Споделена история от Секс и интимност

Не съм като порноактрисите
Здравейте,
Жена на 30 години съм и въпреки, че имам опит с много мъже, почвам да си мисля, че не съм чак толкова добра в леглото. Днес гледах порно и аз съм доста далече от това, което показват по филмите. Ясно е, че това е театър, обаче мъжете се влияят много от порното. Смятам, че повечето мъже харесват точно такъв секс, какъвто показват там. Изобщо не се кефят на бавен и романтичен. За тях добра в леглото е жена като порноактрисата. Не стига тва, ами ислат едва ли не да си спала с един двама, в същото време да си дащна като проститутка. Еми няма как да стане. Аз с колкото и много мъже да съм спала, пак съм чувствена. Не мисля, че съм като дърво в леглото, напротив, видимо се забавлявам. Обаче не крещя като разпрана, както те. На всяко вкарване и изкарване - пъшкане. Те показват е едно здраво клатене и едно безкрайно силно пъшкане, текат като реки, свършват от здравото клатене.
Аз изобщо не свършвам по тоя начин. Свършвам от бавен секс. Правя и бърз, и бавен, но много груб не обичам. При пиза мисионерска с крака вдигнати нагоре не ми е удобно. С по-надарен мъж ме боли. Анален секс не обичам, защото ме боли, а и се притеснявам да не се появи неприятна миризма.
В същото време искам да стана перфектната любовница и да съм перфектна в леглото, но не мисля, че някога мога да заприличам на проститутките от екрана. Не ми е приятно такова клатене, от него изсъхвам. Изобщо не мога да свърша така, камо ли да скуъртвам.
Искам да разбера това ли наистина харесват мъжете в леглото? Може ли да се каже, че ако се държа като порноактриса всеки мъж ще ме хареса за секс и ще иска с мен?

Коментари

1.   Тези мъже, на които им влияе порното.... не ти трябват!

2.   И какво те интересуват "повечето мъже" какво искат и от какво се влияят? Хвани ЕДИН мъж и с него изградете взаимоотношенията си, включително сексуалните! Съгласувайте се! Всеки трябва да каже и покаже на другия какво и как харесва, от какво се възбужда, от какво свършва и т. н. Ако се с близки вкусове и усещания - лесно ще се нагодите, ако сте твърде различни и не можете, опитваш с друг, докато стане.
Пъшкането, стоновете трябва да са спонтанни, не умишлени и/или изиграни... Те трябва да дават информация (обратна връзка) на партньора ти дали те води в правилната посока. Ако те боли - стонът трябва да е болезнен, съпроводен с отдръпване.
Въобще, какви порноактриси, какви 5 лв.? Все едно да гледаш научна фантастика и си да кажеш: "Ами аз не мога да летя из космоса като тези на филма, нито пък да се телепортирам! " и да се комплексираш от това.
Някак си... дай си сметка какъв изобщо е смисълът на сексуалните отношения? Дали е в това - всеки ден, или месец, или година да си с различен, та да можеш или да трябва да го впечатляваш с изпълненията си, и то при положение, че на теб самата не ти е приятно от това?
Или да градиш връзка, доверие, взаимно напасване - да, по-трудно е и по-продължително, води и до влюбване, обвързване и т. н., но не е ли точно това смисъла на цялата работа (и като краен резултат - семейството, децата? )

3.   Уау една нормална жена! Супер си така както се описа бъди все така чувствена! Аз харесвам всичко това което описваш плюс целувките и прегръдките след самият акт. На всичко това аз му казвам правене на ЛЮБОВ а не на секс! Това нещо е висш пилотаж!
Мъж на 36г. съм (сам в момента), а такава любов имах само с една жена досега и беше невероятно всеки един път с нея, но за жалост живота ни раздели. Жени като теб са нещо специално и не всеки тиквеник ще ви оцени! Запази се такава каквато си!
Поздрави!

4.   Спи с още толкова тумби мъже тогава, да станеш още по-опитна.

5.   Дръж си се естествено, така ще имаш мъж, които да ти харесва. Ако се държиш като порно актриса ще имаш мъж които няма да харесаш.

6.   Ти вече не си предпочитана жена за сериозна връзка, камо ли за майка на децата на някой свестен мъж. Всички виждаме какво те терзае, така че вече като опитна шафрантия можеш окончателно да се отдадеш на спортната гимнастика в леглото. Пък и по този начин можеш и да заработиш някой страничен лев, та ще съчетаеш приятното с полезното ;).

Иначе аз като мъж си мечтая точно за жена, която да иска бавен и романтичен секс, но какво да ти кажа, всички се напъват да се покажат като проститутки в леглото...

