Споделена история от Секс и интимност

Психически разбит съм
Здравейте! Аз съм момче на 25 години и имам сериозни проблеми, които продължават вече от много години. По-точно още от тинейджърските ми години. Когато бях 8ми клас, бях тормозен от едно момиче от моя клас. Тя беше циганка, ако има значение. Нали знаете, че 8 клас е годината, когато на пуберите им бушуват хормоните, момчетата и момичетата се закачат и се опипват едни други и тем подобни глупости. Е, аз винаги съм бил по-свит от останалите и тия пуберски глупости с опипванията, сексуалните намеци и т. н. никога не са ме вълнували. Та тази циганка от моя клас постоянно ме закачаше, опипваше ме и ме тормозеше психически. Постоянно идваше при мен и ме питаше някакви гнусни неща от типа на "мастурбираш ли", "а имаш ли сперма", "натискал ли си се с някоя до сега" и още много гнусни неща ме питаше, които дори и не искам да казвам, че ми се повръща само като се сещам. Един път бяхме в междучасие и тя дойде и седна до мен и ме пита "правил ли си секс" аз й казах "не" и тя ми вика "искаш ли да ти направя нещо", аз я попитах "какво" и тя ме хвана за пениса през панталона и започна да ми го мачка и след няколко секунди вече бях надървен и тя го усети и изкрещя пред всички в стаята "надървих му го, елате всички да му го видите". Направо щях да умра от срам. Целия клас ми се смееше. Тя ме унижи пред всички и ме направи за смях. На мен ми беше толкова гнусно как ми хвана пениса, дори ме беше гнус, че съм се възбудил от това обаче нали знаете как на тая възраст буквално се надървяш от всичко. Вечерта се прибрах и ревах цяла нощ в стаята си. Тя продължаваше да ме тормози. Пита ме дали искам да правя секс с нея, аз й казах, че не искам и после тя почна да разправя на целия клас, че съм гей, щом й отказвам и всички ми се смееха и ми се подиграваха. Тоя тормоз продължи цели 3 години - от 8 до 10 клас. После от 11 клас натам вече уж пораснахме малко и вече съучениците ми спряха с тия глупости да се опипват и т. н. Обаче на мен това явно ми остави голям психически отпечатък на психиката. 3 години бях емоционално и сексуално тормозен от тая циганка. Заради това в периода 8-10 клас постоянно изпадах в депресии. Родителите ми само се чудеха какво ми има. Нямаше как да им кажа, защото ме беше срам да призная, че аз (момче) съм тормозен от момиче. Баща ми реши, че се вживявам и си измислям проблеми, за да получа някакво внимание от тях и затова реши да ми удари един бой. Една вечер ме затвори в стаята и започна да ми се кара, да ми крещи, че се държа като олигофрен и не искам да говоря с тях. Започна да ме налага с шамари, аз паднах на земята и се свих на кълбо и той ме изрита в крака толкова силно, че чак изкрещях. После излезе и затръшна вратата, а аз ревах цяла нощ. Малко ли ми беше тормозът в училище, та баща ми, за когото се предполага, че трябва да ме защитава, реши и той да ми нанесе поредния удар. След това се затворих в себе си още по-дълбоко, спрях да се храня редовно от стреса и отслабнах много. Майка ми реше, че щом боя от баща ми не помогна, ще ме води на психолог. Заведе ме. Ходих 5 пъти и това с нищо не ми помогна. Беше ме срам да кажа на психоложката какво ми има и тя не успя с нищо да ми помогне и казах, че повече няма да ходя.

