Споделена история от Секс и интимност

Как да получим секс от непозната жена веднага и безплатно?
Първо искам да уточня, че темата не е за изнасилване и не бих прибегнал до това, ако жената не се съгласи. Ако стане - стане, ако не, не е края на света.

Та по същество - как да накарам непозната жена да прави секс с мен веднага и без никакви пари, уговорки и пазарлъци, водене по ресторанти и др. простотии? Аз вече съм си намислил една идея, но се съмнявам дали ще стане - да черпя някоя мацка в дискотеката с една водка, две, докато не я напия, и после като й паднат задръжките сама ще ми пусне без пари. Е, не е съвсем безплатно, за един свестен джин, тоник, уиски или друго питие си трябват 10 лв., но аз съм готов да жертвам толкова, все пак са нищо пари, в сравнение с 40-50-60, или повече, с които ще трябва да се изръся в ресторант. Трудната работа ще е, да успея да я навия да пие с мен, защото повечето жени в днешно време не са тъпи и е много трудно да им спечелиш доверието и да ги прикоткаш за секс, освен ако не си татуиран, мускулест батка, какъвто аз не съм. Как да прелъстя една жена така, че да успея да я накарам да се напие до такава степен, че да ми позволи да я чукам?

Коментари

1-50 от 59

1.   Такъв вариант няма.

Трябва да имаш пари и визия, за да спиш бързо с жена. Ако нямаш визия, трябва да имаш много пари.

Сексът не е безплатно нещо. Безплатен секс получаваш от гаджето си, но ако го имаш и пак не е толкова безплатно. Безплатен секс има за тийнейджърите. След това всичко се плаща малко или много. Ти искаш нереалистични неща. За тази цел си има проститутки.

2.   Никак. Внимавай, жените не са това, което бяха. Ако някой постъпи така с мен като се събудя и разбера какво се е случило отивам в полицията и подавам жалба - съд и ще те обруля яко поне годинка в пандиза. След това с такова съдебно минало хубава работа няма да намериш. Ще направя така че всички да те разберат що за стока си. Ще пусна клипове във фейса, тик-ток, тубата, където се сетиш. Това е чисто изнасилване защото жената в случая е била под влиянието на опиати. Както държавата ви е подгонила такива психопати ще си перфектната възможност да покажат как правосъдието работи и ти наложат хубава глоба. Аман от болни мозъци.

3.   Казваш на жената с която искаш да имаш връзка, че търсиш отношения за удоволствие без финансови условия с обикновена жена, не търсиш работещи такава работа жени.

4.   Чукането на прекалено пиана мацка си е изнасилване. Да не говорим, че рискуваш да повърне върху теб или да се изпикае или изсере - чувал съм подобни истории, никой от разказващите ги не мислеше, че му е било хубаво.
Иначе как да прелъстиш мацка с 0 лв - разходи се из циганската махала, може да те огрее - ако не намериш мацка, може някой теб да те намери...

5.   Абе щом 50-60 ти се струват много пара, ич не се пробвай, освен ако не си най-обаятелният и магнетичен красавец, ама щом пишеш тука, значи не си.

6.   Хаха
Ми жените не се дават както ти се иска.

7.   Еми, намери клиника за алкохолици и там се запознай с някоя жена, щом зора ти е да я напиеш до безсъзнание преди да я чукаш.

По-лесен вариант е да пробваш в старческите домове - там дори може и да си спестиш пиенето. Според - слуховете всички баби давали.

Аз като мъж не разбирам много подобни мераци. Свалката е не-лоша част от секса. Разсъжденията ти са като на тийнейджър, който си мечате да топне чушката първия път.

8.   Безплатен обяд няма. Казах ти и в предната тема - проститутка. Има не толкова скъпи. Хем ще спести усилия да мислиш разни техники, които като гледам няма да работят. Хем няма да губиш нито своето време, нито на свестни жени, които искат да градят дом и семейство, а не да са безплатни дупки на такива като теб. :))

9.   Това Е изнасилване и е подсъдно!