7.   "Искам да разбера това ли наистина харесват мъжете в леглото? "

Скъпа, въпросът ти трябва да е малко по-различен.... Мъжете които теб те търсят, за някакви порно фантазии ли е... И отговорът може би наистина е - да...

8.   Не се хаби сега кифльоча и другия паляк Fallschirmspringer десантчика ще ти обяснят как те такова не обичали. Даже втория ще се втурне в разяснения за жена си живота си и т. н.

Бъди себе си и не се занимавай с това кой какво иска. Ако почнат да ти се обясняват кажи и твоя не е голям и дебел като на порното ама не ти правя проблем. Или "те и там ги клатят по час пък ти 5 минути и те няма - освен това са с плочки ти що не тръгнеш на фитнес нещо? " и ще им секнеш мераците.

9.   Аз ще ти кажа моята гледна точка - всеки мъж се влюбва само в 1 жена през живота си и всяка останала е компромисен вариант, ако не се получат нещата (както и най-често се случва) - от там и изневерите и цялата програма.
Та, след като ти се налага да наблягаш толкова на уменията си в кревата (или липсата им), значи влизаш във втората категория. Прави си сметка дали ти се рискува да си с такъв или сама докато (евентуално) намериш някой, за който си в първата. Иначе с тази ти логика, най-вероятно освен, че ще си компромис, пак ще ти кръшка, защото дори не можеш да го начешеш, както му се иска...

10.   Порното е продукт, фантазия важно е да се знае. Порно актрисите имат по 5 тона грим просто потърси в Гугъл pornstars without makeup.

11.   До 9 Пълни глупости си написал. Имам четири сериозни връзки и всяка една жена съм обичал като последна. А до авторката, не се вглъбявай толкова. Търси партньора си и когато го намериш, комуникация, секс, отношения се случват с лекота. Изпитания също. По това ще го познаеш, но затова е нужно време и съвместно съжителство.
М45

12.   Аз съм мъж на 32 от София.

" Може ли да се каже, че ако се държа като порноактриса всеки мъж ще ме хареса за секс и ще иска с мен"

Не знам какво точно значи да се държиш. Ако реално правиш всичко в леглото - да всички мъже ще те харесват.

Ти по това което си казала правиш буквално минимума - вагинален секс и свирки. Всяка жена го прави това. Няма как да изпъкнеш като предлагаш това което и всяка друга предлага. Като кажем и че го рпавиш в 5-6 пози буквално циментиран минимум. По малко от това няма.

Виж аз вярвам че хората могат да се променят ако решат. Ако наистина решиш можеш да започнеш да предлагаш повече.

Сега за грубият секс - не всеки мъж харесва да е прекалено грубо. Някой харесват - други не. Така че там мисля че си ок. Обаче ти даже не си споменала за 3 ки с друга жена. Да очаквам че и това не е на масата?

Виж аз доста често като излизам с жени срещам това което ти описваш в секса. Мацката се ебе само в путката в 5-6 пози и това е. Реално изобщо не се занимавам да и обеснявам нищо. Питам я само не искаш ли в дупето да видим как е или нещо такова, като каже не и ми е ясно че отношенията ни са приключили. Реално правя секс с тях още 2-3 седмици макс 4-5 докато се понаситя и повече с нея не.

Нещата са прости. Колкото повече предлагаш- толкова повече можеш да изискваш/ очакваш. Примерно аз такива мацки никога не съм ги водил извън България. Тебе те боли в дупето ами излизаш с някой дето ще го заболи сърцето ако те заведе в чужбина.

Има го обратният вариант. Преди 7-8 години се запознах с една мацка. Вика ми всичко правя в секса. Ако искаш можеш да си викнеш приятели и да ме чукате заедно. Същата вечер я пробвах отзад- няма проблеми. Даже бях малко по груб и я разкъсах, имаше кръв. Нищо не ми е мрънкала или да се е карала. Само каза ела да се измием в банята и довършихме с вагинален и свирка.

Мислиш ли че каквито и пари да съм дал по нея съм ги броил или ме е било яд?

14.   Всички мъже сме различни. Наистина има доста които се вманиачават по порно изпълненията, но има и такива които чисто и просто харесваме страстен секс, без да се стига до неистово клатене.

Това което показват в порноклиповете изобщо не трябва да се възприема като някакво майсторство в секса. Лично на мен повечето изпълнения ми се виждат прекалено изкуствени точно защото актрисите преиграват и се понякога крещят все едно ги колят. Въпросните клипове са режисирани и редактирани впоследствием, което значи че подобно нещо наживо всъщност е трудно да се повтори така или иначе. Убеден съм че и други мъже споделят моето виждане в това отношение.