Реших, че след като завърша училище животът ми ще се промени, ще срещна нови хора, ще съм щастлив. Но нищо от това не се случи. Все съм си така нещастен както преди. Още съм девствен даже. Трудно ми е да контактувам с жени, а и не искам. Знам, че не е правилно да разсъждавам така, но се отвращавам от жени. Може би, защото подсъзнателно асоциирам всички жени със съученичката ми, която ме тормозеше. Не знам. Наскоро я намерих тая моя съученичка във фейсбук. Гледам, че през 2-3 седмици качва снимки как ходи по екскурзии с гаджето си, излиза по заведения и в общи линии тая проклета циганка си живее живота предоволно след като съсипа моя живот завинаги. Постоянно живота ми поднася само удари под кръста. Не искам да се оплаквам, съжалявам, но просто ми е много тежко и ми писна вече. Омръзна ми от тоя скапан живот. Преди време исках даже да се самоубивам, но ме беше твърде страх да го направя. Наскоро си зададох въпроса кога за последно съм бил щастлив - ами нямам спомен някога да съм бил щастлив изобщо, може би когато съм бил по-малък обаче от юношеството насам вече около 10 години съм абсолютно нещастен и самотен и буквално съм на ръба. В училище имаше и друго съученици, които ме тормозеха, не беше само тая. Аз просто винаги съм бил по-стеснителен, по-тих и затова винаги бях обект на подигравки и тормоз.

Знам, че сигурно много хора сега ще ми кажат, че преувеличавам, че не съм аз единствения, тормозен в училище, има и други, които сега са добре. Но не и аз, аз така и не се възстанових от всичките тия подигравки и изтезания. Та това бяха младежките ми години, нали уж се предполага, че това са най-хубавите времена от живота на един човек, а тези мои най-хубави години от живота ми минаха само в мъки и депресии. Кой сега ще ми върне всички тези години от живота, които ми бяха съсипани, кой... Понякога си мисля, че щеше да е по-добре никога да не се бях раждал.

Коментари

1.   Вероятно си изглеждал беззащитен и за това циганката е издевателствала върху теб. Много момичета също го прежияват това, но момчетата се смеят и смятат, че това са глупости. Както много добре си разбрал, това не са глупости, а насилие. в класа ми имаше момиче, което изглеждаше малко не в час, момчетата я щипеха по гърдите непрекъснато.
И, сега, тук идва твоята роля- трябвало е да се превъзмогнеш и да споделиш с родителите си и по-късно с психоложката. Ти си предпочел да изядеш зверския бой от баща си, но да си мълчиш. Ами, както виждаш-никой не чете мисли. а и самите ние имаме отговорнос към себе си. Да кажем, че тога си бил малък и не си взел правилното решение. Но вече не си малък. Ако искаш да циклиш в тая история цял живот- пак ще бъде той избор, но вече е твоя отговорност.

2.   Трябвало е да споделиш с родителите си, че те тормозят и ти се подиграват в училище и да помолиш да те преместят. Дори не е било необходимо да изпадаш в детайли.

4.   Отиди в чужбина малко. Там може и да се слееш с тълпата. Като знаеш, че никой не те познава е различно.
Иначе мнението ми е, че имаш някакъв психологичен проблем. Ако не беше твоята съученичка друго нещо все щеше да го отключи, защото си е в теб. Това да не те стряска толкова много. Ще се учудиш, колко много хора са като теб без даже да подозират. Но трябва да се пречупиш и да отидеш на психятър ако искаш живота ти да продължи. Той е лекар и ще ти помогне. Даже ще се чудиш защо по-рано не си отклик.
Не си пропилявай живота.

5.   Здравей,
разбирам как се чувстваш.
Важното е, че си описал целия проблем и имаш смелостта да си го признаеш, дори анонимно.
Много ме натъжи твоята история, но само ще ти кажа, че ако не се пребориш сам за себе си, никой няма да го направи вместо теб. Виж и собствения ти баща се е отнесъл с голяма доза на неразбиране.
Можеш да направиш малки крачки към това да подобриш самочувствието си и да осъзнаеш, че ти също си човешко същество, което заслужава да изгрее слънце и на неговата улица.
Промени начина си на живот и започни да обичаш сам себе си. Много е трудно, защото борбата с вътрешното ни Аз е винаги на-тежката.
Опитай да започнеш малко по малко да изхвърлиш черните мисли, започни спорт, който ти харесва и изобщо бъди зает, намирай си различни занимания, за да абстрахираш съзнанието си от всякакви депресивни състояния. Допускай хора до себе си постепенно.
Пожелавам ти всичко да е наред и да бъдеш по-щастлив в бъдеще :)
С

6.   Първо трябва да цениш себе си, за да те уважават и другите.
Не трябва да позволяваш така да се държат, не си парцал. Започни да се обичаш и не мисли за другите.
Много деца са кофти и без възпитание, искат да са нещо повече и затова се държат толкова смешно.

