Споделена история от Секс и интимност

За аналните играчки и удоволствие
Жена съм на 36 години. Имам страст, която вече преминава нормалните граници, но не мога да се спра. Разведена съм и единственото ми удоволствие беше използването на играчки. В един момент открих и аналните. Особеното при мен е, че не обичам много да правя анален секс, а да съм дълго време с анална тапа. За последната година съм си купила повече от десет бът плъга. До такава степен свикнах с тях, че вече ходя и редовно на работа. Единствено от време на време си слагам лубрикант в тоалетната. Имам превръзка, затова цапането не ме притеснява. Възбужда ме това, че се срещам с много хора, а те не знаят моята тайна.
Запознах се с мъж, който няма нищо против, дори ме насърчава. Притеснява ме, че постоянното носене на плъг ще разшири свинктера ми. А и вече най-малкият, с който започнах, не ми става и пада почти свободно от ануса. Купила съм си по-големи, с които изпитвам удоволствие и ги усещам. Любим ми е един с топче вътре, което вибрира при подскачане.
Не мога да спра, а май трябва. Какво да правя?

Коментари

1.   Спри с плъговете и започни анален така поне няма да е редовно, като по този начин ще доставяш удоволствие както на себе си така и на партньора си.

2.   Спри докато не са ти излезнали хемороиди, че после оправия няма!

3.   Не знам какво да те посъветвам. Аз също съм увлечена по аналните удоволствия, но не ползвам играчки, правя анален секс с мъжа ми. Това е удоволствие на което не мога да устоя. Мъжът ми се опитваше да ме откаже, дори за кратко се получи, но засърбили ме дупето ставам нервна и... На 41 г. съм, чувствам ануса си добре.

4.   Имаи умереност в носенето на такава играчка.

5.   Приятелю, спри порното! Не ти действа добре.

6.   Вече ходиш и на работа с бът плъг. Хората с които се срещаш не знаят твоята тайна, но си споделила с мъж който дори те насърчава. Скоро ще трябва да започнеш да носиш една торбичка под аноса ти защото лайната ще започнат да излизат сами от страхотното ти дупе.

7.   Не е лошо да си признаеш истината, вместо да се опитвате да пишете от името на жена.
Като си гей, не значи че в анонимен форум ще разберат имена, години, град и семеен статус.
Ние знаем колко жените харесват аналния секс, не е ок да си правите ташак с тва, щото има много порноджии повЕрвали си си, затва жените бЕгат от такива.

8.   Звучи ми, като писано от мъж гледащ много порно.

9.   С жена ми също имаме много анални играчки и понякога носи някой разширител навън. Много е възбуждащо и за двама ни. Анусът и винаги е тесен и стегнат всякаш влизам за пръв път. Малките плъхове винаги са изкачали и това не защото анусът е разширен, а защото основната част е съвсем малко по-широка от "дръжката". Носи си го с удоволствие и да не ти пука.

10.   Егати извратеността. Лечението е помощ от Психиатър.

11.   Защо си мислите, че жените не харесваме по-извратени неща? Аз също обичам да правя анален секс, но не и да нося тапи. Имам чувството, че ще се изпусна на улицата.

12.   А аз имам въпрос.
На как мога да се запозная с истинска анална маниачка? Как да я нанеря, как да я разпозная? Сериозно питам, не съм някое хлапе - мъж на 51 години съм и си давам сметка, че имам още едни 10 активни години... В социалните мрежи, в които жените са максимално активни, като тук, размяната на лични данни е забранена. В нормалните сайтове за запознанства тези неща са на заден план и трябва се извърви целия път "проба-грешка". Ще се радвам, ако дадете мнение по този въпрос, който още Бай Ганьо задава "Абе, вие как ги познавате коя... ". :⁠-⁠)
П. С. А иначе за автора - и аз малко имам съмнения за пОла...

13.   11, Жените по форумите винаги са най-извратените, на-сексуалните и най-разкрепостените, в реалната среда нищо не е така.
Не казвам че няма такива жени, но те не пишат по форуми за сексуалния си живот и опит.
Много мъже пишат представяйки се за жени, защо тази тема да не е писана от мъж?
Мен какво ме топли кой си завира слушалката в ауспуха? !
Мен какво ме топли по колко пъти правят секс останалите? !
Мен какво ме топли лижат, ближат и мажат ли другите? !
За мен историите с подобен контекст са писани от мъже, и никой не може да ме обори в противното.