Въпроса който трябва да си зададеш всъщност е - как да намериш мъж с който сте съвместими сексуално. Ако повечето мъже които срещаш очакват порно изпълнения, проблема се крие в средата в която ги срещаш. Направи промяна в обкръжението а и в себе си. Трябва да филтрираш мъжете на които отделяш време, за да не се окажеш на 40 без да си намерила точния за теб.
В този ред на мисли, сексуалните предпочитания е хубаво да се обсъждат още в начален етап възможно най-искрено, за да не си губите времето взаимно. Особено като виждаш че в модерния свят доста мъже имат изкривена представа заради порното.

16.   Чувствени мъже, ама те не спат с жена овършала 3 квартала, а със съпругите си. С такива като теб спат и подобни на теб мъже.

17.   Приемете, че сте проститутка по държание и курва по разбиране и морал. Приемете, че има мъже, които ги гнус от такива жени и изпитват спонтанно и непринудено отвращение. Не всеки мъж държи да се завира в разни дамски "достойнства" където са преминали, дълги върволици от клиенти преди него с различна хигиенни навици. Но нека това да не Ви тревожи, продължавайте в избраната от Вас посока, докато женското ви достойнство хване мазоли от употреба, но Вие слагайте повече лубрикант. Добре е да ползвате "Глайтгелен. Дерзайте в избраното от Вас поприще и следвайте пътя на Диана Габровска, но трябва да намерите мъж льольо, има такива в България. Тя вече е стъпила на килимчето, но нещо е закъсняла на старта. Руските порно актриси я водят с цяла обиколка, а тя на 40 година решила да става порно актриса. Мизерна работа
М36

18.   Ти не си добре, защо се сравняваш с порно актриса, и какво значи перфектна в леглото, такова понятие няма. Другаде ти е проблема. Не избивай комплекси.

19.   Няма и да бъдеш.. не си на 20, осъзнай се.... вече си лелка на 30

М 19

20.   "Мъжете се били влияли от порното"... Че то по тази логика дай си ти изкарат червата през ануса, просто защото има фетиш, наречен "rosebutt", който си показва по порното.

Порното е действие, което се изпълнява по ПРЕДВАРШТЕЛНО награден сценарии, който често включва неудобни пози, болезнени и трудни действия както за жената, така и за мъжа. Хората порното, било то мъже или жени, са том по бизнес цел, а не да изпитват удоволствие от секса.

21.   С жена ми бяхме девствени когато станахме гаджета, млади и зелени... С времето се нагаждаме един към друг и пробваме какви ли не неща. И двамата сме страхотни любовници и за нас няма табута. Пробвали сме всичко и няма нещо което да не ни е харесало. Това отнема много време в изграждане на доверие и напасване, не става от днес за утре. Ако искате един човек да ви се отдаде напълно трябва и вие да му се отдадете.
П. п Ние дълги години вярвахме че скуирта е лъжа и измама. Жена ми сега мокри цялото легло... Всичко е в постоянството.

22.   Първо-авторке, бая народ има, който използва думата, , театър", когато става въпрос за порното. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НИЩО там не е театър-това са момичета отвличани от различни краища на света и ПРИНУЖДАВАНИ да правят секс! Дори ония, които разправят по тв. , че доброволно го правели -и там е фалш, защото техните мозъци БУКВАЛНО биват промивани още в детска възраст-навярно не си чувала за проектът MK-ULTRA, Монарх!
Порното е трагедия, защото там всичко е принуда, макар на страничния наблюдател да му се струва друго, но единственият театър там е, че виждаш някакви ухилени физиономии-но дълбоко... нещата са различни. Единствената връзка с театъра е, че те са кукли на конци, които ти се хилят, без да виждаш кукловодите им.

ОБАЧЕ трагедията е, че те така или иначе ГО ПРАВЯТ РЕАЛНО! Какво значи секс в порното наужким? ! Едно е да се каже-механично, без чувства, но наужким-НЯМА такова нещо. Правят го и го виждаш!
Колкото до твоите терзания-когато двама души се обичат истински-креватните изпълнения са последната им грижа!
Ако разните порно-любители и маниаци знаеха каква драма РЕАЛНО стои зад скапаното порно-и да искаха и да се пънеха-нямаше никога повече -дори за част от секундата да се възбудят на тия филми... Само, ако знаеха...

23.   Що за глупости? Тези от порното играят и показват неща, които са по сценарий, режисирани, правени са дубли и накрая материалът е монтиран. И това го правят за пари. На теб мъжете плащат ли ти за секс? Като им се иска секс с порнозвезда, да си намерят и да си платят на такава. Да те питам тъпкачите ти как са? Като порноактьорите ли правят секс? Защото ако човек има претенции към другите, трябва и той да покаже съответните качества. Или съответните суми. Не си длъжна да се съобразяваш с никого.
Ако не искаш да си завършиш живота сама със славата на стара ковра, по-добре се ориентирай към търсене на един постоянен партньор и семейство, а не да си перфектната любовница на много мъже. Ако си малко по-умна ще разбереш кое е за предпочитане.

