Споделена история от Секс и интимност

Въпроси свързани с аналния секс
Има ли жени които изпитват увоволствие, евентуално и оргазъм от аналния секс или по-скоро го правят за да угодят на партньора си, или по задължение, или когато са в цикъл, или от любопитсктво.
Тоест имат ли жените увоволствие и оргазъм от аналния секс при положение че нямат простатна жлеза, която се стимулира както е при мъжете?
С две думи, тези които го практикуват защо го правят - за кеф и удоволствие на самата себе си или по други причини.

Коментари

1.   Този въпрос е за гейове, не за жени

2.   Това може да ти докара инфекция, тъй като си мушиш шушулката там, от където излизат фекалиите. Порното, от което се обучавате ви оставя криви и извратени разбирания.

4.   Навик е, свиква се, апетитът идва с яденето. Има удоволствие, но си е труд, все пак чистотата е основен фактор.

5.   Никакъв кеф не ми прави. Винаги ме боли много и се възстановявам дълго време след това. Правя го за да угодя на мъжа ми, един път годишно примерно. Той много обича и винаги настоява и така да се каже, се жертвам от време на време. Той го заслужава защото ми прави кефа и ако зависи от него ще правим постоянно анален секс, но аз се пазя. Не искам да се разширя и като остарея да се изпускам, както казах кеф не изпитвам, макар че много добре се подготвяме. Даже трябва да съм изпила доста алкохол да притърпя болката.

6.   Не знам защо се одобряват такива теми? Ясно си личи, че темата е провокация!

7.   Не, няма жени, на които да им харесва, правят го или от любопитство и не повтарят или от това, че искат да угодят на непрекъснато досаждащия им партньор. Правилно разсъждаваш, жените нямат простата там, както мъжете, следователно няма какво да се стимулира. Усещането е неприятно, като все едно ти оперират червата, а после усещането е като едно търкане. Неприятна история.

8.   До Номер 2, може да докара инфекция ако човек не се поддържа! Аналния секс е съществувал от преди хиляди години. Или откакто човек съществува.

9.   Жената свършва много по-лесно отзад. В началото на връзката ни се притесняваше да не забременее и предполагам, че там се отпускаше по-лесно. Сега имаме деца, ама вече си е свикнала.

10.   Да. Ние жените можем да свършим с анален секс.
Оргазмът е контракции на тазовите мускули, контролирани от вегетативната нервна система.
Чрез стимулиране на различни ерогенни зони, отделят се определени хормони, които изпращат сигнали до мозъка, че тялото изпитва удоволствие. От своя страна мозъкът (чрез нервната система) задава команда на тазовите мускули.

Оргазъм можеш да си докараш и само с мисли. Някои могат да свършат при щипане на зърната, гъделичкане на стъпалата, удари.

Каквото и да правят двама в секса има две основни правила, за да е хубаво:
- сексът не се използва като “оръжие” за емоционална манипулация. Примерно ако жена прави анален секс, за да угоди на мъжа си - това е манипулация. Тя го прави, водена не от радост, а от други емоции, които търсят постигане на цели извън леглото. Най-често се страхуват, че ако не му позволят, ще го загубят. Липсата на собствено участие обаче води до други последици, като чувство за превъзходство, огорчение, ниско самочувствие, които могат да направят личността затворена, злобна и т. н
- второ правило. Взаимност в даването и получаване на удоволствие. Сексът, за да е хубав, изключва всякаква форма на егоизъм. Всеки се стреми към това да дава, да достави удоволствие. Получава се мултиплициране. Той ми даде, аз му давам повече, той връща повече. Много добре тази идея се усеща при позата “69” или при други подобни.
Много често мъжете правят грешката да се задоволяват с жената, която им се е оставила. И не изпитват истинската наслада от секса.

Защото физическата страна, еакулацията е най-малкото, което можете да постигнете в секса.

11.   Моята жена предпочита анален пред вагинален секс секс. Тя е на 43 г. и имаме две деца. С втората бременност съвсем забрави за отпред. Когато аз поискам, правим вагинален, не ми отказва, но усещам, че не и харесва както аналния. Обсъждали сме го. Сподели ми, че с анален стига до оргазъм, с вагинален никога. Не ми пречи, но ми е странно.

