Споделена история от Секс и интимност

Относно секса при жените
Здравейте момичета. Въпросът ми към вас е колко най-много сте издържали без секс и какви са аргументите ви? На мен рекорда ми е 7 месеца по основателни причини.

Коментари

1.   11 години и то през проблем - от 19 до 30г. Не съм имала никаква нужда да си търся приятел, беше ми добре сама.

2.   2 години, но беше много отдавна, тогава нямах толкова нужда от секс и бях сама, след тежка раздяла.

3.   Баси аргумента (основателни причини). Бива тълковен речник... а... у

4.   Най-дълго не съм правила секс, когато бях бременна. Общо 1 година не бяхме правили нищо с моя, защото той като разбра че съм забременяла и край не ме пипна повече, след раждането ме беше страх (естествено раждане) и до вторият месец на детето НИЩО! Преди това с предишните ми партньори максимум 2 седмици без секс причината беше че не сме живели заедно и не се виждахме толкова често или не сме били сами и така. Иначе сега... около 1 седмица и повече не мига!

5.   Какво ще рече без секс? Защото ако броим самозадоволяването за секс, то тогава повече от седмица не съм издържала. Иначе мога да откарам с години.

6.   Харесвам да съм сексуално задоволена, тона е щастието.

7.   Моята жена издържа с месеци. За нея това са глупости! Покрай нея вече ми е трудно да повярвам, че има жени които имат нужда от секс

8.   Какво значи “издържам”?
“Издържала” съм 2 години и нещо, защото нямах приятел, а аз секс без да съм във връзка не правя.

9.   Мога по 6-7 месеца. След като моя разбра за любовника нещо ми се отщя. Не, че и преди съм била много активна, но имах хормонални проблеми. Как ме издържа мъжа ми, не знам. Сигурно си има някоя.
Ж46

10.   3 месеца и беше ужасно. Повече не бих си го причинила. Повече от седмица не мога без секс в момента. И да нямам сериозен приятел, само секс с някой е по- добре отколкото да се мъча.

11.   Интересна тема. Като мъж ми се струва, че не са малко жените, които трудно издържат повече от 2-3 месеца без секс. 6 месеца са нещо като максимум. Свободните мацки, които обаче си имат някой само за секс 1-2 пъти в месеца си карат години така. Получава се нещо като залъгване на подсъзнателно ниво, че имат връзка. Паралелно въртят някой балама на чатове и разходки с месеци и дори години.
Възможно е да изкарат повече време без секс, ако са девствени, асексуални, след травма от връзка, заболяване или духовни подбуди.
Малко са споделили, за да направим заключение от това.

12.   4 години, но бях полудяла и имах вибратор. С бившия ми мъж бяхме в ужасни отношения, бяхме се очуждили напълно, но нито се решавах да поискам развод, нито исках да изневерявам.

13.   Лицемери до без граници тук... жена да ми каже, че не можела пвоече от 1-2 месеца без секс не мога и не мога да повярвам...

14.   Две години. Ама май моя си има любовница.

15.   До 14...
А не ве ще те чака. Или да буха чекии...?
И моята така, все я чаках...
и сега си се чукаме с една женичка, супер ми е... през няколко дни се виждаме и ми е идеално..
Тонизира ме, раздвижва ме и отпускам налягането на спермата...
Толкова е просто....

16.   Здравеите, не съм момиче. Семеина жена на 48г. без секс не мога. Максимума ми е по някога когато съм била в мензис 4-5 дни. Иначе дори и при липса на мъж оргазми през ден или два. Така е след 32годишнината ми. Но до кога незная.

17.   Мойта караше някъде по 3- 4 месеца. И то защото постоянно я натисках за секс. Иначе щеше сигурно и година да изкара. Омръзна ми да давам пари за проститутки. Пък и повечето за нищо не стават, мързи ги да задоволят клиента и само парите гледат да вземат.
Накрая я заплаших с развод в взе да дава веднъж в седмицата.
Лошото е че в обкръжението ми почти няма жени или са съпруги на приятели. Няма откъде да намеря любовница.

18.   До 15 и 15, предлагам да си намерите любовници и вие, най-добре е така всеки по отделно

19.   До н17. Здравеи. Аз съм н16. Съветвам те да я следиш. Няма такава жена. Особени в дноте на овулацията. Задължително мастурбира. А е възможно да се е отдала и на некои. Което също не е лошо. Но задължително първо в къщи. Трябва всички да сме доволни. Веднъж седмично вобще не е достатъчно. Без значение от възраста, особено след 32г.