Споделена история от Секс и интимност

За мен редовният секс е от значение
Зряла жена съм на 49 г. и съм омъжена от 15 г. Не разбирам как жени на моята възраст се държат така, все едно им е безразличен секса. Да си призная, на мен ми се прави секс повече от тогава, когато бях млада. И за щастие съм омъжена за по-млад съпруг, с който си правим секс редовно. Да, все още си правим редовен и звучен секс. За разлика от някои мои приятелки, които изглежда са позанемарили това важно нещо. Мъжът ми също е доволен и задоволен. Използваме си всеки удобен момент и не ни пука вече. Дори понякога го правим на стола на който работя в службата ми, когато мъжа ми понякога идва да ме вземе. Много яко се получава. Имаме негласна уговорка с него никой да не отказва на другия ако си поиска. Е, и мен си ме бива все още и си имам сексапил. А и на съпруга си му става винаги :) на Така че си казвам, че за мен секса е много важен. Точно заради възрастта ми.

Коментари

1.   Амм.. живи и здрави! Това си е чудесно. Жените след като прехвърлят 40 си стават дори по-ебливи, освен ако живота не ги е обрулил жестоко. Падат им табутата и им пука от все по-малко неща. Един вид сексуална свобода. Остава да ѝ се наслаждавате.

2.   От авторката: Бих добавила, че с мъжа ми сме навити да покажем нагледно пред други двойки как се чукаме със страст. Въобще не ни пука.

3.   Нормално е да искаш редовен секс, масово искат като теб повечето хора, някои се омъжват за финанси, затова и сексът не им е фактор.

4.   Правите го на стола на който работиш в службата ти!!!
Такова нещо още не бях чела. Нямаш ли други колежки в службата около теб. Те сигурно от много работа нямат време да си повдигнат главата, а ти имаш време дори секс да правиш на стол в службата.

5.   Темата е фейк!

6.   Ако си хубава и поддържана жена, сигурно ще имаш желание и на 49 години, То а аз мисля за жени, но не мисля да правят секс с мен и пари не ми се дава, а само на 30 години съм. Това е животът, някои правят други са спрели от години.. се пак радваш ме.

7.   Това ми е на последно място в живота. Странни са ми жените като теб
Ж31

8.   Семеина за мен редовния секс е повече от значение. От 34г до сега на47 съм страшно активна. Даже в дните на овулация се налага и да мастурбирам. Но без да знае мъжъ ми. Не знам след мено паузата, дано ми спадне либидото.

9.   Аз съм на 30 и нещо, жената до мен е по млада и сме заедно от 8г и го правихме всеки ден. От тази година малко се отпуснахме и го правим 3/4пъти в седмицата тъй като сме изморени от работа иначе с удоволствие

10.   Искрено ти завиждам с най-добри чувства. Наслаждавайте се.
От години се измъчвам с жена ми, която още няма 40г., но иска само 1-2 пъти в месеца, и то не всеки месец. От две години периода е през 4 месеца. Нямате си представа какво е да имаш чувства и да правиш от сексуална енергия и да те пренебрегват постоянно. :(
М40

12.   Благородно завиждам на мъжъ ти. Моита жена е на 47г. И от две години ме е отрязъла няма никакво желание. Свикнах си да онанирам. М 51г

13.   Късметлийка с млад и потентен мъж. Аз съм ж. 45, сексуална. Но с мъж който над 10 години ме пренебрегваше. Той е по -голям от мен с 7годинии. Здрав мъж.
Все още съм съд силно либидо, но каква ли е ми е ползата

14.   7, 10, 12, 13 - Съчувствам!

Поредно доказателство сте, че не трябва да има съществено разминаване в сексуалната активност на партньорите, защото в противен случай мъжът или жената се обричат на силно душевно страдание от редовното пренебрегване на сексуалните желания към обичаният човек.