Споделена история от Секс и интимност

Майка ми
Здравейте хора. Момиче на 17 съм. Винаги съм имала много добро мнение за майка ми и съм се разбирала добре с нея. Или поне така си мислих. Преди няколко дни научих, че тя работи като компаньонка. Проверих и се оказа, че е истина. Сега не знам какво да правя. Да кажа ли на баща ми, да кажа ли на нея, че знам? Чувствам се объркана и предадена. Не съм сигурна как трябва да постъпя в този момент?

Коментари

1.   Да кажем че ти е родила на 23 години, това означава сега е на 40!
Па нема ли вече младите ученички или студентки та дъртите лелки да стават компан.!!!!
И как провери и как разбра?
Може да има богат дядка или дърт спонсор дето са стари познати. Но аз ако съм била мъж и то богат щях да съм само с млади момичета като теб а не с майка ти.

2.   Не се меси в работите на големите. Утре ти може да си още по-зле. Тя си е направила сметката, преценила е рисковете и прочее. Учи си сега уроците, а утре като станеш част от всичко това, което виждаш може и да разбереш избора и.

3.   Ако не кажеш на баща ти това те прави предателка, тъй като ще си съучастничка на майка си в изневярата и на баща ти. Иначе искрено ти съчувствам. Няма по-страшно за едно дете да научи, че майка му е компаньнока, порноактриса или, че родителите му правят оргии с други. Това рухва в него опората на родителите му като такива.

4.   Кажи на баща си, разбира се.

Това ако искаш да бъдеш истински човек, разбира се.
Ако искаш да ставаш като майка си, пази тайна.

5.   Защо не поговориш с нея?

6.   Да не се окаже, че баща ти е сутеньора на майка ти...
Поста ти е подобен на един тип, който преди време беше писал как видял порно филм на родителите си с техните съседи и на един друг, който беше написал как искал да прави секс с майка си и я е гледал през ключалката на банята, докато била гола и се къпела.

7.   Много ли го мисли това?

8.   Не ми се вярва.

9.   Ее няма срамна работа. То нали му викат най- древната професия.
Ако нямаше такива щях цял живот да си карам на чекии.

10.   Алооо авторката, отговори на номер 1 а и на мен. Как разбра и къде провери, че майка ти е компаньонка. Отново една измислена и глупава история. Абе няма ли да поумнеете и да престанете с тези глупости. Направо ми се повръща като чета такива истории.

11.   Напълни се с фалшиви теми, че и коментиращите се хващат масово. Аз не си представям как семейна жена ще работи такова с години и никой от семейството особено мъжа ѝ няма да заподозре.

12.   Леле, те ако знаят, че майка ти си има дъщеря почти пълнолетна, моментално ще спрат да ходят при нея и ще почнат при теб, то и без това ти е време да поемеш щафетата.

13.   Историята не е измислена и не разбирам защо повечето от вас реагираха така остро и грубо? Аз не съм компаньонка и никога няма да бъда с някого за пари. И никаква щафета няма да поемам. Майка ми е на 46 г. но изглежда по-млада. Не знам от колко време тя работи това. Все още не съм повдигала темата пред нашите и не знам как да постъпя. Много ми е болно и се чувствам зле от всичко случващо се.
Как научих- случайно. Миналият уикенд майка ми беше влязла да се къпе, а тя се къпе доста продължително дори за жена. Беше ми дошло и реших да си взема превръзка от нейната чанта и след това да отида да си купя от магазина. В чантата на майка ми открих телефон с изключен звук, който в момента звънеше. Беше непознат номер. Майка ми никога не е казвала да има друг телефон. Телефонът нямаше парола и видях, че имаше няколко пропуснати повиквания и всичките от непознати номера. Набрах себе си, видях номера на телефона, въведох го в интернет и ми излезе обява за компаньонки. Изчаках до понеделник и помолих една моя приятелка да ми услужи с нейния телефон. Казах на тази приятелка, че ми е паднала батерията и спешно ми се налага да се обадя. Обадих се и като ми вдигнаха познах майка си по нейния глас. Аз не казах нищо и затворих. Майка ми не разбра, че аз се обаждам. Изтрих повикването и върнах телефона на моята приятелка.

