Споделена история от Секс и интимност

Какво се случи?
Здравейте, жена съм на 25 години, случи ми се нещо наистина неприятно и искам да разбера дали има и други жени в подобна ситуация. Запознах се с един човек в приложение за запознанства, прецених да се срещна с него и ми направи добро впечатление. След срещата ни поддържахме контакт и един ден му предложих да ми дойде на гости. Всичко беше наред в началото, но забелязах странно поведение като въпроса имаш ли съседи. Не помня нищо от вечерта, а съм пийнала малко количество алкохол. Когато се събудих него го нямаше, беше взел бутилката алкохол, която беше донесъл. Беше измил своята чаша, и беше взел от кошчето за боклук бутилката от напитката, която беше изпил. Общо взето беше взел всичко, което го уличава че е бил вкъщи. Обадих му се веднага и той имаше отговор за всичко. Каза ми, че не мога да пия просто и дори трябва да съм благодарна на доброто му отношение. Смятам, че е сложил нещо в чашата ми, защото наистина не съм изпила голямо количество алкохол че да се стигне до безпаметност. Имам синини по ръцете и не знам какво да си мисля. Притеснена съм. Може би е ясно какво се е случило, но не успявам да открия идеята на това нещо. Може би става въпрос за някакъв странен фетиш.

Коментари

1.   Еми какво се случи, напил те е и те е наебал, ето какво. Синините по ръцете ти са, щото те е вързал с нещо и се е забавлявал с теб, докато си била в безсъзнание. Общо взето всичко може да ти е направил докато си била в безсъзнание, ние не ви познаваме и не можем да гарантираме за нищо. Задника, гърдите, корема, гърба болят ли те, имаш ли синини и по тях? Ако да, значи нищо чудно и да ти е правил BDSM. Ако още не е минало 1 денонощие, ходи до аптеката да си вземеш противозачатъчно ей така, за всеки случай. Като сте толкова наивни, тъпи и лековерни жените, така ще е...

2.   Сипал ти е е нещо, за да те приспи и се е възползвал от теб - точно заради фетиш, има такъв вид порно. Това си е изнасилване и според мен трябва да подадеш жалба в полицията и да дадеш гласност, за да не се случи и с някоя друга след теб.
И да знаете да не каните непознати вкъщи. Винаги срещите трябва да са на публично място, където сте заобиколени от много хора.

3.   Веднага отиди на лекар, то че е имало изнасилване-това и дете ще ти го каже... Веднага отиди в най-близката лаборатория и си направи Кръвен тест за наркотици, според мен те е упоил с Рохипнол, направи си и тест на урина... действай веднага, докато не е минало много време и тестовете ще покажат резултати.
Не губи време за лични лекари и направления, отивай директно в лаборатория за кръвен и тест на урина. Като вземеш резултата-пиши коментар какво е станало и ще ти дам пак акъл за нататъшни стъпки.
Моля те пиши после коментар....
Пред оня тип-не се издавай, че подозираш нещо, баламосвай го онлайн за да не изчезне, вземи му координати, щракни с телефона си няколко снимки на профила му, просто НЕ допускай на изнасилвача да му се размине, защото гаранция, че ще го направи още много пъти с други наивни момичета.
Хайде, пиши утре или вдругиден какъв е резултата от изследванията ти....

4.   Упоил те е и те е изчукал, това се е случило...

5.   Фетишизъм го остави ти, ами изчакай месец и си пусни анализ за... знаеш си.

6.   Нещото, което трябва мислиш е, че някой е злоупотребил с теб, като те е упоил. Правил е, каквото иска с теб, дори те е насинил, без да има някаква нужда, защото ти не си се съпротивявала. Може да те е заснел и видеото да е качено някъде по света.
Правилното нещо е да направиш оплакване в полицията. Не си първата, със сигурност.

7.   Просто си те изнасилил и си е заминал, а ти си направи тест за наркотици е лицензирана лаборатория и тестове за венерически болести.

8.   Ако е вярна историята, те е напил/ упоил и си е правил каквото си иска с тебе. Така сте порядъчните жени, после на 30 ще питаш къде са истинските мъже или ще си недоволна от съпруга си.
Пичове, докато се чудите как да заговорите момичето, което харесвате, тя кани прошляци от Тиндер, които си правят каквото си искат с нея.

9.   Лоша работа, ама какво очакваш - хората в тиндър търсят само нещо за неангажиращ секс, ако не предлагаш точно това, по-добре се махай от там.
Иначе какво може да ти е направил - мнго неща - може да те е заразил с нещо, или да е направил неприлично видео с което някой ден да те изнудва с него.
Иначе със заспала мацка, никой нормален не би правил секс.

10.   Според мен наистина ти е сложил нещо в чашата! Отиди на гинеколог и при личната, да те прегледат! Ако те е изнасилил и можеш да го докажеш го осъди!
Избягвам приложения и сайтове за запознанства. Само от фейсбук, но досега не съм се хващала да излизам с никого от там, защото нямам доверие на мъжете!
Много внимавай за напред и дано няма нищо лошо!
Ж25

12.   Голяма грешка само момиче с непознт. Може да казва истината може и да лъже. Пиши как се развиват събитията. Имаш ли познат в полицията които да го провери. Мъж 54 год женен К. Д.

15.   Я кажи какво му хареса на този изнасилвач, ако историята е истинска? Защото на една жена там и пишам между 200 и 1000 мъже, а ти се натресе точно на изрод, как пък става този номер?

16.   Дрогирал те е, изнасилил те е и най-вероятно е заснел акта, за да го продаде. Колкото и да те е срам, отиваш за изследвания, медицинско и подаваш жалба в полицията. На такива престъпници не бива да им се разминава.

17.   Нормално, щом излизаш с непознат, щом те е питал за съседите, е ясно, че е имал нещо предвид, не кани непознати у дома си, иначе се запознавай, нормално е и преценявай след виртуално общуване, реално как да е приятно, има точни хора, ще откриеш такъв.

18.   От н. 3- авторке-, мълчиш-не казваш нищо... очевидно за теб е по-интересно да се чудиш защо така било станало, вместо да се шокираш и стреснеш, че реално си била изнасилена...
Не ги разбирам жени като теб и не ща и да ги разбирам.
Изглежда за теб е нещо нормално -да каниш непознати типове в дома си и да си готова за секс без чувства, затова и изнасилването не те шокира, а само факта, че е избрал да прави секс с теб, докато си в безсъзнание.

20.   За това, внимавайте и преценяйте хората 10 пъти. Никога не съдете за някой, че е добър само защото има такова излъчване и е казал 5 мили думи и обратното. Хората сме станали големи изроди, на никой не може да вярваш.

21.   Ама тя авторката не е шокирана, шото той така или иначе е щял да я наебе. Тя се чуди какео и защо и е сипал, а иначе сигурно даже и е харесала цвлата постановка.