7.   Били сте деца пич, остави го. Разсъждавай малко над това с мен. Били сте деца. Бил си дете. Сега обаче не си дете а си възрастен мъж.

И в момента ти като възрастен мъж съзнателно взимаш изобра да бъдеш гневен към едно малко цигане и шепа други гаменчета, които са ти правили пакости в миналото. Това не е сериозно. Време е да оставиш това зад гърба си.

Спри да живееш в миналото. Няма друг съвет или изход. Докато не приемеш реалността такава каквато е, няма как да продължиш напред.

8.   Не си имал баща явно или по-точно - не си говорил с него. Ако ти ми беше син, щях да те надъхам да я гепиш тази циганка след даскало и да види тя секс, хаха.
Виж за какви глупости си се травмирал - оплакваш се от сексуален тормоз, а след това - че си девствен. Сам си си виновен за всичко. Не си жена, а си мъж, бъди силен.
Отиди на проститутка един път, яж си нормално, спортувай, бъди по-агресивен и шумен и т. н.
Сега ми звучиш като пасивно гейче, стегни се преди наистина да си станал такъв.

9.   Братле, какво да ти кажа, естествен подбор. Не можеш да обвиниш тая басма, че ти е разсипала живота, щото дано не идва някоя да видиш какво наистина е да ти го разсипе :). Винаги слабите са мачкани, а силните мачкат или поне не са мачкани. Това е природата, пък не на психолог, ами на астролог отиди. Я се замисли, идва ти мангалката и почва да те тормози, но получава два прави в миризливата уста и едно коляно у корема. Дали ще дойде пак? Или те хване за ***, а ти й бръкнеш в една от двете дупки, по-скандалното щеше да е отзад. И да те изпъне пред класа и да каже "вижте, стана му", а ти да я хванеш за косата и да я навреш в чатала си, да й кажеш "да Еее, стана ми, налапай го, курво". Тогава, как мислиш щяха да се развият нещата? В коя паралелна вселена ще дойде мангалка да гаври така момче бе, пич. Ще ти каже "гей", ще й кажеш "майка ти друго каза снощи", ако нещо пак тръгне - бой, бой, бой до посиране, даеба и миризливата мастия, ще те тормози. Направо ми вдигна кръвното, без да те знам изобщо. Изпадал си в депресии - лекуват се със спорт!!! По възможност боен!!! Иначе баща ти е постъпил грешно, според мен, пребивайки те. Желая ти здраве и успехи, не е късно да се запишеш на спорт и до 30 да си друг човек, оттам ще си хванеш жена за семейство и всичко ще се нареди, вяра и кураж!

10.   Здравейте отново! Автора съм. Благодаря на всички, които се отзоваха и писаха. Номер 7, прав си, наистина тогава бяхме деца, но на мен това си ми е останало като психическа травма и имам чувството, че дава отражение и на много проблеми, които сега си имам. Сякаш тази ситуация ме направи още по-затворен и изолиран. Трудно се доверявам на хората, трудно завързвам и контакти. Нямам абсолютно никакви приятели. Живея сам, ходя на работа и се прибирам. Дори и с колегите си не общувам много. Номер 4 мисля, че е прав като казва, че имам някакъв психичен (социален) проблем, защото аз винаги съм бил тормозен от другите, винаги са ми се подигравали, присмивали и т. н. И номер 1 е прав като казва, че съм изглеждал беззащитен, защото винаги странях от останалите, бях мълчалив и те затова ме мачкаха. Аз като цяло съм от хората, които никога не се вписват никъде, където и да отида имам чувството, че няма място за мен и че съм излишен, все едно съм някакъв придатък към пейзажа и го загрозявам.

11.   Ще ти кажа две много важни неща, надявам се да ги прочетеш и осмислиш.

