Споделена история от Секс и интимност

Тиндър съвети
Здравейте, наскоро си изтеглих тиндър, какви съвети може да ми дадете за успех? Това, което търся е да съм забележим без да давам луди пари за платиниум, понеже не мога да видя гаранция, че са оправдани пари.

Коментари

1.   Ползвай безплатното приложение на саита, върши работа.

2.   Не споменаваш мъж ли си или жена.
Иначе в наши дни в тиндър се търси и предлага едно нещо - секс за една вечер. Лично аз не бих излязал с тиндарела - звучи ми като евтина проститутка.

3.   Тиндър е един сбъркан виртуален свят. За да си забалежим там не се изискват мъжки качества, а професионални снимки и толкова.

4.   Ако не си жена, не се занимавай с приложения за запознанство, там са почти само мъже, тоест е ОК, ако си гей единствено, ще имаш избор.
Направо пишеш в инстаграм, фейсбук или нещо подобно на жените. Там има нормални, необвързани жени и момичета, които ако отговорят, имат интерес. Проблемът е, че малко по-трудно ще попаднеш на хора от твоя регион.

5.   Безплатната версия на Тиндър е много орязана и незнам, какво очакваш да направиш с нея.
Плати си за платиниум и ако не си намериш приятелка в рамките до 14 дни им пиши да ти възстановят парите. След това ще ти превадат парите по сметката.
Виж, ако си от малък град бързо ще свърши броя на предлаганите жени за твоя град и ще почне да ти пуска жени от чужбина.
Жените са по-малко от мъжете в Тиндър според статистиките.
Ако го ползваш си качи снимки, на които си излязал много добре. Даже може, да си платиш да ти направи фотограф професионални снимки. Ако имаш снимки на които си с жени това също е добре.
Има и много фалшиви профили на жени.
Нищо не ти пречи да пробваш платиниум абонамент, но не си мисли само за това, че си платил на приложението то ще си намериш приятелка едва ли не веднага.

6.   Съветът ми е да си изтриеш тиндър ;)

7.   Съветат ми е пиши на всеки, дето се мачнеш с него, пък каквото стане.

8.   Единствения ми съвет е да го разкараш тоя тиндър от живота си. Знам, че няма да ме послушаш, но след време като се разочароваш, пак си спомни за думите ми.

9.   За Тиндър... най-доброто, което можеш да направиш, е да го изтриеш. Съотношението на жени:мъже там е от порядъка на 1:10. Безнадеждна работа ако не си в някаква топ форма и с професионални снимки, чиито акцент да е върху някакъв супер лукс лайфстайл.

10.   Пиши им във фейсбук Изтрий тиндър. Там има само безплатни проститутки.

11.   До аватара
Преди 18 год имах регистрация в Елмаз и там се запознах с моята съпруга. Слушай сърцето си. Не слушай хората. Не пиши адрес само тел за връзка. Бъди откровен. Пожелавам ти успех. Мъж на 45 год. Трябва да си много внимателен жените се приструват.

12.   Ползвам безплатното от дъжд на вятър и за година и върши добра работа взех тел номера на няколко жени. Пропуснах поне 7, 8 да се видя с тях.
Сега остава да си избера с коя да излеза.
Не слушай, какви ри ги разправят тука.
Нямам професионални снимки на Бора Бора и Сейшелите.
Не разполагам с кинти но изглеждам много добре и имам атлетично тяло, освен това съм много умен и забавен. М38
Успех!

13.   Е, номер 2, не е нужно изрично да споменава, че е мъж, защото цитирам:
"търся да съм забележим", а не " да съм забележима".
Видно е, че става дума за човек от мъжки пол.