14.   Много гадна ситуация. Поставям се в твоето положение и аз също бих се чувствал отвратително. Каквото и да направиш не е добре, но и нищо да не правиш, пак не е добре. Когато сте сами, можеш да ѝ кажеш, че всичко знаеш. Няма да я съдиш, но ѝ кажи, че ако не прекрати всичко това, ще си принудена да разкажеш всичко на баща си. Със сигурност, след този разговор ще започне да те гледа на кръв и едва ли някога ще оправите напълно отношенията си. От друга страна, ако си мълчиш, това ще отрови целия ти живот и ще искаш да се махнеш надалеч от нея. Но ако тя практикува това, ще има много повече пари, а това няма как да не го забележи баща ти, а и ти. Жените обикновено не могат да пестят пари, които са им паднали отгоре и купуват всякакви неща. Далеч съм от мисълта, че всяка стотинка ще я влага в сметка, за да си купи нещо голямо, защото ще трябва да обяснява откъде са парите. Жените са голяма загадка и под лустрото, понякога се оказва пълен боклук, макар и мъжете да не са цвете за мирисане.

15.   Да си проститутка е призвание, като учител, лекар и тн, т. е. не всеки го може. Най-вероятно винаги си е била такава. Опитала се е да се оправи като създаде семейство, но после пак се е върнала към лесното било то от безизходица, липса на др качества, благодарение, на които да се реализира професиинално или чисто и просто от алчност, с минимум усилия, максимум доход. Кажи и че знаеш и че ще кажеш на баща ти. Само си представи заразите, които де въртят около нея и рискът за теб и семейството ви. Без думи. Бъди силна!

17.   Тъпа измислица. Майката работи, като компаньонка, а бащата не знаел. Не става така.

18.   Не е измислица. Вие сигурни ли сте, че знаете всичко за хората около вас? Говорих с майка ми. Казах й че знам какво прави. Тя беше много изненадана от казаното и започна да се оправдава, че го правила само от време на време и само глупости ми наговори. Вече не вярвам на нито една нейна дума. Момичето на 17.

19.   Успокой се, баща ти ще разбере рано или късно. Дотогава take it easy и гледай, , своята паничка, , ..

20.   Здравейте, напълно ви разбирам. Твърде неприятно се получава но е факт. На този етап сте афектирана и до някъде шокирана, но е нужно да проявите разбиране и уважение към родителите си. Вие сте една млада съвременна жена, хубаво сте направили че сте поговорили със майка си, продължавайте във същият дух, просто е нужен диалог и компромиси. Поставете се на мястото на вашата майка, поводите и причините да бъде компаньонка са много. Било то от финансова гледна точка, било то от вродена сексуалност и прочие. Баща ви, може и да е запознат със похожденията на съпругата си, но може и да е във невидение. Именно от тази гледна точка, поне на този етап не прибързвайте да го информирате за похожденията на майка ви, защото е нож със две остриета. Приемете го за даденост и подържайте кореспонденцията със вашата майка., научете повече подробности и т. н. Семейството преди всичко, запазете неговата цялост, никак, ама никак не ми се мисли на утрешният ден да страдате от угризения на съвеста че сте разбили вашето семейство, което е в пъти по-лошо и нежелано от всякаква гледна точка.
Всичко хубаво и нявга споделете развитието на ситуацията.
Да, в интерес на истината зряла жена съм, сексуално разкрепостена но, никога не съм била от другата страна на барикадата в смисъл да бъда компаньонка и да се чукам за пари. Просто го правя и се чукам единствено и само за удоволствие. Дъщеря ми и синът ми са запознати със сексуалната ми освободеност, приемат го с разбиране за което съм и благодарна.

21.   А може баща ти да не прави секс с майка ти и тя да съчетава приятното с изгодното.

22.   Не знам нашите дали правят секс. Никога не съм ги виждала или чувала да го правят. И никога не ми е идвало на ум да ги питам. С майка ми се разбирахме много добре. Споделя съм и всичко, имах и пълно доверие. Сега всичко се срина. Тя ме отбягва както и аз нея. Преди често я виждах по бельо както и тя мен. Все пак сме майка и дъщеря. Сега тя се заключва, когато влиза в банята. Аз също се заключвам. Въпрос на време е баща ми да забележи, че нещо не е както трябва. Момичето на 17.

