Споделена история от Секс и интимност

Девствените жени знаят ли какво ги възбужда
Примерно една жена, която единствено е мастурбирала и гледала порно, знае ли какво я възбужда, или с опита разбира? Какво се очаква да направи мъжа, за да предостави добро изживяване на някоя девствена, считайки, че нито той, нито тя знае какво й харесва и какво не? И също ще я боли ли от пенис, дълъг 16 см и дебел 12?

Коментари

1.   Аз съм девствена, на 29. Имала съм и имам ухажори. Ако реша довечера мога да направя сефтето. Да, знам какво ме възбужда. От мъжа не очаквам нищо. Даже когато дойде момента няма да кажа че съм девствена. Ще кажа че съм тясна, не съм го правила отдавна и т. н. Не знам дали ще разбере, и не ми пука. Не бих останала с първия във връзка. Иначе имам и подозрения че съм се разширила сама. Другия път мога да направя като една приятелка, която се беше отворила със спирала.

2.   Аз лично знам за себе си. На 25 съм, девствена. Поговори с мацката какво би ѝ харесало, ако иска да ти покаже такова видео например. Действай внимателно, бъди мил и нежен. Не бързай! Няма как да не я боли, неизбежно е. :) Успех и дано си сериозен към момичето!

3.   Иска да е привлечена, да е мокра и да го получи здрав и корав, това е.

5.   "Не бих останала с първия във връзка. "
Тогава излиза, че лъжеш с първите ти твърдения... ;)

6.   Знаят и още как. Моята беше девствена и настояваше аз да съм правил каквото ми е кеф и да съм я научил да прави нещата както ми харесват. Аз и казах, че добрият любовник трябва да усеща партньора и да се нагажда според него. Но за да стане това понеже не сме гадатели е най-лесно да си казваме кое ни харесва и кое не. Та така тя взе да си казва и сексът стана супер.
П. п Много от нещата които я изчервяваха тогава и я караха да се притеснявай и дори чувства зле сега са и любими. Примерно Аналингус (близане на ануса).

7.   Изключително уважавам девствените момичета. Смятам ги за високо стойностни, а не давалки. Браво на тикива момичета, адмирации. С такива момичета има надежда за българският народ, колкото И да е деградирал. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

9.   Еми не позна! Той, българският народ, е дотолкова деградирал, че разпоретини се правят на девици, а номенклатурни чичаци им вярват! Ха сега кажи де е проблемът?

Авторе, докато се чудиш, какво и харесва, някой друг ще взема да я отвори. Дали знае? Да я беше попитал.