10.   Aми, татуирай се! Първоначално, ще вложиш едини пари по-вече от 10 лв, ама после цял живот ще чукаш. Тъкмо и няма да си личи, че нямаш мускули.

12.   Щом си го докарал до там, че да искаш такива съвети-очевидно трябва да си платиш, за да ебеш.
Що за мъж си, че да прецениш сам, че само напивайки една жена, можеш да и го сложиш?
Значи татуировките и мускулите са ти последния проблем :)
Жените не са хитри, а си подбират с кой да легнат, а очевидно е, не хващаш окото. Погрижи се за външния си вид и обноските си, за да не свършиш с кур, засмукан в прахосмукачката.

13.   Трябва ти стратегия и как да се отървеш от приятелките и, защото жените рядко ходят сами по барове, за да ги заговарят непознати :D

15.   Тук съм за коментарите :D

16.   Питай я директно!

17.   А къде ще го правите? Хотел?

18.   Това дори и Благо Георгиев не го може. И от него искат някоя почерпка, ей така колкото жената да не се чувства безплатна. Виж, ако дойде Брад Пит в Студентски град, ще се получи.

19.   Лесно. Виждаш жена и я каниш да се чукате. 1/200 ще се съгласи веднага. Ако си перде, на две седмици така ще се уреждаш по веднъж.

20.   Авторе, не се губи на акъл, а си търси нормална жена по нормален начин!

21.   Е има сумати момичета, които търсят само секс и нищо повече. Обикновенно не са най-големите красавици и с много мозъчен капацитет, но ги има. Не си търсил достатъчно! Пробвай тиндър и социални мрежи. Направи си готин профил и зарибявай като в даден момент кажи, че търсиш само секс.

22.   Проститутките са по 50 - 70 лева. Не се хаби с тези по дискотеките

23.   Приятел, ако си още девствен тийнейджър или 22-23 годишен неориентиран смотльо те разбирам. Но, ако си над тази възраст, колкото и да си зле в отношенията с жените и изобщо в общуването с хората като цяло, да задаваш такива въпроси хич не е добре положението.

24.   Пич, 25-30 годишен девственик, жена не видял токова години, ама иска хем бързо, хем евтино, сега, веднага, тук и на момента. Сори пич, така не работят нещата. Бих ти казал да поработиш върху общуването си с другия пол и по принцип, но не съмнява да ме послушаш или да проработи при теб, по добре събери 50-100 лв и ще ти направят сефтето

27.   Бая си закъсал. Не се занимавай с глупости! Трудно е, но ще намериш някоя свястна мацка, стига и ти да си!

28.   Как?
С уважение и яснота.
Запознаваш се. Харесвате се.
Питаш: “Какво ще кажеш да правим секс? Сега? ”
“Не”, “Ти луд ли си? ” “ На каква ти приличам аз, бе, смотльооо” “Браво! Развали всичко” и т. н
Отговаряш: “Стига де, не съм ти предложил нищо лошо. Просто малко приключение. Изглеждаш много свестно момиче и не искам да те баламосвам, затова питам директно”

29.   Ако бях на ваше място, щях да започна редовно да ходя на фитнес с добра диета и 200 мг тестостерон енантат на седмица. След две години ще изградите добро тяло. Не препоръчвам татуировки, грозни са, след време като остарееш и кожата ти увисне ще съжаляваш за татуировките.

Най-красивата жена за вас е недостъпна, която е само в мечтите ви, тя е идеал за вас, защото вие не знаете нейните слабости.

30.   Автора е. Такива монументални простотии сте изпонаръсили всичките, че се чудя на кой по-напред да отговарям. Стига сте ми бутали тия проститутки, не ги искам и ме е гнус от тях. Никога не съм бил при такава, никога няма и да ходя. Като ги знам с какви клошари, цигани, дъртаци и изобщо всякакви отрепки спят, нищо чудно и да ми лепнат някоя неизлечима болест дори и през презерватива, и после пишката ми да гнояса, да се подуе и да падне (недай си Боже). Няма да се подложа на този риск, съвкуплявайки се с някоя от тия общите събирачки на най-различно мъжко ДНК. Е, верно, че "нормалните" жени не са по-малки проститутки и не пренасят по-малко болести от тях, ама определено спят с поне 10 пъти по-малко мъже, в сравнение с професионалистките.