1. Трябва да изчистиш старите психически травми. Вече си почнал в интернет, трябва да продължиш! Има няколко супер елементарни техники по този въпрос, които работят безотказно. Сядаш, тези всичките гадни ситуации в живота ти с тормоза на цигането ги описваш на лист, там изливаш цялата се насъбрала помия в теб, случки, обиждаш я в листа, псуваш, ругаеш, целият негатив да излезе. След това хващаш листа, една запалка, палиш го и гледаш как изгаря над тоалетната. Това го правиш, колкото е нужно за да забравиш и изгориш гадните емоции. 1-2-5-10 пъти. Гарантирам ти, че още след първият път ще получиш много силно облекчение.

2. За да си в постоянни депресии, значи не живееш съзидателен живот. Мъжът в живота трябва да покорява нови нива, трябва да има ясни цели, които да преследва, да се развива физически и духовно, да създаде и отгледа семейство. Намери своето ПРИЗВАНИЕ в живота и използвай всички негативни емоции от миналото, като гориво!

За депресиите много помагат разходки сред природата, дихателни техники, жива храна, четене на книги, задължително спорт, най-добре фитнес, по-възможност с някой инструктор. Спиране на каквото и да е порно, телевизия, негативна информация.

Темата е дълбока, но ако тръгнеш да живееш по естественият път, някои го наричат Дхарма, други природните закони, живота ти ще претърпи истинска трансформация за отрицателно време. Дори бих ти станал ментор безплатно, но вярвам, че ако следваш това, което ти написах, ще имаш коренна промяна в живота :)

12.   Намери си отдушник, най-добре вземи да спортуваш. Така ще изхабиш агресията срещу миналото и ше я впрегнеш в самоусъвършенстване, дисциплина, здраво тяло и в крайна сметка най-важното за теб, здрав дух. Ще добиеш самочувствие, ще постигнеш по-добра професионална реализация. Важното е да си вярваш, да даваш всичко от себе си в това, което правиш и резултатите няма да закъснеят. Ще видиш, че всичко зависи от теб. И най-добре, загърби миналото и не поглеждай назад. Едно от най-реализораните хора са тръгнали като теб с фалстарт. Важното е да съумееш да се изправиш и да впрегнеш всичкия живец и хъс, който е останал в бъдещето ти. Успех!

13.   Номер 5 съм :)
Дали са ти чудесни съвети, ето например 11 и 12

Мисля, че имаш голям потенциал да излезеш от това състояние, защото вместо да застъваш в разни пороци си склонен да търсиш решение и да споделиш. Всеки от нас е в различна степен емоционално раним.
Не чувствай вина за нищо. Прости на себе си, че си позволил да те унижат, дай на себе си шанс следващия път да проявиш отбой и достойнство.
Има сентенция, в която се казва, че започваш да се давиш не когато влезеш на дълбоко, а в момента, в който не се бориш да излезеш от дълбокото.
А това за пейзажа го забрави. Един ден ще се появи човек, който ще ти покаже, че си ценен и обичан. Поработи над себе си за да бъдеш готов за този момент.
Желая ти успех и стискам палци :)

14.   Здравей, Авторе!

Мъж съм над 50г.
Държа на вярата в Бога(православен християнин съм), на чистите и искрени отношения в живота, на християнските и морални ценности.

Минал съм през много трудни, скръбни и тежки неща в живота си - мога да напиша роман...
Ще се опитам да ти помогна!

Разбирам те много добре, и аз бях плах и стеснителен, и аз бях тормозен в училище от съученици, само че две години. Но не съм си го слагал на сърцето и продължих живота си нормално. Даже по-късно се постарах да премахна тая плахост и стеснителност и слава Богу успях!

Станах много по-твърд, по-уверен и по-решителен мъж, и вече не се отчайвам.
Какво ми помогна? Ще ти кажа - вярата в Бога.

Аз достигнах до Бога не отведнъж. (Преди това само бях кръстен, но дотам... ) Минах през много тежки трудности, скърби и големи проблеми в живота си, които ме смириха, защото имах голяма гордост. Ако ти е интересно - питай, ще ти разкажа по-подробно!