23.   Ами родителите също лъжат. Аз загубих доверие в майка ми, след като ме излъга, че презервативите се късали лесно. Накара ме да сме близки приятелки, да си споделяме всичко, аз още бях девствена тогава, а тя се подигра с мен. Исках да знам колко е голям рискът при секс с презерватив да се скъса. Тя се замисли доста и накрая това ми отговори. Това много ме стресира и имах параноя една година, че ще забременея. Години наред се карахме, а уж и бях простила за тая случка. То някой като ти предаде доверието просто…
Тва за майка ти е пълен потрес направо. Аз не бих й простила. Ще се дистанцирам и хубавото е, че се почти на 18 изнасяш се и готово. Тя те е лъгала защото няма друг избор. Няма как да ти каже, че е такава… няма да я погледнеш после. Това я оправдава донякъде. По голям е проблемът ти ще станеш ли като нея защото надали те е възпитала много консервативно……Ти правиш ли секс?
Интересно ми е ппоститутка как си възпитава децата? Може би строго?

24.   До номер 21: Пълни глупости. Приятното с удобното … тва хич не е приятно. Спят с чичковци, дебелаци, всякакви. Аз съм в пълен потрес какви хора имат деца и пак в пълен потрес какви качествени жени са стари моми без деца в днешно време …….

25.   До 23: добре съм възпитана. Вече писах, че никога не бих била с някого за пари. Нямам приятел и не правя секс. Липсата на секс не ми пречи. Липсата на гадже също не ми пречи. Майка ми винаги се е обличала много добре и е възпитана и образована жена. Това още повече ме хвърля в недоумение защо работи като компаньонка. Дори нямам спомени някога да съм я виждала да носи прашки или някакво по провокативно бельо. Не съм виждала и тя да има такова. Объркана съм и изгубих доверие в нея. Почти не си говорим през последните дни.

26.   Глупости! Не си позволявай да съдиш родителите си. Щом майка ти е стигнала до там и решила да го прави, си има причина. Може би и баща ти е в течение. Но това си е тяхна, а не твоя работа. По- добре се опитай да схванеш, защо го прави. Тогава няма да скачаш и да я съдиш.
Моят син имаше финансови проблеми, а те са с три деца, тогава на 4, 3 и 1 години. Жена му не хукна да го зареже, както става при българките най- често. Просто някой ѝ бе предложил да го придружи на една международна конференция и то като негова заместничка, срещу десет хиляди евра за два дни. Тя говори със съпругът си, синът ми. Той малко бе ше резервиран. Но и двамата знаеха, че ако тя не вземе тези пари, остават без жилище, че дори и без храна. Това ги спаси. В последствие стана директорка на една голяма фирма, но там почнаха да я тормозят сексуално разни шефове и... Принуди се да напусне. Никои не бе в течение на станалото някога. Но тя красива, привлекателна с доста перверзна физиономия и това кара мъжете да я преследват. Веднъж бяхме на едно парти, някой се опита да я притиска. Тогава синът ми скочи и го хвана за гушата с думите:
- Ти чувал ли си, че всяко удоволствие се заплаща?
Онзи само попита:
- Колко?
- двадесет хиляди- отвърна синът ми, стискайки го за гушата.
Тогава се намеси снахата и каза:
- Тридесет хиляди, за глупак.
За най- голяма изненада, онзи каза:
- Имаш ги. Съгласен съм.
- Донеси ги и тогава.
Мислех, че онзи никога няма да се появи. Но още на другия ден отишъл и занесъл парите. Синът ми и снахата се объркали и той и казал:
- Ако искаш, давай.
Години на ред живяха така. Никога не са имали проблем помежду си, по този повод.
Така, че ти не се прави на "интелигентна", а ако толкова те интересува, разбери причината. Но уважай майка си, тя те е създала и отгледала.

27.   До младата жена.
Някак си се абстрахирате от майка си и като цяло от семейството?
Вместо да вникнете в същноста на проблемът, по-скоро го задълбочавате и очаквате съжаление от околните. Знаете ли, вие сте на 17год. Определено не вярвам да разполагате със неограничени парични авоари за да се издържате и задоволявате вашите капризи и желания. Все още сте на ясла към семейният бюджет и опека.
Недависимо по-какъв начин са изкарани и заработени от майка ви пари, те също влизат във графа семейство и това е факт. Реално погледнато проблем няма, защо тогава си създавате излишни проблеви и мисли? Проблем, ако има такъв засяга единствено майка ви и в известна степен баща ви. Напълно естествено е те двамата да са се решили на подобна постъпка, а именно майка ви да се изявява като компаньонка? Пак повтарям причините са много и са достояние на родителите ви. Не укорявайте майка си, не се дистанцийрате от нея.
Всъщност едва ли осъзнавате, поне на този етап колко много губите и ще загубите от подобен вид държане, реално погледнато това ще го осъзнаете малко по-късно и с течение на времето ще разсъждавате по-коренно различен начин. Да, малко или много всички сме курви и мъже и жени. За съжаление в по-голямата си част мъжете станаха по-големи курви и се проебаха повече от нас жените, наистина тъжно но факт???
Жената от ком. 20съм:

29.   Коментарът на N26 звучи доста преувеличен. Такива космически суми...