14.   Приятелю #9 спри с порното, 'жена ти' няма как да е тясна след играчки.
Анусът се свива след продължителна почивка от анален, не от прекомерната употреба на играчки и анален, не става само с фантазии, трябва си опит. ;-)

15.   Здравей, аз съм на 35 и съм хетеро, но имам фетиш към фистинга и страпон и играта с голями играчки. При мен е беше нещо подобно, мислех, ще съм гей и затова имам такива фетиши но се оказа, че просто ми харесва разширяването на ануса и усещането след това, повече от самото проникване.

Сама прецени дали да спреш, ето ти въпроси на които сама да си отговориш и спрямо отговорите, до които стигаш сама си прецени а не разчитай някой какво ще ти каже.

- Успяваш да си доставиш сама удовоствие?
- Пречиш ли на някой?
- Пречи ли на теб?
- Усещаш ли, че не ти действа добре здравословно?

Може да си спокойна и да не се притесняваш от отпускане на ануса и "случайно" да се изпуснеш. Това са митова и легенди. Ако трябва ще се върнем в часовете по биология :D. Практикувам тези сексуални практики повече от 5 години и съм стигнал до цяла ръка или голяма и дълга играчка, до сега не съм имал никакъв здравословен проблем.

Ако се интересуваш има и опражнения съвсем естествени и здравословни, чрез които може да усилиш усещането. В допълнение тези опражнения спомагат и за стягане на сфинкстера, защото той си е един мускул, който може да се тренира. Нямам идея как мога да ти споделя информация ако те интересува.

16.   Жена ми харесва анален секс, но не иска и да чуе за играчки.

17.   Авторката съм. До тези, които се съмняват в пола ми - нищо не мога да направя. Вие решавате дали да вярвате или не. Тук питах просто за моите притеснения за здравето ми. Имам си нормален живот, приятел, среда. Не ми трябва създаването на измислен виртуален.
И да, харесвам разширяването, но не и търкането. Тези, които са пробвали, ще ме разберат.

18.   Защо се одобряват безумни коментари като този на номер 15?

21.   Не прекалявай! Доставят удоволствие, но само временно. Моята жена казва, че се протрива и й става неприятно на петата минута. А е толкова красива с анално бижу.

22.   До авторката. Мога да кажа само, че щом ти носи удоволствие и не ти носи болка мисля, че е наред всичко. Аз също обожавам аналния, но уви се взех с жена която не иска и да чуе за анален.... поне навремето имах късмета да практикувам.

23.   Имах една приятелка, която сама си поиска да ѝ купя плъгче. Често го носеше. Беше ѝ фетиш докато сме навън в заведение или се разхождаме да ми казва:
- Скъпи, с бижуто съм.
Сега не знам дали още носи.

24.   На моята жена и предложих да и купя плъгин. Тя направи учудена физиономия и ми каза - ако искаш да ме чукаш отзад, направо си кажи, не ме занимавай с глупости.

25.   Не харесвам вибратори и играчки. Мъжът ми ми правеше намеци, но го отрязах. Иначе за аналния секс ги разбирам хората. И аз го правя понякога, не съм против.

26.   Аз съм само на вагинален секс. Мислех си да опитам анален, докато бях бременна, но ме беше срам да предложа на мъжа ми.

27.   До 26 : Няма значение на колко години си. Винаги може да започнеш, не е срамно да си поискаш. Аз го правя от много години но след 40 смело мога да кажа че ми харесва повече отзад. Много пъти мъжът ми е вкарал вибратор в дупето но никога плъг.

28.   Чукам жена ми отзад вече 38 г. и ануса й е доста стегнат.
Основни правила- един до два пъти на седмица анален, отлична хигиена и лубрикант, както и ежедневни упражнения със стягане и отпускане на ануса(поне 3 серии по 10).
за мен е голямо удоволствие.

29.   До 26. Аз след 30г. по-сериозно застъпих аналния секс. До тогава периодично, с различни гаджета. Хигиена, без презерватив, с определен вазелинов крем за ръце. ж47

30.   Жена ми също обича да и го слагам отзад и е носила плуг заради мен, но само по време на секс. Не и навън и с часове. Това вече е мания и прекалено!

31.   Само члена на мъжа ми влиза отзад, нищо друго.

32.   Щом ти харесва е нормално. Друг е въпросът хората какво мислят.

33.   Има различни плъхове. Ако ползваш от дебелите, то ще се разшириш. И не забравяй - затова му казват анален разширител!!!

34.   Замисляла съм се за плъгин, но не съм си купила. Опасявам се, че ако често ми е в дупето и го разширява, ще ми изчезне удоволствието от аналния секс.