До всички жени, които реват, че това било изнасилване и ме плашат с полиция и съд - а батките с мускулите, татуировките, брадите и бръснатите кратуни, с които се чукате мъртво-пияни всяка нощ по тоалетните на дискотеките, те не ви ли изнасилват, бе, "милички"? От тях нито се оплаквате на полицията, нито подавате жалби, нито даже Гък не казвате. Напротив - срещу тях нямате нищо против да ви "изнасилват", даже ви доставя най-голямо удоволствие и кеф да бъдете изнасилвани от тях. За вас ще е чест и привилегия, да бъдете пронизани от техните копия, ще разказвате на приятелки, от гордост дори ще го качите във фейсбук, снапчат и където се сетите, за да види целият свят новото ви "завоевание", и няма даже и да си помисляте за полиции-молиции и др. глупости. Ама ако е ОБИКНОВЕН НОРМАЛЕН мъж, без мускули и татуировки, и посмее даже само да ви погледне в очите за 1 секунда, докато се разминавате на улицата, и край - ИЗНАСИЛВАЧ, ИЗВРАТЕНЯК, НАСИЛНИК, ПСИХАР и т. н. простотии, само защото не ви е харесал, и се вписва в идеалните ви представи за мъж. Ето ги лицемерието и двойните стандарти на българската пача в пълния им блясък.

Да отговоря и специално на оня коментар с алкохоличките и старческите домове - ТИ ДРОГИРАН ЛИ СИ, БЕ?? Изобщо чете ли ми темата внимателно, или като всички други я караше по диагонал и накрая ръсиш, каквито глупости ти падне? НЕ ми е зор всяка жена да е задължително напита до безсъзнание преди секс с мен, щото ми е фетиш и просто ей така ми харесва да е пияна, напротив. Това го правя ПО ПРИНУДА, а не защото харесвам пиещи жени сами по себе си. Просто трезвена никоя няма да ми пусне, затова казах, че нямам друг избор, освен да я напия. Иначе винаги бих избрал да чукам чиста, трезвена жена, която не ми смърди на алкохол, пред някаква пропаднала пияндурничка, наливаща се като смок, такива под път и над път. Бабичките също си ги запази за себе си, мерси. Аз не съм геронтофил и си искам младите, стегнати мацета на 18-25, и нищо по-нагоре.

Не съм девственик на 20, успокойте се. Зрял мъж на 37 съм, отдавна вече съм ебал жена и съм се отракал и без проститутка. Просто ми писна жените да ме ползват за банкомат и личен шофьор и да ме юркат по разни ресторанти, преди да ми разрешат да правя секс с тях, и в 90% от случаите хем те да бягат наядени и напити, хем аз балъка да оставам без секс. Тук-там ми се получава, но само когато се пръскам с повече пари. В момента в моята служба има яко съкращение на работници, и аз също не минах без да изгоря, а лошото е, че с това - и финансите ми. Следователно предполагам можете да се досетите, че сега отново съм в период на "затишие" по отношение на секса, и ми е трудно да прикоткам някоя пак, но този път без пари, или поне без толкова много. Повече няма да им ходя по гайдата и да им давам да ме ползват на гратис, това е сигурно.

32.   Чудя ти се... и се чудя какво става с този свят. Значи за да има секс трябват пари... какви жени търсиш, че все ти им плащаш, що за глупост е това? Редно е жената, ако държи на себе си да поема част от сметката и разхода

33.   Авторе, за теб може да се каже единствено, че си тежко комплексиран злобар. На 37 години и пита как да си намери жена.... Да, определено случаят ти е патологичен.

