраст с нас. Тия пък с 5- 10 години по- млади жени всичко им е тип- топ. По- младата жена уважава мъжът си и му дава повече. Каките май стават само за секс, и най добре еднократен.

32.   Нормално е. Има наърупване от опит, разни практики и усещания. Знае как да се позиционира или как да го направи. Познава мъжкото тяло, желания и възбуда. Знае къде и как да пипе или да не прави нищо. Абе, кака си знае работата. Само трябва да слушате и изпълнявате като ученици.

33.   Зависи от жената. Бил с по-големи. Едната е супер отракана в леглото, другата е плаха и свенлива.

34.   Разкрепостеността в леглото не зависи чак толкова от възрастта. Има млади жени, с които мъжът се чувства страхотно в леглото, има и млади, които са дървета. При по-възрастните има повече опит и умение да се наслаждават на секса, но пък са по-доминантни, особено ако са с доста по-млад мъж. Младичките (говоря за по-неопитните) са по-покорни и изпълнителни. Зависи кой какво предпочита. Младичките имат едно безспорно предимство - по-красиви и стегнати тела, без целулит, неувиснали цици, хубава кожа.