Споделена история от Секс и интимност

Силно желание за секс с по-възрастни от мен жени
Здравейте. Мъж на 20 години съм и от известно време изпитвам доста силно желание за секс с по-възрастни дами от мен. Младите, стегнати и свежи мацки не ме палят толкова, колкото жените над 30 години.
Виждам такава хубава жена и в мен веднага се пали един копнеж за секс.
Вчера например при фризьорката влезна една жена. На око и давам поне 30-33 години, но със страхото тяло. Докато чаках не свалих очи от нея. Ставам нещо като нимфоман!
Дали пък моето вече не е болестно състояние? !

Коментари

1.   не... познавам момче 87 набор който има връзка с жена 67 набор... :)

4.   аз съм жена на 32 и си падам по по млади мъже защото само те могат да ми издържат на темпото в секса, така че нямаш никви грижи

5.   По-възрастните жени са по-опитни и по-чувствени от младите. Така, че обяснимо е. Освен това жена на 30-33 не е възрастна, а просто ти си много млад.

6.   номер 1-и какво прави това момче 87 набор с жена 67 набор-тя може да му е майка. Мисля че си има някакви ограничения-секс с 10 години по-млад мъж може-но повече то вече не е морално.

7.   Нормално е. Мене (жена съм) от известно време започнаха да ме ухажват млади момчета (дори и роднини, ама това е друга тема). Ти търсиш различното - зряла жена, опитна. Както и добре оформена. успех ти желая!

8.   Нормално е, прочети повече по темата. Аз съм зряла жена и също харесвам само по-млади мъже.

9.   Аз съм на 29 и мъжът ми не може да ми смогне в секса. Предполагам, че едно момче на 20 ще се справи доста добре. Кефиш ме.

10.   глупости, 9 - от мъжът ти е! Храни го по-здравословно и да спре от цигарите и алкохола и може и да се стегне. Моят е на 45 г. и косур и вчера се разписа три пъти... днес сигурно още два - събират ни се поне 10 пъти на седмица, ако броя и френската.

12.   Номер 10 ме разсмя :D Все такива постове да се четат!

*Syndrome

13.   Няма лошо, ти си мъж щом го искаш направи го...

14.   MILF ( Mother I'd Like to Fuck ) :) Порното напоследък бълва доста тунинговани дами на по 35+ години, може би това поражда у теб такова желание. Аз също се възбуждам повече от по-големи от мен. На 22 и не си падам по мацки на по 18-19 години. Повечето са много прости горките, други си е някое зряло маце на 25-6 години, което знае какво иска от живота и можете да си кажете 2 приказки, а оттам и сексът е невероятен. Просто само докато я видя и ми трепва отвътре и се надига нещо в мен ;), при по-малките това нещо го няма. Разни хора- разни идеали. Успех със свалянето на "майчета" ;)

15.   щом ви е приятно и на двамата няма лошо!!!!!!!!!!!

16.   Щом ви е приятно вика :Д ако пове4ето жени си имат съпрузи грях ще е ако им изневерялат с по млади мом4ета. и ако съпруга разбере 6е одуши мом4ето :Д , знам 4е това не е по темата но :Д , а относно темата и мен ме привли4ат жени на по 30-43 години

17.   Разбирам те напълно пич, и аз съм в същото положение дори е по-сложно, защото аз съм момиче и си падам по жени над 35. Безумно ме привличат сексуално и не само. Те са зрели, олегнали, знаят какво искат и са жени от всякаде. Зная, че на повечето хора им се струва странно, и разликата в годините е доста голяма, но щом така го усещаме, няма смисъл да се борим с това, а да му се отдадем. Така, че не се тревожи и давай напред!

18.   Здравей! Напълно те разбирам и това, което изпитваш е не само нормално, но и много красиво и секси. И при мен е същото, само че наобратно - жена на 35 съм и напоследък все мисля за дооста по-млади мъже от мен. Ще ти се стори ли странно, че дори мисля, че съм влюбена в 15 годишен? Гледал ли си филмът "Четецът", гледай го! Невероятно чувствен филм, с много страст и невероятен секс между 35 годишна жена и 15 годишно момче.

19.   Благодаря на номер 18 за препоръчаният филм. Определено ще го гледам тази вечер вероятно :)

Автора

20.   Надявам се филмът да ти е харесал. Ако и ти знаеш заглавията на подобни филми, моля напиши, да погледам и аз. :)
От №18

21.   Хареса ми. Много подобни май няма, но ти препоръчвам Spread с Аштън Къчър. Не е точно същият, но има малко общо :)

от автора

22.   До автора: Благодаря, ще го гледам. Сега се сетих за Flirting With Forty, не е лош, гледай го, ако искаш. Хайде и скоро да се похвалиш, че си намерил подходящата жена! Убедена съм, че няма да ти е трудно. И повече не си мисли, дали е нормално - разбира се, че е! :)
от №18,20

23.   авторе, защо мислиш, че жените на 30+ не са млади и стегнати?
второ - браво, хвани си кака, за да те отрака, но се чудя, коя порастнала жена ще тръгне с дечковци като вас?
Спа ли с такава и как беше в сравнение с връстничките ти?

