Споделена история от Секс и интимност

Тя иска грубо, но аз пък не мога
Здравейте, имам следният проблем - приятелката ми иска груб секс, обаче на мен не ми идва отвътре да съм груб с нея. Пробвах даже насила тя ме скастри, че не било това което очаква. Казах и да ми каже директно как и какво иска пък тя почва с едни увъртания. " хвани ме така и сещаш се" е да ама не се сещам... Имам чувството, че тя сама не знае какво точно иска, а аз мисли не чета. Иначе не си падам по някакви неща тип садо-мазо никога не ми действало възбуждащо. Ако тя се кефи на това определено не мога да я задоволя.
От скоро сме заедно с нея и винаги, когато има нещо сякаш не може да говори... да се изкаже все отговорите са неточни.

Коментари

1.   Не се чуди, а я давай насам! При мене няма да е нужно да обяснява и показва.

2.   Заебвай я, няма смисъл. Свикнала е да я чукат като курва, отделно е гледала много порно. Жените в голямата си част обичат да се държиш като парца с тях. Не ти ли идва отвътре изобщо не се занимавай.

3.   Не е за теб сексуално значи. С тази може да сте приятели, но не и семейство, защото ще ти изневерява с някакви грубияни, явно се кефи да я унижават интимно.

4.   Ем, накарай я да намери порно с това дето го иска и да ти го покаже. Като не може да ти го обясни, поне да ти го покаже...
Ако не порно, поне филм. Щото явно отнякъде й идват идеите, сигурно може да ти даде насока по тоя начин.

5.   Ами, не си допадате сексуално и вместо да се чувстваш като неспособен, се разделете.

6.   Тая какъв секс въобще тръгнала да прави като не може дори да говори. Понятието грубо е много различно за всеки. Първо трябва да си изсяните кой какво точно разбира под грубо за да няма после недоразумения. Даже бих те посъветвал да я разкараш тая като не може дори да каже какво всъщност и харесва значи акъл за 2 стотинки няма. Никой все още не може да чете мисли така е, но жените не разбират това като кажат сещай се е кво да се сещаш една може да се кефи да нашамариш по задника, друга пък смята че това е прекалено и от теб като мъж се "изисква" да разбереш на коя как и харесва но без да ти казва пълна женска простотия.
Не се чувствай гузен, че не ти идва отвътре не и нужно хората сме различни и това е нормално. Според мен с тая няма да ви се получи има и други не се притеснявай ще си намериш.

7.   Защо има такива хора(жени)?
Все нещо не им стига, скучно им, искат го по - грубо!
Авторе, прави секс както на теб ти харесва.
Като не и харесва да намери друг.

8.   Така като чете приятелката ти не знае какво иска а ти не знаеш какво да и предложиш.
Груб секс не значи садо-мазо. Грубия секс е да я хванеш, да и извиеш ръцете и да и го вкараш мощно, без да си я лизал половин час преди това. След това я блъскаш силно и мощно докато свършите. Точно обратното на това - да я питаш къде да я пипнеш и какво да направиш. Идеята е ти да водиш и контролира - да правиш каквото на теб ти харесва без значение дали тя се дърпа, крещи или пищи.

9.   Всеки няма дар слово, сексът се прави, отношенията изискват компромиси.

10.   Мушни и го отзад. Това искат и разбират под грубо някои жени. Ж46г

11.   Не сте един за друг, а иначе това е вярно, че жените си падат по грубостите и доминацията. Това, че не го признават е лицемерие. И не е порното причината, то възниква в този вид с женски принос. Но както и да е, тая ще те смени с някой лош тип и ще приключиш. Най-добре я праскай здраво и не я съжалявай, че иначе си заминал.

12.   Хвани я за косата на задна.
Дърпай я за зърната.
Изплюй се в устата ѝ
Напляскай я по дупето
Играй си с пръсти грубо
Оправяй я отзад
Дълбоко гърло, докато главата ѝ виси от ръба на дивана, а ти я пляскаш между краката
Стискай, мачкай, издавай заповеди.

Ей такива иска

13.   Да допълня с моя мъж сме така.
Той се наслаждава на бавния, нежен и чувствен секс
А аз исках по-грубо. Сякаш в другото нямаше страст.
Но се напаснахме. Сега в един акт има и двете неща. Започвам бавно, с ласки, бавни движения и много целувки. После забързваме. Мръсни думички, малко хард. После пак бавно и нежно.

Това ни побърква и двамата.

14.   Номер 8 е прав.
Не е садо-мазо или анален, а да водиш, да вземеш нещата в свои ръце. Да я награбиш и да я подчиниш като проникнеш до дъно от раз и не спреш да набиваш яко, дълбоко и бясно докато не свършите, по възможност заедно.
Да я усещаш как се гърчи от кеф и как не иска да спираш, как си умира от кеф топките ти да пляскат задника й и да усеща как с възбудата се дървиш все повече и повече, порейки я дълбоко, мощно и неуморно. Нито за миг не спираш, жената умира да е обладана, яко наебана, ще разбереш какво е като вземе да ти скуиртва върху надървения хуй и ти притисне задника с две ръце, за да се изпразниш в нея. После ще ви треперят краката и на двамата от кеф, ще искате пак. Ако същевременно си успял да й омачкаш задника и осмучеш зърната, считай, че е щастлива.
Пише ти жена. Описах ти най-страхотния секс дето ми се случи с по-млад мъж. Просто ме награби, смъкна ми чорапигащника и бельото, навири ми бедрата и докато се усетя ми ги вкара с такъв замах, че буквално се залепихме прави на стената. Няма такъв кеф. Беше изненадан като му се изпразних с вик. Не беше надарен, но ебеше здраво и с абсолютен кеф, а това е много възбуждащо. Подарих му празненето вътре и наистина се побърка от кеф.
Не питай жена какво точно иска.
Не се излагай.

15.   Н. 14, браво! Много точно го описа.
Само това с изпразването вътре не го харесвам
Ж. 45

16.   Ама то и ти си смотян и тя още толко. Не се изказва щото е консервативна. Ти от своя страна си задръстен, защото не можеш да предложиш здрав секс. Сещаш се... сещаш ли се... сещам се... Представям си за какъв скучен аматьорски секс говорим изобщо. Като иска нещо, го правиш. Толкова ли е трудно????

17.   Както ми го описваш, си неопитен и малко зле в леглото. Един мъж с много бройки никога не се оплаква за такива простотии. Аман от неможковци като тебе с големите претенции. Като не се учат в училище тия неща, така ще е. Вие освен да зубрите и да глвдате порно и да си биете чекии, друго не можете.

18.   Най-добре ще е да я зарежеш. Ако не я зарежеш и започнеш сериозна връзка с нея, бъди сигурен, че ще ти изневерява. Това, което иска, но ти не можеш да и дадеш, ще го получава от други хора. Теб ще използва за помощ, пари и емоционална подкрепа, като ще те зареже някой ден.

19.   18-ти, от твоя сценарий не е застрахован никой, колкото и перфектен да е. В темата иде реч за елементарно разнообразие, всяка жена отвреме-навреме трябва да бъде набързо и брутално чукана, както казват „от вратата за краката”, още по-добре ако е на нестандартно място от типа на някой вход, стълбище, балкона или на прозореца с изглед към отсрещния блок. Хем е лесно изпълнимо, доколкото не мислиш за нейният оргазъм, хем и доказва че е секси, желана и буди диви страсти. Това е.