Споделена история от Секс и интимност

Ненормално ли е?
Здравейте. Момиче съм на 24. Имам приятел от 3 години, с който редовно правим секс (3-4 пъти всеки ден, понякога по-малко, по 1-2 макс на ден). Имам периоди, в които ми стига този секс, но има и такива, в които не ми. Постоянно искам мъжки ласки по мен, когато имам нужда от секс, ако него го няма, пускам клипчета и се оправям сама. Докато бяхме разделени с него, имах връзка с друг мъж и при него положението беше трагично - по веднъж за 2 минути и стига толкова. Побърквам се понякога. Страшно нервна ставам, когато съм възбудена и не мога да получа секс на момента. Спомням си веднъж - накарах приятеля ми да си тръгнем от кафе с приятели, за да може да го правим. Обичам и да го задоволявам него, същото удоволствие ми доставя. Понякога си мисля - дали това няма да го отегчи и да тръгне да търси друга? Моля ви за съвет - мъже, жени?

Коментари

1.   Какъв съвет искаш? Прави секс щом искаш.

3.   Вие на работа не ходители бре хора, как по 4 пъти на ден :D Ние това го постигаме само когато сме вкъщи и двамата цял ден и няма никакви домакински или други задължения, а от както живеем заедно е направо невъзможно да няма такива - така че 1 път, мааааксимум 2 пъти на ден. А пък колко пропускаме... (мъничко ви завиждам, хаха)

Иначе, според мен, щом 3 години сте издържали с това темпо значи имате много подобно либидо и би трябвало нещата да са ок и за в бъдеще. Трудно би намерила партньор, който да издържи на това, така че си пази момчето. Повечето се правят на много сексуални, говорят какво щели да причинят и накрая 2 минути както ти самата каза, пък какво остава да потретят.

Относно това дали на него ще му омръзне ние няма как да знаем, поговори с него. Обясни му че много го обичаш, постоянно го желаеш, но нека сподели и той как се чувства - възможно е в някои дни просто да не му се прави, или поне не толкова често, но да не желае да те разочарова. Комуникацията е най-важното нещо! И все пак не мисля, че е достатъчно солиден аргумент за раздяла ако всичко останало върви гладко между вас. Относно изневери - едва ли му остава тестостерон, така че тук въобще не се притеснявай.

5.   На негово място щеше да ми писне. И да ми омръзнеш, ако ще да изпълняваш номерата от цялата Кама Сутра, в един момент и това вече е дежа вю и омръзва. Когато нещо е прекалено лесно, спира да е интересно.

6.   Ние с приятеля ми правим по 2-3 пъти на седмица. Аз ако съм на твое място ще ми е много яко, но просто няма как... има доста причини, които ни спират и затова го правим по толкова. Пък и омръзва признавам си затова като ми дойде цикъла и изпуснем 1 седмица и повече се желаем :д А преди съм го напъвала да правим по няколко пъти на ден. А и издържа по 5-10 мин. Дано поне свършваш с твоя :д
Предостатъчно ти е според мен.

7.   3-4 пъти на ден, я не се бъзикай!
Никой мъж не може да издържи на подобно темпо - той на втория ден ще започне да изхвърля прозрачна течност...
А и за жена не мисля, че е нормално.
3 години, по 3 пъти на ден? ! Това са над 3000 акта! Изобщо не ти вярвам... Как се пазите изобщо и досега не си забременяла поне 3-4 пъти? И въобще - само спите и се е.. ете ли? Не пътувате ли някъде? С нещо не се ли занимавате по принцип?
А когато си в мензис какво правиш? Сигурно излизаш на терасата и крещиш: "Искам кекс! "

8.   Сексът си е удоволствие, прави го, това е правилният път в живота, за жената е важно да е задоволена, то ако това липсва целия ден е никакъв, ясни са нещата, настроението и либидото са свързани. Такъв е животът.

9.   От авторката: По принцип той е с по-голямо либидо от мен (преди сме се карали много, поради факта, че аз нямах такова желание. Като една жена, минаги имам чувството, че може да изневерява и да поди по други? Но не разбирам защо и не си давам адекватна причина - казва, че с мен е щастлив, правим си бъдещи планове, в секса си ни е окей, не знам. За това исках вашия съвет

10.   Нормално е да искаш близост и интимност, така животът става интересен и чувстваш, че си жив. А и ежедневието трябва да ти е по - хубаво така. Радвай се, че си чувствена жена, така животът ти е щастлив и си по точния път. Наслаждавай се на приятните интимни изживявания, сега ти е момента. Естествено с един партньор, трябва да се пазиш да си здрава.

12.   От авторката: до номер 7 - защо да е невъзможно? Явно си е много възможно. Работим и двамата от вкъщи, постоянно сме заедно. За забременяването - чудо. Получава си се някак.