Виждам, че в теб има много болка, страдание и отчаяние. А си млад човек, здрав(не пишеш за заболявания), прав.

Ще ти напиша нещо много важно: човек трябва да се радва, за това че е получил от Бога този прекрасен дар - живота и да се постарае да го изживее Богоугодно!

Ти явно не си намерил все още Бога в своя живот и поради случилото се с теб си обезкуражен, изнервен и отчаян. (Дори пишеш, че си имал помисли за самоубийство - не ги слушай, тези помисли са от лукавия(дявола) с цел да погубят човека! )

Знаеш ли, има хора в много по-тежко положение, инвалиди без крака, ръце, безпомощни телом, но въпреки всичко това неизпаднали в отчаяние, борещи се за живот и силни духом.
Има един прекрасен и потресаващ документален православен филм за отец Михаил от Украйна, който е създал приют за бездомни и болни деца(подобно на нашия отец Иван от Нови хан). В момента в този приют има повече от 400 деца. Давам връзка към този филм, казва се Форпост:

https://www. youtube. com/watch? v=29xuxhFueJg

Изгледай го непременно!

Относно живота - ти явно не виждаш смисъл в него, съжаляваш, че са отминали най-хубавите ти (които би трябвало да бъдат такива) години и няма кой да ти ги върне...
Виж сега, човек не може да върне времето обратно, но може и трябва да продължи напред! Каквото и да се е случило - винаги има изход и надежда!

Бог е Вседържител и Той със Своя Божий промисъл управлява и промисля за целия свят, за всеки един човек. И косъм от главата ни не пада без Божията воля или Божието допущение.

Бог върши всичко за нас с една цел: да познаем Бога, да се обърнем към Него, да заживеем Богоугодно и да спасим душите си! Защото този живот е временен и е само подготовка за вечния живот. И ние сме създадени за вечен живот, който не свършва със смъртта. Но е много важно как човек е изживял земния си живот, защото на Страшния съд всеки човек ще бъде съден и ще се определи дали да отиде в ада или в рая(с Бога в Небесното царство)...

Затова тук на земята ни се изпрашат скърби, болести, трудности и изпитания. Всичко това ни се изпраща(или допуска) от Бога на нас хората, за да осъзнаем суетата на земния живот, да се обърнем към Бога и да се подготвим за вечния живот като заживеем Богоугодно и се въцърковим...

А знаеш ли кое действително е пагубно за човека на този свят? Аз ще ти кажа - да стане противник на Бога, и да повреди и съответно погуби душата си. (и до края на земния си живот да остане в такова състояние)
(А също пагубно и гибелно за човека е да се самоубие, защото самоубийството е грях, който не се прощава, и самоубийците директно отиват в ада! )

Конкретните ми съвети към теб са следните:

Обърни се към Бога. Ако не си кръстен - направи го в някой близък православен храм. Поговори за твоята ситуация и със свещеника в храма, той ще ти помогне и ще ти обясни всичко.

Прочети Новия завет - втората част на Библията, там се разказва за земния живот на Господ Иисус Христос.

Започни да посещаваш Богослуженията в православна църква, особено важна е Светата Литургия - която е в неделя сутрин и започва около 9 ч. (Трае около час и половина. )

Моли се на Бога, купи си православен молитвеник, има го във всяка православна църква.

Старай се да спазваш Божиите заповеди и да вършиш добри дела, а лоши да не вършиш. За миналите ти лоши дела и постъпки е добре да принесеш покаяние пред Бога и да се изповядаш.

В православната църква има седем тайнства, едно от които е изповедта.

Първата изповед, и въобще изповедта, е нещо уникално и несравнимо! Ще дам такова сравнение - представи си все едно, че цял живот не си се къпал - каквото е банята за тялото, това изповедта за душата!
Чрез изповедта се прощават всички изказани гласно пред свещеника твои грехове и след това се чувстваш духовно чист и светъл като младенец, нещо невероятно е...!

Има и още, но свещеникът ще ти обясни по-добре.

Спирам засега, че стана много дълго. Ако има нещо неясно - питай, ще следя темата.