30.   Виж, не го мисли. Явно го прави за да сте добре финансово, опитай се да забравиш за това. Ти все още си зависима от нея и не знаеш как би реагирала. Можеш да страниш от нея и да не сте толкова близки, защото със сигурност си погнусена от нея. Ти скоро се изнасяш. Аз лично имах проблеми с родителите си доста години, карахме се и не ми харесвало да живея с тях, но когато спре да ти пука става по добре за теб. Наистина живей с надеждата, че скоро ще се изнесеш и като сте в добри, нормални отношения всички печелят :)
Пс някой биха казали, че не е правилно това, което казвам, но не винаги е добре да казваш всичко и не всички са еднакви. Ако момичето може да изключи емоциите към родителите си до минимум ще е по щастлива, според мен

31.   Видях майка ми да си купува огромно количество презервативи. Може би 50-60 броя или повече. Едва се удържам да не кажа на баща ми. Живея в ад от няколко седмици. Момичето на 17.

32.   Хубаво млада г-це, живеете във Ад. Вече се усещат нотки на ненавист към родителите ви и в частност към майка ви. Дистанцирате се от тях
затваряте се във себе си и така да се каже, живеете във някакъв ваш измислен свят, често срещано явление при вас младото поколение.
Показноста при вас младите подрасващи жени, е пословична.
Накичени като коледни елхи с евтини имитации на облекло и модни аксесоари подобни на ориганалните, хендито непременно да е последен модел и да разполагате с неограничен брой пари и не на последно място абсолютно никой включително и родитили нямат право да ви държат сметка и правят забележки. Имате желанието да сте самостоятелни и финансове независими, но забравяте че все още сте на семейната ясла и бюджет. Сам по-себе си този факт е достатъчно красноречив, защо вашата майка работи и като компаньонка. Отговорът го оставям на вас?
Да ви попитам на утрешният ден сте напуснали семейното огнище?
Определено не вярвам да разполагате със неограничени парични авоари и да задоволявате вашите желания и капризи.
Как и по-какъв начин ще се издържате?
Най-вероятно ще тръгнете по утъпканият път от маминка, да старата песен, но със нов глас?

33.   Нищо не знаете за мен, а ме нападате някои от вас. Нито съм някоя глезла, нито имам последен модел телефон, нито си купавам дрехи за по 150-200 лв, нито давам по 15-20 лв за прашки. Бих казала, че живея доста скромно. Не робувам на скъпите неща. Не пия, не пуша и не излизам по цели нощи по дискотеките и заведенията. Момичето на 17.

34.   Трудна ситуация. Моят съвет е да не се месиш в отношенията на родителите си, защото ако кажеш на баща си, ще последва скандал, може и пребиване от бой, ако е агресивне първосигнален тип, развод и само още много неприятности. Пък може баща ти да знае и да си трае. Примерон ако вече не му става и не може да я задоволява. Межете минем ли 50 години, пишоците ни омекват. Животът си е нейн, нека си го живее както иска.
д-р Дулитъл

35.   Нкой не ви напада млада г-це, просто споделяне на мисли или дискусия. Самата вие е пожелахте? Да, наистина нищо не знаем за вас но, личният ви живот си е лично ваш проблем. Не отговаряте или нямате желание на определени въпроси от общо естество.
Просто сте си навили на пръста една тема и нямате желание да вникнете във същноста на въпросът или създалата се ситуация. Опитайте да разберете подбудите и майчината гледна точка. Но със дистанциране от родителите си, няма как да стане. Ако си въобразявате че по-този начин ще си решите проблемите, жестоко се лъжете и заблуждавате. Обяснимо е твърде млада сте и очаквано сте шокирана. Бих ви посъветвала, гледайте си училището и вашето развитие във всеки един аспект. Напълно достатъчно е че вашите родители се грижат за вас и до колкото разбирам семейството ви е задружно, поне самата вие не споменавате за раздори, неприятности
и семейни недоразумения. Ако го проумеете, хубаво в противен случай ще си загубите семейството.

40.   Преди да се оженя ходих при една проститутка. Момичето е женено и криеше от мъжа си да изкара малко пари. Мадамата беше с руса коса много хубава. Още я виждам пред очите си. Тук ситоацията може да е същата.