Споделена история от Секс и интимност

Да му се отдам ли
Здравейте от една година сме заедно и не сме правили секс. Аз съм на 20 а той на 34 той все ми казва че ме чака да се почуствам готова девствена съм и се притеснявам. Но мисля че вече съм готова да ме се отдам искам го и аз да го направи та проблема е че аз не съм го правила до сега а той е. Не знам дали ще се справя. Благодаря предварително за вашето мнение.

Коментари

1.   Не, недей. Той е много възрастен за теб и това, че се занимава с толкова млади жени е съмнително. Ще бъде грешка да правиш секс с него. Най-добре ще бъде да прекъснеш контактите си с този човек.

2.   На 20 и още си девственна. Щом сте заедно от една година защо не сте правили секс, а какво друго сте правили. Той правил ли ти е канилингус, а ти на него правила ли си му свирка. Ако тези неща сте ги правили какво още чакате. Защо казваш, че не знаеш дали ще се справиш. От тебе нищо не се иска да правиш, просто си отваряш краката и го оставяш той да се справя. Нали го е правил и преди.

3.   Ебаси късметлията!!! Дърт чичак на 34, намерил младо, девствено 20 годишно пиченце, което само да му се предлага. Не знам какво би направил той, ама аз на негово място (ееххх, де да бях) щях да те стискам здраво, и никога нямаше да те пусна.

4.   Ти ако не знаеш какво искаш, как друг да знае вместо теб?

- Сплинтер

5.   Сигурно и приятелят ти е девствен и се получава че и двамата се притеснявате. Трябва да поемеш инициативата за да се получи нещо и да не останеш само с чакането.

6.   аха - 34 годишен мъж е стоял на сухо една година, а

7.   Да му се отдам ли, това не го бях чувала освен в някой староеврейски филм. Кога ще правиш секд, като се пенсионираш? И защо смяташ, че е проблем, че той е правил кекс, напротив не е. Против курвалъка съм, но в 21 век в сериозна връзка, да чакаш, подготвяш е направо абсурдно. Дори сексолозите препоръчват секс на твоята възраст, защото товаъима влияние върху общото ти здравословно състояние.

8.   Ти порно не си ли гледала? Какво очакваш да правиш от първия път? Да изкараш пълна програма? Нормално е, че ще действа той и го знае. Както и че първия път сексът не е перфектен. И вторият, третият също. Не е като в холивудски филм. Удоволствието идва с времето и опита. Удари едно питие, не казвам да се напиеш, а да те отпусне и да ти мине притеснението.

9.   Не разбира се

10.   Не му се отдавай. Няма да се справиш.

11.   Отдаи му се, добре, е, че има сексуален опит.

12.   Какво има да се справяш?
Не знаеш как да си свалиш гащите или не знаеш как да си разтвориш краката?

13.   Щом се чувстваш готова давай стига му мисли. Това, че ти е казал, че ще те чака докато си готова показва, че те обича и уважава. Радвай се, защото в днешно време рядко се срещат такива мъже. Остави притеснението настрана, той знае че ти е за първи път и няма да е идеално, важното е да го правиш с чувство. Отпусни се максимално и ще се получи. Сподели после как е минало.

14.   Малко е една година, изчакай 3 години за късмет....

15.   Ех, късметлийка :))) Аз съм на 25 и също съм девствена. Ако имах твоя късмет да имам сериозен приятел, нямаше да чакам толкова много! Действай и успех! :)

16.   Разликата във възрастта Ви е твърде голяма. Той ще е перфектен защото ти си шанс веднъж в живота, но ще е перфектен за известно време. С всяка изминала година и с всеки прекаран ден с теб той ще се отпуска и отпуска докато не се стигне до неговата истинска зона на комфорт. Зона съвсем различна от твоята. Това е нормално все пак имате 14 години разлика. Похвално е че те е изчакал толкова дълго и не те е насилвал. Ако го желаеш наистина няма лошо да го направиш с него. Въпросът е да не очакваш, че ще имате пълноценна връзка и ще остареете заедно, защото той ще е стар, докато ти си все още млада.
Моята жена беше на твоята възраст когато се запознахме и също беше девствена, както и аз. Тя беше правила свирки на своя бивш приятел, защото той постоянно я агитирал за секс и и вменявал вина за това че ходил с пълни топки, приятелите го бъзикали и тн... От начало ми беше някак неприятно, после осъзнах че съм супер късметлия да е правила само това, а след време дори се оказа много възбуждащо да ми разкаже как точно ги е правила, къде е свършвал и тн... Обичам я и съм най-големият късметлия!

17.   Този със сигурност или е гей, или има приятелка с привилегии, абе със сигурност прави секс странично ако е нормален мъж с нормално либидо! Макс 6-7 месеца да е изчакал, ти си на 20, не на 16-17. Само да кажа, че този мъж има някакви психични проблеми ако за него не е проблем това. Иначе щеше да е искрен и да ти натяква сравнително често, че вече му се прави. Бившият беше с ниско либидо, оказа се, че не е добре с главата и той беше почти на тази възраст. Вече се пазя малко или много от мъжете на тази възраст, за да са сами, а да са имали няколко (4-5) връзки, които не са се получили преди това е странно и имай едно на ум. Аз бих го зарязала. След като си изпатих осъзнах много неща! Познавам и други мъже, които не са добре и жени, пиещи разни хапчета, които просто не им се прави секс и партньора им полудява. Аз бях полудяла по едно време във връзката, дори отвръщах на момчета, които имаха интерес, сваляли сме се, просто защото нямаше тръпка в отношенията и ти писва по някое време, няколко пъти го предупредих, но разбрах, че хапчетата, които пие, за да не се смущава психически го правят такъв. Бих те посъветвала да го оставиш и да си намериш някой около твоята възраст, казвам ти, че има нещо съмнително, за да е сам на 34. Аз вече имам опит, излизала съм с 10-15 години по-големи от мен, оказва се, че са ги оставяли заради някакви зависимости или както при бившият - отклоненията, които криеше в продължение на почти година...

18.   Остави човека да си живее живота, губиш му времето. Щом те чака толкова време е добър човек, но ти защо не успяваш да го видиш. Слушаш глупави съвети и сега пак искаш и тук да слушаш. Или му пускай, или го остави на мира. Губиш му времето.

19.   Номер 17. Животът е разнообразен, не можеш да определиш всички хора под обща оценка, колкото и да си приличаме в това отношение, ти си била наранена (съжалявам за това), не влагай стара болка в нова и не копирайте качествата на другите мъже в обща оценка. Красотата е изкушение, тя радва окото, красивото произведение няма нужда от другар, в него има всичко.

20.   Стига бе 17, недей така. Аз съм на 40 без жена, защото жените ме режат. Нито не съм вред с главата, нито съм зависим от алкохол или пък наркотици. Даже мисля, че ме режат, защото съм нормален. Та то накъдето погледна именно разните тревомани, пияндета и комарджии имат жени. Според мен бъркаш.

22.   До Аватара
Бих се радвал след време ако споделите че, имате деца. Бъдете щастливи.

23.   До Аватара Тези неща се усещат. Когато имаш тръпка ти го докосваш. Той те докосва. Ако усешташ трупка ако има химия между вас. Одааи му се. Какво чакаш целуни го. Прегърнете се. Нещата е хубаво да стават постепенно. Има ли близост секса е неизбежен.