35.   Аз съм 29. Търсят се млади и стегнати мацки хаха, ами те спортуват пич, нормално е да търсят мъже подобни на тях по външен вид, които също спортуват. Не е задължително мъжат да е нацепен, но поне ти спортуваш ли нещо? Сигурно имаш леко коремче.

38.   Авторе, както ти не искаш да те ползват гратив, така и ние свестните жени не искаме да ни ползват гратис. И не, проблемът в случая не са ти парите, а консуматпрското мислене. И месец да ме мъкнвш по ресторанти няма да ти пусна, защото не можеш да ми предложиш това което търся. И не, не е да платиш сметката, а партньор, опора, човек, на който да разпитам и, който да проявява нужното отношение. Секс всеки предлага. Относно годините викаш искаш жена между 18 и 25 да си легне просто ей така с теб? !? Е тука вече ме прИби. На 18 после ата ми мисъл беше да си легна с някой на 37. Понеже не съм от меркантилните нямаше как да си легна с 37 годишен, който има и много пари.
Проститутки те били гнусни - ами поръчай си някоя по-скъпа. Те ползват предпазни средства. Не може да искаш порядъчна жена, която да не се е ебала с много и да е читава, а тя да получава от те само гол х*й.

39.   Голяма измет са някои мъже. Ако мъж беше посмял да си поиска секс директно, такъв щях да му отлепя, че свят да му се завие.
Секс се прави, когато има тръпка.
Явно си нелицеприятен. Личи ти отдалече, че си егоист, използвач и гадняр.

43.   Струва ми се, че въпросът ти навлиза в сферата на фантазиите. Малко като "как да печелим джакпота на всеки тираж". Не става, няма как да стане. Дори и татуираните мускулести батки едва ли никога не получават откази, просто никой няма да си признае.

44.   Значи ти, ИСКАШ, но нищо не даваш?? Трябва да е, някаква която те харесва много, да се съгласи да я чукаш ей така без никакви ангажименти, без никакви подаръци. НИКОЯ ЖЕНА, не харесва стиснат мъж. Коригирай се. И никоя, нормална жена НЯМА да иска, да пие с НЕПОЗНАТ! Има хора, които искат само секс- но предлагат много неща на жени, разходки до екзотични места, пари, бижута.. поне на среща им има нещо. А ти си... нямам думи.

46.   Толкова ли си грозен, че не те искат трезви? Да напиеш някоя и после да и го сложиш си е чисто изнасилване, което е подсъдно. Защо да напиваш някоя, която би искала да е с теб? Изнасилвач и болен мозък.

52.   Миришеш на затвор

54.   Скъпа кола, скъпи дрехи, обувки и часовник, евентиално голяма пура, голяма пачка в брой, която да показваш, не бой се, няма да трябва да я харчиш, останалото ще го покучиш веднага и за без пари, както го искаш. Но, ... едва после ще разбереш, че това няма да ти донесе удовлетворенке. Най-хубавият секс е когато има чувства, взаимност, копнеж!

55.   Мдааа... На 37 години и търси 18-годишни, може евентуално някоя и на 25. Да са "стегнати". Ако може и те да му плащат. И да нямат намерения за връзки и такива глупости.

Мъж-мечта...

56.   Той не описва нищо свързано с насилване, мислете с тия глави. И също не може да се определи, че той е непривлекателен и затова не е харесван. Нито го познавате, нито нищо. Темата е ясна, иска да се домогне до нещо, което е съвсем нормално и не са необходими пари за него. Жените извършват извращение с това да искат нещо в замяна. Сексът е благодат и е достатъчна награда за една жена. :)

57.   Те 18 годишните само него чакат.

95.   Авторе, чудя ти се на писанията! За да се стигне до секс би следвало двама души да се опознаят, да им е приятно заедно, да се харесват и поради това да искат да са по-интимни. Не знам как е сега, ама освен разни млади момичета да правят секс просто от любопитство или да, с богати мъже, с които се чувстват сигурни, не виждам друг вариант НОРМАЛНА жена да си легне с някого просто, защото той ѝ е казал: "Здрасти. Хайде да направим един секс.! " А ме изуми и това, че очеизвадно си интелигентен човек. Изказът ти е правилен, имаш дар слово. Обаче мотивацията ти е погрешна, съжалявам, че трябва да ти го кажа. Ако само искаш да използваш някого, то и ти рано или късно ще бъдеш използван...