12.   7, грешни разсъждения на прочетеното в нета!
Някои жени и някои мъже изпитват удоволствие от аналния секс поради специфичната си физиология на нервната си система. "Стимулирането" на простата може да предизвика изпразване, без изпитване на удоволствие! Това ти го казвам от личен опит. От любопитство и/или любознателност съм го проверил със себе си. Не съм правил секс с мъж. А първият ми случай беше при уролог. Имах едни оплаквания и той реши, че трябвало да ми опипа простата. Никакво удоволствие не съм изпитал при манипулацията! При ставането ми от кушетката се изхвърлих на... панталона му. Не мога да опиша ужаса, който изпитах. Той смотолеви, че от професионална гледна точка било очаквано и нямало проблем.
Та си е в реда на нещата ебаните мъже да се изпразват. А, че са изпитали удоволствие, не считам, че е заради простата. В този ред на мисли: дори и изнасилен мъж, който изобщо не си пада по аналния (хомо) секс, може да се изпразни!
Мойта жена официално не понася анален секс. Но във възбудено състояние пръстче "там" я побърква... понякога.

13.   Жена ми никога не е получавала анален оргазъм, а е жена която свършва между 3 и 10 пъти за едно любене и скуиртва понякога. За сметка на това аналният секс я прави невероятно мокра и разгонена и секса след това е невероятен. Всеки човек се възбужда от определени неща, намерите ли това което харесва на вашият партньор ще сте много щастливи.

16.   На мен ми харесва - жена на 32 с едно дете. Но партньорът е много важен. Първото ми гадже почти ме изнасилваше анално, без лубрикант почти всеки път и не беше ок. С мъжа ми аналният секс е божествен! Но тук вече има роля предварителната подготовка, почистването и добрата смазка. Все с презерватив го правим, заради безопасност от бактерии, но мисля, че без ще е по-добре. И аналния секс е Страхотен! Буквално ми треперят краката след това и свършвам още при мисълта за него, няма да казвам колко съм мокра докато го правим ;)

17.   Жена ми рядко иска анален секс, но гаджето ми преди нея много си падаше.

18.   Жена ми свършва много бързо от анален секс, което си е проблем за мен, защото после трудно можем да повторим, а на мен ми е нужно повече време. Харесва и, правим го почти всеки път, понякога може да докара до 3-4 оргазъма един след друг, но за съжаление повечето пъти не успяваме да продължим, защото анусът и изтръпва след първия оргазъм и повече не се получава.

20.   Ми ще изтръпва, това са първите симптоми на хемороиди.

22.   Така е от 10 години и хемороиди няма. Така че не позна, н. 20. Между другото аналния секс е отлична профилактика срещу хемороиди

23.   Не знам дали е профилактика против хемороиди, но жена ми го изтъква като причина да правим анален секс, 2 - 3 пъти месечно.

24.   Напротив, аналния секс не е профилактика против хемороиди а точно от него се получават, всички лекари в тази област го потвърждават.

25.   В едно предаване по Нова, гостуваше италиански лекар, специалист по хемороидите и водещите (две жени) го питаха за аналния секс. Той каза, че определено жените практикуващи анален секс имат по-малко проблеми с хемороидите, но нямало официално изследване по въпроса.

26.   Не съм се замисляла за хемороидите, никога не съм имала. С две думи, правя анален защото ми харесва.

27.   Да, бившата ми приятелка свършваше обичайно свършваше за около 20 мин. стимулация на клитора (с пръсти или вибратор), докато ако правим и анален секс в същото време - за около 20 секунди.

Инициативата беше нейна, защото много я възбуждаше и обичаше да гледа такова порно. И двамата знаехме какво правим (тя - почистване с интимен душ, аз ѝ взех подходящи buttplugs и хубав анален лубрикант) и затова никога не е имало болка, само удоволствие.

M35

28.   Започнах го по време на бременоста с второто си дете. Хубаво ми е и на двете места. Но съм свикнала при аналния да си търкам или да ме търка моя по клитура. Семеина 47г