24.   Какви тигрици на по 45 съм виждал.... стегнати ходещи на фитнес.

25.   ако искаш наистина да си добър в секса трябва да можеш да правиш секс с всякакви жени, другото са разни едипови комплекси. а и това, че един мъж е по-млад не го прави задължително да е в по-добра форма. има торби и чичковци и на по 19 години.

26.   Номер 23, не знам какво породи това враждебно отношение в теб. Не изтъквам, че жените над 30 не са хубави, стегнати и сексапилни. Щом ме влекат значи е точно обратното :))

от автора

29.   Хубаво е да правиш секс с възрасна жена

30.   Върховно е да се чукаш с жена 50+. Имал съм няколко връзки с жени на тази възраст и още имам. Секса с тях е неповторим. Само какъв опит имат. Дават всичко и получават всичко. Жените узряват в секса след 40г. преди това са като неопитни деца.

31.   №18, аз съм мъж на 35, как ще се почувствате ако разберете, че 35 годишен чичко и преподава уроци по секс, както теоретично, така и на практика. Това жените нямате насита(нае*ване), изглежда нетърпим е сърбела. Как едно време са търпяли и е нямало толкова похот? Истинските кучки се разгонват два пъти в годината, а Вие сте постоянно разгонени, трябват Ви сексмашини.

32.   Хей N31 що така си се озлобил на жените. Не ти пускат ли? Колко и на нас мъжете ни се иска толкова и на тях. Е те печелят повече защото изпитват много повече наслада от нас но това нетрябва да ни озлобява.

33.   Пич, опитай страхотно е. Бях на 27, когато на*бах тъщата за първи път. Тя е с 19 по-голяма. Правили сме го няколко пъти, но е страхотно. Може би, защото и тя го искаше за 3 часа я еб*х 4 пъти. Буквално нямаше дупка, в която да не. И го вкарвах, а тя се раздаваше. Така, че дерзай, желая ти успех и ако удариш нещо пиши.

34.   Аз също съм момче на 18 и си падам по по-големи от мен... ;) някоя хубавица ако търси запознаство - скайп *****

Модератор: Това е анонимен сайт. Не публикуваме лични данни!

36.   Здравейте, аз съм на 22 години.... не знам дали е е от порното, но 16-70 мисля, 4е в тази граница са жените който ме привли4ат:) Малко се притеснявам когато свалям по- узрели дами (да не се равикат не6то и да стане неловка ситуация) :Д

Мисля 4е жените свалиха гарда и запо4ват да осъзнават 4е измежду младите има доста материял;)

А става дума за секс

39.   Давай смело момче, на твоите години бях с жена на 45г. беше върхът... действай...

40.   Аз на 23 се хванах с една колежка на 34г. Сега съм на 28 и още съм с тази жена. Беше била само с мъжа си дотогава, а според нейните думи той е някакво дърво, което не е много по романтиката, чувствата и секса. Ако го направят, става пуши една цигара и заспива обърнат на другата страна. Със нея изживях 5 невероятни години в секс и любов, вече спят в две отделни стаи с мъжа й, той знае, че си има любовник и се е примирил. Но на нас все още не ни стиска да се съберем заради реакцията на моето семейство. Но си продължаваме още заедно и не можем да се разделим. Мисълта ми е към такива момчета, които си падат по какички с 10-15г разлика. Чувството е невероятно, ако уцелите някоя която ви заобича, ще ви даде любовта и секса за който сте си мечтали през тийнейджърските години. Просто жените са по-добри в леглото на тази възраст и обичат по-силно. Но и внимавайте защото е като наркотик. Опиташ ли 1 път не искаш да спираш и свършваш. Аз опитах от този наркотик и вече 5 години не мога да го спра. Но в крайна сметка сега като знам какво съм щял да пропусна изобщо не съжалявам.

41.   нормално е, тези жени над 30 не са баби, а млади жени, и да си легнеш с 40г, не е извратено, ако искаш жени над 50-55 е малко неморално, ако един мъж на 35 харесва 18 г, не е педофил, Странно мислене имат хората, ина жени на 30-33 още не семейни,
Ти имаш влеченеие към зрели жени, а смятам като станеш на 45, ще харесваш ученички
Човек иска това което не може да има. а
аз има влечение към жено от 16 до 50 и се смятам за нормален, това са нормални полово зрели жени, аз съм на 31.

42.   И аз съм в същото положение на 22 съм харесвам жени над 30 искам много с някоя без задръжки лизане, свирки да и свърша в устата тя самата да го иска не да я карам, вече колко приятелки смених не получавам това което искам...