98.   Много лесно. Спри с Ферарито пред нея и е готова.

101.   До 2: Да не ѝ го е наливал да фуния?
Не бих се изненадал, ако фантазиите ти се сбъднат да хване макетния нож. Щом няма да има какво да губи вече

102.   Ти поне си пробвал. Аз съм на 35 и никога не съм бил с жена. А така ми се иска... но това е положението!

103.   веднага и безплатно са несъвместими, освен ако не е луда или нимфманка, което е все едно и също. Избери или бавно и безплатно, или бързо и платно. Втория случай е ясен - проститутка - не съветвам, тъпо е. Втория случай - започвай да общуваш с всякакви жени, трупай опит.

104.   103, забрави да споменеш и третия вариант - хем БАВНО, хем ПЛАТНО, както се и случва повечето пъти. А много от тях са толкова безсрамни, нагли пачаври и използвачки, че дори и да им платиш, пак не ти пускат, и гледат само да те източат максимално финансово, използвайки нагона и желанието ти да ебеш за целта. А най-накрая ти оставаш хем разорен и направен за смях, хем с пръст в гъза.
От автора

105.   " Аз вече съм си намислил една идея, но се съмнявам дали ще стане - да черпя някоя мацка в дискотеката с една водка, две, докато не я напия, и после като й паднат задръжките сама ще ми пусне без пари... "
Голяма идея!
Има една народна поговорка за случая "Надай се у*о на пиени жЕни. "

106.   Случвало ми се... на "купон"... Но в повечето случаи спонтанно. Когато планирам, колкото и да планирам, не се случва. Когато реша, че съм там за купона, без "други мераци", вземе та се случи нещо...
Когато една мадама забележи, че се овърташ около нея, вдига гарда. Ако случайно станеш център на вниманието на повече мадами, има голяма вероятност някоя сама да... те "свали". Как да стане последното - начини много, различни... Според обстановката, възможностите, опит...

"Да напиеш някоя"... Не си ли чувал лафа "надявай се куре на пияни жени... "

107.   Веднага о безплатно може, ако жената 2-3 години е стояла на сухо и види мъж, който и допада, но не се пита, не се задават въпроси, а се случва.

108.   Леле малее, какво става тук, чудо невидяно? Цели 59 коментара изтрити, сигурно част от тях са същите ония 37 чакащи одобрение от оня ден, които висяха не повече от 2-3 часа и след това бяха всичките отрязани наведнъж, и чак сега системата ги е отчела, като липсващи. Чак толкова ли много злоба, омраза, ругатни и псувни, а може би и смъртни заплахи съм събрал от злобните жени тук, чак толкова ли дълбоко им бръкнах в здравето с този мой въпрос?? ! Нищо чудно и да са ме плашели, че щели да ми издирят IP адреса, да разберат къде живея и да си пратят гаджетата-мутри да ме пребият с бухалки и др. такива простотии, които са само празен блъф с цел сплашване, и нищо повече. Е, смъртните заплахи, за разлика от това, което аз правя, са наистина подсъдими от нашето Законодателство и нищо чудно, така както някоя си нищо неподозираща, тъпа БГ патка си се е излегнала спокойно и удобно на дивана и си чете, докато си сърба кафенцето увита плътно в одеялцето, внезапно спецчастите да й разбият вратата, да я повалят по корем, да й щракнат белезниците и да я извлекат навън по долни гащи, а може и без гащи. Това да знаят и да имат на предвид тукашните ежещи и пъчещи се със закона БГ шматки.
Автора

109.   108, може да са били спам или просто някой да си е направил майтап и да е писал по една буквичка например.

1-50 от 59