15.   Пич, вземи се в ръце! Не е циганката виновна, защото ако не беше тя, друга или друг щеше да ти съсипе младостта. Просто си слаб емоционално. Аз бях като теб. Мен ме съсипа една селянка, с която станах гадже и правих секс няколко пъти. Тъпанарката успя да ме убеди, че съм мега зле в секса, малък ми е и подобни глупости. Аз си имах комплекс, защото единият ми тестис беше много по-увиснал от другия. Тогава това страшно ме притесняваше. След всичко това станах комплексар. Затънах в заеми, за да развеждам най-красивата ми състудентка. Дори не бяхме гаджета и не правехме секс, но всички си мислеха, че сме. Тя ме беше усетила и ме използваше по най-брутален начин, да я водя по заведения и да и купувам дрешки и през това време се ебеше с един женен таксиджия. После се ожених за жена, която не харесвам, защото си мислех, че е единствената, която ще ме вземе такъв. И накрая като остарях спря да ми пука от всичко и се промених. Осъзнах, че всичко е било в моята глава, но бях вече на 50. Сега мозъкът ми е освободен и всичко ми е ОК. Но трябваше да си попилея младостта, за да разбера, че на никоя не и пука, дали единият ми ташак виси повече от другия и че не ми е малък, а среден и се справям повече от добре в секса. След като ме търсят само за секс и при всяка раздяла ми правят драми... Но младостта ми си отиде в комплекси спрямо жените, което доведе и до други комплекси. Е, поне през годините спортувах, водех здравословен начин на живот и направих кариера, та не съм физическа развалина и имам някакви пари. Сега нямам проблем с жените и правя секс за един месец повече отколкото сумарно през цялата ми младост. И то с различни добре изглеждащи жени за годините си. Чувствам се много добре, но винаги нещо ме стяга в гърлото, като си помисля, че си попилях младостта в комплекси и депресия.
Просто се отпусни и спри да ти пука и да си спомняш какво е станало. При мен не стана за един ден, но може би за няколко месеца. И след това се почувствах прероден.

16.   Авторе, 7 съм.

Сега си на 25. Жив и здрав да си, ще стигнеш 70 години. Тогава като те питат защо не си направил семейство пак ли ще имаш същият отговор? "Еми то си ми е травма и това е". Цял един живот пропилян заради някакъв страх?

Мисли човече, не си глупав. Мисли. Превъзмогни тази травма. Колкото и гадно да се чувстваш сега, повярвай ми ще се чувстваш още по-гадно, когато се обърнеш и видиш как си пропилял живота си. Взимай се в ръце.

17.   Имаш избор дали да бъдеш мъж или не.
Започни сам да постигаш целите си, това дава самочувствие. Прави неща, с които да се гордееш, а не срамуваш. Общувай с хора, с които се чувстваш добре, а не с такива, които те натоварват.
Спортувай - това дава тонус и настроение.

18.   Мислиш само за миналото и живееш с тези спомени. Мен също са ме тормозили, но вече дори не се сещам. Гледай напред, прави планове. Ангажирай мислите си в градивна посока. Взаимоотношенията с хората са трудни. Срещаме и добри и лоши хора. Намери добри приятели, покрай тях и любовта ще се намери. Не осъзнаваш колко си млад и всичко предстои.
Не се чувствай неудобно, че си още девствен. И аз на твойта възраст го направих, колкото да се отчета пред обществото. Не избързвай, а се отпусни и се радвай на хубавите неща в живота.

19.   Защо не го възприемеш така:
Още от училище най-големите курви се закачаха с мен. Искаха да ме натискат. Едвам се спасявах. Имах супер възбуда, като ми го пипаха. Тогава разбрах каква сексуалност имам.
Баща ми строго се държеше с мен и ме направи сериозен мъж.

В момента ти се държиш като жертва. Спри и бъди мъж!

20.   От автора. 19, досега не бях гледал на нещата по този начин. Така, както си ми го написал ти, изглежда много по-добре от това, което ми е в главата. Наистина така погледнато се чувствам по-добре. Благодаря!