43.   Аз съм на 22 и преди известно време правих секс с 47 годишна. Запознахме се по интернет. На живо изглеждаше доста по-зле, дори когато се съблече направо съжалих, че съм се навил. Но беше доста разкрепостена. Не е зле да се пробва, но наистина да бъде красива жена, а не лелка....

45.   Ж на 34. Аз ще споделя от позицията на годините, на които съм в момента, че жената с времето наистина узрява за секса-много зависи и от жената, но за мен с годините паднаха доста лични табута-сега ми харесва и аналния, и гълтането, и играчките. Колко ограничени са младите момичета( и аз съм била като тях)-те "изтърпяват" всичко това, заради приятелите си. Не си искат сами и не се наслаждават, както една зряла жена. Така, че на 30-40. , може да не сме стегнати и опънати като на 20, но със сигурност сме по- интересни в леглото.
Добре си се ориентирал, авторе! :))))) Ние пък на тези години искаме да сме желани по няколко пъти на ден!

46.   И аз бях така. Това стана от гледането на порно с така наречените милфи. Исках да опитам някоя такава. Е пробвах една... втора... определено младите са по-добри! Кожата на една 20 годишна и една на 35г е съвсем различна. Младото момиче е много по приятно на допир. С по възрастните може да научиш някой неща, да те скъсат от секс, но ако подбираш младото си е младо!

47.   Е и аз си падам по-по големи жени спок

48.   Здравейте. Мъж на 37години съм и от известно време изпитвам доста силно желание за секс с по-възрастни дами от мен. Младите, стегнати и свежи мацки не ме палят толкова, колкото жените над 30 години.
Виждам такава хубава жена и в мен веднага се пали един копнеж за секс.
Вчера например при фризьорката влезна една жена. На око и давам поне 35-55години, но със страхото тяло. Докато чаках не свалих очи от нея. Ставам нещо като нимфоман!
Дали пък моето вече не е болестно състояние? !

49.   М на 33
Здравей Авторе. Няма нищо ненормално в това, даже бих казал, че ще са ти от полза сексуалните контакти с по-възрастни партньорки. Направих "сефтето" на 19 с жена на 42... Разбира се първия път не разбрах какво, как и защо се случи, но с течение на времето (имах сексуална връзка с жената, около година и половина) нещата, на които ме "открехна" ми бяха от изключителна полза. Без да се хваля, но досега не съм имал сексуален контакт с жена, без да я докарам до оргазъм. Така, че давай смело :)

51.   Няма нищо по-хубаво от секс с жена на 35

52.   Всички казаха, че това се еполучило от гледането на филми с милф-чета.
За мен друго е притеснително. То за мочетата си е нормално, и аз като малък се интересувах от такива жени. Но жените? Какво става с тях - започнаха да пускат на млади момчета.
Една 40 годишна жена ако спи с мъж на 20 няма лошо, но ако е омъжена с деца/а обикновено е така/ какво става? Момчето поема грижата за семейството? Ситуации всякакви, но един мъж, ако е истински мъж не би оставил такава жена вкъщи. А децата/които са още дребни/? След време - ще си кажат - майка ни се изчука с един батко/10 батковци/ и затова наще се разведоха. На жените се чудя - уж те се грижат за децата основно, а напоследък масово си позволяват да обучават младежи, стига се и до влюбвания.
Поколението което е родено от 2010 година нататък, явно ще бъде някакво самоотгледано или в най-добрия случай само с майка. Какви ли е са тия. Сигурно още по-луди и от днешните.

53.   Жена съм и см на 53 години, може да ви се вижда , много странно, но имам връзка с млад мъж, който е на 32 години. Секса и за него и за мен е едно от най-хубавите преживявания. Правим го много често по много пъти. Това, че имаме такава разлика винаги ми е била притеснителна, до момента в който разбрах, че и й двамата искаме това и само това. Никога не сме се ограничавали само до срещи на скрити места, което единствено и само го дължа на неговото мислене и отношение към мен. Мога съвсем откровенно да ви кажа, че мъжете се обръщат след мен и ме гледат с възхита и желание, но аз се радвам, че принадлежа единствено и само на него. Радвам се, че те не могат да ме имат. Може би и той е заради това с мен...

55.   Няма нищо лошо да правиш секс с по възрастна жена от теб, аз съм на 45 и винаги съм харесвал жените по големи от мен, няма значение възраста важното е желанието от двете страни, в момента имам връзка с жена с 14г по възрастна от мен и ми е голям гот да правя секс с нея

56.   Аз винаги се заглеждам и фантазирам по по-възрастни жени от мен.Сега имам връзка 39 годишна.Невероятно е, почти всичко правим

57.   Когато са над 50 е истината!

58.   № 57 , това ми казват и на мен. А съм над 50 и предпочитат да е така.

60.   Много добре си се ориентирал майна ;) само ще ти кажа, че жените след 30 не са възрастни, а са жени с които можеш да се насладиш на секса. на 23 съм и несъм го правил с мои връстнички от 4 години така, че късмет бро!!!