24.   Само не знам защо се сравняваш с порното. Защо не с инстински актриси? Защо не с някоя умна жена?
Минали са те много така или иначе, какво значение има? ! На тия години хората имат първокласници, не се чудят какво мисли за тях поредния тъпкач.

25.   И кое и е нормалното на авторката? Че е спала с 200 човека и спада към една категория други жени ли? Това ли е нормалното.
Кой ви лъже, че чак толкова опит искат мъжете от вас. Просто малко желание, а не да се чекнеш като в порното.

28.   Заблудата, че показаното в порното е неприложимо в секса, е много широко разпространена. Доста от нещата са напълно възможни и са за хора с добра фантазия. Порното може да комплексира някои мъже с пишки под 15 см, но има и доста актьори с малки и средни размери и всичко им се получава. Трябва човек да има малко въображение за тези неща.

29.   28, те са възможни, ама дали са необходими?
Това да не е спортно състезание - да покажеш колкото се може повече пози и приьоми? Все едно да кажеш, че един художник ако не е нацапал картината си с всички цветове на дъгата, то тя не струва нищо!
Не е ли по-важно вътрешното усещане, отдаването, сливането, тръпнещото очакване, екстазът, а не това как нещата изглеждат отстрани?
Нещо се губи същината когато човек се взира прекалено много в детайлите...

30.   Да пази Господ от такива жени.

31.   До 28 - заблудата, че показаното в екшъните е неприложимо в реалния живот е много широко разпространена. Доста от нещата са напълно възможни и са за хора с добра фантазия. Екшъна може и да комплексира някой мъже без мускули но има и доста актьори с малки или средни такива и всичко им се получава. Трябва човек да има малко въображение за тия неща. То е съвсем реално да падаш от 20 метра без последствия. Да избиваш сам елитни войски куршумите само леко да те забавят без особени последствия и т. н. неща в екшъните които са напълно приложими и в реалния живот според логиката ти

Истината е че трябва да си много наивен да не използвам друга дума за да вярваш в това което ти твърдиш. Кино учил ли си? Монтаж знаеш ли какво е? Дубльори? Айде вземи се образовай малко преди да пишеш глупости.

32.   Първо копирахте поведенията от холивудските филми, сега вече копирате поведението от порнофилмите. Наличието на някаква форма на собствена мисъл не е излишна.

33.   Ако жената се раздава в леглото( поема инициативата ) това възбужда мъжете. Най-страхотния секс съм правил със жени с физика далеч от перфектната и които не правят нящата от порно филмите, НО правеха всичко с огромно желание и гледаха да ти доставят удоволствие. За мен това е секса да доставиш удоволствие и да получиш удоволствие ако и двете неща ги има се получава супер, ако не става някак си.

36.   Към последния коментар - жената се раздава особено много като има тръпка към определен мъж. И свършва много яко поради същата причина. Мъжът се възбужда и влудява точно от това - да вижда как го искат, подмокрят се и свършват бясно точно от него. Няма място за порно тук.
Свършвала съм обилно от няколко тласъка само като много съм искала мъж, няма акробатики и маратони, съвсем друго е изживяването.

37.   С тръпка ги има тези неща, не е до размер, външен вид, възраст, природа е и е емоции, тогава сексът е наи - възбуждащ.

38.   Още не си попаднала на "твоя" човек. Когато се появи Той, нито ще те боли, нито ще гледаш бързо ли е или бавно, нито ще има неща, които не обичаш, защото всичко ще те влудява и кара да крещиш от удоволствие. Дано не се наложи да преспиш с още толкова преди да го срещнеш. Защото хубавият секс не е секс с много и различни партньори, а секс с партньора, когото обичаш и желаеш с всяка клетка на тялото си. Успех!

39.   Просто се дръж естествено, издавай звуци, не лежи като дърво, дето се чудиш от къде да го хванеш. Порно филмите са измислица, мъжете порят на Виагра и други подобни, актрисите това им е работата, има дубъли, трипъли и т. н. Попринцип порното уврежда мозъка и нивата на ендорфини и кортизол в мозъка, съответно за да ти е кеф, започваш да гледаш все по-екстремни истории. Има цели томове изследвания за вредите от порното. Ако мастурбираш или се рпаскаш без да си гледала порно, ще стигнеш оргазъм много по-бързо, а мъжете имат мног по-добра ерекция. такива ми ти работи.